Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
10.08. klo 17:30 Seuracup 2.
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 276 henk. (277 lajisuoritusta)
M17 800m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat2:50.79 / -
Mika KärkkäinenKauhavan Wisa2:20.41 / -
Riku NevalaTeuvan Rivakka2:24.75 / 2:24.75
Otto NiemeläKauhajoen Karhu - / -
Veeti PihlajaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
M17 pituus (5)
Erno HonkanenTeuvan Rivakka3.50 / -
Juho KallioLapuan Virkiä6.54 / 6.53
Niko MartonenKauhajoen Karhu4.94 / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat5.95 / 5.95
Samuel SaloAlavuden Urheilijat5.26 / 5.11
 
M17 keihäs (7)
Antti EkolaTeuvan Rivakka - / -
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat53.70 / 52.94
Eemeli MäkifräntiläKauhavan Wisa - / -
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat41.92 / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Verneri TurunenKauhajoen Karhu - / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit52.67 / 51.36
 
N17 800m (7)
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat2:35.54 / -
Fanni IsomäkiAlavuden Urheilijat2:45.10 / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat2:32.64 / 2:32.64
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:12.57 / 2:16.79
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit2:34.65 / 2:34.65
Anni TakamaaLapuan Virkiä2:32.65 / 2:32.65
Julia UittoKauhajoen Karhu - / -
 
N17 pituus (12)
Laura-Kaisa AitanevaIlmajoen Kisailijat5.18 / 5.04
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat4.45 / 4.45
Taru KillinenLapuan Virkiä4.10 / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit4.88 / 4.88
Siiri LeppäharjuKauhajoen Karhu - / -
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat3.63 / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä4.97 / 4.97
Iina NiemeläKauhajoen Karhu4.44 / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat5.56 / 5.56
Tytti VilpakkaLapuan Virkiä5.10 / -
Milana VuorinenSeinäjoen Seudun Urheilijat4.38 / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä5.25 / 4.83
 
N17 keihäs (10)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka45.80 / 45.61
Anu JuupaluomaIlmajoen Kisailijat - / -
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Viivi LoukoLapuan Virkiä - / -
Elli SeppänenKauhavan Wisa - / -
Fanny TairaKurikan Ryhti42.45 / 42.45
Hertta TurjaLaihian Luja48.61 / 48.61
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat - / -
 
P15 300m (6)
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat40.25 / 40.25
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat47.54 / 47.54
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat47.63 / -
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat40.88 / 40.88
Einari SuksiTeuvan Rivakka - / -
Sebastian SzantoKauhajoen Karhu42.39 / 42.39
 
P15 100m aj (4)
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat15.98 / 15.98
Oskari OtsomaaTeuvan Rivakka - / -
Nikolai RenkoKauhavan Wisa21.42 / 21.42
Viljami ValkamaAlavuden Urheilijat - / -
 
P15 3-loikka (5)
Eetu EeliAlavuden Urheilijat - / -
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat9.05 / 9.05
Daniel KaurilaTeuvan Rivakka - / -
Erkki SeppänenKauhavan Wisa10.58 / 10.58
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu9.58 / 9.58
 
P15 moukari (6)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ossi LuomaKauhavan Wisa21.63 / 21.63
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit44.03 / 44.03
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat40.94 / 40.94
Topias Uusi-ÄijöKauhajoen Karhu10.90 / -
 
T15 300m (11)
Siiri ÄijöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat58.6h / -
Ella HuuskonenKurikan Ryhti52.23 / -
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat41.25 / 41.25
Ninni LepolaKauhajoen Karhu50.12 / 50.12
Mirva NäykkiLapuan Virkiä51.35 / -
Siiri PeräläTeuvan Rivakka48.44 / 48.44
Emmi PiispanenAlajärven Ankkurit53.6h / -
Oona SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat48.48 / 48.48
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu48.00 / 48.00
 
T15 80m aj (8)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat12.20 / 12.20
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat13.82 / 13.82
Essi KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Kaisa LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat15.77 / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.86 / 12.86
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat12.52 / 12.52
Elviira SuksiTeuvan Rivakka - / -
 
T15 3-loikka (6)
Annika EkolaTeuvan Rivakka8.15 / 8.15
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat9.10 / 9.10
Viola LohikoskiKauhajoen Karhu9.20 / 9.20
Sanni RajalaKurikan Ryhti10.14 / 10.14
Alisa TakamaaLapuan Virkiä9.24 / 9.24
Anniina ViitasaariAlajärven Ankkurit - / -
 
T15 moukari (9)
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat52.81 / 52.81
Salla KalliomäkiKauhajoen Karhu32.80 / 32.80
Emmi KoskiLapuan Virkiä21.69 / -
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat25.03 / -
Lotta Luoma-NirvaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit43.47 / 43.47
Anni PulakkaTeuvan Rivakka - / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat28.73 / 28.73
 
P13 200m (10)
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat32.26 / 32.26
Konsta KalliomäkiKauhajoen Karhu - / -
Topi KeskinenLapuan Virkiä - / -
Veikko KiviniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Rasmus KoskiJalasjärven Jalas28.13 / 28.13
Vilho KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Arttu LuomaTeuvan Rivakka29.02 / 29.02
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat31.71 / 31.71
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat - / -
Vihtori VuorinenIlmajoen Kisailijat - / -
 
P13 60m aj (6)
Aaro HaapamäkiKauhajoen Karhu11.68 / 11.68
Rasmus KoskiJalasjärven Jalas10.83 / 10.83
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat13.37 / 13.37
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat11.57 / -
Santtu MylläriTeuvan Rivakka11.79 / 11.79
Ilja RenkoKauhavan Wisa15.28 / 15.28
 
P13 seiväs (6)
Venni KankaanpääLapuan Virkiä1.70 / 1.70
Martti KrihvelAlavuden Urheilijat1.70 / 1.70
Samuli MelenderVaasan Vasama1.97 / 1.97
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat1.80 / 1.80
Sisu SuutarinenÄhtärin Urheilijat2.50 / 2.50
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu2.20 / 2.20
 
P13 kuula (10)
Petteri AitanevaIlmajoen Kisailijat6.72 / -
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat7.03 / 7.03
Tuomas JärvinenKauhavan Wisa - / -
Eemeli KallioAlavuden Urheilijat9.13 / 9.13
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat8.96 / 8.96
Olavi LehtoTeuvan Rivakka7.05 / 7.05
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat10.90 / 10.90
Toivo UlvinenLapuan Virkiä - / -
Arttu YlinenKauhajoen Karhu8.53 / 8.53
Eetu YlinenKauhajoen Karhu10.18 / 10.18
 
T13 200m (15)
Lumi HaapaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Matilda HakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat34.80 / -
Neea HakalaLapuan Virkiä - / -
Helmi HietalaLapuan Virkiä30.65 / 30.65
Iida KananojaKauhajoen Karhu32.06 / 32.06
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat31.38 / 31.38
Eevi LauniainenTeuvan Rivakka - / -
Minttu MeriläinenSeinäjoen Seudun Urheilijat29.67 / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu32.62 / 32.62
Mimmi RaninenSeinäjoen Seudun Urheilijat31.56 / 31.56
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat30.35 / 30.35
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat - / -
Emilia SaloAlajärven Ankkurit30.36 / 30.36
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
Veera YlikojolaIlmajoen Kisailijat - / -
 
T13 60m aj (11)
Minea JokinenAlavuden Urheilijat13.94 / 13.94
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu11.88 / 11.88
Janika LångsjöLapuan Virkiä11.69 / 12.04
Pinja NiemistöLapuan Virkiä11.78 / 11.78
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat11.93 / 11.93
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit12.04 / 12.04
Adriana PitkänenTeuvan Rivakka13.33 / -
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat11.59 / 11.59
Saana VuorijärviKauhavan Wisa11.92 / 11.92
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu12.79 / 12.79
 
T13 seiväs (9)
Enni Ala-FossiLapuan Virkiä1.50 / 1.50
Veera LuomaKauhavan Wisa1.30 / 1.30
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat1.70 / 1.30
Jenni PalonenTeuvan Rivakka - / -
Jenny PeltonenKauhajoen Karhu1.90 / 1.90
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat1.80 / 1.80
Roosa SuutarinenÄhtärin Urheilijat2.00 / 2.00
Viola TakalaAlajärven Ankkurit2.20 / 2.20
 
T13 kuula (13)
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä9.98 / 9.98
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.14 / 6.14
Josefiina JokinenAlavuden Urheilijat6.14 / 6.14
Noora KallionpääKauhavan Wisa8.20 / 8.20
Vilhelmiina KoivulaAlavuden Urheilijat8.81 / 8.81
Hilja KurunmäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat6.43 / 6.43
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat9.33 / 9.33
Sini PihlajamäkiTeuvan Rivakka - / -
Venla RantamäkiKauhajoen Karhu7.86 / 7.86
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit9.43 / 9.43
Oona TuiskuKauhajoen Karhu6.73 / 6.73
Lotta UittoAlavuden Urheilijat7.02 / 7.02
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat7.96 / 7.96
 
P11 150m (15)
Reko AspSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Joona KaurilaTeuvan Rivakka - / -
Vilho KestinmäkiÄhtärin Urheilijat25.47 / 25.47
Topias KorkeavaaraKauhajoen Karhu - / -
Veikko KöykkäIlmajoen Kisailijat24.96 / -
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu23.67 / 23.67
Manu MäenpääAlavuden Urheilijat24.70 / -
Rasmus NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elias OnditiAlajärven Ankkurit - / -
Jooa PaalanenÄhtärin Urheilijat - / -
Roni RantalaAlavuden Urheilijat27.38 / -
Topias RiskulaTeuvan Rivakka - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä27.14 / -
Akseli TullilaSeinäjoen Seudun Urheilijat26.98 / 26.98
Riku-Matti UittoKauhavan Wisa27.70 / 27.70
 
P11 60m aj (8)
Samu HietalaLapuan Virkiä - / -
Roni InnanenKauhavan Wisa11.15 / 11.15
Ossi KallioAlavuden Urheilijat11.33 / 11.33
Paulus KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat16.70 / 16.70
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu10.85 / 10.85
Konsta MäntymäkiTeuvan Rivakka11.32 / 11.32
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat12.18 / 12.18
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat10.95 / 10.95
 
P11 korkeus (7)
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat0.98 / 0.98
Akseli KangasKauhavan Wisa1.16 / 1.16
Eetu KangasLapuan Virkiä - / -
Justus LehtinenKauhajoen Karhu1.24 / 1.24
Hannes NärväIlmajoen Kisailijat1.00 / -
Leevi PeräläTeuvan Rivakka1.15 / 1.15
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat1.22 / 1.22
 
P11 kuula (13)
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat - / -
Kasperi EngströmAlavuden Urheilijat5.89 / 5.89
Max HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Max HarjuTeuvan Rivakka5.62 / 5.62
Akseli KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat5.33 / 5.33
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu8.88 / 8.88
Aamos KivikangasAlajärven Ankkurit6.52 / 6.52
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas7.40 / 7.40
Miska RenkoKauhavan Wisa6.24 / 6.24
Joona SuokkoLapuan Virkiä8.26 / 8.24
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu6.92 / 6.92
Taisto UlvinenLapuan Virkiä - / -
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat8.28 / 8.28
 
T11 150m (16)
Hilda EeliAlavuden Urheilijat27.11 / 27.11
Usva HaapaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä28.54 / 28.54
Julia HietanenTeuvan Rivakka - / -
Neela KallioKauhajoen Karhu - / -
Netta KallioKauhajoen Karhu - / -
Neela KontolampiAlavuden Urheilijat26.87 / 29.17
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat24.81 / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat23.88 / 23.88
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat24.69 / 24.69
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat25.76 / 25.76
Jemina NiemiKauhavan Wisa27.04 / 27.04
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat25.68 / 26.62
Eerika SironenAlajärven Ankkurit - / -
Emmi ViitamäkiKauhajoen Karhu - / -
Sofia YlipelkonenKauhavan Wisa28.06 / -
 
T11 60m aj (12)
Anna KoskiLapuan Virkiä11.44 / 11.49
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.86 / 11.86
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat11.98 / 11.98
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu10.54 / 10.54
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat10.91 / 10.91
Ella MettäläKauhajoen Karhu11.16 / 11.16
Roosa PessinenAlajärven Ankkurit - / -
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat12.90 / 12.90
Sonja SamppalaTeuvan Rivakka14.30 / 14.30
Aada TolonenIlmajoen Kisailijat - / -
Sara UittoKauhavan Wisa14.37 / 14.37
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat10.60 / 10.60
 
T11 korkeus (11)
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat1.22 / 1.22
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä1.26 / 1.26
Silva HynönenAlavuden Urheilijat1.29 / 1.29
Tiia HyrskyKauhavan Wisa1.17 / 1.17
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat1.26 / 1.26
Oona LähdesTeuvan Rivakka0.95 / -
Milla LöytynojaAlahärmän Kisa1.12 / 1.10
Miisa PeltolaKauhajoen Karhu1.19 / 1.19
Sanni PeuraKauhajoen Karhu1.12 / 1.12
Lumia PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat1.18 / 1.18
 
T11 kuula (14)
Heta KalevaTeuvan Rivakka6.81 / 6.81
Saana KangasLapuan Virkiä5.05 / 5.05
Katariina KankaanpööIlmajoen Kisailijat7.77 / 7.77
Saana KasariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Neea KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat8.25 / 8.25
Nella KokkoKauhajoen Karhu8.25 / 8.25
Aliina LaineKauhavan Wisa5.49 / 5.49
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu5.95 / 5.95
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat5.68 / 5.68
Lilli NortunenÄhtärin Urheilijat5.55 / 5.55
Emma PaalijärviAlajärven Ankkurit5.48 / 5.48
Jenica PessinenAlajärven Ankkurit4.66 / 4.66
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat9.85 / 9.85
Silka ViinikkaÄhtärin Urheilijat6.40 / 6.40