Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
25.06. klo 11:30 Ikaalisten Juhannuskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 208 henk. (354 lajisuoritusta)
M 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö10.80 / -
Patrik JakonenNakkilan Vire11.15 / 11.15
Mikko LaaksonenTampereen Pyrintö10.86 / -
Petri LemmetyinenKenttäurheilijat-5811.17 / -
Ilari RyyppöTampereen Urheilijat -3810.99 / -
Otto SeppäläLamminpään Korpi11.41 / 11.98
Joel TurkkaTampereen Pyrintö10.89 / 11.01
 
M kuula (9)
Mika FlinkkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat17.67 / -
Arttu KangasKankaanpään Seudun Leisku20.30 / 18.84
Arttu KorkeasaloLielahden Kipinä18.93 / 18.63
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu15.13 / 15.13
Petri LemmetyinenKenttäurheilijat-5814.17 / -
Olli NiemiKangasalan Kisa15.34 / 14.57
Aki NurminenSiikaisten Sisu13.20 / 12.85
Nico OksanenTurun Urheiluliitto17.88 / 17.13
Mikko ToiviainenLoimaan Jankko18.35 / 17.53
 
N 100m (7)
Felicia ÅbackaIF Fyren12.36 / 12.94
Aino EnoTampereen Urheilijat -3812.92 / -
Sara FrancisJyväskylän Kenttäurheilijat ry11.75 / 12.09
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu13.15 / 13.29
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -3813.09 / -
Tiia TammisaloEsbo IF12.30 / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö12.56 / 12.95
 
N kiekko (3)
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu54.44 / -
Jane LemberNoormarkun Nopsa34.06 / -
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto49.30 / 46.82
 
M19 100m (3)
Pyry IltanenTampereen Pyrintö12.28 / 12.28
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.47 / 11.47
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat11.33 / 11.56
 
M19 200m (6)
Pyry IltanenTampereen Pyrintö24.53 / 24.53
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat23.11 / 23.11
Sebastian NordbergIF Kraft22.97 / 22.97
Oliver OksanenNoormarkun Nopsa23.13 / 23.13
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat23.30 / 23.30
Joel TurkkaTampereen Pyrintö22.40 / 22.53
 
M19 pituus (3)
Patrik JakonenNakkilan Vire6.78 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.26 / 6.13
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat6.00 / 5.95
 
M19 kuula (1)
Linus NurminenKristiinan Urheilijat14.97 / 14.32
 
N19 100m (3)
Aada PuosiEurajoen Veikot12.85 / 12.85
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3813.22 / 13.28
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto12.85 / -
 
N19 200m (6)
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat26.43 / 26.43
Veera MattilaVammalan seudun Voima25.66 / 26.22
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa25.49 / 25.49
Aada PuosiEurajoen Veikot26.40 / 26.40
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat25.56 / 25.64
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat27.36 / 27.36
 
N19 800m (2)
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat2:18.50 / -
Vilma PereEuran Raiku2:12.04 / 2:16.66
 
N19 100m aj (2)
Charlotta PetterssonTampereen Pyrintö15.68 / 15.68
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto14.95 / 14.95
 
N19 pituus (4)
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.70 / 4.70
Charlotta PetterssonTampereen Pyrintö5.22 / 5.07
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö5.56 / 5.40
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto5.23 / 5.14
 
N19 kuula (1)
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.82 / 13.63
 
N19 kiekko (4)
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo37.47 / 37.47
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa37.84 / 37.84
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu38.91 / 38.91
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3840.87 / 40.87
 
M17 100m (7)
Pietari KivirantaKankaanpään Seudun Leisku11.68 / 11.68
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.75 / 11.75
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat11.53 / 11.53
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat11.49 / 11.49
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.64 / 11.64
Antti SainioTampereen Pyrintö11.45 / 11.45
Aatu VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.86 / 11.86
 
M17 800m (7)
Akseli AittoniemiVehmaisten Urheilijat2:11.82 / 2:11.82
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö2:08.10 / 2:08.10
Anton IngvesIF Kraft2:21.06 / 2:21.06
Veli-Matti KesoIkaalisten Urheilijat2:13.66 / 2:13.66
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku2:05.71 / 2:05.71
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu2:07.44 / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:13.54 / 2:13.54
 
M17 korkeus (3)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö1.85 / -
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.75 / -
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus1.95 / 1.90
 
M17 seiväs (2)
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu3.40 / -
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu2.85 / 2.80
 
M17 pituus (2)
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku5.66 / -
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.74 / 5.72
 
M17 kuula (3)
Petrus JakonenNakkilan Vire15.55 / 15.55
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat11.42 / 11.42
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat15.62 / 15.62
 
M17 keihäs (1)
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu52.82 / 52.82
 
N17 100m (8)
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.25 / 13.25
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat12.87 / 12.87
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat12.48 / 12.79
Vilma MeriläinenVihdin Viesti13.16 / -
Maria PukkilaPorin Tarmo13.12 / 13.12
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat12.73 / 12.73
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat13.55 / 13.55
Johanna VälimäkiIkaalisten Urheilijat13.62 / 13.62
 
N17 800m (3)
Jenni JaatinenKalajoen Junkkarit2:22.04 / 2:27.88
Aino MannerNoormarkun Nopsa2:30.38 / 2:36.95
Sani RajalaEurajoen Veikot2:19.92 / 2:27.07
 
N17 100m aj (2)
Iida KujanpääTampereen Pyrintö14.97 / 14.97
Oona LentoTampereen Pyrintö14.84 / 14.84
 
N17 pituus (10)
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku4.92 / 4.68
Olivia KärkiLauttakylän Luja5.37 / 5.37
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.33 / 5.33
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat4.82 / 4.81
Pinja PakkanenKankaanpään Seudun Leisku3.96 / 3.87
Sani RajalaEurajoen Veikot5.28 / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat5.39 / 5.39
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat5.25 / 5.25
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat5.02 / 5.02
Johanna VälimäkiIkaalisten Urheilijat4.65 / 4.65
 
N17 kuula (4)
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo13.77 / 13.77
Iida KujanpääTampereen Pyrintö12.28 / 11.82
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto14.89 / 13.23
Johanna VälimäkiIkaalisten Urheilijat11.64 / 11.64
 
P15 100m (10)
Aku JärveläNokian Urheilijat13.45 / 13.45
Juho KallioNoormarkun Nopsa - / -
Jesse MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu13.07 / 13.07
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat14.09 / -
Tomi MäkitaloKankaanpään Seudun Leisku11.77 / 11.77
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa13.65 / 13.65
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat12.67 / 12.67
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo12.90 / 12.90
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto13.08 / 13.08
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat13.15 / 13.15
 
P15 800m (3)
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö2:24.86 / 2:24.86
Jesse SaloLempäälän Kisa Yleisurheilu2:14.24 / 2:14.24
Joel SeppäläHämeenlinnan Tarmo2:24.23 / -
 
P15 korkeus (3)
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa1.50 / 1.50
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.64 / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.63 / 1.63
 
P15 pituus (8)
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa4.79 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu5.10 / 5.10
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat4.28 / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa4.68 / 4.68
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo5.16 / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -384.97 / 4.97
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto5.20 / 5.20
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat4.59 / 4.58
 
P15 kuula (2)
Aku JärveläNokian Urheilijat10.03 / 10.03
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.30 / 20.30
 
P15 keihäs (6)
Juho KallioNoormarkun Nopsa - / -
Jesse MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu36.38 / 36.33
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat24.64 / -
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat32.28 / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa36.68 / 36.68
Ville RekolaTammelan Ryske54.02 / 54.02
 
T15 100m (8)
Iida KastarinenTampereen Pyrintö12.87 / 12.87
Janita KinnanenVammalan seudun Voima13.44 / 13.44
Oona KokkoTampereen Pyrintö14.36 / 14.36
Milja LehtinenTampereen Pyrintö13.82 / 13.82
Peppi LehtinenKankaanpään Seudun Leisku14.05 / 14.05
Jenna PentinniemiViialan Valtti13.51 / 13.51
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo13.60 / 13.60
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö13.41 / 13.41
 
T15 800m (5)
Emilia AhoTampereen Pyrintö2:37.43 / 2:37.43
Emma Haka-RiskuNokian Urheilijat2:47.20 / 2:47.20
Helmi KoskelaIkaalisten Urheilijat3:06.10 / -
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö2:34.98 / 2:34.98
Linnea SaloNokian Urheilijat2:39.91 / -
 
T15 80m aj (12)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat12.77 / -
Olivia KärkiLauttakylän Luja11.82 / 11.88
Iida KastarinenTampereen Pyrintö12.34 / 12.34
Kaisa KivinenEspoon Tapiot12.77 / -
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö13.08 / 13.08
Milja LehtinenTampereen Pyrintö14.62 / 14.62
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.66 / 13.66
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö12.87 / 12.87
Jenna PentinniemiViialan Valtti13.86 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo13.21 / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö13.08 / 13.27
 
T15 korkeus (7)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat1.73 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot1.50 / 1.50
Milja LehtinenTampereen Pyrintö1.46 / 1.46
Peppi LehtinenKankaanpään Seudun Leisku1.27 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.47 / 1.45
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.61 / 1.61
 
T15 kuula (4)
Fanni KyöstiKankaanpään Seudun Leisku9.73 / -
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö8.06 / 8.06
Rebecca NelimarkkaNakkilan Vire13.30 / 13.30
Pinja PakkanenKankaanpään Seudun Leisku9.03 / 8.71
 
T15 keihäs (8)
Hertta HakalaTampereen Pyrintö23.74 / 23.74
Kaisa KivinenEspoon Tapiot35.80 / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö25.85 / 25.85
Oona KokkoTampereen Pyrintö32.38 / 32.38
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö25.06 / 25.06
Ella MikkolaTampereen Pyrintö21.05 / 20.57
Rebecca NelimarkkaNakkilan Vire51.32 / 51.32
Piitu TourunenLahden Ahkera37.83 / 37.83
 
P13 60m (9)
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö 8.63 / 8.65
Joonas KolehmainenLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.00 / 9.00
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat 8.17 / 8.17
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku 8.40 / 8.40
Arttu PeräläParkanon Urheilijat 9.00 / 9.00
Arttu RantalaNakkilan Vire 8.84 / 8.84
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa 8.64 / 8.64
Hugo SalmiVammalan seudun Voima 8.77 / 9.05
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat 8.59 / 8.62
 
P13 1000m (5)
Eliel KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3:29.97 / 3:37.81
Peetu NiittynenNoormarkun Nopsa - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire3:15.79 / -
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat3:07.39 / 3:07.39
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo3:20.37 / -
 
P13 korkeus (2)
Kalle KyöstiParkanon Urheilijat1.25 / 1.25
Hugo SalmiVammalan seudun Voima1.23 / -
 
P13 pituus (7)
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö4.14 / 4.14
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat5.29 / 5.29
Peetu NiittynenNoormarkun Nopsa - / -
Arttu PeräläParkanon Urheilijat3.51 / -
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa4.36 / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima4.23 / 4.23
 
P13 kuula (4)
Riki HonkanenParkanon Urheilijat11.23 / 11.23
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat14.30 / 14.30
Aapo MannerNoormarkun Nopsa7.10 / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima - / -
 
T13 60m (7)
Aida KoskensaloIkaalisten Urheilijat 9.86 / -
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 8.28 / 8.28
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa 9.42 / 9.42
Senja PakkanenKankaanpään Seudun Leisku 9.78 / -
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 8.14 / 8.14
Emmi SairanenYlöjärven Urheilijat11.69 / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.29 / 8.29
 
T13 1000m (3)
Sandra IngvesIF Kraft3:47.09 / 3:47.09
Senja PakkanenKankaanpään Seudun Leisku4:05.87 / 4:13.10
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö3:31.13 / 3:31.13
 
T13 pituus (4)
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat4.80 / 4.80
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa4.26 / 4.26
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu5.04 / 5.04
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.73 / 4.73
 
T13 kuula (6)
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat9.71 / 9.71
Amanda KorteIkaalisten Urheilijat - / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa9.05 / 9.05
Armi PartanenKankaanpään Seudun Leisku8.67 / 8.67
Emmi SairanenYlöjärven Urheilijat - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera9.88 / 9.88
 
P11 60m (6)
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit 9.44 / 9.44
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö 8.78 / 8.78
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat10.05 / -
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat - / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat 9.82 / 9.82
Eeli SavukoskiKeuruun Kisailijat10.58 / -
 
P11 1000m (5)
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit3:31.34 / 3:31.34
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3:37.94 / 3:49.04
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat3:52.85 / -
Eeli SavukoskiKeuruun Kisailijat3:52.73 / -
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo3:53.12 / -
 
P11 pituus (4)
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö4.25 / 4.25
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3.45 / -
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat3.36 / -
Eeli SavukoskiKeuruun Kisailijat3.30 / -
 
P11 kuula (6)
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat5.94 / -
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat8.25 / 7.83
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu6.08 / 6.08
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku10.32 / 10.32
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo - / -
 
T11 60m (13)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat10.98 / 10.98
Saimi AhoIkaalisten Urheilijat10.51 / 10.51
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat10.27 / 10.27
Tilda JaakkolaKankaanpään Seudun Leisku 9.85 / 9.85
Sofia LahdenperäUlvila Sport Team 9.11 / 9.11
Miisa LyijynenNokian Pyry10.53 / 10.53
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat11.47 / -
Jenna MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.00 / 10.00
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu 9.19 / 9.19
Miila NiittynenNoormarkun Nopsa 9.80 / 9.84
Iida PeräläParkanon Urheilijat 9.58 / 9.58
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat 9.90 / 10.08
Kerttuli ValtanenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.70 / 10.70
 
T11 1000m (8)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat4:16.80 / 5:01.03
Tilda JaakkolaKankaanpään Seudun Leisku4:33.40 / 4:33.40
Alanna KatajistoKauhajoen Karhu5:00.13 / -
Karla KoivistoParkanon Urheilijat4:42.44 / 4:42.44
Sofia LahdenperäUlvila Sport Team3:37.20 / 3:37.20
Miila NiittynenNoormarkun Nopsa3:40.96 / 3:40.96
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu3:44.27 / 3:52.15
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat3:45.71 / 3:46.06
 
T11 pituus (14)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat3.04 / 2.93
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat3.60 / 3.60
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat3.71 / 3.71
Tilda JaakkolaKankaanpään Seudun Leisku3.65 / 3.65
Alanna KatajistoKauhajoen Karhu2.61 / -
Karla KoivistoParkanon Urheilijat3.07 / 3.07
Miisa LyijynenNokian Pyry3.22 / 3.22
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat2.82 / 2.61
Jenna MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.60 / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu4.23 / 4.23
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team3.36 / 3.36
Iida PeräläParkanon Urheilijat3.62 / 3.62
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu3.66 / 3.66
Kerttuli ValtanenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.13 / -
 
T11 kuula (10)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat5.40 / 5.40
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat6.21 / 6.21
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat6.96 / 6.96
Miisa LyijynenNokian Pyry - / -
Jenna MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.87 / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu7.70 / 7.70
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team6.78 / 6.78
Iida PeräläParkanon Urheilijat4.62 / -
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu6.94 / 6.94
Kerttuli ValtanenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.35 / 5.35
 
P9 40m (9)
Niilo AhonenRaision Kuula 6.86 / 7.02
Konsta HalmelaIkaalisten Urheilijat 7.98 / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö 7.05 / 7.06
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -38 7.34 / 7.34
Juha KahariIkaalisten Urheilijat 7.34 / 7.34
Aarni KärkkäinenIkaalisten Urheilijat 7.97 / -
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö 7.23 / -
Heikki MikkolaIkaalisten Urheilijat - / -
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu 6.77 / 6.77
 
P9 1000m (4)
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -384:00.49 / -
Aarni KärkkäinenIkaalisten Urheilijat4:00.11 / 4:17.09
Amiel KatajistoKauhajoen Karhu4:13.76 / -
Heikki MikkolaIkaalisten Urheilijat - / -
 
P9 pituus (11)
Niilo AhonenRaision Kuula3.54 / 3.54
Konsta HalmelaIkaalisten Urheilijat2.88 / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö3.53 / 3.53
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -383.43 / 3.43
Juha KahariIkaalisten Urheilijat2.97 / 2.97
Aarni KärkkäinenIkaalisten Urheilijat2.72 / -
Amiel KatajistoKauhajoen Karhu2.90 / -
Julius KeränenIkaalisten Urheilijat3.36 / 3.36
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö3.08 / -
Heikki MikkolaIkaalisten Urheilijat - / -
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu4.01 / 4.01
 
T9 40m (13)
Emma AnttilaIkaalisten Urheilijat 7.58 / 7.58
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu 6.94 / 6.94
Hilkka IkonenVehmaisten Urheilijat 8.24 / -
Anna KahariIkaalisten Urheilijat 8.75 / 8.75
Minea KaukojärviViialan Valtti 7.18 / 7.18
Lumikki KeimiöniemiIkaalisten Urheilijat - / -
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat 7.71 / 7.71
Sanni LahdenperäUlvila Sport Team - / -
Ruut LiskoViialan Valtti 7.46 / 7.46
Oona MäkeläPorin Yleisurheilu 8.37 / -
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team 7.11 / 7.11
Iida OksanenNoormarkun Nopsa 7.00 / 7.00
Sofie VallinojaTampereen Pyrintö 7.14 / 7.14
 
T9 1000m (4)
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu4:28.47 / -
Anna KahariIkaalisten Urheilijat - / -
Minea KaukojärviViialan Valtti - / -
Ruut LiskoViialan Valtti - / -
 
T9 pituus (11)
Emma AnttilaIkaalisten Urheilijat3.16 / 2.93
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu3.45 / 3.45
Hilkka IkonenVehmaisten Urheilijat2.54 / -
Anna KahariIkaalisten Urheilijat2.44 / 2.44
Minea KaukojärviViialan Valtti3.22 / 3.22
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat3.01 / 3.01
Ruut LiskoViialan Valtti2.88 / 2.88
Oona MäkeläPorin Yleisurheilu2.57 / -
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team3.30 / 3.30
Iida OksanenNoormarkun Nopsa3.14 / 2.89
Sofie VallinojaTampereen Pyrintö3.27 / 3.27