Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.06. klo 18:00 DT i Larsmo
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 115 henk. (212 lajisuoritusta)
M 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna11.42 / -
Christoffer EnvallIK Falken10.67 / -
Viljami KariVetelin Urheilijat12.00 / -
 
M pituus (2)
Frans HäggblomIK Falken6.66 / 6.58
Daniel SjölindIF Åsarna7.07 / 6.39
 
N 100m (1)
Jenny AsplundLarsmo IF12.69 / -
 
N pituus (3)
Natalie AinasojaIK Falken4.25 / -
Ida BackmanIF Drott5.10 / -
Andrea RönnskärIK Falken5.30 / -
 
M17 100m (4)
Oscar GrannasIF Drott11.56 / 11.56
Isak HöglundIF Drott11.79 / -
Henri KorhonenKokkolan Työväen Urheilijat11.53 / -
Albin SödermanIF Drott12.58 / 12.58
 
M17 pituus (2)
Oscar GrannasIF Drott6.41 / 6.41
Isak HöglundIF Drott5.73 / -
 
N17 100m (8)
Sandra GripenbergIF Drott - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF13.31 / 13.34
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Tilda HöglundIF Drott13.32 / -
Elin JakobssonIF Åsarna13.41 / 13.41
Fanny ÖstmanIF Drott13.15 / -
Jamira SuarezIF Drott13.06 / -
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula13.33 / -
 
N17 seiväs (1)
Felicia VikströmLarsmo IF3.10 / -
 
N17 pituus (10)
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.66 / -
Alma ByggmästarLarsmo IF4.44 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.44 / -
Sandra GripenbergIF Drott - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF4.47 / -
Tilda HöglundIF Drott5.11 / -
Elin JakobssonIF Åsarna5.11 / -
Josefina KackurLarsmo IF4.44 / -
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF4.62 / -
Fanny ÖstmanIF Drott4.84 / -
 
P15 100m (2)
Max ByströmIK Falken13.11 / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
 
P15 1000m (5)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3:16.60 / -
Adam HolmIF Nykarlebynejden3:23.93 / -
Santeri KallioKälviän Tarmo3:32.87 / -
Emil KlemetsIK Falken3:23.55 / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden3:08.06 / -
 
P15 kuula (1)
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T15 100m (9)
Vilma BjörkskogLarsmo IF13.63 / 13.63
Alma ByggmästarLarsmo IF13.66 / 13.66
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.23 / -
Elin HolmIF Åsarna15.97 / -
Josefina KackurLarsmo IF13.89 / 13.89
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat14.19 / -
Annie LundénIF Drott15.23 / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Venla VikströmLarsmo IF - / -
 
T15 1000m (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF3:17.82 / -
Ellen KockIK Falken3:34.79 / 3:37.53
Ava NieminenGamlakarleby IF - / -
Oona SandellIK Falken3:45.59 / -
 
T15 korkeus (5)
Natalie AinasojaIK Falken1.40 / 1.35
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.53 / 1.53
Matilda ForsIF Drott1.35 / 1.30
Tindra KockIK Falken1.50 / -
Annie LundénIF Drott1.40 / 1.40
 
T15 seiväs (2)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / -
Venla VikströmLarsmo IF2.60 / -
 
T15 kuula (4)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.83 / 10.37
Josefina KackurLarsmo IF9.18 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden8.95 / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
 
P13 60m (7)
Vilgot BacklundLarsmo IF 9.33 / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Niko HassilaIF Drott 9.14 / 9.14
Elias KujalaEvijärven Urheilijat10.07 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden 9.41 / -
Melvin LindqvistIK Falken11.03 / 11.18
Oscar LundénIF Drott 9.42 / -
 
P13 1000m (3)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF3:57.47 / -
Alvar AsplundIK Falken3:34.77 / -
Oscar LundénIF Drott3:28.92 / 3:30.51
 
P13 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.70
 
P13 pituus (5)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Niko HassilaIF Drott3.96 / 3.96
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott3.91 / 3.91
 
T13 60m (13)
Matilda AinasojaIK Falken 9.26 / 9.26
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.13 / 9.13
Carla BjörkgrenIF Drott 9.56 / 9.56
Milla ByströmIK Falken 9.92 / 9.92
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.29 / -
Wilma GrannasIF Drott 8.92 / -
Moa HjulforsIK Falken 9.71 / -
Ellen KockIK Falken 8.84 / -
Venla LehtoIF Drott 8.93 / 8.93
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat 8.94 / 8.94
Ebba SandbackaIK Falken10.53 / -
Amelina StrömbergLarsmo IF 9.54 / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
T13 1000m (7)
Matilda AinasojaIK Falken3:48.78 / 3:48.78
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3:45.33 / 3:45.33
Venla LehtoIF Drott3:33.02 / -
Enya LönnqvistIK Falken3:43.03 / 3:43.03
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Santra SuarezIF Drott3:40.94 / -
Jessica WesterlundIK Falken3:42.81 / -
 
T13 seiväs (1)
Carla BjörkgrenIF Drott1.80 / 1.80
 
T13 pituus (11)
Matilda AinasojaIK Falken4.18 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden4.23 / 4.23
Milla ByströmIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden4.08 / 4.08
Wilma GrannasIF Drott4.40 / -
Ellen KockIK Falken4.13 / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Enya LönnqvistIK Falken3.70 / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat4.45 / 4.45
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
 
P11 60m (5)
Vidar HalmesmäkiIF Drott - / -
Jacob JungarIF Drott11.22 / -
Robin KnutarGamlakarleby IF10.17 / -
Jon LundqvistIF Drott 9.51 / 9.51
Melwin WiikIK Falken 9.80 / 9.80
 
P11 1000m (1)
Jacob JungarIF Drott3:36.26 / -
 
P11 korkeus (4)
Ben BjörklundIF Drott1.25 / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF1.10 / -
Melwin WiikIK Falken1.10 / -
 
P11 kuula (3)
Ben BjörklundIF Drott7.01 / 7.01
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
 
T11 60m (16)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden10.76 / 10.76
Noomi BjörkströmLarsmo IF10.11 / -
Linn EnrothIF Drott10.69 / 10.69
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden10.06 / 10.22
Minea HjulforsIK Falken10.31 / -
Venla HjulforsLarsmo IF - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF 9.03 / 9.05
Michelle MäenpääIF Drott 9.70 / 9.70
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna 9.80 / -
Maija SalminenIF Drott10.30 / 10.30
Alina SandvikIK Falken 9.28 / 9.28
Eerika TyniIF Drott 9.87 / 9.87
Amanda VikströmLarsmo IF - / -
 
T11 1000m (6)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden3:39.25 / 3:40.71
Minea HjulforsIK Falken3:48.74 / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden3:57.59 / 3:57.59
My MäenpääLarsmo IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna3:47.66 / -
Alina SandvikIK Falken4:04.00 / 4:04.00
 
T11 korkeus (10)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden1.10 / 1.10
Noomi BjörkströmLarsmo IF - / -
Rut BomanIF Drott1.10 / 1.10
Linn EnrothIF Drott1.10 / 1.05
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden1.05 / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden1.05 / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Amanda VikströmLarsmo IF - / -
 
T11 seiväs (1)
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden1.70 / -
 
T11 kuula (11)
Noomi BjörkströmLarsmo IF4.22 / -
Rut BomanIF Drott3.75 / -
Venla HjulforsLarsmo IF3.49 / -
Oona KiiliGamlakarleby IF5.43 / -
Michelle MäenpääIF Drott5.04 / -
My MäenpääLarsmo IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Amanda RönngårdIF Drott5.85 / -
Maija SalminenIF Drott4.28 / -
Eerika TyniIF Drott2.88 / -
Amanda VikströmLarsmo IF - / -
 
P9 40m (7)
Edvin FinellIK Falken 8.79 / 8.79
Alvin HalmesmäkiIF Drott 7.57 / 7.57
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken 7.44 / -
Melwin KockIK Falken 7.62 / 7.62
Erik LönnqvistIK Falken 7.37 / -
Elmer SandbackaIK Falken 8.46 / -
 
P9 pituus (7)
Edvin FinellIK Falken2.35 / 2.26
Alvin HalmesmäkiIF Drott2.87 / 2.87
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken3.02 / -
Melwin KockIK Falken3.08 / 3.08
Erik LönnqvistIK Falken3.46 / 3.46
Elmer SandbackaIK Falken2.59 / -
 
T9 40m (14)
Emelie AinasojaIK Falken 9.65 / -
Ebba BjörkskogIF Drott 7.87 / 7.87
Engla BjörkströmLarsmo IF 7.42 / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Agnes FinellIK Falken 8.19 / 8.19
Milea FlinkLarsmo IF 7.59 / -
Amanda GrannasIF Drott 7.15 / 7.15
Leah HäggblomLarsmo IF - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Saga LindgrenLarsmo IF - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Novalie SnellmanIF Drott - / -
Signe TallgrenIK Falken 8.37 / 8.37
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden 8.08 / -
 
T9 pituus (13)
Emelie AinasojaIK Falken2.02 / 2.02
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Engla BjörkströmLarsmo IF - / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Agnes FinellIK Falken - / -
Milea FlinkLarsmo IF - / -
Amanda GrannasIF Drott3.41 / 3.41
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Saga LindgrenLarsmo IF - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Novalie SnellmanIF Drott - / -
Signe TallgrenIK Falken - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden2.85 / 2.85