Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piiriottelu
15.07. klo 17:30 Piiriottelu Kymenlaakso Lahti Etelä-Karjala
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 117 henk. (159 lajisuoritusta)
M17 200m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo24.75 / 24.75
Luukas KemppainenJoutsan Pommi24.44 / -
Anton MustonenLahden Ahkera23.24 / 23.24
Miro NaskiKarhulan Katajaiset25.07 / 25.07
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet28.31 / -
Aatu RäsänenKarhulan Katajaiset28.45 / 28.45
Anton RiihilahtiAsikkalan Raikas25.18 / 25.18
Matias SalminenLahden Ahkera26.28 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet22.94 / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet22.42 / 22.42
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi25.44 / -
 
M17 800m (10)
Jesper HuovinenLahden Ahkera2:23.60 / 2:23.60
Valtteri KinnunenYlämaan Pyrkijät2:07.55 / 2:07.55
Niilo KotirantaYlämaan Pyrkijät2:21.07 / 2:21.07
Kasper LindebergLahden Ahkera2:02.81 / 2:02.81
Roni NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:09.82 / 2:09.90
Roni-Eemil NorrbackaAsikkalan Raikas2:15.74 / 2:15.74
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset2:22.53 / 2:22.53
Joonatan VenäläinenImatran Urheilijat2:06.26 / 2:06.26
Elmo Ylä-KotolaKarhulan Katajaiset2:03.41 / 2:03.41
 
M17 110m aj (6)
Veeti HostikkaKarhulan Katajaiset19.66 / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas - / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.23 / 14.23
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.99 / 13.99
 
M17 2000m ej (2)
Eeli JauhiainenKuusankosken Kisa 7:18.76 / 7:18.76
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M17 korkeus (8)
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.86 / 1.86
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.45 / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.52 / 1.52
Pyry NieminenAsikkalan Raikas1.48 / 1.48
Jade NyströmKorian Ponsi1.93 / 1.90
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.80 / 1.80
Atte TuominenLahden Ahkera1.60 / -
Ville VihertöIitin Pyrintö1.72 / 1.72
 
M17 seiväs (6)
Eelis HynninenHartolan Voima3.37 / 3.37
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.45 / 4.40
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset3.75 / 3.75
Eerik MäkeläLahden Ahkera4.37 / 4.37
Matias NieminenAsikkalan Raikas2.60 / 2.60
Olavi SivenLahden Ahkera2.90 / 2.90
 
M17 pituus (10)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet5.62 / 5.62
Anton HagelKarhulan Katajaiset4.27 / 4.27
Ville HäkämiesYlämaan Pyrkijät5.31 / 5.31
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.24 / 5.24
Jade NyströmKorian Ponsi5.87 / -
Roni RämäLahden Ahkera5.12 / -
Matias SalminenLahden Ahkera5.60 / 5.60
Benedict SeppäläJoutsan Pommi5.71 / 5.71
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset5.22 / -
Ville VihertöIitin Pyrintö6.13 / 6.13
 
M17 kuula (8)
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset12.58 / 12.03
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet8.83 / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera13.95 / 13.95
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.39 / 10.84
Pyry SelinLahden Ahkera12.82 / 12.82
Aaro TurkiaYlämaan Pyrkijät6.90 / -
Ville VihertöIitin Pyrintö - / -
 
M17 kiekko (9)
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset42.72 / 41.19
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera44.34 / 44.34
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pyry SelinLahden Ahkera38.00 / 38.00
Aaro TurkiaYlämaan Pyrkijät18.44 / -
 
M17 keihäs (6)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Anton MustonenLahden Ahkera - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi - / -
Atte TuominenLahden Ahkera27.31 / -
 
N17 200m (13)
Aino HannikainenLappeenrannan Urheilu-Miehet30.64 / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet26.17 / 26.17
Nea NakariVehkalahden Veikot28.45 / -
Silja NiemiLahden Ahkera28.12 / 28.16
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet27.33 / 27.33
Veera ReponenJoutsan Pommi26.44 / -
Celina SalonenLahden Ahkera27.76 / 28.27
Venla SavolainenImatran Urheilijat27.26 / 27.26
Jenni SeppäläIitin Pyrintö30.06 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera27.28 / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat25.99 / 25.99
Alexandra VilanderLahden Ahkera29.09 / -
Miisa WalliusValkealan Kajo - / -
 
N17 800m (11)
Salla AhonenImatran Urheilijat2:25.84 / 2:25.84
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet2:27.47 / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset2:40.05 / 2:42.86
Minttu KaukonenLahden Ahkera2:21.77 / 2:21.77
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:18.72 / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet2:29.79 / 2:37.69
Minea NurminenKarhulan Katajaiset2:37.04 / -
Inka PeltolaLahden Ahkera2:13.82 / 2:13.82
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas2:26.95 / 2:28.52
Sofia RinneLahden Ahkera2:21.76 / 2:21.76
Elsa StadigValkealan Kajo2:30.22 / 2:30.22
 
N17 100m aj (9)
Aino HannikainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emelia KariolaLahden Ahkera - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet14.91 / 15.15
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat14.31 / 14.31
Maria SuntioKarhulan Katajaiset16.07 / 16.07
 
N17 2000m ej (3)
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aliisa KiiskiKarhulan Katajaiset 7:56.70 / 8:01.45
Ea VuoriLahden Ahkera 7:18.93 / 7:18.93
 
N17 korkeus (11)
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.35 / 1.35
Nanna HuvinenHeinolan Isku1.45 / 1.45
Anni KonnuImatran Urheilijat1.65 / 1.65
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.54
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.46 / 1.46
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet1.55 / 1.55
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.43 / 1.43
Liisa NyibongKarhulan Urheilijat1.52 / 1.52
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat1.40 / 1.40
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.46 / 1.45
 
N17 seiväs (5)
Jessika HuovinenLahden Ahkera2.00 / -
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset2.30 / 2.20
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat3.00 / 3.00
Emma MoilanenImatran Urheilijat2.50 / 2.35
Minnea MustonenLahden Ahkera2.10 / 2.10
 
N17 pituus (12)
Silja HäkämiesYlämaan Pyrkijät4.82 / 4.82
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet5.19 / 5.18
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.70 / 4.70
Venla MajanderValkealan Kajo3.73 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset4.44 / 4.44
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.88 / 4.88
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy4.84 / 4.84
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.74 / 4.74
Celina SalonenLahden Ahkera4.76 / -
Saara SavolainenValkealan Kajo3.87 / 2.63
Maria SuntioKarhulan Katajaiset5.16 / 5.16
Alexandra VilanderLahden Ahkera4.41 / 4.30
 
N17 kuula (6)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat10.17 / 10.17
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset9.78 / 9.78
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.50 / 10.50
Tiina JärvinenLahden Ahkera15.04 / 14.78
Joanna PuukkaIitin Pyrintö13.93 / -
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy10.93 / 10.80
 
N17 kiekko (7)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera33.75 / 33.75
Viivi KupiainenHartolan Voima31.03 / 31.03
Leia LommiKarhulan Urheilijat31.04 / 31.04
Pinja MuotkaLahden Ahkera33.09 / 33.09
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet17.40 / 17.40
Alisa RauhamaaLahden Ahkera29.71 / -
 
N17 keihäs (6)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet38.36 / 37.05
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.69 / 32.69
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset44.16 / 44.16
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy34.34 / 34.10
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet47.49 / 47.49
Jenni VäänänenLahden Ahkera33.96 / 33.96