Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.07. klo 17:30 Virkiän Myötätuulisprintit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 128 henk. (207 lajisuoritusta)
M 100m (13)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna10.78 / 10.78
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.82
Adrian BjörkgrenIF Drott11.07 / 11.07
Alexander BjörkgrenIF Drott10.60 / 10.60
Joni HuhtalaKauhavan Wisa12.12 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.35 / 11.35
Filiph JohanssonGamlakarleby IF10.98 / 11.17
Joonas JyrkkäOulun Pyrintö11.05 / 11.05
Valtteri LoukoLapuan Virkiä10.72 / 10.72
Ive NtumbaVasa IS10.93 / 10.93
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.90 / 10.97
Samuel PurolaOulun Pyrintö10.31 / 10.44
Juuso ToivonenÄhtärin Urheilijat11.07 / 11.28
 
M 200m (11)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.29 / 21.29
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft22.03 / 22.03
Adrian BjörkgrenIF Drott22.79 / 22.79
Alexander BjörkgrenIF Drott21.90 / 21.90
Joni HuhtalaKauhavan Wisa24.11 / -
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.73 / 21.73
Joonas JyrkkäOulun Pyrintö23.07 / 23.07
Valtteri LoukoLapuan Virkiä21.96 / 21.96
Sebastian NordbergIF Kraft22.97 / 22.97
Ive NtumbaVasa IS22.37 / 22.37
Samuel PurolaOulun Pyrintö20.79 / 20.79
 
M 110m aj (1)
Juuso ToivonenÄhtärin Urheilijat15.82 / 15.82
 
M keihäs (6)
Elias KauppiLaihian Luja52.87 / 51.18
Toni KeränenLimingan Niittomiehet78.86 / 77.74
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.06 / 67.77
Hermanni SuutalaLapuan Virkiä67.92 / 67.29
Juuso ToivonenÄhtärin Urheilijat56.79 / 51.90
Antti VornanenOulun Pyrintö62.04 / 61.38
 
N 100m (12)
Jenny AsplundLarsmo IF12.62 / 12.62
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.56 / 12.60
Maria JääskäUllavan Kilpa12.74 / 12.76
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat12.16 / 13.00
Oona KiljalaYlivieskan Kuula12.88 / 12.88
Eucabeth KivikangasAlajärven Ankkurit12.79 / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat13.30 / -
Ingela Nygård JungarEsbo IF12.69 / 14.83
Neea PuskalaÄhtärin Urheilijat12.61 / 12.67
Minttu RinneSaarijärven Pullistus12.73 / 12.73
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.75 / 12.83
Nella TuuriLapuan Virkiä13.10 / 13.65
 
N 200m (8)
Maria JääskäUllavan Kilpa26.38 / 26.38
Wilma JungarEsbo IF26.38 / -
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat26.94 / 27.15
Aada MäättäläToholammin Urheilijat25.63 / 26.19
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat26.65 / 26.65
Minttu RinneSaarijärven Pullistus26.06 / 26.06
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat26.56 / 27.62
Nella TuuriLapuan Virkiä27.27 / -
 
N 100m aj (4)
Wilma JungarEsbo IF14.68 / 14.68
Eucabeth KivikangasAlajärven Ankkurit15.19 / 15.85
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat15.51 / 15.72
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat13.75 / 13.75
 
N kuula (2)
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat15.38 / 14.97
Sanni SänttiIlmajoen Kisailijat10.45 / 10.45
 
N moukari (2)
Jaana LeppinenKarijoen Tappara45.63 / 45.63
Maija ValliKurikan Ryhti58.20 / 53.54
 
N 3000m kävely (3)
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku19:35.04 / 19:35.04
Anniina KivimäkiLapuan Virkiä12:51.87 / -
Heta VeikkolaLapuan Virkiä13:35.44 / 13:35.44
 
M19 110m aj (7)
Adrian BjörkgrenIF Drott14.36 / 14.36
Alexander BjörkgrenIF Drott14.21 / -
Juho KallioLapuan Virkiä15.65 / -
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat ry14.92 / 14.92
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna13.93 / 13.93
Valtteri LoukoLapuan Virkiä - / -
Santeri YliseläLapuan Virkiä - / -
 
N17 100m (15)
Julia GroopIF Kraft13.71 / 13.71
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Terhi JunnoYlivieskan Kuula13.34 / 13.69
Ciia KarlssonVasa IS13.21 / 14.23
Taru KillinenLapuan Virkiä14.21 / -
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.53 / 12.53
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa12.47 / 12.89
Viivi LoukoLapuan Virkiä13.55 / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat12.46 / 12.96
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat13.29 / 13.29
Jamira SuarezIF Drott13.06 / 13.59
Anni TakamaaLapuan Virkiä13.91 / 13.91
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit13.01 / 13.01
Alisa ViinamäkiLappajärven Veikot13.01 / 13.33
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.48 / 12.62
 
N17 400m (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Nea HassilaIF Drott 59.58 / 59.58
Jamira SuarezIF Drott 61.06 / -
 
N17 100m aj (2)
Tytti VilpakkaLapuan Virkiä - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä15.00 / 15.00
 
N17 moukari (3)
Terhi KangastieLappajärven Veikot48.77 / 48.77
Taru KillinenLapuan Virkiä56.26 / 56.26
Viivi LoukoLapuan Virkiä48.12 / 45.77
 
P15 100m (2)
Aaro KangasKälviän Tarmo12.61 / 12.61
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.19 / 12.19
 
P15 300m (2)
Aaro KangasKälviän Tarmo - / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat46.14 / -
 
T15 100m (8)
Vilma BjörkskogLarsmo IF13.38 / 13.38
Alma ByggmästarLarsmo IF13.31 / 13.31
Elin HolmIF Åsarna13.71 / 13.71
Helmi LahtiAlahärmän Kisa14.31 / 14.31
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit13.30 / 13.30
Angelina LaurénIF Åsarna13.46 / 13.46
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit14.21 / 14.21
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat13.24 / 13.24
 
T15 300m (5)
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Helmi LahtiAlahärmän Kisa49.96 / 49.96
Angelina LaurénIF Åsarna44.32 / 44.32
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
 
T15 80m aj (1)
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.86 / 12.86
 
P13 100m (3)
Niko HassilaIF Drott - / -
Olli KetolaVaasan Vasama14.86 / 14.86
Rasmus PernaaEspoon Tapiot15.11 / -
 
P13 60m aj (2)
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry11.22 / -
Luka KielinenEspoon Tapiot12.06 / 12.06
 
P13 korkeus (3)
Niko HassilaIF Drott1.06 / -
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.35 / 1.33
Luka KielinenEspoon Tapiot1.25 / 1.25
 
P13 kuula (1)
Luka KielinenEspoon Tapiot6.46 / 6.46
 
P13 1000m kävely (1)
Tuomas JärvinenKauhavan Wisa 5:39.86 / 5:39.86
 
T13 100m (11)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä15.27 / 15.37
Helmi HietalaLapuan Virkiä14.43 / 14.43
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat14.30 / 14.30
Emmi KoskiLapuan Virkiä15.43 / 15.99
Janika LångsjöLapuan Virkiä15.74 / -
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat15.07 / 15.07
Veera LuomaKauhavan Wisa16.13 / -
Mimmi RaninenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä14.73 / 14.73
Viivi VisuriLaihian Luja15.12 / -
 
T13 60m aj (7)
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä11.26 / 11.26
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä14.04 / 14.04
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Janika LångsjöLapuan Virkiä11.69 / 12.04
Pinja NiemistöLapuan Virkiä13.91 / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä10.99 / 10.99
 
T13 korkeus (7)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä1.46 / 1.46
Emmi KoskiLapuan Virkiä1.15 / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä1.35 / -
Pinja NiemistöLapuan Virkiä1.23 / -
Saana UittoKauhavan Wisa1.23 / -
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot1.18 / -
Saana VuorijärviKauhavan Wisa1.41 / 1.41
 
T13 moukari (4)
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä - / -
Emmi KoskiLapuan Virkiä30.05 / 30.05
Veera LuomaKauhavan Wisa15.53 / -
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit40.63 / 40.63
 
T13 1000m kävely (5)
Enni Ala-FossiLapuan Virkiä 5:42.43 / -
Veera LuomaKauhavan Wisa 7:05.59 / -
Saana UittoKauhavan Wisa 6:18.74 / -
Sara UittoKauhavan Wisa 7:01.42 / 7:01.42
Saana VuorijärviKauhavan Wisa 6:42.97 / -
 
P11 100m (2)
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat15.62 / -
Nuutti HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry16.95 / -
 
P11 korkeus (1)
Nuutti HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.00 / -
 
P11 kuula (1)
Nuutti HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.59 / 5.59
 
T11 100m (7)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat15.24 / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä17.10 / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat16.01 / -
Ellen KrookMalax IF15.82 / -
Lilja MetsärantaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T11 korkeus (5)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä1.15 / 1.15
Anna KoskiLapuan Virkiä1.28 / 1.28
Ellen KrookMalax IF1.25 / 1.25
Lumi LahtiAlahärmän Kisa1.21 / 1.21
Lilja MetsärantaSeinäjoen Seudun Urheilijat1.18 / 1.18
 
T11 moukari (4)
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Minttu LuomaKauhavan Wisa - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
 
P9 100m (5)
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat - / -
Leo EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä16.57 / -
Matias TainiLapuan Virkiä - / -
Pauli VästinsaloLapuan Virkiä - / -
 
P9 korkeus (2)
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä1.03 / -
 
P9 kuula (5)
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat5.63 / 5.63
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat4.01 / 4.01
Juuso SuokkoLapuan Virkiä7.53 / 7.53
Matias TainiLapuan Virkiä - / -
Pauli VästinsaloLapuan Virkiä5.14 / 5.14
 
T9 100m (8)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä - / -
Elsa AlakarhuLapuan Virkiä - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Saana KangasLapuan Virkiä - / -
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä19.20 / -
Noora TainiLapuan Virkiä19.93 / -
Laura TakalaAlahärmän Kisa18.19 / -
Hilja TakaluomaLapuan Virkiä - / -
 
T9 korkeus (5)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä0.90 / -
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä0.85 / -
Noora TainiLapuan Virkiä1.06 / 1.06
Hilja TakaluomaLapuan Virkiä - / -
 
T9 kuula (7)
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä4.99 / 4.99
Saana KangasLapuan Virkiä - / -
Livi LahtiAlahärmän Kisa3.96 / 3.96
Minttu LuomaKauhavan Wisa7.20 / 7.20
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä5.82 / 5.82
Noora TainiLapuan Virkiä - / -
Hilja TakaluomaLapuan Virkiä - / -