Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.06. klo 17:00 Kymenlaakson lajipäivä, kiekko ja pitkät ratamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 52 henk. (57 lajisuoritusta)
M kiekko (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Olli JuvonenJanakkalan Jana36.84 / 32.30
Timo LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
 
N kiekko (1)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas36.34 / -
 
M17 1500m (2)
Joonas PalmuValkealan Kajo 5:05.9h / -
Elmo Ylä-KotolaKarhulan Katajaiset ry - / -
 
M17 kiekko (1)
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry42.72 / 39.03
 
N17 kiekko (1)
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
 
P15 2000m (3)
Tatu AaltoKarhulan Urheilijat - / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset ry 7:01.67 / -
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry - / -
 
P15 kiekko (5)
Sebastian AttenbergKarhulan Urheilijat - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot29.65 / 29.65
Olli ItkonenKarhulan Urheilijat - / -
Mico LampinenSomeron Esa66.70 / 66.70
Väinö RasiKarhulan Urheilijat - / -
 
T15 2000m (2)
Pihla KallioKarhulan Katajaiset ry 7:54.97 / -
Elsa StadigValkealan Kajo - / -
 
T15 kiekko (6)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot42.44 / 42.44
Essi LaapasAnjalan Liitto23.58 / -
Neea LankiVehkalahden Veikot - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat37.17 / 37.17
Iida MuukkaVantaan Salamat45.37 / 45.37
Sara MuukkaVantaan Salamat35.90 / 35.90
 
P13 1000m (4)
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot3:26.46 / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys3:47.22 / -
Akseli NurmiKarhulan Katajaiset ry3:31.51 / -
Anton VainioVehkalahden Veikot3:30.30 / -
 
P13 kiekko (3)
Ruben LingenfelterKarhulan Urheilijat - / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo24.96 / -
Vilho RasiKarhulan Urheilijat - / -
 
T13 1000m (4)
Oona FigueiraKarhulan Urheilijat4:14.00 / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset ry3:27.79 / -
Sanni LiikkanenVehkalahden Veikot4:36.0h / -
Maria TasaVehkalahden Veikot3:25.57 / -
 
T13 kiekko (7)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo23.64 / -
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo21.66 / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset ry17.52 / -
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat20.26 / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat10.01 / -
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry12.41 / -
Emma TervoKarhulan Urheilijat15.52 / -
 
P11 1000m (1)
Caius DufvaKarhulan Katajaiset ry3:54.04 / -
 
P11 kiekko (2)
Elmo KumakariKarhulan Urheilijat - / -
Valtteri PerhoKarhulan Katajaiset ry - / -
 
T11 1000m (5)
Jade HagqvistKarhulan Katajaiset ry4:35.4h / -
Aada HarjuVehkalahden Veikot - / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot4:11.28 / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry3:50.50 / -
Katariina TasaVehkalahden Veikot3:58.97 / -
 
T11 kiekko (7)
Jade HellbergVehkalahden Veikot - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo19.95 / -
Nella LemströmKarhulan Urheilijat - / -
Venla ParkkonenValkealan Kajo12.72 / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry13.80 / 13.80
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry15.96 / 15.23
Katariina TasaVehkalahden Veikot12.37 / -
 
P9 1000m (1)
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot3:58.42 / -