Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
06.07. klo 17:00 Veikkojen ja Åsarnan nuorisokansalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 59 henk. (85 lajisuoritusta)
M19 200m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jani SimoinenHalsuan Toivo25.89 / -
 
M19 korkeus (1)
Jani SimoinenHalsuan Toivo1.76 / -
 
M19 seiväs (1)
Janne JuholaKalajoen Junkkarit4.50 / 4.41
 
N19 100m (6)
Ana CiorneiIF Åsarna13.58 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula12.89 / 13.03
Vilma KnutarGamlakarleby IF13.09 / -
Essi KoivistoVetelin Urheilijat13.15 / 13.19
Aada MäättäläToholammin Urheilijat12.46 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo13.05 / 13.05
 
N19 800m (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:25.96 / 2:29.50
Enni KatajalaaksoKannuksen Ura2:12.47 / 2:19.31
Teresa PerttiläHelsingfors IFK2:16.65 / -
Ninna WallinOulaisten Huima2:21.20 / 2:21.20
 
N19 keihäs (1)
Saga KurunmäkiLehtimäen Jyske42.31 / 42.31
 
M17 100m (5)
Davin FloccoGamlakarleby IF13.01 / 13.24
Eetu HaasalaLohtajan Veikot12.70 / 12.70
Anton HietapakkaGamlakarleby IF11.91 / 11.91
Henri KorhonenKokkolan Työväen Urheilijat11.36 / 11.36
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat12.01 / 12.01
 
M17 200m (4)
Davin FloccoGamlakarleby IF25.97 / 25.97
Anton HietapakkaGamlakarleby IF24.63 / 24.63
Henri KorhonenKokkolan Työväen Urheilijat23.42 / 23.65
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat24.89 / 24.89
 
M17 korkeus (1)
Teemu SimoinenHalsuan Toivo1.56 / 1.56
 
M17 kiekko (1)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna48.92 / 48.92
 
N17 100m (9)
Alma ByggmästarLarsmo IF13.31 / 13.31
Hanna HagnäsLarsmo IF13.18 / 13.18
Elin HolmIF Åsarna13.79 / 13.79
Elin JakobssonIF Åsarna13.41 / 13.41
Oona KangasvieriKannuksen Ura12.99 / 13.36
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat14.00 / 14.00
Essi KoivistoVetelin Urheilijat13.15 / 13.19
Angelina LaurénIF Åsarna13.63 / 13.63
Aada MäättäläToholammin Urheilijat12.46 / -
 
N17 800m (2)
Andréa NybergPargas IF2:33.78 / 2:38.81
Iida RautioNivalan Urheilijat2:41.28 / -
 
N17 3-loikka (1)
Aada EskolaNivalan Urheilijat9.45 / 9.45
 
N17 kuula (1)
Gabriela SomeroIF Åsarna8.11 / 8.11
 
P15 kiekko (7)
Joel BlomqvistIF Fyren49.46 / 49.46
Theo GullbergVasa IS35.79 / 35.79
Santeri HanhikoskiKaustisen Pohjan-Veikot35.65 / -
Jussi HeikkiniemiJanakkalan Jana40.99 / 40.99
Esa KoskinenKaustisen Pohjan-Veikot37.92 / -
William OlliVasa IS27.47 / 27.47
Niilo TorviHimangan Urheilijat - / -
 
T15 800m (8)
Vilma HahtokariIF Åsarna - / -
Tessa HerronenKokkolan Veikot2:50.55 / -
Elmiina KatajalaaksoKannuksen Ura2:41.80 / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet2:35.74 / 2:40.89
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit2:37.80 / -
Ava NieminenGamlakarleby IF - / -
Rebecca NybergPargas IF2:52.31 / 2:56.81
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit2:39.90 / 2:39.90
 
T15 80m aj (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden13.23 / 13.27
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat13.28 / 13.28
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.86 / 12.86
Anna LukkarilaKannuksen Ura13.40 / -
Wilma NybergIF Åsarna13.22 / -
Heta RautioKalajoen Junkkarit - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
 
T15 1500m ej (4)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saaga SassiIin Yritys - / -
 
T15 pituus (9)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.54 / 4.54
Sara CederholmIF Nykarlebynejden4.27 / 4.27
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat4.45 / 4.45
Vilma KnutarGamlakarleby IF5.23 / -
Anna LukkarilaKannuksen Ura4.17 / -
Annie LundénIF Drott4.62 / 4.62
Wilma NybergIF Åsarna4.50 / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit4.51 / 4.40
Vanessa StoreKälviän Tarmo4.85 / -
 
T15 kuula (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.92 / 10.92
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna9.46 / 9.46
Rebecca NybergPargas IF - / -
Wilma NybergIF Åsarna9.65 / 9.65
Madelén PenttinenIF VOM9.84 / 9.34
 
T15 keihäs (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden31.62 / 30.87
Sara CederholmIF Nykarlebynejden34.78 / 34.78
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat31.25 / 31.25
Rebecca NybergPargas IF28.54 / -
Madelén PenttinenIF VOM30.56 / 30.52
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit26.17 / 26.17