Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
18.08. klo 17:30 Heinola Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 115 henk. (250 lajisuoritusta)
N 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Laura AnttilaJanakkalan Jana14.15 / 14.15
Venla LaineLahden Ahkera13.33 / 13.49
Aliisa LautalaValkealan Kajo13.82 / 13.82
 
M17 100m (3)
Miska JohanssonHeinolan Isku12.79 / 12.79
Luukas KemppainenJoutsan Pommi11.87 / 11.92
Rico SievänenJoutsan Pommi12.72 / 12.72
 
M17 moukari (1)
Miska JohanssonHeinolan Isku46.68 / 46.68
 
N17 100m (3)
Sara-Julia HellstenHelsingin Kisa-Veikot13.29 / 13.43
Sohvi LaineLahden Ahkera13.65 / -
Helmiemilia MalinHeinolan Isku15.39 / 15.39
 
N17 800m (1)
Helmiemilia MalinHeinolan Isku2:44.9h / 2:44.9h
 
N17 moukari (5)
Nanna HuvinenHeinolan Isku35.57 / 35.57
Tiina JärvinenLahden Ahkera41.20 / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku33.73 / -
Sinja JohanssonLahden Ahkera45.04 / 45.04
Siru MyllykangasHeinolan Isku44.67 / 44.67
 
P15 100m (7)
Eelis HynninenHartolan Voima13.26 / 13.26
Tobias MorenoLahden Ahkera11.89 / 11.89
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Markus PorvariHartolan Voima12.50 / 12.50
Matias SalminenLahden Ahkera11.53 / 11.53
Juho SoikkeliValkealan Kajo12.83 / 12.83
Markus VainioLahden Ahkera12.44 / 12.44
 
P15 800m (4)
Eelis HynninenHartolan Voima2:25.80 / 2:25.80
Otso KaukonenLahden Ahkera2:34.35 / -
Markus PorvariHartolan Voima2:48.93 / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku2:40.98 / 2:40.98
 
P15 pituus (2)
Eelis HynninenHartolan Voima4.57 / 4.57
Markus PorvariHartolan Voima5.55 / 5.55
 
P15 keihäs (4)
Eelis HynninenHartolan Voima26.03 / 23.37
Markus PorvariHartolan Voima27.22 / -
Matias SalminenLahden Ahkera41.93 / 41.93
Juho SoikkeliValkealan Kajo52.53 / 52.53
 
T15 100m (12)
Nanna HuvinenHeinolan Isku14.18 / 14.18
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo - / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo16.25 / 16.25
Emmi PiispanenLahden Ahkera13.74 / 13.74
Veera PöyryLahden Ahkera14.01 / 14.01
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy13.73 / 13.74
Alisa RauhamaaLahden Ahkera14.37 / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera14.10 / 14.10
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat14.03 / 14.03
Jenni SeppäläIitin Pyrintö12.94 / 12.94
Hilla TuominenLahden Ahkera13.72 / 13.72
Alexandra VilanderLahden Ahkera13.61 / 13.61
 
T15 800m (5)
Nanna HuvinenHeinolan Isku2:48.02 / 2:56.7h
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat2:39.26 / 2:39.26
Neela NotkonenLahden Ahkera2:33.65 / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera2:32.23 / 2:32.23
Sara SuhonenValkealan Kajo2:47.75 / 2:47.75
 
T15 pituus (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku4.70 / 4.70
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy4.84 / 4.84
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.74 / 4.74
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat4.55 / 4.55
Hilla TuominenLahden Ahkera5.14 / 5.14
Alexandra VilanderLahden Ahkera4.45 / 4.45
 
T15 keihäs (3)
Nanna HuvinenHeinolan Isku29.80 / -
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat18.46 / 18.46
Sara SuhonenValkealan Kajo30.32 / 30.32
 
P13 60m (7)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera 9.14 / 9.14
Elias KemppainenLahden Ahkera 8.28 / 8.28
Niilo KemppainenLahden Ahkera 9.04 / 9.04
Aleksi RuoppiHartolan Voima 9.21 / 9.21
Taavi RytköläIitin Pyrintö 8.62 / 8.62
Oskari SyvärantaLahden Ahkera 8.19 / 8.19
Juho TaavilaLahden Ahkera 8.07 / 8.07
 
P13 600m (2)
Aleksi RuoppiHartolan Voima - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö2:12.14 / -
 
P13 pituus (7)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera4.41 / 4.41
Elias KemppainenLahden Ahkera4.91 / 4.91
Niilo KemppainenLahden Ahkera4.07 / 4.07
Joona NiinikangasValkealan Kajo4.22 / 4.22
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat3.89 / 3.89
Taavi RytköläIitin Pyrintö4.28 / 4.28
Juho TaavilaLahden Ahkera5.28 / 5.28
 
P13 keihäs (6)
Elias KemppainenLahden Ahkera56.99 / 56.99
Niilo KemppainenLahden Ahkera38.05 / 38.05
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat ry50.31 / 50.31
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat28.81 / 28.81
Taavi RytköläIitin Pyrintö25.91 / -
Juho TaavilaLahden Ahkera47.50 / 47.50
 
T13 60m (9)
Meri AaltonenLahden Ahkera 8.85 / 8.85
Aino AlankoHeinolan Isku10.15 / -
Iita AlankoHeinolan Isku 9.19 / 9.19
Ellen KojonenHeinolan Isku 9.66 / 9.91
Meja KoskinenLahden Ahkera 9.45 / 9.45
Siiri LindholmSavonlinnan Riento 8.92 / 8.92
Olivia MillerHartolan Voima 9.81 / 9.81
Elisa RantalainenHeinolan Isku 9.36 / 9.36
Aino SeppäläLahden Ahkera 8.63 / 8.63
 
T13 600m (6)
Ellen KojonenHeinolan Isku2:17.33 / -
Meja KoskinenLahden Ahkera2:03.91 / 2:07.88
Siiri LindholmSavonlinnan Riento1:48.36 / -
Iida PiispanenLahden Ahkera1:57.53 / 1:57.53
Elisa RantalainenHeinolan Isku2:08.53 / 2:08.53
Jenni TuominenLahden Ahkera1:57.07 / 1:59.94
 
T13 pituus (7)
Meri AaltonenLahden Ahkera3.76 / 3.76
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo4.43 / 4.43
Ellen KojonenHeinolan Isku4.00 / 4.00
Meja KoskinenLahden Ahkera3.74 / 3.74
Olivia MillerHartolan Voima3.49 / 3.49
Elisa RantalainenHeinolan Isku3.52 / 3.52
Vilma SaloHartolan Voima3.46 / 3.46
 
T13 keihäs (7)
Meri AaltonenLahden Ahkera8.38 / -
Aino AlankoHeinolan Isku22.01 / 22.01
Piitu JokelaLahden Ahkera30.44 / 30.44
Olivia MillerHartolan Voima10.44 / -
Veera PöyryLahden Ahkera31.08 / 31.08
Elisa RantalainenHeinolan Isku14.06 / 14.06
Vilma SaloHartolan Voima18.60 / 17.64
 
P11 60m (5)
Roni HynninenHartolan Voima10.57 / 10.57
Oskari KauppinenLahden Ahkera 9.41 / 9.41
Rami LeminenHeinolan Isku 9.83 / 9.83
Tiitus RytköläIitin Pyrintö 9.40 / 9.40
Perttu SilvonenHeinolan Isku11.59 / -
 
P11 600m (4)
Eeli KallioVehkalahden Veikot2:00.99 / 2:00.99
Oskari KauppinenLahden Ahkera2:12.04 / 2:12.04
Rami LeminenHeinolan Isku2:01.56 / 2:01.56
Kristian TuominenLahden Ahkera2:10.18 / -
 
P11 pituus (6)
Roni HynninenHartolan Voima3.11 / 3.07
Oskari KauppinenLahden Ahkera3.74 / 3.74
Tomas MäkinenLahden Ahkera3.93 / 3.93
Nooa NieminenAsikkalan Raikas3.72 / 3.72
Tiitus RytköläIitin Pyrintö3.74 / 3.61
Perttu SilvonenHeinolan Isku2.37 / -
 
P11 keihäs (6)
Eeli KallioVehkalahden Veikot - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera12.97 / -
Rami LeminenHeinolan Isku31.69 / 31.69
Tomas MäkinenLahden Ahkera28.81 / 28.81
Nooa NieminenAsikkalan Raikas23.61 / 23.61
Perttu SilvonenHeinolan Isku7.58 / -
 
T11 60m (14)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot 9.99 / 9.99
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera 9.26 / 9.26
Veera HermunenValkealan Kajo 9.81 / 9.81
Elsa KemppainenNastolan Naseva 9.75 / 9.75
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot10.18 / 10.18
Enni LopperiMäntyharjun Virkistys10.47 / 10.47
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera10.04 / 10.04
Lina NieminenHeinolan Isku 9.92 / 9.92
Vilma NuutinenValkealan Kajo10.05 / 10.05
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry10.29 / 10.29
Maisa SavolainenMäntyharjun Virkistys10.26 / 10.26
Janette TarkiainenHeinolan Isku 9.32 / 9.32
Iitu YlönenHartolan Voima10.14 / 10.14
 
T11 600m (9)
Linda BreilinAsikkalan Raikas2:10.23 / 2:10.23
Veera HermunenValkealan Kajo - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva2:03.74 / 2:03.74
Anni LiljaniemiLahden Ahkera2:17.02 / 2:17.02
Lina NieminenHeinolan Isku - / -
Vilma NuutinenValkealan Kajo2:05.03 / 2:05.03
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry2:13.71 / 2:13.71
Janette TarkiainenHeinolan Isku1:56.83 / 1:56.83
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera2:11.19 / 2:11.19
 
T11 pituus (16)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot3.48 / 3.48
Eevi HautaniemiLahden Ahkera4.16 / 4.16
Veera HermunenValkealan Kajo3.82 / 3.82
Elsa KemppainenNastolan Naseva3.82 / 3.82
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.51 / 3.51
Anni LiljaniemiLahden Ahkera3.03 / 3.03
Enni LopperiMäntyharjun Virkistys3.46 / 3.46
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera3.62 / 3.62
Lina NieminenHeinolan Isku3.72 / 3.72
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry3.38 / 3.38
Maisa SavolainenMäntyharjun Virkistys3.48 / 3.48
Ella SjöblomNastolan Naseva3.33 / 3.33
Janette TarkiainenHeinolan Isku4.24 / 4.24
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera3.58 / 3.58
Vilma ViinikainenHeinolan Isku3.61 / 3.61
Iitu YlönenHartolan Voima3.30 / 3.30
 
T11 keihäs (13)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot18.57 / 18.57
Eevi HautaniemiLahden Ahkera22.25 / 22.25
Elsa KemppainenNastolan Naseva27.19 / 27.19
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot14.66 / 14.32
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö16.81 / 16.81
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera18.98 / 18.98
Lina NieminenHeinolan Isku11.58 / 11.58
Vilma NuutinenValkealan Kajo11.85 / 11.85
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry22.89 / 22.89
Ella SjöblomNastolan Naseva18.60 / 18.60
Saga SuonpääHelsingin Tarmo11.72 / 11.72
Janette TarkiainenHeinolan Isku11.11 / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku24.26 / 24.26
 
P9 40m (15)
Daniel BreilinAsikkalan Raikas 7.42 / 7.42
Veikko HäyrinenHeinolan Isku - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera 7.60 / 7.60
Vertti LakkapääLahden Ahkera 7.05 / 7.05
Elias LangHeinolan Isku - / -
Eero LeminenHeinolan Isku 7.40 / 7.40
Lauri LiljaniemiLahden Ahkera 7.88 / 7.88
Niilo NuutinenValkealan Kajo 7.75 / 7.75
Elias ParkkinenHartolan Voima 7.18 / 7.18
Eetu PiispanenNastolan Naseva - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera 7.44 / 7.44
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry 7.35 / 7.35
Joona RantalainenHeinolan Isku 7.21 / 7.21
Tuure RytköläIitin Pyrintö 7.52 / 7.52
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera 7.40 / 7.40
 
P9 600m (9)
Veikko HäyrinenHeinolan Isku2:28.6h / 2:28.6h
Teemu KauppinenLahden Ahkera2:16.36 / 2:16.36
Väinö LaineHeinolan Isku2:38.02 / 2:38.02
Elias ParkkinenHartolan Voima - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera2:14.32 / 2:14.32
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry2:08.39 / 2:08.39
Vilhelmi RainioHeinolan Isku2:07.77 / 2:07.77
Joona RantalainenHeinolan Isku2:19.21 / 2:19.21
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera2:15.41 / 2:15.41
 
P9 pituus (15)
Veikko HäyrinenHeinolan Isku - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera2.64 / 2.61
Väinö LaineHeinolan Isku2.61 / 2.61
Vertti LakkapääLahden Ahkera3.68 / 3.68
Elias LangHeinolan Isku - / -
Lauri LiljaniemiLahden Ahkera2.98 / 2.98
Niilo NuutinenValkealan Kajo2.66 / 2.66
Elias ParkkinenHartolan Voima3.33 / 3.33
Eetu PiispanenNastolan Naseva - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera2.74 / 2.74
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry3.18 / 3.18
Vilhelmi RainioHeinolan Isku2.81 / -
Joona RantalainenHeinolan Isku3.38 / 3.38
Tuure RytköläIitin Pyrintö3.09 / 3.09
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera2.97 / 2.97
 
P9 keihäs (8)
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Veikko HäyrinenHeinolan Isku - / -
Oiva KallioVehkalahden Veikot - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Niilo NuutinenValkealan Kajo - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera - / -
Joona RantalainenHeinolan Isku - / -
 
T9 40m (7)
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy 6.78 / 6.78
Elle NieminenHeinolan Isku 7.50 / 7.50
Venla NieminenAsikkalan Raikas 7.10 / 7.10
Peppi PakkanenLahden Ahkera 7.38 / 7.38
Hertta SilvonenHeinolan Isku - / -
Rita TuominenLahden Ahkera 7.43 / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku 7.44 / 7.44
 
T9 600m (2)
Elle NieminenHeinolan Isku - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku2:12.77 / 2:12.77
 
T9 pituus (8)
Juulia HintsalaLahden Ahkera3.51 / 3.51
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy3.68 / 3.68
Elle NieminenHeinolan Isku2.54 / 2.53
Venla NieminenAsikkalan Raikas3.41 / 3.41
Iida PakkanenLahden Ahkera2.52 / 2.52
Peppi PakkanenLahden Ahkera3.26 / 3.26
Hertta SilvonenHeinolan Isku - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku3.00 / 3.00
 
T9 keihäs (3)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Elle NieminenHeinolan Isku - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -