Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.06. klo 16:00 Korona Bye Bye 3
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 43 henk. (43 lajisuoritusta)
M 400m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa 54.21 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 53.07 / 54.28
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat 51.74 / -
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo 61.99 / -
Teemu TuomelaAlajärven Ankkurit 51.31 / -
 
M seiväs (4)
Juho AlasaariLaihian Luja5.42 / 5.42
Jere KeskinenVaasan Toverit5.32 / 5.17
Johan-Antti KivilahtiHaapajärven Kiilat5.31 / 5.10
Albin LundbergVasa IS5.00 / 5.00
 
N seiväs (2)
Saga AnderssonEsbo IF4.42 / 4.31
Miisa KoskiahoKarijoen Tappara3.78 / 3.75
 
N 3-loikka (3)
Jutta LatvalaKuortaneen Kunto11.38 / 11.38
Victoria MynttiIF Drott10.99 / 10.17
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat11.62 / 11.14
 
M19 400m (1)
Jani SimoinenHalsuan Toivo 57.19 / -
 
N19 400m (5)
Kaisa IsokääntäKalajoen Junkkarit 58.60 / 59.57
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat 61.50 / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 60.29 / 61.10
Moa PesonenIF Åland rf - / -
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 71.42 / 71.42
 
N19 3-loikka (1)
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.80 / -
 
M17 300m (3)
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat42.38 / -
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot41.89 / -
Samuli TakkunenAlavieskan Viri37.13 / -
 
N17 300m (4)
Aada MäättäläToholammin Urheilijat41.58 / -
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat45.16 / -
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat47.60 / -
Veera SumuvuoriSeinäjoen Seudun Urheilijat50.80 / -
 
N17 seiväs (5)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat3.90 / 3.80
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit3.10 / 3.10
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2.90 / -
Aamu UusitaloHimangan Urheilijat3.21 / 3.10
Hanna VornanenHimangan Urheilijat3.10 / 3.10
 
P14 korkeus (2)
Alec IsaacsMalax IF1.64 / 1.64
Teemu SimoinenHalsuan Toivo1.45 / -
 
T14 300m (3)
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat50.23 / -
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Mimmi RaninenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T12 korkeus (3)
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.09 / -
Lilja MetsärantaSeinäjoen Seudun Urheilijat1.10 / -
Stefania NovikJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.38 / 1.38
 
P10 kuula (2)
Akseli KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Paulus KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -