Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
29.06. klo 18:00 Seuracup I, etelälohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 151 henk. (151 lajisuoritusta)
M17 200m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juho LeppäSomeron Esa25.19 / 25.19
Samuel MarkuVahdon Tuisku35.37 / -
Niilo SjöblomKaarinan Ura - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma29.22 / -
 
M17 kuula (2)
Venni NauskaTurun Toverit - / -
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat - / -
 
N17 200m (5)
Sanna AjoPaimion Urheilijat33.77 / -
Venla HämäläinenLiedon Parma29.65 / -
Helmi HeinonenLiedon Parma28.49 / 28.49
Krista PuistoPaimion Urheilijat32.43 / -
Inka RekonenTurun Toverit30.91 / -
 
N17 3-loikka (1)
Helena KoivuTurun Toverit10.92 / 10.92
 
N17 kuula (3)
Pinja RintamaaLiedon Parma11.29 / -
Lotta SariolaSomeron Esa9.09 / -
Karoliina WilenKaarinan Ura - / -
 
P15 100m (3)
Arttu KääntönenLiedon Parma14.43 / 14.43
Lukas LehtokannelMaarian Mahti - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit - / -
 
P15 2000m (2)
Henri AavaMaarian Mahti - / -
Otto AltimirTurun Toverit 8:47.6h / -
 
P15 seiväs (1)
René-Peter VuorioMaarian Mahti2.30 / -
 
P15 kuula (3)
Artturi GauffinKaarinan Ura11.05 / 11.05
Aaro JuholaTurun Toverit - / -
Niklas VäliläMaarian Mahti7.71 / -
 
T15 100m (7)
Saara-Ilona AnugwomTurun Toverit15.75 / -
Lyse EtaTurun Toverit14.84 / -
Lili JokelaPerniön Urheilijat13.87 / 14.27
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat15.10 / 15.10
Oona LampinenLiedon Parma14.81 / 14.81
Sanja RainioKaarinan Ura - / -
Veera SovijärviLiedon Parma14.26 / 14.26
 
T15 2000m (1)
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma 8:24.1h / -
 
T15 kuula (7)
Alexandra AlariPaimion Urheilijat7.28 / 7.28
Sania DohTurun Toverit - / -
Hilma KaronenLiedon Parma9.48 / 9.48
Viola-Viktoria KoivulahtiMaarian Mahti6.63 / -
Riina ÖsterbackaTurun Toverit8.40 / 8.40
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat11.40 / 10.29
Helmi VoutilainenKaarinan Ura - / -
 
P13 60m (3)
Eero HakolaLiedon Parma 8.59 / 8.62
Paavo HälliSomeron Esa 9.01 / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura 8.99 / 9.02
 
P13 1000m (3)
Pauli KallioLittoisten Työväen Urheilijat3:35.60 / -
Pessi SonneKaarinan Ura3:42.18 / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:04.75 / 3:04.75
 
P13 korkeus (3)
Aapo MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat1.28 / -
Werner SuominenKaarinan Ura - / -
Paavo VirkkiSomeron Esa1.29 / -
 
P13 keihäs (3)
Noah LaapioTurun Toverit29.14 / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura18.77 / -
Tapio VuorentaustaKosken Kaiku32.39 / 32.39
 
T13 60m (12)
Hetti EkholmTarvasjoen Urheilijat11.12 / -
Loviisa GranöLiedon Parma 9.54 / 9.72
Emma HellstenVahdon Tuisku - / -
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat 9.19 / -
Olivia LeppänenTurun Toverit10.11 / 10.19
Aada MyllymaaPiikkiön Kehitys10.65 / 10.65
Linnea NieminenLiedon Parma 9.44 / 9.53
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku 8.46 / 8.46
Minja SaariTarvasjoen Urheilijat10.53 / -
Vilja TähtinenKaarinan Ura - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat 8.64 / 8.89
Henni TalonenSomeron Esa 9.70 / -
 
T13 1000m (3)
Milja JaakkolaMaarian Mahti - / -
Vilja KoivistoLiedon Parma3:52.6h / 3:54.04
Pihla KuismaPaimion Urheilijat4:08.35 / 4:08.35
 
T13 korkeus (9)
Ella AhokasKaarinan Ura1.27 / 1.27
Fanny AlariPaimion Urheilijat1.17 / 1.15
Siiri ErkkyläPaimion Urheilijat1.12 / -
Sanni HyyrynenLiedon Parma1.15 / -
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys1.37 / 1.37
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.25 / 1.25
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.37 / 1.37
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat1.30 / 1.30
Minja TarkkanenMaarian Mahti - / -
 
T13 keihäs (11)
Emma BergendahlTarvasjoen Urheilijat9.04 / -
Siina GröndahlPaimion Urheilijat26.22 / 26.22
Johanna LehtiKosken Kaiku18.05 / -
Siiri LuukkaLiedon Parma13.61 / -
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto15.68 / -
Ella NieminenSomeron Esa17.60 / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit18.80 / 18.80
Venla SalomäkiKaarinan Ura12.09 / -
Helli TukkiniemiLiedon Parma12.09 / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat18.21 / 17.74
Siiri VarjoVahdon Tuisku - / -
 
P11 60m (10)
Niila AnttilaLiedon Parma - / -
Lauri HeinonenMaarian Mahti10.24 / -
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys 9.56 / 9.56
Elias KolariTurunseudun Kenttäurheilijat - / -
Eetu MäkinenSomeron Esa 9.70 / -
Samuel MurtolahtiSomeron Esa - / -
Leon ÖstmanTurunseudun Kenttäurheilijat 9.37 / -
Altti PeltoniemiTurun Toverit - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.69 / -
Jasper RantanenKaarinan Ura 9.25 / 9.25
 
P11 1000m (6)
Elias HeinonenLiedon Parma3:45.59 / 3:58.67
Walter HolmbergPaimion Urheilijat - / -
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat4:07.42 / -
Joona LintulaKaarinan Ura4:05.44 / -
Kaarlo PietinenTurunseudun Kenttäurheilijat4:10.79 / -
William SöderblomMaarian Mahti3:54.06 / 3:55.58
 
P11 pituus (7)
Unto HälliSomeron Esa2.97 / -
Matias KankareMarttilan Murto2.62 / -
Eero LaattaMaarian Mahti3.35 / -
Ahti LehtinenKaarinan Ura3.51 / -
Ilmari PaloposkiTurunseudun Kenttäurheilijat2.29 / -
Eemeli RönnemaaLiedon Parma4.18 / 4.18
Ilari SinkkoMarttilan Murto3.41 / -
 
P11 kiekko (6)
Jesse HeiskanenKaarinan Ura - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit15.62 / 12.28
Niilo TalonenSomeron Esa - / -
Jami TarkkanenMaarian Mahti - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat30.80 / 30.80
 
T11 60m (13)
Iida AnttilaSomeron Esa - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat 9.82 / 9.82
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 9.94 / 10.00
Minka KuismaPaimion Urheilijat 9.71 / 9.71
Viivi LeppänenTurun Toverit10.55 / 10.55
Mette MettalaKuusjoen Humu10.26 / 10.26
Kielo-Iida MustonenKaarinan Ura10.42 / -
Reetta SalmelaMarttilan Murto - / -
Saimi SalminenKuusjoen Humu11.30 / 11.30
Melina SivirantaSomeron Esa11.23 / -
Usva SonneKaarinan Ura10.50 / 10.50
Edith TuominenLiedon Parma 9.73 / 9.73
Hilda VuohijokiMaarian Mahti10.71 / 10.71
 
T11 1000m (7)
Martta KoskivainioMarttilan Murto4:12.64 / 4:12.64
Siina KossaSauvon Urheilijat3:39.36 / 3:39.36
Iida MaksimainenMaarian Mahti - / -
Mona NylundPiikkiön Kehitys4:11.91 / 4:11.91
Siiri PaukkunenKaarinan Ura - / -
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat4:26.47 / 4:30.36
Hertta Yli-KauppilaLiedon Parma4:10.03 / -
 
T11 pituus (10)
Eimi AggeMarttilan Murto3.62 / -
Ilona AnttilaSomeron Esa2.94 / 2.94
Vilma ErkkyläPaimion Urheilijat3.17 / -
Rexella EtaTurun Toverit3.97 / 3.97
Astrid FagervikLittoisten Työväen Urheilijat3.72 / -
Pihla HeimoKaarinan Ura4.22 / 4.22
Peppi JaakkolaLiedon Parma4.09 / 4.09
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat2.80 / -
Nea TuttiMaarian Mahti - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.27 / 3.27
 
T11 kiekko (6)
Helka EkholmTarvasjoen Urheilijat - / -
Nelli JokinenMarttilan Murto - / -
Aino LaineKaarinan Ura - / -
Oona NieminenSomeron Esa - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti9.47 / -
Laura SovijärviLiedon Parma18.00 / 18.00