Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.08. klo 12:00 Hervannan XXIX Juhlakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 197 henk. (328 lajisuoritusta)
M 100m (20)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli AlppirantaTurun Weikot Yleisurheilu11.86 / 11.86
Joni HuhtalaKauhavan Wisa12.09 / 12.09
Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu11.88 / 12.01
Aleksi KuusinenViipurin Urheilijat11.09 / 11.44
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot13.49 / 13.80
Tuomas LeppänenTurun Weikot Yleisurheilu12.47 / 12.47
Verneri LopperiMäntyharjun Virkistys11.23 / 11.23
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat11.43 / 11.43
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat11.49 / 11.49
Heikki NieminenJanakkalan Jana10.73 / 10.80
Juho RönkäJanakkalan Jana11.16 / 11.44
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.26 / 11.26
Antti SainioTampereen Pyrintö11.35 / 11.35
Elias SireniYlöjärven Urheilijat12.22 / -
Juho ToivariJanakkalan Jana12.24 / 12.42
Oskar ToometTampereen Pyrintö12.04 / 12.04
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö11.83 / 11.83
Konsta UutteraTampereen Pyrintö11.66 / 11.66
Aatu VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.85 / 11.85
Emil ViioTampereen Pyrintö12.26 / 12.26
 
M 200m (20)
Samuli AlppirantaTurun Weikot Yleisurheilu24.54 / 24.54
Aleksi HakanenLauttakylän Luja23.70 / 23.70
Teemu HolttinenSomeron Esa22.99 / 23.45
Joni HuhtalaKauhavan Wisa23.85 / 23.85
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö24.03 / 24.03
Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu24.13 / 24.18
Aleksi KuusinenViipurin Urheilijat22.46 / 23.12
Jaakko LehtiläTampereen Pyrintö22.93 / -
Tuomas LeppänenTurun Weikot Yleisurheilu25.85 / 25.85
Eemeli MäntyläPorin Tarmo22.95 / 22.95
Heikki NieminenJanakkalan Jana21.96 / 22.53
Kalle RaitalaTampereen Pyrintö22.59 / -
Juho RönkäJanakkalan Jana22.61 / 24.05
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat23.18 / 23.18
Antti SainioTampereen Pyrintö22.68 / 22.68
Juho ToivariJanakkalan Jana25.09 / 25.48
Oskar ToometTampereen Pyrintö24.42 / 24.42
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö27.21 / -
Aatu VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu23.40 / 23.40
Emil ViioTampereen Pyrintö25.17 / 25.17
 
M 800m (4)
Samuli KeroVammalan seudun Voima2:04.91 / 2:04.91
Veli-Matti KesoIkaalisten Urheilijat2:08.40 / 2:08.40
Nuutti LintunenTampereen Pyrintö2:05.09 / 2:05.09
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa2:01.00 / 2:01.00
 
M 10000m (2)
Santtu KuosmanenTeivo Stayers - / -
Janne NiemiJanakkalan Jana32:55.58 / -
 
M kiekko (1)
Jussi HämelahtiLängelmäen Urheilijat48.56 / 45.81
 
N 100m (4)
Lotta Alasaukko-OjaTampereen Pyrintö12.64 / 12.80
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot12.24 / 12.75
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö12.50 / 12.56
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.71 / 13.76
 
N 200m (10)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot25.07 / 26.14
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö25.36 / 25.36
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet25.85 / 27.40
Eliisa KallioEurajoen Veikot26.03 / 26.03
Linne KallioEurajoen Veikot26.17 / 26.17
Jonna KangasniemiNoormarkun Nopsa26.44 / 28.11
Minea LindénLoimaan Leisku26.00 / 26.00
Veera MattilaVammalan seudun Voima25.52 / 25.52
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat28.42 / 28.95
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -3826.13 / 26.13
 
N 800m (8)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ronja HaavistoNokian Urheilijat2:22.64 / 2:23.59
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot2:14.60 / 2:15.37
Jenni LautialaSalon Vilpas2:19.95 / 2:24.99
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat2:26.07 / 2:28.83
Saana PaananenKangasalan Kisa2:54.40 / 3:01.06
Venla RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:21.35 / -
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2:35.49 / 2:36.87
 
N kiekko (3)
Sanni KuparinenJanakkalan Jana50.06 / 50.06
Salla SipponenKeuruun Kisailijat59.70 / 58.92
Salla TanskanenAsikkalan Raikas36.95 / 36.95
 
M19 100m (1)
Oliver EkmanVehmaisten Urheilijat12.87 / 12.87
 
M19 400m (9)
Oliver EkmanVehmaisten Urheilijat 58.45 / -
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat 50.95 / 50.95
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö 52.65 / 52.65
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat-58 51.17 / 51.17
Stephen KurkiNaantalin Löyly 51.97 / 52.10
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat 52.98 / 52.98
Matias MononenLahden Ahkera 51.95 / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö 48.80 / 48.95
Konsta UutteraTampereen Pyrintö 50.60 / 50.60
 
M19 kiekko (1)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys42.57 / 42.57
 
N19 100m (1)
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat14.03 / 14.10
 
N19 400m (9)
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet 60.54 / 60.54
Aada BorgTampereen Pyrintö 68.69 / 68.69
Mila JokinenVammalan seudun Voima 66.25 / 66.25
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat 59.26 / 62.02
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 66.70 / 69.37
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 59.75 / 59.75
Suvi RantalaHämeenlinnan Tarmo - / -
Inka RekonenTurun Toverit 61.71 / 61.71
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat 58.87 / 58.87
 
M17 100m (2)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö11.91 / 11.91
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö12.52 / 12.52
 
M17 korkeus (6)
Elmeri AutioNokian Urheilijat1.80 / 1.80
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö1.95 / 1.95
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.75 / 1.72
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus1.97 / 1.97
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.67 / 1.67
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.66 / 1.60
 
M17 kiekko (3)
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku42.19 / 42.19
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat32.69 / 32.69
Niilo VirtaForssan Salama37.64 / 37.64
 
N17 100m (7)
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet13.48 / 13.60
Eliisa KallioEurajoen Veikot12.52 / 12.52
Linne KallioEurajoen Veikot13.19 / 13.46
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.25 / 13.25
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat12.87 / 12.87
Veera ReponenJoutsan Pommi12.71 / 12.85
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -3812.60 / 12.60
 
N17 korkeus (2)
Neea-Maria JokiPohjan Koitto1.70 / 1.70
Julia ViitanenViialan Valtti1.41 / 1.41
 
N17 kiekko (3)
Sanni KrapiLoimaan Jankko41.82 / 41.82
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat43.99 / 43.99
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo46.73 / 46.73
 
P15 100m (12)
Aku JärveläNokian Urheilijat13.25 / 13.25
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot12.16 / 12.16
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat13.46 / 13.46
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat13.02 / 13.02
Atso PätäriSomeron Voima14.53 / 14.53
Veikka PeltotaloTampereen Pyrintö - / -
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu12.91 / 12.91
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -3814.50 / 14.50
Leevi SaloSomeron Voima14.22 / 14.22
Veeti SaloSomeron Voima14.54 / 14.54
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto12.83 / 12.83
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat13.15 / 13.15
 
P15 800m (8)
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:34.82 / -
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat2:53.22 / 2:53.22
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö2:54.28 / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:09.85 / 2:09.85
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo2:55.78 / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö2:24.86 / 2:24.86
Jesse SaloLempäälän Kisa Yleisurheilu2:11.89 / 2:11.89
Joel SeppäläHämeenlinnan Tarmo2:17.65 / 2:17.65
 
P15 100m aj (3)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot13.77 / 13.77
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -3819.15 / 19.15
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -3816.73 / 16.73
 
P15 pituus (8)
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu5.11 / 5.11
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.28 / 5.28
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -384.26 / 4.26
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -385.12 / 5.12
Leevi SaloSomeron Voima4.40 / 4.40
Veeti SaloSomeron Voima4.33 / 4.33
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto5.20 / 5.20
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat4.86 / 4.86
 
P15 kuula (7)
Aku JärveläNokian Urheilijat10.67 / 10.67
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu11.06 / 11.06
Atso PätäriSomeron Voima9.47 / 9.47
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -388.34 / -
Leevi SaloSomeron Voima8.18 / 8.18
Veeti SaloSomeron Voima8.91 / 8.91
Antti VähäkoskiTampereen Urheilijat -38 - / -
 
T15 100m (8)
Hertta HakalaTampereen Pyrintö14.42 / 14.42
Nathalie JakobssonEsbo IF13.14 / 13.14
Elle KariniemiLauttakylän Luja13.28 / 13.36
Krista LehtiTampereen Pyrintö12.98 / 13.29
Theresa PeltoniemiTampereen Pyrintö13.45 / 13.45
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö13.03 / 13.46
Laura RatilainenToijalan Vauhti14.14 / 14.14
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö13.53 / 13.53
 
T15 800m (9)
Emma Haka-RiskuNokian Urheilijat2:45.75 / 2:45.75
Pinja KykkänenVehmaisten Urheilijat2:27.61 / 2:27.61
Netta NieminenVammalan seudun Voima2:31.76 / 2:31.76
Venla PatrikainenNokian Urheilijat2:32.44 / 2:32.44
Teea RajalaTampereen Pyrintö2:42.39 / 2:42.39
Aino RämöTampereen Urheilijat -38 - / -
Marianne SalmiHelsingin Kisa-Veikot2:29.43 / 2:32.09
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.42 / 2:33.42
Siiri TarkkaYlöjärven Urheilijat2:59.19 / 2:59.19
 
T15 80m aj (7)
Hertta HakalaTampereen Pyrintö15.39 / 15.39
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö17.59 / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu11.97 / 11.97
Milja PeräläPorin Yleisurheilu12.82 / 12.82
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö13.25 / 13.25
Inari TalvensaariTampereen Pyrintö - / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö12.85 / 12.85
 
T15 pituus (3)
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö4.03 / 4.03
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö5.12 / 4.86
Aino RämöTampereen Urheilijat -384.14 / 4.14
 
T15 kuula (4)
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö8.18 / 8.18
Saara KulmalaNokian Urheilijat10.30 / 10.30
Krista LehtiTampereen Pyrintö10.03 / 10.03
Jemina NieminenTampereen Pyrintö - / -
 
P13 60m (2)
Elmo HärkönenNokian Urheilijat 8.78 / 8.78
Veikka PeltotaloTampereen Pyrintö 8.43 / 8.43
 
P13 60m aj (1)
Veikka PeltotaloTampereen Pyrintö10.51 / 10.51
 
T13 60m (13)
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö 8.66 / 8.66
Neea KesoTampereen Pyrintö 8.69 / 8.69
Iida LahtinenVehmaisten Urheilijat 9.22 / 9.22
Tuuli LahtinenVehmaisten Urheilijat 9.52 / 9.52
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko 8.96 / 8.96
Sofia NiemiTampereen Pyrintö 9.65 / 9.65
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö 9.19 / 9.19
Emmi SairanenYlöjärven Urheilijat 9.41 / 9.41
Sini SeppänenTampereen Pyrintö 9.73 / -
Viola SivonenTampereen Pyrintö 9.17 / 9.17
Inari TalvensaariTampereen Pyrintö 9.23 / 9.23
Piitu TourunenLahden Ahkera 8.59 / 8.59
Janette VähäojaTampereen Pyrintö 9.18 / 9.18
 
T13 1000m (6)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö4:21.46 / -
Laura HaarlaTampereen Pyrintö3:35.10 / 3:35.10
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko4:04.56 / 4:04.56
Sofia NiemiTampereen Pyrintö - / -
Emmi SairanenYlöjärven Urheilijat4:00.20 / 4:00.20
Vilma TiiliVehmaisten Urheilijat3:47.83 / 3:47.83
 
T13 60m aj (12)
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö10.11 / 10.11
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat10.51 / -
Erin KarjalainenTampereen Pyrintö13.19 / 13.19
Neea KesoTampereen Pyrintö10.11 / 10.11
Iida LahtinenVehmaisten Urheilijat - / -
Sofia NiemiTampereen Pyrintö11.98 / 11.98
Jemina NieminenTampereen Pyrintö13.50 / -
Teea RajalaTampereen Pyrintö10.51 / 10.51
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö10.54 / 11.11
Viola SivonenTampereen Pyrintö11.94 / 11.94
Vilma TiiliVehmaisten Urheilijat13.10 / 13.10
Janette VähäojaTampereen Pyrintö11.03 / 11.03
 
T13 korkeus (10)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö1.26 / 1.20
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Eevi KarheTampereen Pyrintö1.42 / 1.42
Erin KarjalainenTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Neea KesoTampereen Pyrintö1.37 / 1.34
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko1.35 / 1.35
Jemina NieminenTampereen Pyrintö1.20 / 1.20
Teea RajalaTampereen Pyrintö1.31 / 1.31
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö1.30 / 1.25
Inari TalvensaariTampereen Pyrintö1.40 / 1.40
 
T13 kuula (7)
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat10.20 / 10.20
Tuuli LahtinenVehmaisten Urheilijat9.42 / 9.42
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö12.14 / 12.14
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö9.75 / 9.75
Sini SeppänenTampereen Pyrintö6.84 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera10.55 / 10.55
Janette VähäojaTampereen Pyrintö9.45 / 9.45
 
P11 60m (3)
Elias EskolaTampereen Pyrintö 9.62 / 9.62
Timofei KarpovIkaalisten Urheilijat - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 8.90 / 8.90
 
P11 1000m (2)
Miska MäntyLempäälän Kisa Yleisurheilu3:43.95 / 3:43.95
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo3:39.87 / 3:39.87
 
P11 60m aj (1)
Elias EskolaTampereen Pyrintö12.04 / 12.04
 
P11 pituus (3)
Elias EskolaTampereen Pyrintö3.92 / 3.92
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat4.02 / 4.02
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -384.43 / 4.43
 
P11 keihäs (3)
Elias EskolaTampereen Pyrintö21.41 / 21.41
Miska MäntyLempäälän Kisa Yleisurheilu17.22 / 17.22
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -3818.90 / -
 
T11 60m (9)
Maija HäkliKangasalan Kisa - / -
Oona KiiskiNokian Urheilijat10.51 / 10.51
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö 8.78 / 8.78
Miisa LyijynenNokian Pyry 9.94 / 9.94
Milla RaatikainenTampereen Pyrintö 9.88 / 9.88
Iisa RaunioTampereen Urheilijat -3810.17 / 10.17
Iina SaranpääNokian Urheilijat 9.00 / 9.00
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti 8.62 / 8.62
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.25 / 9.25
 
T11 1000m (5)
Maija HäkliKangasalan Kisa3:41.69 / 3:41.69
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat3:54.95 / 3:54.95
Oona KiiskiNokian Urheilijat4:24.66 / 4:24.66
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Lumi-Kukka SaaranenJyväskylän Kenttäurheilijat3:24.20 / 3:24.20
 
T11 60m aj (13)
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö11.97 / 11.97
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu10.88 / 10.88
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu11.17 / 11.17
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat11.31 / 11.59
Miisa LyijynenNokian Pyry12.16 / 12.16
Viola MäkinenHämeenlinnan Tarmo - / -
Erin RajalaTampereen Pyrintö - / -
Iisa RaunioTampereen Urheilijat -3812.67 / 12.67
Lumi-Kukka SaaranenJyväskylän Kenttäurheilijat11.86 / 11.86
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö11.49 / 11.49
Iina SaranpääNokian Urheilijat11.12 / 11.12
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat11.69 / 11.69
 
T11 pituus (11)
Emmi KarheTampereen Pyrintö3.87 / 3.87
Iina KausePorin Yleisurheilu4.60 / 4.60
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu4.02 / 4.02
Oona KiiskiNokian Urheilijat3.27 / 3.27
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo4.39 / 4.39
Miisa LyijynenNokian Pyry3.33 / 3.33
Viola MäkinenHämeenlinnan Tarmo3.48 / 3.48
Erin RajalaTampereen Pyrintö3.03 / -
Iisa RaunioTampereen Urheilijat -383.51 / 3.51
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti4.66 / 4.66
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.13 / 4.13
 
T11 keihäs (8)
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö14.56 / 14.56
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat17.57 / 17.57
Iina KausePorin Yleisurheilu25.27 / 25.27
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat30.44 / 30.44
Viola MäkinenHämeenlinnan Tarmo11.85 / 11.85
Lumi-Kukka SaaranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat13.66 / 13.66
 
P9 40m (7)
Eelis JärvenpääKangasalan Kisa 7.44 / 7.44
Mihei KarpovIkaalisten Urheilijat - / -
Julius KeränenIkaalisten Urheilijat 7.12 / 7.12
Anton LindénLoimaan Leisku 7.36 / 7.40
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat 6.72 / 6.72
Severi SainioNokian Urheilijat 7.11 / 7.11
Eino TurunenOutokummun Partio 6.83 / 6.83
 
P9 1000m (4)
Viljami LiukasKangasalan Urheilijat -68 - / -
Oliver LustigHämeenlinnan Tarmo5:03.99 / -
Aleksi TimmerheidTampereen Urheilijat -38 - / -
Eino TurunenOutokummun Partio3:41.24 / 3:41.24
 
P9 pituus (3)
Julius KeränenIkaalisten Urheilijat3.38 / 3.38
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat3.70 / 3.70
Eino TurunenOutokummun Partio3.72 / 3.72
 
P9 keihäs (5)
Eelis JärvenpääKangasalan Kisa - / -
Anton LindénLoimaan Leisku - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -
Eino TurunenOutokummun Partio - / -
 
T9 40m (7)
Milja HäkliKangasalan Kisa - / -
Hilkka IkonenVehmaisten Urheilijat 7.79 / 7.79
Oona MäkeläPorin Yleisurheilu 7.58 / 7.58
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo 7.24 / 7.24
Silja TiiliVehmaisten Urheilijat 7.49 / 7.49
Sofia ViitanenViialan Valtti 7.05 / 7.05
Sofia VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.54 / 8.54
 
T9 1000m (1)
Milja HäkliKangasalan Kisa4:02.68 / 4:02.68
 
T9 pituus (5)
Hilkka IkonenVehmaisten Urheilijat2.90 / 2.90
Oona MäkeläPorin Yleisurheilu2.79 / 2.79
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo3.11 / 3.11
Silja TiiliVehmaisten Urheilijat2.97 / 2.97
Sofia VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat2.38 / 2.38
 
T9 keihäs (2)
Oona MäkeläPorin Yleisurheilu - / -
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo - / -