Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
15.07. klo 17:00 Veikkolan Veikkojen Nuorisokansalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 110 henk. (215 lajisuoritusta)
M 1500m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tuomas HapolaSavitaipaleen Urheilijat 4:28.01 / 4:41.53
Jukka-Pekka HassinenKenttäurheilijat-58 4:57.30 / 5:21.96
Juha HeininenPorvoon Urheilijat 4:50.96 / 5:24.82
Miro KallioHelsingfors IFK - / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat 4:17.54 / 4:17.54
 
M kiekko (4)
Olli JuvonenJanakkalan Jana36.85 / 36.85
Mikko KarppanenKenttäurheilijat-5837.91 / 35.08
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / 23.63
Oskari PerälampiEspoon Tapiot58.07 / 54.95
 
N kiekko (2)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 42.30
Sari PikkarainenJanakkalan Jana23.70 / -
 
M19 3-loikka (1)
Aaron UtulahtiVihdin Viesti13.14 / 12.47
 
N19 400m (2)
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot 64.25 / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 67.66 / -
 
N19 3-loikka (2)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat10.91 / 10.59
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.44 / 10.44
 
N19 moukari (1)
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu34.12 / 34.12
 
M17 3-loikka (1)
Thomas IsakssonBorgå Akilles11.84 / 11.84
 
M17 moukari (2)
Max LampinenSomeron Esa78.32 / 78.32
Samuel PuustinenBorgå Akilles58.71 / 58.71
 
N17 3-loikka (2)
Kiia KoranderVihdin Viesti9.12 / 8.98
Kia WirenRekolan Raikas9.66 / 9.00
 
N17 moukari (2)
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.33 / 14.33
Sara PuustinenBorgå Akilles53.84 / 49.52
 
P15 100m (4)
Anton BaggerSjundeå IF12.74 / 12.74
Markus HakalaEspoon Tapiot12.60 / 12.60
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.80 / 12.86
Rasmus VuonorantaEsbo IF12.14 / 12.14
 
P15 3-loikka (1)
Anton BaggerSjundeå IF - / -
 
P15 moukari (2)
Artturi GauffinKaarinan Ura46.94 / 46.94
Albert IsakssonBorgå Akilles40.18 / 40.18
 
T15 100m (7)
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.80 / 15.40
Viiu LiskiNummen Kipinä14.03 / 14.03
Selma LupalaIF Raseborg - / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.35 / 14.41
Elina RuotsalainenValkealan Kajo13.34 / 13.42
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.54 / 14.67
Heidi VakkilainenVantaan Salamat15.13 / 15.13
 
T15 800m (5)
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot2:38.92 / 2:38.92
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat2:41.6h / 2:41.6h
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä2:35.49 / 2:38.97
Emilia TulokasEspoon Tapiot2:54.16 / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat2:56.82 / -
 
T15 3-loikka (6)
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot8.83 / 8.61
Sara MäkeläEsbo IF10.02 / 10.02
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.19 / -
Emma SimonenKenttäurheilijat-589.75 / 9.75
Heidi VakkilainenVantaan Salamat - / -
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat9.51 / 9.51
 
T15 moukari (6)
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot ry30.22 / 30.22
Tara HatakkaVantaan Salamat48.49 / 48.49
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot31.08 / 31.08
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.73 / 14.73
Ronja TuominenVeikkolan Veikot ry - / -
Miina ValtonenPaimion Urheilijat40.12 / 40.12
 
P13 60m (2)
Herman Käppa-VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 9.13 / -
 
P13 1000m (1)
Joel TulikouraEsbo IF3:21.04 / -
 
P13 pituus (2)
Herman Käppa-VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P13 kuula (1)
Herman Käppa-VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 60m (18)
Cessi HagelbergSjundeå IF 9.61 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.24 / 9.24
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.10 / 9.10
Nea HyrsyläVihdin Viesti 8.76 / 8.76
Lotta KärkkäinenKirkkonummen Urheilijat 9.91 / 9.91
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 8.85 / 8.85
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.64 / 9.64
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.28 / 9.28
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 8.93 / 8.93
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.13 / 9.13
Liia LiskiNummen Kipinä 9.16 / 9.16
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot ry 9.10 / 9.10
Emilia MyyräVantaan Salamat 9.60 / 9.60
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat 9.05 / 9.05
Venla PiipponenKirkkonummen Urheilijat - / -
Olga TeppoKirkkonummen Urheilijat - / -
Emilia TulokasEspoon Tapiot 9.19 / 9.19
Elina VakkilainenVantaan Salamat10.11 / -
 
T13 1000m (6)
Oivi HeikinahoVihdin Viesti4:13.59 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3:26.54 / 3:26.54
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:37.92 / -
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot ry3:52.03 / -
Minna TynkkynenKirkkonummen Urheilijat - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat3:43.88 / -
 
T13 pituus (16)
Cessi HagelbergSjundeå IF3.50 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4.09 / 4.09
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.65 / 3.63
Nea HyrsyläVihdin Viesti4.06 / 4.06
Sarah IsakssonBorgå Akilles3.78 / 3.78
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.34 / 4.34
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat4.22 / 3.90
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat4.08 / 4.01
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot4.19 / 4.19
Liia LiskiNummen Kipinä3.98 / 3.98
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot ry4.06 / 3.31
Emilia MyyräVantaan Salamat3.60 / 3.60
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Olga TeppoKirkkonummen Urheilijat - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat3.92 / -
 
T13 kuula (8)
Oivi HeikinahoVihdin Viesti7.44 / 7.44
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat9.12 / 8.55
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat8.09 / 8.09
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot7.16 / 7.16
Emilia MyyräVantaan Salamat5.79 / 5.79
Ronja TuominenVeikkolan Veikot ry6.85 / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat7.92 / 7.92
 
P11 60m (5)
Josiah FincherVeikkolan Veikot ry10.79 / 10.79
Julius KurppaVantaan Salamat 9.31 / 9.31
Kevin SaarinenHelsingfors IFK 9.55 / 9.55
Niko TuominenVeikkolan Veikot ry 9.38 / 9.38
William VuonorantaEsbo IF10.38 / 10.38
 
P11 1000m (6)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot ry4:07.14 / 4:07.14
Otso MuittariVihdin Viesti3:57.30 / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:58.69 / -
Valtteri SundbergVeikkolan Veikot ry3:45.92 / -
William VuonorantaEsbo IF3:53.45 / 3:53.45
 
P11 pituus (5)
Josiah FincherVeikkolan Veikot ry - / -
Julius KurppaVantaan Salamat4.36 / 4.36
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.12 / 3.12
Kevin SaarinenHelsingfors IFK3.86 / 3.86
Valtteri SundbergVeikkolan Veikot ry3.57 / -
 
P11 kuula (2)
Julius KurppaVantaan Salamat - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.64 / 5.64
 
T11 60m (12)
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat11.11 / 11.11
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat10.13 / 10.13
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat10.33 / 10.33
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot10.19 / 10.19
Edna LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Kira LinnakoskiVihdin Viesti10.64 / 10.64
Sade MalvelaVihdin Viesti 9.69 / 9.69
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry11.41 / 11.41
Inna PirnesVantaan Salamat 9.38 / 9.38
Ronja SentzkeSjundeå IF 9.90 / 9.90
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat 9.70 / 9.70
Salla VakkilainenVantaan Salamat10.50 / -
 
T11 1000m (7)
Elin BaggerSjundeå IF4:26.2h / -
Unna HarkioViipurin Urheilijat3:34.21 / 3:34.21
Emma IhrckeVeikkolan Veikot ry4:35.81 / -
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4:08.74 / 4:08.74
Salla VakkilainenVantaan Salamat3:55.54 / 3:55.54
 
T11 pituus (13)
Elin BaggerSjundeå IF2.86 / -
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat2.86 / 2.86
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat2.66 / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.42 / 3.42
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.46 / 3.46
Edna LaviKirkkonummen Urheilijat3.13 / 3.13
Kira LinnakoskiVihdin Viesti - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti3.47 / 3.47
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry2.49 / -
Inna PirnesVantaan Salamat4.11 / 4.11
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat3.80 / 3.80
Nella SosalaVihdin Viesti3.60 / 3.60
Salla VakkilainenVantaan Salamat3.15 / 3.15
 
T11 kuula (10)
Elin BaggerSjundeå IF4.58 / -
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat3.73 / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot6.63 / 6.63
Edna LaviKirkkonummen Urheilijat5.08 / 5.08
Kira LinnakoskiVihdin Viesti3.89 / -
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry2.86 / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.64 / 6.64
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat5.17 / 5.17
Nella SosalaVihdin Viesti5.60 / 5.60
 
P9 40m (6)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry 7.18 / 7.18
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot ry 7.46 / 7.46
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry 8.92 / 8.92
Aleksi RiikonenVihdin Viesti 7.65 / 7.65
Miika SairasaloVeikkolan Veikot ry 8.27 / 8.27
 
P9 korkeus (4)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot ry - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
 
P9 kuula (6)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot ry5.05 / -
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry3.62 / 3.62
Otso MuittariVihdin Viesti4.09 / -
Miika SairasaloVeikkolan Veikot ry - / -
 
T9 40m (11)
Victoria ForsströmVeikkolan Veikot ry 7.89 / 7.89
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.49 / 7.49
Elise HellströmSjundeå IF 7.42 / 7.42
Mia HuovinenVeikkolan Veikot ry 7.90 / 7.90
Emma IhrckeVeikkolan Veikot ry 7.53 / 7.53
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.81 / 7.81
Minja LaineKirkkonummen Urheilijat 7.98 / -
Saana MuittariVihdin Viesti 7.49 / 7.49
Linnea PätiäläKirkkonummen Urheilijat 7.97 / 7.97
Enla PirnesVantaan Salamat 8.23 / 8.23
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti 7.61 / 7.61
 
T9 pituus (11)
Victoria ForsströmVeikkolan Veikot ry2.69 / 2.69
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.09 / 3.09
Elise HellströmSjundeå IF3.08 / 3.08
Mia HuovinenVeikkolan Veikot ry2.60 / -
Emma IhrckeVeikkolan Veikot ry2.91 / 2.91
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.49 / 2.49
Minja LaineKirkkonummen Urheilijat3.04 / 3.04
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Linnea PätiäläKirkkonummen Urheilijat2.67 / 2.67
Enla PirnesVantaan Salamat2.39 / 2.39
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti - / -
 
T9 kuula (8)
Victoria ForsströmVeikkolan Veikot ry3.27 / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.44 / 4.44
Mia HuovinenVeikkolan Veikot ry3.72 / -
Emma IhrckeVeikkolan Veikot ry4.03 / -
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.70 / 2.70
Minja LaineKirkkonummen Urheilijat - / -
Saana MuittariVihdin Viesti4.39 / -
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti - / -