Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
21.06. klo 18:00 KV/IFÅsarna nuorisokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 48 henk. (59 lajisuoritusta)
M 200m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Konsta AlatupaJyväskylän Kenttäurheilijat ry21.29 / 21.29
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.83 / 22.01
 
N 200m (6)
Emmi ErikkiläRaahen Vesa ry25.71 / 26.00
Kaisa IsokääntäKalajoen Junkkarit25.86 / 25.86
Maria JääskäUllavan Kilpa26.54 / 26.54
Vilma JukkolaLohtajan Veikot28.13 / -
Elina PaavolaLohtajan Veikot27.62 / 27.79
Milla UtriainenIF Drott28.73 / 29.38
 
N pituus (2)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama5.76 / -
Ida BackmanIF Drott5.10 / 4.91
 
M19 100m (1)
Tuomas HäkkiläOulaisten Huima11.69 / -
 
M19 kiekko (1)
Juho-Joel MäenpääLappajärven Veikot44.69 / 44.62
 
N19 100m (2)
Maria JääskäUllavan Kilpa12.74 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo13.05 / 13.05
 
N19 kiekko (2)
Tiia KopsalaKannuksen Ura30.54 / 30.54
Emilia VörlinKokkolan Veikot33.01 / -
 
M17 100m (5)
Davin FloccoGamlakarleby IF13.01 / -
Oscar GrannasIF Drott11.47 / 11.47
Henri KorhonenKokkolan Työväen Urheilijat11.53 / 11.66
Konsta RutanenKuivasjärven Aura12.64 / 12.64
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura - / -
 
M17 pituus (3)
Oscar GrannasIF Drott6.41 / 6.41
Konsta RutanenKuivasjärven Aura5.58 / 4.68
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura5.48 / -
 
M17 kiekko (1)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna46.30 / 46.30
 
N17 100m (5)
Aino HaasalaLohtajan Veikot - / -
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Terhi JunnoYlivieskan Kuula13.34 / 13.69
Oona KangasvieriKannuksen Ura12.99 / -
Nea KopsalaKannuksen Ura14.43 / -
 
N17 korkeus (2)
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF1.63 / 1.61
Eva ÖsterbackaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
N17 pituus (2)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.44 / 4.42
Elin JakobssonIF Åsarna5.32 / 5.32
 
P15 100m (4)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF11.91 / 11.91
Aaro KangasKälviän Tarmo12.61 / 12.61
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot12.77 / 12.77
 
P15 1500m ej (3)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Viktor LiljeqvistJoensuun Kataja 5:13.82 / 5:13.82
 
T15 100m (10)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.23 / 14.27
Elin HolmIF Åsarna13.87 / 13.87
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit13.24 / 13.24
Josefina KackurLarsmo IF13.68 / 13.68
Essi KoivistoVetelin Urheilijat13.15 / -
Angelina LaurénIF Åsarna13.63 / 13.63
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit14.32 / -
Nuppu PeräahoNivalan Urheilijat - / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat13.24 / 13.24
Vanessa StoreKälviän Tarmo13.05 / 13.05
 
T15 300m (5)
Vilma BjörkskogLarsmo IF43.81 / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Essi KoivistoVetelin Urheilijat43.64 / -
Angelina LaurénIF Åsarna48.92 / -
Wilma NybergIF Åsarna44.41 / -
 
T15 300m aj (2)
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Anna LukkarilaKannuksen Ura48.06 / -
 
T15 korkeus (1)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.55 / 1.55