Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.05. klo 18:00 DT i Nykarleby
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 108 henk. (202 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Rasmus EnvallIK Falken11.64 / -
 
M 400m (1)
Christoffer EnvallIK Falken 47.63 / -
 
N 200m (2)
Tiia GustafssonIF Raseborg27.42 / -
Erica KolehmainenVasa IS26.19 / -
 
N kuula (2)
Tiia GustafssonIF Raseborg10.45 / 10.45
Johanna IsomäkiIK Falken10.45 / -
 
M19 100m (1)
Viktor BjörkellVasa IS12.78 / -
 
M19 400m (1)
Viktor BjörkellVasa IS 57.30 / -
 
M19 korkeus (1)
Johan GrönroosSjundeå IF1.91 / 1.91
 
N19 400m (1)
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
N19 3-loikka (1)
Hanna BackIF Nykarlebynejden10.14 / -
 
M17 100m (2)
Oscar GrannasIF Drott12.05 / -
Albin SödermanIF Drott13.71 / -
 
M17 400m (1)
Isak HöglundIF Drott 53.73 / -
 
M17 kuula (1)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden10.38 / -
 
N17 100m (8)
Vilma BjörkskogLarsmo IF14.02 / -
Priscilla BoatengIF Drott12.66 / -
Alma ByggmästarLarsmo IF13.80 / -
Hanna HagnäsLarsmo IF13.31 / -
Nea HassilaIF Drott13.34 / -
Josefina KackurLarsmo IF13.95 / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat13.58 / -
Hanna VornanenHimangan Urheilijat15.63 / -
 
N17 1500m (1)
Nea HassilaIF Drott - / -
 
N17 korkeus (2)
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat1.48 / -
Hanna LindbergIF Femman1.65 / 1.65
 
N17 kiekko (2)
Amelie BystedtIF Femman29.81 / -
Hanna LindbergIF Femman35.41 / -
 
P15 2000m (4)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Adam HolmIF Nykarlebynejden - / -
Casper HolmIF Fyren 6:42.87 / -
Santeri KallioKälviän Tarmo - / -
 
P15 kuula (1)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden9.94 / -
 
P15 kiekko (4)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
William OlliVasa IS - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T15 800m (6)
Natalie AinasojaIK Falken3:12.07 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:25.96 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:48.04 / -
Stella EhnströmVasa IS - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden2:57.39 / -
Hanna VornanenHimangan Urheilijat2:50.73 / -
 
T15 80m aj (2)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden13.23 / -
Annie LundénIF Drott - / -
 
T15 korkeus (6)
Natalie AinasojaIK Falken1.40 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.53 / -
Josefina KackurLarsmo IF1.47 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden1.32 / -
Annie LundénIF Drott1.37 / -
Desiree SandbergIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 kiekko (5)
Agnes BerglundIF Fyren15.96 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden31.84 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden29.85 / -
Amanda TarvonenIK Falken - / -
Hanna VornanenHimangan Urheilijat24.63 / -
 
P13 1000m (4)
Niko HassilaIF Drott3:51.29 / -
Oscar LundénIF Drott3:28.92 / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
Arvi RiuttaYlihärmän Junkkarit4:40.1h / -
 
P13 pituus (5)
Nikola BäckVasa IS - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Hannez SarinMalax IF - / -
 
P13 kuula (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden8.69 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden9.33 / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P13 kiekko (4)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden18.10 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden29.85 / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Hannez SarinMalax IF37.15 / -
 
T13 1000m (6)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3:47.74 / -
Jeanessa FinneIK Falken3:47.93 / -
Ellen KockIK Falken3:34.79 / -
Enya LönnqvistIK Falken4:10.60 / -
 
T13 60m aj (8)
Tilda ÅbergVasa IS10.29 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden12.94 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.56 / -
Matilda ForsIF Drott11.58 / -
Wilma GrannasIF Drott 9.98 / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
Ella WallinVasa IS - / -
 
T13 korkeus (7)
Matilda AinasojaIK Falken1.35 / -
Jeanessa FinneIK Falken1.43 / -
Matilda ForsIF Drott1.35 / -
Meya HenrikssonIK Falken1.15 / -
Ellen KockIK Falken1.28 / -
Enya LönnqvistIK Falken1.31 / -
Amanda VesterbackIF Fyren1.30 / -
 
T13 kuula (8)
Tilda ÅbergVasa IS8.92 / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden7.30 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden8.72 / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott8.61 / -
Enya LönnqvistIK Falken6.64 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden6.33 / -
 
T13 kiekko (7)
Tilda ÅbergVasa IS25.47 / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden15.97 / -
Elin BergmanIF Kraft27.84 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden21.35 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden25.73 / -
Enya LönnqvistIK Falken19.62 / -
Amanda VesterbackIF Fyren28.29 / -
 
P11 60m (10)
Walter BackaVasa IS - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 9.65 / -
Jacob JungarIF Drott11.22 / -
Alex LundforsMalax IF12.07 / -
Joel RännarIF VOM - / -
Milton SandénVasa IS 9.09 / -
Joar TunérIF Drott10.13 / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Eddie WallinVasa IS - / -
Liam WideIF Fyren 9.63 / -
 
P11 1000m (8)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden4:52.89 / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden3:47.31 / -
Jacob JungarIF Drott3:36.26 / -
Alex LundforsMalax IF3:48.19 / -
Milton SandénVasa IS3:32.17 / -
Elias SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Roni TyyneläVähänkyrön Viesti4:26.73 / -
Liam WideIF Fyren3:44.23 / -
 
P11 pituus (10)
Anton ÅbergVasa IS3.50 / -
Walter BackaVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott3.82 / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden4.10 / -
Alex LundforsMalax IF3.30 / -
Joel RännarIF VOM3.60 / -
Elias SundbergIF Nykarlebynejden3.59 / -
Roni TyyneläVähänkyrön Viesti3.02 / -
Eddie WallinVasa IS - / -
Liam WideIF Fyren3.54 / -
 
P11 kuula (7)
Anton ÅbergVasa IS6.06 / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden6.11 / -
Walter BackaVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott6.25 / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden6.81 / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P11 kiekko (5)
Anton ÅbergVasa IS12.32 / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden15.45 / -
Ben BjörklundIF Drott12.33 / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden20.93 / -
Elias VesterbackIF Fyren17.72 / -
 
T11 60m (6)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden10.91 / -
Ella BerglundIF Fyren11.29 / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden10.06 / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden10.74 / -
Alina SandvikIK Falken 9.77 / -
Emma VägarIF Fyren10.93 / -
 
T11 1000m (4)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden3:39.25 / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
 
T11 kuula (3)
Ella BerglundIF Fyren4.21 / -
Ellen SarinMalax IF5.52 / -
Emma VägarIF Fyren5.99 / -
 
T11 kiekko (4)
Ella BerglundIF Fyren9.92 / -
Amanda RönngårdIF Drott15.64 / -
Ellen SarinMalax IF15.65 / -
Emma VägarIF Fyren13.60 / -
 
P9 60m (4)
Vidar BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 1000m (5)
Melwin KockIK Falken4:15.35 / -
Erik LönnqvistIK Falken4:17.02 / -
Lenni RiuttaYlihärmän Junkkarit - / -
Birk TunérIF Drott - / -
Nico TyyneläVähänkyrön Viesti - / -
 
P9 pituus (4)
Melwin KockIK Falken2.67 / -
Erik LönnqvistIK Falken3.28 / -
Birk TunérIF Drott2.76 / -
Nico TyyneläVähänkyrön Viesti2.59 / -
 
T9 60m (11)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Liné BjörkmanIF Nykarlebynejden - / -
Amanda GrannasIF Drott11.48 / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden11.07 / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 1000m (3)
Julia LövsundIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM4:03.88 / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden4:34.30 / -
 
T9 pituus (10)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Amanda GrannasIF Drott3.33 / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Julia LövsundIK Falken2.96 / -
Elvira NordmyrIF VOM3.19 / -
Iris NordmyrIF VOM2.45 / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden2.93 / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden2.81 / -