Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.05. klo 13:00 Reilu Cup 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 67 henk. (105 lajisuoritusta)
M 800m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tuomo NurminenLahden Ahkera2.19,78 / -
 
N 100m (1)
Anniina HaapalaJoutsan Pommi12,99 / -
 
N19 100m (1)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
 
P15 800m (1)
Jesper HuovinenLahden Ahkera - / -
 
T15 100m (5)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö13,37 / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
 
T15 800m (2)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
 
P14 100m (5)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P14 800m (1)
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
 
T14 100m (5)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Silja NiemiLahden Ahkera - / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera - / -
Celina SalonenLahden Ahkera13,67 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera12,98 / -
 
T14 800m (4)
Emmi PiispanenLahden Ahkera - / -
Celina SalonenLahden Ahkera2.27,94 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
P13 60m (4)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaLahden Ahkera - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P13 600m (3)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaLahden Ahkera - / -
 
T13 60m (8)
Elina KariolaLahden Ahkera - / -
Tanja MuotkaLahden Ahkera - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Veera PöyryLahden Ahkera - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Aino SeppäläLahden Ahkera - / -
 
T13 600m (6)
Elina KariolaLahden Ahkera - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida PiispanenLahden Ahkera - / -
Veera PöyryLahden Ahkera - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
 
P12 60m (3)
Niilo KemppainenLahden Ahkera - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8,98 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
 
P12 600m (2)
Niilo KemppainenLahden Ahkera - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 60m (4)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Mimmi HiukkaLahden Ahkera9,93 / -
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
 
T12 600m (3)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
 
P11 60m (1)
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
P11 600m (1)
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
T11 60m (6)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T11 600m (5)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
P10 60m (2)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
 
P10 600m (1)
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
 
T10 60m (5)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
 
T10 600m (6)
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
 
P9 40m (4)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera - / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera - / -
 
P9 600m (3)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera - / -
 
T9 40m (6)
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy - / -
Iida PakkanenLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T9 600m (6)
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy - / -
Iida PakkanenLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -