Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
24.08. klo 17:30 Reilu Cup 3
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 100 henk. (200 lajisuoritusta)
M 150m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Santtu KekkonenLahden Ahkera21.86 / -
Kasper LindebergLahden Ahkera - / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera27.46 / -
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera24.55 / -
Matias SalminenLahden Ahkera23.65 / -
 
M kiekko (3)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet44.38 / 41.22
Kai KepsuValkealan Kajo30.35 / 27.03
Mikko PoutanenValkealan Kajo - / -
 
N kiekko (1)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas36.95 / 36.95
 
N19 400m aj (1)
Nella VarjasEspoon Tapiot 65.47 / 66.60
 
M17 400m aj (1)
Rasmus TenkanenIF Raseborg 63.60 / 63.60
 
M17 kiekko (3)
Aron JohanssonBorgå Akilles31.13 / 31.13
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry42.72 / 41.19
Onni RustholkarhuLahden Ahkera44.34 / 44.34
 
N17 korkeus (1)
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset ry1.47 / 1.47
 
N17 kiekko (2)
Alice KoskelainenLahden Ahkera34.35 / 34.35
Pinja MuotkaLahden Ahkera33.35 / 33.35
 
P15 300m aj (1)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot40.46 / 40.46
 
P15 kiekko (1)
Mico LampinenSomeron Esa69.25 / 69.25
 
T15 300m aj (2)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera51.08 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna49.79 / 49.79
 
T15 korkeus (2)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera1.52 / 1.52
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.37
 
T15 kiekko (3)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera24.66 / 23.23
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera40.53 / 40.53
 
P14 300m aj (3)
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera60.52 / 60.52
 
P14 korkeus (4)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera1.40 / -
Tobias MorenoLahden Ahkera1.35 / -
Saku PuustinenLahden Ahkera1.64 / 1.64
Touko TarvonenLahden Ahkera1.29 / -
 
P14 kiekko (4)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera39.12 / 39.12
Tobias MorenoLahden Ahkera42.58 / 42.58
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera22.74 / 22.74
 
T14 300m aj (3)
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö47.28 / 47.28
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T14 korkeus (1)
Jenni VäänänenLahden Ahkera1.43 / -
 
T14 kiekko (5)
Erin JohanssonBorgå Akilles29.79 / 29.79
Emilia LiljendalBorgå Akilles26.39 / 26.39
Tanja MuotkaLahden Ahkera32.86 / 32.86
Iida MuukkaVantaan Salamat45.37 / 45.37
Jenni VäänänenLahden Ahkera38.28 / 38.28
 
P13 200m aj (7)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo35.79 / -
Elmer KeinänenEsbo IF36.91 / -
Elias KemppainenLahden Ahkera31.06 / 31.06
Jesse KorhonenLahden Ahkera36.40 / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
Juho TaavilaLahden Ahkera31.64 / 31.64
Markus VainioLahden Ahkera29.64 / 29.64
 
P13 3-loikka (7)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera9.75 / 9.75
Elmer KeinänenEsbo IF10.42 / 10.42
Elias KemppainenLahden Ahkera10.43 / 10.43
Jesse KorhonenLahden Ahkera9.35 / 9.35
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
Juho TaavilaLahden Ahkera11.01 / 11.01
 
P13 keihäs (7)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo29.41 / 29.41
Elmer KeinänenEsbo IF49.37 / 49.37
Elias KemppainenLahden Ahkera56.99 / 56.99
Jesse KorhonenLahden Ahkera21.08 / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo38.31 / 38.31
Juho TaavilaLahden Ahkera47.50 / 47.50
Markus VainioLahden Ahkera30.87 / 30.87
 
T13 200m aj (5)
Elina KariolaLahden Ahkera34.80 / 34.80
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera38.32 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera31.69 / 31.69
 
T13 3-loikka (6)
Camilla JunesEspoon Tapiot9.38 / 9.38
Elina KariolaLahden Ahkera9.63 / 9.63
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Tanja MuotkaLahden Ahkera8.03 / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera8.53 / -
Veera PöyryLahden Ahkera9.50 / -
 
T13 keihäs (4)
Tanja MuotkaLahden Ahkera26.65 / 23.49
Olivia OllikkaLahden Ahkera19.68 / -
Veera PöyryLahden Ahkera34.27 / 34.27
Hilla TuominenLahden Ahkera21.87 / 21.87
 
P12 200m aj (3)
Niilo KemppainenLahden Ahkera - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P12 3-loikka (3)
Niilo KemppainenLahden Ahkera8.30 / 8.30
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P12 keihäs (2)
Niilo KemppainenLahden Ahkera38.05 / 38.05
Eric RinneLahden Ahkera29.39 / 25.94
 
T12 200m aj (6)
Meri AaltonenLahden Ahkera43.30 / 43.30
Eedla HalonenViipurin Urheilijat38.22 / 38.22
Venla KananenHeinolan Isku39.88 / 39.88
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas38.95 / 38.95
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
 
T12 3-loikka (7)
Meri AaltonenLahden Ahkera7.43 / 7.43
Eedla HalonenViipurin Urheilijat8.22 / 8.22
Meja KoskinenLahden Ahkera8.12 / 8.12
Aava LindstamAsikkalan Raikas8.08 / 8.08
Enni NotkonenLahden Ahkera8.37 / 8.37
Vilma SaloHartolan Voima7.93 / 7.93
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T12 keihäs (8)
Meri AaltonenLahden Ahkera13.39 / 13.39
Piitu JokelaLahden Ahkera30.44 / 30.44
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry29.10 / 29.10
Meja KoskinenLahden Ahkera9.06 / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas17.94 / 17.94
Enni NotkonenLahden Ahkera11.61 / 11.61
Vilma SaloHartolan Voima21.20 / 21.20
Viivi ViikiläLahden Ahkera17.75 / 16.59
 
P11 150m (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera23.62 / 23.62
Jooa KorhonenLahden Ahkera24.73 / -
Elmo OjalaLahden Ahkera24.01 / -
 
P11 3-loikka (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera6.34 / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera8.42 / 8.42
Elmo OjalaLahden Ahkera7.87 / -
 
P11 kuula (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera8.19 / 8.19
Jooa KorhonenLahden Ahkera7.77 / 7.77
Elmo OjalaLahden Ahkera8.07 / 8.07
 
T11 150m (6)
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas27.25 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera23.51 / 23.51
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera25.45 / 25.45
Sonja MuotkaLahden Ahkera23.45 / 23.45
Tinja PaloLahden Ahkera25.50 / 25.50
Iisa TuominenLahden Ahkera26.81 / -
 
T11 3-loikka (8)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy7.54 / 7.54
Eevi HautaniemiLahden Ahkera8.56 / 8.56
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.92 / 8.19
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.40 / 7.22
Sonja MuotkaLahden Ahkera7.57 / 7.57
Tinja PaloLahden Ahkera6.87 / 6.87
Iisa TuominenLahden Ahkera6.61 / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku7.42 / 7.42
 
T11 kuula (9)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy6.93 / 6.93
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas7.11 / 7.11
Eevi HautaniemiLahden Ahkera7.53 / 7.53
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.02 / 10.02
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.72 / 7.72
Sonja MuotkaLahden Ahkera6.98 / 6.98
Tinja PaloLahden Ahkera6.04 / 6.04
Iisa TuominenLahden Ahkera4.07 / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku7.33 / 7.33
 
P10 150m (4)
Samu KemppainenLahden Ahkera27.47 / 27.47
Tomas MäkinenLahden Ahkera25.95 / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat27.21 / -
Kristian TuominenLahden Ahkera25.61 / -
 
P10 3-loikka (3)
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.30 / 8.30
Veeti SeppäläLahden Ahkera - / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat7.03 / 7.03
 
P10 kuula (3)
Samu KemppainenLahden Ahkera4.59 / 4.59
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.65 / 8.65
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat7.00 / 7.00
 
T10 150m (6)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva24.42 / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva23.95 / 23.95
Jasmin RedmanLahden Ahkera24.98 / 24.98
Siiri SiikanenLahden Ahkera25.32 / 25.32
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera26.11 / -
Loviisa VartiainenAsikkalan Raikas25.12 / 25.12
 
T10 3-loikka (7)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö7.95 / 7.95
Siiri SiikanenLahden Ahkera6.76 / 6.76
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Loviisa VartiainenAsikkalan Raikas7.66 / 7.66
 
T10 kuula (4)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva8.19 / 8.19
Elsa KemppainenNastolan Naseva7.29 / 7.29
Jasmin RedmanLahden Ahkera5.46 / 5.46
Siiri SiikanenLahden Ahkera5.38 / 5.38
 
P9 150m (6)
Daniel AaltonenLahden Ahkera26.87 / 26.87
Teemu KauppinenLahden Ahkera27.84 / 27.84
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Vertti LakkapääLahden Ahkera25.33 / 25.33
Veeti SeppäläLahden Ahkera24.38 / 24.38
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera28.45 / -
 
P9 korkeus (3)
Daniel AaltonenLahden Ahkera0.90 / 0.90
Teemu KauppinenLahden Ahkera0.90 / -
Juho KorhonenLahden Ahkera0.95 / 0.95
 
P9 kiekko (5)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
 
T9 150m (5)
Helga MoisioLahden Ahkera - / -
Tiila PaloLahden Ahkera - / -
Tilda PaloLahden Ahkera30.71 / 30.71
Hertta SiikanenLahden Ahkera32.59 / 32.59
Rita TuominenLahden Ahkera - / -
 
T9 korkeus (5)
Juulia HintsalaLahden Ahkera1.10 / 1.10
Helga MoisioLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera1.04 / 1.04
Tilda PaloLahden Ahkera0.95 / 0.95
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -
 
T9 kiekko (6)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Tiila PaloLahden Ahkera - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -