Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.07. klo 17:00 Piiricup 2, EKY, LaSY ja KymY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 278 henk. (302 lajisuoritusta)
M17 800m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Olli ItkonenKarhulan Urheilijat3:27.21 / -
Eeli JauhiainenKuusankosken Kisa2:10.19 / 2:10.91
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet2:09.47 / 2:09.47
Kasper LindebergLahden Ahkera2:02.81 / 2:02.81
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet2:01.96 / 2:01.96
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:04.15 / 2:04.15
Joonas PalmuValkealan Kajo2:08.59 / 2:08.59
Joonatan VenäläinenImatran Urheilijat2:06.26 / 2:06.26
Elmo Ylä-KotolaKarhulan Katajaiset ry2:02.40 / 2:02.40
 
M17 pituus (10)
Tatu AaltoKarhulan Urheilijat4.10 / -
Nuutti AhtolaValkealan Kajo4.46 / -
Anton HagelKarhulan Katajaiset ry4.27 / 4.27
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.75 / 5.57
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.53 / 5.53
Sisu MikkiläImatran Urheilijat6.63 / 6.55
Miro NaskiKarhulan Katajaiset ry - / -
Roni RämäLahden Ahkera5.12 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet7.29 / 7.29
Ville VihertöIitin Pyrintö6.13 / 6.13
 
M17 keihäs (7)
Veeti HostikkaKarhulan Katajaiset ry - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet27.05 / 27.05
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet30.72 / 30.72
Joonatan VallinImatran Urheilijat - / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Matias VuorinenValkealan Kajo - / -
 
N17 800m (8)
Salla AhonenImatran Urheilijat2:25.84 / 2:25.84
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet2:27.47 / 2:30.77
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet2:21.09 / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset ry2:38.55 / 2:38.55
Elsa StadigValkealan Kajo2:23.10 / 2:23.10
Sofia SundImatran Urheilijat3:02.41 / 3:02.41
Jenna TuomainenIitin Pyrintö2:40.08 / 2:46.50
Nelli ViskariLappeenrannan Urheilu-Miehet2:18.39 / -
 
N17 pituus (11)
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet5.19 / 5.18
Anni KonnuImatran Urheilijat4.77 / 4.77
Venla MajanderValkealan Kajo4.05 / 4.05
Kerttu NiemiIitin Pyrintö3.68 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset ry4.44 / 4.44
Liisa NyibongKarhulan Urheilijat4.33 / 4.33
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.88 / 4.88
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo4.13 / 4.13
Veera PöyryLahden Ahkera4.73 / 4.73
Meeri RiialiImatran Urheilijat5.69 / 5.62
Maria SuntioKarhulan Katajaiset ry5.23 / 5.23
 
N17 keihäs (10)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet38.36 / 38.26
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.69 / 32.69
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
Jasmin MänttäriKarhulan Urheilijat - / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset ry44.16 / 44.16
Senja OjalainenImatran Urheilijat17.61 / 17.61
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet47.49 / 47.49
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
 
P15 300m (6)
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Kristian LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet41.99 / 41.99
Aatu RäsänenKarhulan Katajaiset ry45.52 / 45.52
Juho SoikkeliValkealan Kajo43.32 / 43.32
Juho VenäläinenImatran Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (6)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet15.59 / 15.59
Roni NaskiKarhulan Katajaiset ry - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas14.83 / 14.83
Pyry NieminenAsikkalan Raikas15.41 / 15.41
Väinö RasiKarhulan Urheilijat - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera15.33 / 15.33
 
P15 3-loikka (7)
Sebastian AttenbergKarhulan Urheilijat - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera10.00 / 10.00
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset ry8.87 / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet8.94 / 8.94
Korawik SaendeeValkealan Kajo9.40 / 9.40
Matias SalminenLahden Ahkera10.44 / 10.23
Eeli ValtonenImatran Urheilijat8.10 / -
 
P15 moukari (7)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat - / -
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ruben LingenfelterKarhulan Urheilijat - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera39.33 / 39.33
Vilho OjalainenImatran Urheilijat12.53 / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset ry - / -
Nuutti VirtanenValkealan Kajo - / -
 
P15 1000m kävely (2)
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset ry 4:43.34 / 4:43.34
Korawik SaendeeValkealan Kajo 9:06.32 / -
 
T15 300m (13)
Aino HannikainenLappeenrannan Urheilu-Miehet44.22 / 44.22
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet46.98 / 47.12
Essi LaapasAnjalan Liitto47.38 / -
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset ry - / -
Emma MoilanenImatran Urheilijat45.58 / 45.58
Silja NiemiLahden Ahkera44.79 / 45.07
Minea NurminenKarhulan Katajaiset ry - / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera44.94 / 45.44
Venla PuhakkaImatran Urheilijat - / -
Miisa ReponenImatran Urheilijat47.11 / -
Elina RuotsalainenValkealan Kajo45.19 / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö45.98 / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera46.39 / -
 
T15 80m aj (11)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset ry14.42 / 14.42
Vilja HautaniemiLahden Ahkera12.72 / 12.92
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.52 / -
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset ry11.94 / 11.94
Irem KöksalKarhulan Urheilijat15.05 / 15.05
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.95 / 13.17
Enni LauremaValkealan Kajo - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Celina SalonenLahden Ahkera12.58 / 12.58
Saara SavolainenValkealan Kajo - / -
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat12.65 / 12.65
 
T15 3-loikka (9)
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet9.16 / 9.16
Matilda KarhuValkealan Kajo9.81 / 9.81
Lola KuismaIitin Pyrintö - / -
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat8.79 / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö6.44 / -
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset ry9.12 / 9.12
Erika PellinenImatran Urheilijat9.28 / 9.28
Alisa RauhamaaLahden Ahkera10.69 / 10.69
 
T15 moukari (9)
Silja AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset ry - / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot - / -
Silja NiemiLahden Ahkera25.60 / 25.60
Elina NiinikangasValkealan Kajo19.29 / 19.29
Emma TervoKarhulan Urheilijat - / -
Veera VallinImatran Urheilijat24.41 / -
Hilma VirtaIitin Pyrintö - / -
 
T15 1000m kävely (3)
Martta HuppunenIitin Pyrintö 6:06.98 / -
Isabella LavertyImatran Urheilijat 5:30.47 / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo 6:27.72 / -
 
P13 200m (12)
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet29.25 / -
Kalle KarimäkiLahden Ahkera27.81 / 27.81
Niilo KemppainenLahden Ahkera - / -
Eino KomulainenIitin Pyrintö38.86 / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera29.82 / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera28.39 / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo30.11 / 30.11
Akseli NurmiKarhulan Katajaiset ry - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera29.78 / 29.78
Juho TaavilaLahden Ahkera28.60 / -
Jesper VallinImatran Urheilijat - / -
 
P13 60m aj (6)
Miska AnttonenImatran Urheilijat11.55 / -
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo10.47 / 10.47
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.77 / -
Viljami NurminenKarhulan Katajaiset ry - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö10.79 / 10.79
Markus VainioLahden Ahkera 9.02 / 9.02
 
P13 seiväs (2)
Miko JurvanenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.40 / 1.40
Sisu ParkkonenValkealan Kajo2.40 / 2.40
 
P13 kuula (7)
Kasperi HuttunenKarhulan Katajaiset ry7.26 / 7.26
Pyry IngersIitin Pyrintö10.61 / 10.61
Elias KemppainenLahden Ahkera11.42 / 11.42
Jesse MyllymäkiValkealan Kajo7.84 / 7.84
Vilho RasiKarhulan Urheilijat - / -
Eino SainioLappeenrannan Urheilu-Miehet8.40 / -
Mikael VenäläinenImatran Urheilijat7.93 / -
 
T13 200m (12)
Matilda HatakkaImatran Urheilijat32.40 / -
Tilda JauhiainenKuusankosken Kisa - / -
Emma KönönenImatran Urheilijat29.82 / -
Sanni LiikkanenVehkalahden Veikot - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat - / -
Tinja PurhoValkealan Kajo32.60 / 32.60
Inka RäsänenKarhulan Katajaiset ry29.23 / 29.23
Saana ReponenImatran Urheilijat - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera30.87 / -
Mirella RoosIitin Pyrintö - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera29.49 / 29.49
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet33.49 / -
 
T13 60m aj (12)
Emma AlilaKarhulan Urheilijat12.26 / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.05 / -
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.46 / -
Celina HellbergKarhulan Katajaiset ry11.62 / 11.62
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo10.47 / 10.47
Elina KariolaLahden Ahkera10.57 / 10.57
Kiira KarttunenImatran Urheilijat10.93 / -
Jenna KolariValkealan Kajo10.54 / 10.54
Meja KoskinenLahden Ahkera11.48 / 11.48
Minttu MarttilaLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera10.24 / 10.24
Aino VihertöIitin Pyrintö15.86 / -
 
T13 seiväs (5)
Meri AaltonenLahden Ahkera1.50 / 1.50
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo2.10 / 2.10
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.50 / 1.50
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset ry2.00 / 2.00
Matilda TaavitsainenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.90 / 1.90
 
T13 kuula (13)
Piitu JokelaLahden Ahkera8.73 / 8.73
Martta KallioValkealan Kajo - / -
My KilkkiIitin Pyrintö - / -
Zehra KöksalKarhulan Urheilijat6.58 / 6.58
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset ry6.82 / 6.82
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat8.66 / 8.66
Tyyne LehtoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Julia MontonenImatran Urheilijat9.23 / 9.23
Tanja MuotkaLahden Ahkera9.13 / 9.13
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry7.23 / 7.23
Marika RuotsiKarhulan Katajaiset ry - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera9.92 / 9.92
Vieno VäistöImatran Urheilijat6.62 / 6.62
 
T13 1000m kävely (7)
Vesta IvanovaKarhulan Katajaiset ry - / -
Jenna KolariValkealan Kajo - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera 6:48.25 / -
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7:26.46 / -
Sanni LiikkanenVehkalahden Veikot - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat 6:52.00 / -
Matilda TaavitsainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P11 150m (15)
Samuel CenajKarhulan Urheilijat - / -
Lari HänninenKarhulan Katajaiset ry - / -
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot25.81 / 25.81
Elias HimanenKarhulan Urheilijat - / -
Wilmer KiviniemiValkealan Kajo23.75 / -
Vertti LakkapääLahden Ahkera25.82 / 25.82
Nooa NieminenAsikkalan Raikas25.05 / -
Santtu NieminenImatran Urheilijat - / -
Aimo OjalainenImatran Urheilijat - / -
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet24.24 / -
Tuure RytköläIitin Pyrintö27.69 / 27.69
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat27.21 / -
Luca SmolanderLahden Ahkera24.42 / 24.42
Oliver TasaValkealan Kajo26.03 / 26.03
Antti TolppalaIitin Pyrintö - / -
 
P11 60m aj (7)
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo11.73 / 11.73
Heppu IitiäLappeenrannan Urheilu-Miehet15.09 / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera11.78 / 11.78
Elmo OjalaLahden Ahkera11.39 / 11.47
Lauri PartanenImatran Urheilijat - / -
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry - / -
Juho VirtaIitin Pyrintö14.14 / -
 
P11 korkeus (9)
Caius DufvaKarhulan Katajaiset ry1.23 / 1.23
Jooa KorhonenLahden Ahkera1.26 / 1.26
Luka LämsäKarhulan Urheilijat0.90 / -
Miika LankiVehkalahden Veikot1.22 / 1.22
Oliver PenttiläLahden Ahkera1.04 / 1.04
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet1.25 / 1.25
Tiitus RytköläIitin Pyrintö1.19 / 1.19
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat0.90 / 0.90
Romeo UotilaValkealan Kajo1.29 / 1.29
 
P11 kuula (10)
Lukas HyypiäIitin Pyrintö - / -
Verneri ImmonenKarhulan Katajaiset ry - / -
Elmo KumakariKarhulan Urheilijat6.35 / 6.35
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.65 / 8.65
Riku MontonenImatran Urheilijat8.02 / 8.02
Unto OjalainenImatran Urheilijat5.18 / 5.18
Valtteri PerhoKarhulan Katajaiset ry5.22 / 5.22
Jaajo SilferLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat7.00 / 7.00
Rene VainiokangasValkealan Kajo5.23 / -
 
P11 1000m kävely (2)
Jooa KorhonenLahden Ahkera 7:27.21 / -
Jaajo SilferLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T11 150m (16)
Roosa AlilaKarhulan Urheilijat28.43 / -
Karoliina HuttunenKarhulan Katajaiset ry - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo22.04 / 22.04
Cia KilkkiIitin Pyrintö32.50 / -
Eevi KokkoValkealan Kajo23.89 / 23.89
Jonna KolariValkealan Kajo24.19 / 24.19
Olga KomulainenIitin Pyrintö34.63 / -
Viivi KuoppalaVehkalahden Veikot - / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera24.59 / -
Maija OlliVehkalahden Veikot26.42 / 26.42
Tinja PaloLahden Ahkera26.25 / -
Anni PöyhönenIitin Pyrintö - / -
Kristiina Rinta-JaskariLappeenrannan Urheilu-Miehet25.69 / -
Alisa SundImatran Urheilijat28.27 / -
Emilia TojkanderIitin Pyrintö29.76 / -
Viivi TolppalaIitin Pyrintö - / -
 
T11 60m aj (12)
Aino BohmImatran Urheilijat14.19 / -
Jade HagqvistKarhulan Katajaiset ry15.81 / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.96 / 11.06
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Veera HermunenValkealan Kajo11.70 / 11.70
Ellen JulkunenValkealan Kajo11.32 / -
Maija OlliVehkalahden Veikot13.35 / 13.35
Sofia PeriVehkalahden Veikot - / -
Rebecca RaijasImatran Urheilijat12.03 / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera11.91 / 11.91
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera13.35 / 13.35
Neea TurunenIitin Pyrintö14.32 / -
 
T11 korkeus (10)
Veera EskelinenLahden Ahkera1.17 / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot1.18 / 1.18
Ilona NikulaValkealan Kajo1.12 / -
Venla ParkkonenValkealan Kajo1.19 / 1.19
Minttu PellinenImatran Urheilijat1.10 / 1.10
Fanni PesonenImatran Urheilijat1.30 / 1.30
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry1.15 / 1.15
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.30 / 1.30
Iisa TuominenLahden Ahkera1.05 / 1.05
Venla VilenIitin Pyrintö1.08 / 1.08
 
T11 kuula (10)
Eevi AarnikkoImatran Urheilijat8.56 / 8.56
Saimi HintikkaValkealan Kajo6.08 / 6.08
Leeni IiskolaValkealan Kajo5.97 / 5.97
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet6.42 / 6.42
Nella LemströmKarhulan Urheilijat8.70 / 8.70
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö6.31 / 6.31
Hilda MarttilaLahden Ahkera5.76 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.72 / 7.72
Maija OlliVehkalahden Veikot5.91 / 5.91
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry7.89 / 7.89
 
T11 1000m kävely (7)
Jade HagqvistKarhulan Katajaiset ry 6:21.93 / 6:21.93
Saimi HintikkaValkealan Kajo 7:07.90 / 7:07.90
Leeni IiskolaValkealan Kajo 7:07.34 / 7:07.34
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7:05.13 / 7:05.13
Nella LemströmKarhulan Urheilijat - / -
Venla ParkkonenValkealan Kajo 6:47.90 / 6:47.90
Venla VilenIitin Pyrintö - / -