Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
01.07. klo 13:00 Keihäskarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 61 henk. (70 lajisuoritusta)
M keihäs (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Antti KorhonenIisalmen Visa - / -
Leevi LindiKeiteleen Kunto69.95 / 62.93
Ville MiettinenJuuan Urheilijat67.08 / 64.57
Eemil PorvariHartolan Voima68.10 / 68.10
Sami ReunanenVammalan seudun Voima72.21 / 71.70
Onni RuokangasJanakkalan Jana69.12 / 69.12
Patrik TornPyhäselän Urheilijat73.25 / 67.83
 
N keihäs (12)
Anni-Linnea AlanenVaasan Vasama57.11 / 57.11
Meri ElomaaTampereen Pyrintö41.91 / 40.47
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö54.47 / 49.95
Katja HeinonenÄänekosken Urheilijat44.13 / -
Pinja KiantaLempäälän Kisa Yleisurheilu43.69 / 40.81
Miia MakkonenSysmän Sisu52.43 / 51.40
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.11 / 35.28
Sanni NokelainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry43.07 / 38.87
Minka NurroVantaan Salamat42.03 / 41.98
Merja PerätaloYlikiimingin Nuijamiehet52.51 / 45.94
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat52.73 / 44.80
Heli PynnönenHankasalmen Hanka49.90 / 43.32
Inka SinivuoriJyväskylän Kenttäurheilijat ry39.92 / 39.87
Anni VihtonenKarhulan Katajaiset ry47.89 / -
 
M22 keihäs (7)
Arttu HeikkiläReisjärven Pilke49.56 / -
Oskari LeppäahoAlajärven Ankkurit60.56 / 60.56
Tino MäkeläPyhäselän Urheilijat80.11 / 75.78
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.06 / 64.80
Hermanni SuutalaLapuan Virkiä67.92 / 62.42
Lassi Yli-KotilaKannuksen Ura72.85 / 62.39
Aleksi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit75.27 / 74.48
 
N22 keihäs (8)
Minna HollantiGamlakarleby IF53.55 / 53.55
Elina KinnunenUudenkaupungin Kenttäkarhut55.41 / 52.51
Sanni NokelainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry43.07 / 38.87
Minka NurroVantaan Salamat42.03 / 41.98
Jemina OllikkaLahden Ahkera42.69 / 40.39
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat52.73 / 44.80
Julia ValtanenRauman Urheilijat57.91 / 56.24
Roosa YlönenÄänekosken Urheilijat54.53 / 53.89
 
M19 keihäs (7)
Niklas HyvönenJoensuun Kataja61.53 / 61.53
Eetu JalonenSäkylän Urheilijat48.38 / 48.38
Janne LäspäKaustisen Pohjan-Veikot73.09 / 73.09
Aku ParviainenTuupovaaran Urheilijat66.49 / 66.18
Eemil PorvariHartolan Voima68.10 / 68.10
Onni RuokangasJanakkalan Jana69.12 / 69.12
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat68.48 / 65.79
 
N19 keihäs (5)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö41.91 / 40.47
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö54.47 / 49.95
Pinja KiantaLempäälän Kisa Yleisurheilu43.69 / 40.81
Milla MartikainenLieksan Urheilijat - / -
Tara SaikkonenJoensuun Kataja43.63 / 43.63
 
M17 keihäs (9)
Otto HämäläinenKarstulan Kiva - / -
Aapo KinnunenTurun Urheiluliitto49.01 / 49.01
Eeli KinnunenJoensuun Kataja - / -
Mikke LiikanenTyrnävän Tempaus58.75 / 58.75
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu52.82 / 52.82
Mika NiskalaPohjan Koitto56.28 / 56.28
Saku RönkköVihdin Viesti52.70 / 52.70
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus51.06 / 51.06
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura68.38 / 68.38
 
N17 keihäs (13)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat ry39.39 / 39.39
Malin KarellSjundeå IF50.17 / 50.17
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot48.65 / 47.02
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus47.77 / 47.77
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu37.55 / 37.55
Roosa MarinPihtiputaan Tuisku37.41 / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.08 / 32.92
Cecilia ÖsterbergIF Femman52.27 / 52.27
Tiisa PaukkuPihtiputaan Tuisku47.22 / -
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto45.89 / -
Hertta TurjaLaihian Luja47.82 / 47.82
Minttu TurunenKuopion Reipas46.55 / 46.17