Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.06. klo 17:30 Säästöpankkikisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 99 henk. (167 lajisuoritusta)
M 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Markus HurriLiedon Parma11.68 / -
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto11.28 / -
Petri TauriainenPerniön Urheilijat11.43 / 12.16
 
M 400m (2)
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto 50.09 / -
Samuli RaikunenLiedon Parma 50.82 / -
 
M kuula (1)
Mika ParkkaliPorin Yleisurheilu13.15 / 12.86
 
N 400m (1)
Helmi HeinonenLiedon Parma 63.79 / -
 
N17 100m (3)
Venla HämäläinenLiedon Parma13.44 / -
Helmi HeinonenLiedon Parma13.86 / 13.86
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu13.93 / -
 
N17 kuula (2)
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto14.89 / 12.98
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu10.54 / 8.85
 
P15 100m (9)
Julius AaltonenNaantalin Löyly13.24 / -
Luka HallenbergNaantalin Löyly14.09 / -
Arttu KääntönenLiedon Parma14.52 / 14.52
Niko KaunistoNaantalin Löyly - / -
Aleksanteri NyholmVirttaan Nousu13.60 / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula13.51 / -
Samuel RantapajuLittoisten Työväen Urheilijat12.69 / 12.95
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly - / -
Wiljam SöderholmNaantalin Löyly12.34 / -
 
P15 kuula (5)
Arttu KääntönenLiedon Parma6.59 / -
Luka LujasmaaSalon Vilpas13.47 / 13.47
Aleksanteri NyholmVirttaan Nousu - / -
Samuel RantapajuLittoisten Työväen Urheilijat11.19 / 11.19
Eero VuorinenPiikkiön Kehitys9.25 / 9.23
 
T15 100m (12)
Liisa AlareLiedon Parma14.83 / 14.83
Aada KalliolaRaision Kuula13.93 / -
Lotta KantonenNaantalin Löyly - / -
Hilma KaronenLiedon Parma13.88 / -
Aino KasviNaantalin Löyly - / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat15.14 / 15.14
Eden KytöNaantalin Löyly14.21 / -
Oona LampinenLiedon Parma - / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly15.18 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly - / -
Veera SovijärviLiedon Parma14.36 / 14.36
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma15.12 / -
 
T15 kuula (7)
Liisa AlareLiedon Parma - / -
Hilma KaronenLiedon Parma - / -
Oona LampinenLiedon Parma - / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly8.87 / 8.87
Veera SovijärviLiedon Parma - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja11.73 / 11.73
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma - / -
 
P13 200m (8)
Eero HakolaLiedon Parma27.96 / 27.96
Eero KaunistoNaantalin Löyly30.26 / 30.26
Viljami LaunonenNaantalin Löyly28.82 / 28.82
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto27.53 / 27.53
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto29.85 / 29.85
Jonatan SunilaKaarinan Ura30.95 / -
Atte VirtanenLiedon Parma31.55 / -
Tatu VirtanenLiedon Parma29.22 / -
 
P13 pituus (7)
Eero HakolaLiedon Parma4.43 / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura4.37 / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
T13 200m (10)
Loviisa GranöLiedon Parma32.20 / 32.20
Sanni HyyrynenLiedon Parma32.15 / 32.15
Vilja KoivistoLiedon Parma33.03 / -
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Linnea NieminenLiedon Parma33.87 / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula29.39 / 30.00
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku29.41 / 29.41
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto29.99 / 29.99
Marianne SavolainenLoimaan Leisku26.93 / 26.93
Emma SuovanenNaantalin Löyly31.95 / 31.95
 
T13 pituus (6)
Loviisa GranöLiedon Parma3.48 / 3.48
Sanni HyyrynenLiedon Parma3.38 / 3.38
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto3.51 / 3.51
Siiri LuukkaLiedon Parma3.79 / -
Linnea NieminenLiedon Parma - / -
Marianne SavolainenLoimaan Leisku4.78 / 4.78
 
P11 200m (9)
Hugo AhoPiikkiön Karhu r.y. - / -
Niila AnttilaLiedon Parma - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Konsta HaikonenVirttaan Nousu - / -
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli RönnemaaLiedon Parma - / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura - / -
 
P11 pituus (9)
Hugo AhoPiikkiön Karhu r.y. - / -
Niila AnttilaLiedon Parma3.35 / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto4.28 / 4.28
Konsta HaikonenVirttaan Nousu - / -
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys3.71 / 3.71
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto3.35 / -
Eemeli RönnemaaLiedon Parma4.18 / 4.18
Vilho VälimäkiKaarinan Ura3.44 / 3.44
 
T11 200m (12)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pihla HeimoKaarinan Ura - / -
Peppi JaakkolaLiedon Parma - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Erika LaineKaarinan Ura - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Mona NylundPiikkiön Kehitys - / -
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vilma SilvastiLiedon Parma - / -
Edith TuominenLiedon Parma - / -
 
T11 pituus (10)
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat3.57 / 3.57
Pihla HeimoKaarinan Ura4.21 / 4.21
Peppi JaakkolaLiedon Parma3.56 / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto3.32 / -
Erika LaineKaarinan Ura3.29 / 3.29
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.98 / 3.98
Mona NylundPiikkiön Kehitys3.47 / 3.47
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat2.84 / 2.84
Vilma SilvastiLiedon Parma - / -
Edith TuominenLiedon Parma3.81 / 3.81
 
P9 40m (12)
Otso AaltonenLiedon Parma - / -
Veikka AkkolaLiedon Parma 7.69 / -
Robert AlariPaimion Urheilijat10.34 / -
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys 7.87 / 7.87
Aaron LaineLiedon Parma - / -
Atte NylundPiikkiön Kehitys 7.46 / 7.46
Patrik PartanenLiedon Parma - / -
Vilho PerttunenLiedon Parma - / -
Samu SormunenLiedon Parma - / -
Elias VihervaaraLiedon Parma - / -
Lukas VihervaaraLiedon Parma - / -
Konsta VirtanenLiedon Parma - / -
 
P9 kuula (11)
Otso AaltonenLiedon Parma - / -
Veikka AkkolaLiedon Parma4.05 / -
Robert AlariPaimion Urheilijat3.58 / 2.92
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys4.60 / 4.60
Atte NylundPiikkiön Kehitys5.62 / 5.62
Patrik PartanenLiedon Parma - / -
Vilho PerttunenLiedon Parma - / -
Samu SormunenLiedon Parma - / -
Elias VihervaaraLiedon Parma - / -
Lukas VihervaaraLiedon Parma - / -
Konsta VirtanenLiedon Parma - / -
 
T9 40m (14)
Emmi AhonenLittoisten Työväen Urheilijat 7.25 / 7.25
Saana HaikioTurun Urheiluliitto 7.46 / 7.46
Hilda HelinLiedon Parma - / -
Pihla HosioLiedon Parma - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu 7.32 / -
Iitu JaakkolaLiedon Parma 7.58 / 7.58
Linnea LaineKaarinan Ura 8.03 / 8.03
Enni NolviLiedon Parma - / -
Enni PitkänenLiedon Parma - / -
Viivi PitkänenLiedon Parma - / -
Janni PoijärviLiedon Parma - / -
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto 7.29 / -
Saana SilvastiLiedon Parma - / -
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.03 / 7.03
 
T9 kuula (14)
Emmi AhonenLittoisten Työväen Urheilijat3.29 / 3.29
Saana HaikioTurun Urheiluliitto5.28 / 5.28
Hilda HelinLiedon Parma - / -
Pihla HosioLiedon Parma - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu5.12 / -
Iitu JaakkolaLiedon Parma5.05 / 5.05
Linnea LaineKaarinan Ura3.07 / 3.07
Enni NolviLiedon Parma - / -
Enni PitkänenLiedon Parma - / -
Viivi PitkänenLiedon Parma - / -
Janni PoijärviLiedon Parma - / -
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto4.41 / -
Saana SilvastiLiedon Parma - / -
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat4.62 / 4.62