Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
11.08. klo 18:00 Seuracup II, pohjoislohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 144 henk. (152 lajisuoritusta)
M17 800m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niklas AntolaLaitilan Jyske2:12.21 / -
Lauri SaarinenKalannin Vankka2:14.79 / -
 
M17 pituus (3)
Akseli HyytiäLaitilan Jyske6.67 / 6.45
Jaakko KuoppaMaskun Kataja5.45 / -
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto6.13 / 6.13
 
M17 keihäs (2)
Ville HarikkalaLaitilan Jyske - / -
Otto HiivolaKalannin Vankka65.13 / 61.43
 
N17 800m (3)
Aamu AiristoLaitilan Jyske2:53.52 / 2:53.52
Linda ElläKalannin Vankka2:45.99 / -
Anni SaarinenKalannin Vankka2:43.97 / 2:45.58
 
N17 pituus (5)
Janette JussilaUudenkaupungin Kenttäkarhut4.61 / 4.55
Minea LindénLoimaan Leisku4.76 / 4.76
Jenina LuotonenLaitilan Jyske5.07 / 4.85
Aino SaarinenKalannin Vankka3.84 / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske5.44 / 5.44
 
N17 keihäs (7)
Carolina GrönroosLaitilan Jyske - / -
Ella HemmiläLaitilan Jyske - / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto - / -
Henni LiimattaMaskun Kataja34.75 / 34.75
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske29.04 / 29.04
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut35.47 / -
Sofia TalvensaariKalannin Vankka27.85 / -
 
P15 300m (4)
Kasper AntolaLaitilan Jyske - / -
Aleksanteri NyholmVirttaan Nousu44.23 / 44.23
Jesperi SjöbergKalannin Vankka - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku38.52 / 38.52
 
P15 100m aj (1)
Elias HyytiäLaitilan Jyske16.79 / 16.79
 
P15 moukari (3)
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka34.43 / 34.43
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske51.04 / 51.04
 
T15 300m (4)
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Henriikka LaineMaskun Kataja45.72 / 46.17
Ida MäkiLoimaan Leisku44.89 / 44.89
Ella-Maria SuominenLaitilan Jyske - / -
 
T15 80m aj (3)
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske13.54 / 13.54
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Venla VirtanenKalannin Vankka16.87 / -
 
T15 3-loikka (3)
Elli AjosenpääMaskun Kataja10.50 / 10.50
Minttu KordelinKalannin Vankka8.26 / 8.26
Nella LahtonenMynämäen Isku8.39 / 8.39
 
T15 moukari (3)
Netta PaasioKalannin Vankka - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja25.66 / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske53.68 / 53.68
 
T15 1000m kävely (2)
Emilia ElläKalannin Vankka 4:58.05 / -
Nella LahtonenMynämäen Isku 5:56.47 / -
 
P13 200m (10)
Valtteri ElorantaKalannin Vankka - / -
Topi LahtinenKalannin Vankka - / -
Luukas LaitinenVirttaan Nousu - / -
Eemil LockmerLaitilan Jyske - / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja29.25 / 29.25
Juuso RasiMaskun Kataja27.04 / 27.04
Antti RistanenLoimaan Leisku28.65 / 28.65
Onni SalminenLaitilan Jyske29.87 / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
Einari VuorelaLaitilan Jyske - / -
 
P13 60m aj (5)
Eelis EskolaNousiaisten Susi10.61 / 10.61
Nikolas LindénLoimaan Leisku10.51 / 10.51
Eemi MarttilaMaskun Kataja11.12 / 11.12
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut13.44 / 13.44
Hugo Yli-AntolaLaitilan Jyske - / -
 
P13 seiväs (2)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske2.00 / -
Toivo YlikännöMaskun Kataja1.60 / 1.60
 
P13 kuula (6)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.13 / 10.13
Santeri HeinonenLoimaan Leisku5.11 / -
Anton LaineMaskun Kataja10.14 / 10.14
Otto NielaLaitilan Jyske6.73 / -
Onni NiemiMynämäen Isku7.19 / 7.19
Veikko Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto - / -
 
P13 1000m kävely (3)
Oliver LaineMaskun Kataja 8:01.38 / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Einari VuorelaLaitilan Jyske 7:01.44 / -
 
T13 200m (9)
Milja AaltonenVehmaan Kiisto - / -
Enni GrönblomMaskun Kataja - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku30.35 / 30.35
Aada LehtinenMaskun Kataja - / -
Alisa SormunenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Tinja TapaniLaitilan Jyske - / -
Oona VälimäkiLaitilan Jyske30.42 / 30.42
Inka VirtanenKalannin Vankka35.77 / -
Amanda WalleniusLoimaan Leisku - / -
 
T13 60m aj (6)
Minttu AaltonenVehmaan Kiisto - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.38 / 10.38
Sara HonkakangasLaitilan Jyske10.39 / 10.39
Anni SalomäkiMaskun Kataja - / -
Marianne SavolainenLoimaan Leisku10.49 / -
Netta VirtanenKalannin Vankka13.31 / 13.85
 
T13 seiväs (4)
Aino HyytiäLaitilan Jyske2.10 / 2.10
Peppi RasiMaskun Kataja1.60 / 1.60
Elli TättiläKalannin Vankka2.50 / 2.50
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2.30 / 2.30
 
T13 kuula (7)
Alisa HemmiläLaitilan Jyske - / -
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto10.00 / 10.00
Olivia LievonenMaskun Kataja8.18 / 8.18
Fiina SarametsäUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Janette SjöbergKalannin Vankka9.79 / 9.79
Anna-Emilia SuominenLaitilan Jyske9.23 / 9.23
Olivia SuutariKalannin Vankka11.51 / 11.51
 
T13 1000m kävely (2)
Ellen ElläKalannin Vankka 5:38.25 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku 7:17.27 / -
 
P11 150m (7)
Juho ElläKalannin Vankka - / -
Konsta HaikonenVirttaan Nousu25.70 / 25.70
Markku HolmbergLoimaan Leisku22.24 / 22.24
Oliver IhatsuMaskun Kataja - / -
Noel RaiskinmäkiLaitilan Jyske21.97 / 21.97
Thanawat Raknak (maikola)Vehmaan Kiisto - / -
Veikko RaunioMynämäen Isku - / -
 
P11 60m aj (4)
Niclas EloLaitilan Jyske - / -
Viljami NieminenMynämäen Isku - / -
Eemeli SaarinenVehmaan Kiisto - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja13.31 / -
 
P11 korkeus (4)
Mikael AulinLaitilan Jyske1.08 / 1.08
Artturi LievonenMaskun Kataja1.29 / 1.29
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut1.23 / 1.23
Leevi VartialaVehmaan Kiisto0.86 / 0.86
 
P11 kuula (4)
Akseli HeinoVehmaan Kiisto8.63 / 8.63
Kasperi OlliMynämäen Isku - / -
Jesse PiispanenKalannin Vankka5.88 / 5.88
Peetu TanhuanpääLaitilan Jyske8.48 / 8.48
 
P11 1000m kävely (1)
Valtteri AutioMaskun Kataja - / -
 
T11 150m (8)
Julia ElläKalannin Vankka - / -
Ada JärnstedtMaskun Kataja24.66 / 24.66
Oona LapilaMynämäen Isku25.17 / 25.17
Nella RaiskinmäkiLaitilan Jyske - / -
Villiina RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Aada RosenbergMynämäen Isku - / -
Viola SoiniKalannin Vankka - / -
Jasmin VaskelainenLaitilan Jyske21.41 / 21.41
 
T11 60m aj (7)
Fiona HällynenLaitilan Jyske - / -
Olivia KaasalainenLaitilan Jyske - / -
Helmi LockmerLaitilan Jyske - / -
Siiri PaukkuMynämäen Isku - / -
Emilia SuominenKalannin Vankka12.66 / 12.66
Veera UussaariKalannin Vankka11.54 / 11.54
Lumi ValjanenMaskun Kataja - / -
 
T11 korkeus (5)
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske1.40 / 1.40
Fanni PaasioKalannin Vankka1.31 / 1.31
Sandra PalmrothMynämäen Isku1.12 / 1.12
Liinu SarametsäUudenkaupungin Kenttäkarhut1.03 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku1.35 / 1.35
 
T11 kuula (8)
Senni HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut9.29 / 9.29
Kerttu KordelinKalannin Vankka5.94 / 5.94
Jasmiina MalhoVehmaan Kiisto4.40 / 4.40
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske8.03 / 8.03
Emilia NiemiMynämäen Isku6.19 / 6.19
Olivia OjanenLaitilan Jyske5.70 / 5.70
Odelia SuutariKalannin Vankka9.20 / 9.20
Emma TättiläKalannin Vankka7.45 / 7.45
 
T11 1000m kävely (5)
Julia ElläKalannin Vankka - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske 6:44.41 / -
Viola PärköLaitilan Jyske - / -
Emma TättiläKalannin Vankka 7:11.40 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7:11.65 / -