Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.05. klo 16:00 Korona Bye Bye 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 138 henk. (189 lajisuoritusta)
M 200m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Artur HämäläinenKuortaneen Kunto - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä22,22 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna22,87 / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Tuomo RingmanSeinäjoen Seudun Urheilijat32,17 / -
 
M 800m (2)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa - / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa - / -
 
M pituus (4)
Frans HäggblomIK Falken666 / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
Jere VirtaVaasan Toverit - / -
Antti VornanenOulun Pyrintö - / -
 
M kuula (7)
Karri KulmalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niklas LoukolaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veeti MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Linus NurminenKristiinan Urheilijat - / -
Seppo PaavolaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat8,69 / 8,29
Jussi TukevaJalasjärven Jalas - / -
 
N 200m (12)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Wera HuddVaasan Toverit - / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula - / -
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa25,32 / -
Noora KoponenSeinäjoen Seudun Urheilijat29,15 / -
Jutta LatvalaKuortaneen Kunto - / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat25,63 / -
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat - / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Malva NylundVasa IS - / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N 800m (3)
Senja GustafssonKauhavan Wisa - / -
Noora KoponenSeinäjoen Seudun Urheilijat3.26,00 / -
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N pituus (8)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Tiia GustafssonIF Raseborg - / -
Wera HuddVaasan Toverit - / -
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat551 / -
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat - / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N kuula (4)
Tiia GustafssonIF Raseborg - / -
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Sanni SänttiIlmajoen Kisailijat - / -
 
M17 200m (9)
Kasper BiskopGamlakarleby IF - / -
Davin FloccoGamlakarleby IF - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veeti PihlajaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
 
M17 800m (2)
Lauri HiisvirtaVasa IS - / -
Topi RaunioKyrön Voima - / -
 
N17 200m (3)
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Kaisa TuovinenSeinäjoen Seudun Urheilijat27,95 / -
 
N17 800m (5)
Nea HassilaIF Drott - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Melissa KykyriKälviän Tarmo - / -
Veera SumuvuoriSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä - / -
 
N17 keihäs (4)
Cecilia ÖsterbergIF Femman - / -
Elli SeppänenKauhavan Wisa - / -
Fanny TairaKurikan Ryhti - / -
Hertta TurjaLaihian Luja - / -
 
P15 200m (6)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
P15 800m (3)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P15 keihäs (1)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 200m (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit - / -
Kiia PerttulaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 800m (9)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Ella HuuskonenKurikan Ryhti - / -
Liinu JärvinenAlajärven Ankkurit - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 keihäs (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Kaisa LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Fanny TairaKurikan Ryhti - / -
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat - / -
 
P13 200m (7)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Rasmus KoskiJalasjärven Jalas - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Leevi NiemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Lauri PeuraKauhajoen Karhu - / -
 
P13 kuula (3)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 200m (8)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Hilja KurunmäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä - / -
Julia ViinonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara ViinonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 kuula (7)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Hilja KurunmäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä - / -
Julia ViinonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara ViinonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P11 60m (4)
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Alvar SorvariKalajoen Junkkarit - / -
 
P11 pituus (3)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Alvar SorvariKalajoen Junkkarit - / -
 
T11 60m (15)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Sanni HietamäkiAlahärmän Kisa - / -
Tiia HyrskyKauhavan Wisa - / -
Saana KasariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Neea KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Silvia SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T11 pituus (13)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Tiia HyrskyKauhavan Wisa - / -
Saana KasariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Neea KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
P9 40m (4)
Eelis KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Elias SalovaaraVaasan Toverit - / -
Matias TainiLapuan Virkiä - / -
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
P9 pituus (3)
Elias SalovaaraVaasan Toverit - / -
Matias TainiLapuan Virkiä - / -
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 40m (10)
Aada-Emilia AnkkuriSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eevi FinniläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat - / -
Vieno MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat7,40 / -
Minttu PatanaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat - / -
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä - / -
Noora TainiLapuan Virkiä - / -
 
T9 pituus (8)
Aada-Emilia AnkkuriSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eevi FinniläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat - / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat325 / -
Minttu PatanaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat - / -
Noora TainiLapuan Virkiä - / -