Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
SM-kilpailut
17.04. klo 10:30 SM-maantiejuoksut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 139 henk. (139 lajisuoritusta)
M puolimaraton (50)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ali AbdulrahmanTurun Urheiluliitto - / -
Tuomas AhoLimingan Niittomiehet - / -
Thijs FeuthTurun Urheiluliitto - / -
Simo-Pekka FinckeJoensuun Kataja - / -
Markus HämäläinenEspoon Tapiot - / -
Samu HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Juha HellstenTurun Toverit - / -
Joonas HytönenRauman Urheilijat - / -
Tommi HytönenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Antti HyttinenVaajakosken Kuohu - / -
Antti IhamäkiAlajärven Ankkurit - / -
Jarkko JärvenpääTampereen Pyrintö - / -
Tommi KaartinenRunners Club - / -
Jaakko KeroTurun Urheiluliitto - / -
Jukka KeroTurun Urheiluliitto - / -
Aapo KinnunenRunners Club - / -
Ravinder KohtaniemiYkspihlajan Reima - / -
Joonas KuismaTeivo Stayers - / -
Pekka KulpakkoEspoon Tapiot - / -
Otto LaitinenKuusamon Erä-Veikot - / -
Juho LehtoviitaRunners Club - / -
Niko LindbergPorvoon Urheilijat - / -
Remi LindholmLovisa Tor - / -
Juha ManninenRunners Club - / -
Eric MbachaPorin Yleisurheilu - / -
Antti MikkonenOulun NMKY:n Urheilijat - / -
Toni MyllyläKajaanin Kipinä - / -
Jaakko NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Timo NikulaRunners Club - / -
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mikke PaajanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lauri PalsaHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners ry - / -
Jussi-Pekka PartanenRunners Club - / -
Mikko PatanaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ossi PeltoniemiRovaniemen Roadrunners - / -
Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Kimmo RandelinIisalmen Visa - / -
Matti RaumaTurun Urheiluliitto - / -
Reijo RonnilaHeinolan Isku - / -
Sami SakuIF Åland - / -
Mikko SallinenEndurance Ultrarunning Team Finland - / -
Tuomo SalonenEspoon Tapiot - / -
Kevin SandellIK Falken - / -
Björn SandlerIK Falken - / -
Ilmari SirénOulun NMKY:n Urheilijat - / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Matti TainiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Miika TakalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Maunu ToivariTurun Urheiluliitto - / -
Niklas WihlmanTurun Urheiluliitto - / -
 
N puolimaraton (27)
Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu - / -
Nina ChydeniusGamlakarleby IF - / -
Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Laura HeikkiläRunners Club - / -
Anna-Elina HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Oona HilkamoEspoon Tapiot - / -
Laura KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
Annemari KiekaraPudasjärven Urheilijat - / -
Helena KnaapiVasa IS - / -
Anni KuosmanenKuopion Reipas - / -
Sanna LakomaRunners Club - / -
Klaara LeponiemiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Johanna LindholmLovisa Tor - / -
Satu LipiäinenUltrajuoksuseura Sisu ry - / -
Saara MalinenRunners Club - / -
Laura ManninenKenttäurheilijat -58 - / -
Suvi MiettinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aada MiskalaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Aino NiemiTurun Urheiluliitto - / -
Natalia NylundLahden Ahkera - / -
Anne-Marika PartanenKuopion Reipas - / -
Emilia SiltanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Josefin Sjölind-KohtamäkiHelsingfors IFK - / -
Laura SunilaRunners Club - / -
Anna ToljamoMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Alisa VainioLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Mirja VartiainenEspoon Tapiot - / -
 
M19 10 km (17)
Ahmad ArashLahden Ahkera - / -
Kristian BoströmIF Raseborg - / -
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Veikko HuuskonenPosion Pyrintö - / -
Onni IkonenHankasalmen Hanka - / -
Oskari KangasniemiIkaalisten Urheilijat - / -
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat -58 - / -
Rasmus KrogellKenttäurheilijat -58 - / -
Nuutti LintunenTampereen Pyrintö - / -
Justus LuonelaLahden Ahkera - / -
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö - / -
Matias MononenLahden Ahkera - / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera - / -
Veikka SarénSomeron Esa - / -
Akseli StarkKenttäurheilijat -58 - / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto - / -
 
N19 10 km (16)
Ida HeikkinenKarhulan Urheilijat - / -
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Moona KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera - / -
Lotta-Maria MaineTurun Urheiluliitto - / -
Lotta MalmivaaraRunners Club - / -
Ilona MononenLahden Ahkera - / -
Sini RahkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Emma RainioJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emma RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Venla SaariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat - / -
Juulia TalaViipurin Urheilijat - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
Alisa VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
M17 10 km (16)
Jimi AlastaloJoensuun Kataja - / -
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Eemeli HirvonenLiperin Taimi - / -
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Niilo KotirantaYlämaan Pyrkijät - / -
Ilmari LehmusJoensuun Kataja - / -
Kasper LindebergLahden Ahkera - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Miki NiemensivuRauman Urheilijat - / -
Joonas PalmuValkealan Kajo - / -
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet - / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat - / -
 
N17 10 km (13)
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Roosa HeikkinenKarhulan Urheilijat - / -
Salla IsoherranenViipurin Urheilijat - / -
Helmi KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Eveliina KujalaLimingan Niittomiehet - / -
Melissa KykyriKälviän Tarmo - / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Amalia LindénElimäen Vauhti - / -
Helmiemilia MalinHeinolan Isku - / -
Anni MylläriHeinolan Isku - / -
Petriina NiininenNokian Urheilijat - / -
Heta VirkajärviKaipolan Vire - / -
Ea VuoriLahden Ahkera - / -