Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
30.07. klo 16:00 Lohja Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 402 henk. (979 lajisuoritusta)
M 800m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / 2:15.91
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:01.71 / 2:06.80
Tuomas KononenForssan Salama2:09.48 / -
Joona KoskinenEspoon Tapiot2:08.41 / 2:08.41
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:07.66 / 2:07.70
Jesse LoisaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:04.49 / 2:04.49
Lasse MinkkinenIF Raseborg1:59.04 / 2:01.76
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:11.36 / 2:11.36
 
M 400m aj (5)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 56.92 / 56.92
Samu LaaksoTapanilan Erä 56.34 / 56.66
Antti PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot 56.20 / 56.20
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat 57.10 / 57.76
 
M korkeus (5)
Johan GrönroosSjundeå IF1.93 / 1.93
Jesse HuttunenSavitaipaleen Urheilijat2.10 / 2.05
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.17 / 2.17
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.92 / 1.91
Valtteri VälimäkiUudenkaupungin Kenttäkarhut2.11 / 2.05
 
N 800m (14)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu2:22.16 / 2:22.16
Ida FinellBorgå Akilles2:18.37 / 2:23.40
Carla JalkanenBorgå Akilles2:20.86 / 2:20.86
Ella KainulainenSavonlinnan Riento2:19.62 / 2:22.29
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:20.96 / 2:20.96
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:32.09 / 2:33.49
Vilma KyyröKeravan Urheilijat2:28.49 / 2:28.49
Laura NissinenEspoon Tapiot2:22.85 / 2:27.83
Lotta PenttinenEspoon Tapiot2:21.53 / 2:21.53
Selene RossiEspoon Tapiot2:24.49 / -
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2:26.66 / 2:30.27
Sanni SuhonenEspoon Tapiot2:34.91 / 2:34.91
Tara VaittinenEsbo IF2:26.60 / 2:36.38
Tiia Ylä-PeräinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N 400m aj (4)
Anna DahlströmIF Raseborg 67.61 / 67.61
Aino EnoTampereen Urheilijat -38 65.80 / -
Saimi LupalaIF Raseborg 66.90 / 66.90
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 59.90 / 62.77
 
N 3000m ej (10)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas11:21.83 / 11:42.37
Emma HakalaEspoon Tapiot10:57.42 / 11:24.56
Oona-Mari HakulinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10:56.88 / 11:12.42
Anna HyvärinenTurun Urheiluliitto11:35.98 / 11:52.11
Salla LaukkanenLahden Ahkera10:36.38 / -
Nina LeivoNurmijärven Yleisurheilu11:03.91 / 11:03.91
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10:52.01 / -
Sara-Elise RuokonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10:48.89 / 10:48.89
Venla SaariJyväskylän Kenttäurheilijat ry10:33.65 / 10:33.65
Lotta SundqvistTurun Urheiluliitto11:30.46 / 11:30.46
 
N korkeus (5)
Neea-Maria JokiPohjan Koitto1.70 / 1.70
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto1.51 / 1.51
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto1.67 / 1.67
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot1.75 / 1.68
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot1.67 / 1.55
 
M19 100m (6)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat12.67 / 12.67
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat11.20 / 11.20
Joel JussilaEspoon Tapiot13.27 / -
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot12.15 / 12.15
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.31 / 11.31
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna11.06 / 11.06
 
M19 pituus (2)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat5.11 / 5.11
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot4.74 / -
 
N19 100m (10)
Nea HänninenKarhulan Urheilijat13.53 / 13.72
Sandra JohanssonBorgå Akilles13.61 / 13.61
Ada KoskelainenKarhulan Urheilijat13.66 / 13.97
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot14.22 / -
Nea RekolaTurunseudun Kenttäurheilijat ry13.02 / -
Viivi SandbergEspoon Tapiot13.14 / 13.14
Jutta SeppänenEspoon Tapiot13.01 / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot13.51 / 13.51
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto12.55 / 12.55
Jannika ViljakainenBorgå Akilles13.01 / 13.55
 
N19 400m aj (2)
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot 71.07 / 71.42
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N19 3000m ej (3)
Pinja KotinurmiLahden Ahkera10:32.83 / 10:48.87
Nikita KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino TengvallRekolan Raikas12:12.02 / 12:12.02
 
N19 pituus (4)
Amanda EkblomBorgå Akilles4.70 / 4.37
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto5.49 / 5.49
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot4.46 / 4.46
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat5.06 / 4.89
 
M17 100m (4)
Oliver ForsmanIF Raseborg12.42 / 12.42
Rado LindbergEsbo IF11.65 / 11.65
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.62 / 11.62
Luka VeselinovicEspoon Tapiot12.04 / 12.04
 
M17 400m aj (1)
Rasmus TenkanenIF Raseborg 65.41 / 65.41
 
M17 2000m ej (3)
Miki NiemensivuRauman Urheilijat - / -
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
M17 pituus (3)
Alec EkblomBorgå Akilles5.45 / 5.45
Oliver ForsmanIF Raseborg6.02 / 6.02
Rado LindbergEsbo IF5.13 / -
 
N17 100m (6)
Sanna AjoPaimion Urheilijat13.07 / 13.07
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.35 / 13.69
Emmi HietanenRiihimäen Kisko13.59 / 13.59
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot15.09 / 15.09
Krista PuistoPaimion Urheilijat13.13 / 13.56
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.61 / 13.64
 
N17 400m aj (3)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko 75.47 / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera 69.39 / 69.39
Emmi LampioKeravan Urheilijat 73.77 / 76.79
 
N17 2000m ej (2)
Nora KytäjäLempäälän Kisa Yleisurheilu 7:15.58 / 7:42.25
Eva PeltopuroVantaan Salamat 7:16.41 / 7:16.41
 
N17 pituus (6)
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto4.68 / 4.68
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko4.93 / 4.57
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.09 / 5.07
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat4.80 / 4.80
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.49 / 4.49
Alexandra Willstedt-JustelIF Raseborg - / -
 
P15 100m (3)
Anton BaggerSjundeå IF12.74 / 12.74
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot ry12.30 / 12.30
Rasmus VuonorantaEsbo IF12.14 / 12.14
 
P15 300m (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.07 / 44.07
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot40.78 / -
 
P15 300m aj (1)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot42.18 / 42.18
 
P15 1500m ej (1)
Aleksi KarvoVantaan Salamat 5:27.46 / 5:27.46
 
P15 korkeus (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.57
Emil GranströmVihdin Viesti1.81 / 1.81
 
P15 seiväs (1)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.10 / -
 
P15 pituus (3)
Anton BaggerSjundeå IF5.04 / 5.04
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.22 / 4.22
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo5.88 / 5.88
 
P15 3-loikka (3)
Anton BaggerSjundeå IF9.66 / 9.66
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.78 / 9.78
Emil GranströmVihdin Viesti8.48 / -
 
P15 kuula (1)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.50 / 20.50
 
P15 kiekko (2)
Mikael BöckermanEsbo IF42.34 / 42.34
Mico LampinenSomeron Esa68.84 / 68.84
 
P15 moukari (1)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu78.64 / 78.64
 
P15 keihäs (3)
Aleksi KarvoVantaan Salamat32.99 / -
Ville RekolaTammelan Ryske57.44 / 57.44
Otto VesterinenIF Raseborg51.98 / 51.98
 
T15 100m (3)
Fanny BöhlingBorgå Akilles13.66 / 13.66
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.80 / 15.28
Lotte WikstedtEsbo IF13.18 / 13.18
 
T15 300m (1)
Nia KellasEspoon Tapiot49.72 / 49.72
 
T15 800m (2)
Maija OksaViialan Valtti2:30.05 / 2:30.05
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:16.37 / 2:16.37
 
T15 2000m (1)
Alisa LindforsPargas IF 7:36.72 / 7:36.72
 
T15 1500m ej (4)
Terese ÄbbIF Raseborg - / -
Jill FribergIF Raseborg 5:37.20 / 5:37.20
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä 6:04.04 / 6:04.04
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot 5:11.75 / 5:11.75
 
T15 pituus (2)
Fanny BöhlingBorgå Akilles4.57 / 4.45
Carolina FrimanIF Raseborg4.26 / 4.26
 
T15 3-loikka (3)
Emelie BergholmIF Raseborg10.73 / 10.73
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.31 / -
Sara MäkeläEsbo IF10.21 / 10.21
 
T15 kuula (1)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.80 / 8.80
 
T15 kiekko (3)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.21 / 33.21
Aino IkäheimoEspoon Tapiot45.38 / 45.38
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot21.05 / 21.05
 
T15 moukari (4)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.33 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot51.78 / 51.78
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot31.74 / 31.74
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat45.27 / 45.27
 
T15 keihäs (3)
Minea HelanderIF Raseborg33.68 / 32.07
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot18.49 / 16.63
Carolina TrobergEsbo IF27.32 / 27.32
 
P14 100m (2)
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.54 / 13.54
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.80 / 13.80
 
P14 800m (1)
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot2:39.54 / 2:39.54
 
P14 2000m (1)
Emil AlajoutsijärviEspoon Tapiot - / -
 
P14 100m aj (1)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / 14.05
 
P14 1500m ej (3)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot 4:57.10 / 4:57.10
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot 6:07.84 / 6:07.84
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot 5:30.46 / 5:30.46
 
P14 korkeus (2)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.67 / 1.67
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.58 / 1.58
 
P14 pituus (2)
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.93 / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.39 / 4.39
 
P14 3-loikka (1)
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.93 / 9.93
 
P14 kuula (2)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot8.85 / 8.85
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.81 / 8.81
 
P14 moukari (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot34.27 / 34.27
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.63 / 27.63
Wictor WernerIF Raseborg35.65 / 35.65
 
P14 keihäs (1)
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat32.62 / 32.62
 
T14 100m (6)
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.41 / 13.41
Iida HämäläinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Jenni HirvonenEsbo IF13.80 / 13.80
Meeri KolisevaJanakkalan Jana13.07 / 13.07
Viiu LiskiNummen Kipinä13.87 / 13.87
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.84 / 14.84
 
T14 300m (3)
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat44.50 / 44.50
Livia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
 
T14 800m (2)
Livia KytömaaEspoon Tapiot2:29.34 / 2:29.34
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat3:06.89 / -
 
T14 2000m (3)
Lotta LehtinenHelsingin Kisa-Veikot 7:29.94 / 7:29.94
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat - / -
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T14 80m aj (1)
Sara HeininenEsbo IF14.51 / 14.51
 
T14 300m aj (2)
Sara HeininenEsbo IF - / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK46.35 / 46.35
 
T14 1500m ej (3)
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu 5:56.37 / 5:56.37
Matilda PennanenEsbo IF - / -
 
T14 korkeus (2)
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.47 / 1.47
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.41
 
T14 seiväs (3)
Jenni HirvonenEsbo IF2.55 / 2.55
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat3.25 / 3.25
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T14 pituus (3)
Meeri KolisevaJanakkalan Jana5.00 / 4.97
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.89 / 4.89
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.17 / 4.17
 
T14 3-loikka (4)
Sara HeininenEsbo IF9.06 / 9.06
Veera KeskinenVihdin Viesti9.32 / 9.32
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.07
Maija SantanenJanakkalan Jana9.81 / 9.81
 
T14 kuula (3)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.16 / 12.16
Ella ErikssonLiljendal IK8.68 / 8.68
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.80 / 9.80
 
T14 kiekko (2)
Jessica BjörkstenLiljendal IK39.71 / 39.71
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat22.17 / 22.17
 
T14 moukari (5)
Jessica BjörkstenLiljendal IK43.15 / 43.15
Ella ErikssonLiljendal IK33.02 / 33.02
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot ry33.83 / 33.83
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Wilma WernerIF Raseborg28.63 / 28.63
 
P13 60m (5)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot 9.32 / -
August MikkolaEspoon Tapiot 8.73 / 8.73
Max NybergIF Raseborg 8.09 / 8.09
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.20 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot 8.48 / 8.48
 
P13 200m (4)
August MikkolaEspoon Tapiot28.37 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu28.97 / 28.97
Teemu TanskanenVihdin Viesti31.97 / 32.45
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
 
P13 1000m (4)
Lukas ForsmanIF Raseborg3:39.00 / 3:39.00
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu3:53.81 / 3:53.81
Teemu TanskanenVihdin Viesti3:39.78 / -
Joel TulikouraEsbo IF3:21.04 / 3:21.24
 
P13 60m aj (4)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.33 / 10.33
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot10.25 / 10.25
 
P13 korkeus (1)
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.39 / 1.39
 
P13 pituus (1)
Teemu TanskanenVihdin Viesti4.11 / 3.52
 
P13 kuula (4)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.98 / 14.98
Max NybergIF Raseborg12.20 / 12.20
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat9.41 / 9.41
Teemu TanskanenVihdin Viesti8.68 / 7.95
 
P13 kiekko (4)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.08 / 42.08
Max NybergIF Raseborg42.46 / 42.46
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu25.21 / 25.21
Teemu TanskanenVihdin Viesti26.97 / 26.97
 
P13 moukari (2)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu39.25 / 39.25
Max NybergIF Raseborg37.33 / 37.33
 
P13 keihäs (3)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot35.92 / 35.92
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.78 / 43.78
Teemu TanskanenVihdin Viesti30.34 / 30.34
 
T13 60m (16)
Frida BlomfeltEsbo IF 8.77 / 8.78
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.61 / 9.82
Camilla JunesEspoon Tapiot 8.51 / 8.51
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.13 / 9.13
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.19 / 9.19
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 8.89 / 8.89
Lena LiimatainenEspoon Tapiot 8.84 / 8.84
Liia LiskiNummen Kipinä 9.01 / 9.01
Emmiina NordströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana 9.25 / 9.25
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.46 / 8.46
Elle SaariEspoon Tapiot 8.32 / 8.32
Maija SantanenJanakkalan Jana 8.91 / 8.91
Tara SohloEspoon Tapiot 8.55 / 8.55
Olga TeppoKirkkonummen Urheilijat 9.94 / 9.94
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.74 / 8.74
 
T13 200m (11)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat30.21 / 30.21
Frida BlomfeltEsbo IF29.92 / -
Susanna KuusentoHausjärven Urheilijat31.48 / 31.48
Lena LiimatainenEspoon Tapiot29.11 / -
Emmiina NordströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana31.49 / 31.49
Olivia RautiainenEspoon Tapiot29.37 / -
Elle SaariEspoon Tapiot31.57 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana29.55 / 29.55
Tara SohloEspoon Tapiot29.14 / 29.14
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 1000m (2)
Nea PuiroKenttäurheilijat-583:39.84 / 3:43.88
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:26.07 / 3:26.07
 
T13 60m aj (6)
Mathilda GranvikEsbo IF10.48 / 10.48
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.38 / 10.38
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat11.16 / 11.16
Nea PuiroKenttäurheilijat-58 - / -
Elle SaariEspoon Tapiot 9.38 / 9.38
Tara SohloEspoon Tapiot 9.95 / 9.95
 
T13 korkeus (9)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat1.37 / 1.37
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.48 / 1.48
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.47 / 1.47
Lotta LehtinenHelsingin Kisa-Veikot1.05 / -
Liia LiskiNummen Kipinä1.36 / 1.36
Milja RautiainenJanakkalan Jana1.37 / 1.37
Frida SjöblomIF Raseborg1.52 / 1.52
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.54
Livia Von WendtHelsingfors IFK1.24 / -
 
T13 seiväs (3)
Frida BlomfeltEsbo IF2.86 / 2.86
Lena LiimatainenEspoon Tapiot1.55 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana2.15 / 2.15
 
T13 pituus (13)
Frida BlomfeltEsbo IF4.46 / 4.46
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.12 / 4.12
Camilla JunesEspoon Tapiot4.17 / 4.17
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat4.11 / 4.11
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat4.22 / 4.09
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat4.08 / 4.01
Lena LiimatainenEspoon Tapiot4.49 / 4.49
Milja RautiainenJanakkalan Jana4.20 / 4.20
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.84 / 4.84
Maija SantanenJanakkalan Jana4.70 / 4.70
Tara SohloEspoon Tapiot4.70 / 4.70
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko4.57 / 4.21
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.72 / 3.69
 
T13 kuula (8)
Mathilda GranvikEsbo IF8.19 / 8.19
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot9.24 / 9.24
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.82 / 11.82
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.47 / 11.47
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat8.42 / 8.42
Milja RautiainenJanakkalan Jana7.43 / 7.25
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko11.86 / 11.86
Livia Von WendtHelsingfors IFK9.60 / -
 
T13 kiekko (4)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat24.10 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.43 / 31.10
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat20.17 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko29.48 / -
 
T13 moukari (4)
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot28.47 / 28.47
Kiira JohanssonHeinolan Isku35.95 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat30.93 / 28.26
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu31.46 / 31.46
 
T13 keihäs (7)
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot31.97 / 31.97
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.96 / -
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat23.97 / 23.97
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.94 / 35.94
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat26.08 / 26.08
Lotta LehtinenHelsingin Kisa-Veikot10.99 / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK37.12 / 37.12
 
P12 60m (8)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.66 / 8.66
Jesse HirvonenEsbo IF10.00 / 10.00
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.77 / 9.77
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.61 / 9.61
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.38 / 8.38
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot 8.77 / 8.77
Ville TanskanenVihdin Viesti 9.44 / 9.59
 
P12 200m (9)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot28.86 / 28.86
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat28.96 / 28.96
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.40 / 28.40
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Rasmus PernaaEspoon Tapiot - / -
Ville TanskanenVihdin Viesti30.57 / 30.57
 
P12 1000m (4)
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:56.52 / 4:02.44
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3:21.14 / 3:21.14
Ville TanskanenVihdin Viesti3:24.96 / -
Vincent WinbergIF Raseborg3:17.89 / 3:28.25
 
P12 60m aj (5)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 10.12
Rasmus HelasuoVantaan Salamat12.47 / 12.47
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.01 / 10.01
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.04 / 12.04
Ville TanskanenVihdin Viesti11.85 / 11.85
 
P12 korkeus (7)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot1.49 / 1.49
Rasmus HelasuoVantaan Salamat1.28 / 1.28
Jesse HirvonenEsbo IF1.00 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
Ville TanskanenVihdin Viesti1.37 / 1.36
 
P12 pituus (6)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot4.26 / 4.26
Rasmus HelasuoVantaan Salamat3.87 / 3.87
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.92 / 3.92
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.72 / 4.72
Ville TanskanenVihdin Viesti3.97 / 3.97
 
P12 kuula (2)
Teo HietalahtiSavonlinnan Riento11.63 / 11.63
Vertti SalminenRiihimäen Kisko8.96 / 8.96
 
P12 kiekko (6)
Rasmus HelasuoVantaan Salamat - / -
Jesse HirvonenEsbo IF25.18 / 25.18
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu20.82 / 20.82
Vertti SalminenRiihimäen Kisko23.13 / 23.13
Ville TanskanenVihdin Viesti24.78 / 24.78
Eetu-Pekka VuorentoTapanilan Erä24.57 / 24.57
 
P12 moukari (1)
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
 
P12 keihäs (5)
Rasmus HelasuoVantaan Salamat21.44 / 21.44
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu20.35 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko32.29 / 32.29
Vertti SalminenRiihimäen Kisko27.33 / 27.33
Ville TanskanenVihdin Viesti28.76 / 28.76
 
T12 60m (14)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat 9.79 / 9.79
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot 9.04 / 9.04
Minttu KanervaVantaan Salamat 9.38 / 9.38
Siiri KantanenRiihimäen Kisko 9.09 / 9.09
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.32 / 9.32
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.07 / 9.07
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot 9.02 / 9.02
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat 9.34 / 9.34
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.64 / 9.64
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 8.92 / 8.92
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.13 / 9.13
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti 9.71 / 9.12
Livia NordmanIF Raseborg 9.15 / 9.15
Venla RepoBorgå Akilles 8.96 / 8.96
 
T12 200m (12)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Viivi AndMäntsälän Urheilijat - / -
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot - / -
Siiri KantanenRiihimäen Kisko - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti30.46 / 30.46
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat32.00 / 32.00
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat33.43 / 33.43
Aino MeroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia RäsänenTapanilan Erä - / -
Venla RepoBorgå Akilles29.93 / 29.93
Emilia TulokasEspoon Tapiot - / -
 
T12 1000m (5)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3:35.18 / 3:35.18
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-583:33.63 / 3:33.63
Maiju MettäläHelsingin Kisa-Veikot3:48.06 / 3:48.06
Sara PietiläinenKirkkonummen Urheilijat3:45.09 / 3:45.09
Minna TynkkynenKirkkonummen Urheilijat3:45.82 / 3:45.82
 
T12 60m aj (5)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.55 / 11.55
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot10.47 / 10.47
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu10.64 / 10.64
Venla RepoBorgå Akilles12.60 / 12.60
Isabella TuulariEspoon Tapiot10.60 / 10.60
 
T12 korkeus (8)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Siiri KantanenRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.41
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.28 / 1.28
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.30 / 1.30
Olivia RäsänenTapanilan Erä - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot1.40 / 1.35
 
T12 seiväs (6)
Fanny FinellBorgå Akilles2.28 / 2.28
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.40 / -
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot2.10 / 2.10
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-581.20 / -
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö1.47 / 1.47
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot2.15 / 2.15
 
T12 pituus (22)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3.95 / 3.95
Viivi AndMäntsälän Urheilijat3.42 / 3.42
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot4.03 / 4.03
Minttu KanervaVantaan Salamat4.09 / 4.09
Siiri KantanenRiihimäen Kisko3.95 / 3.95
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.74 / 3.74
Veera KeskinenVihdin Viesti4.25 / 4.25
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.88 / 3.88
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot3.93 / 3.93
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-584.44 / 4.44
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot3.60 / 3.60
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat3.83 / 3.83
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.35 / 3.35
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-583.54 / 3.54
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot4.05 / 4.05
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.27 / 4.27
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot4.19 / 4.19
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti3.78 / 3.78
Livia NordmanIF Raseborg3.67 / 3.67
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.83 / 3.83
Venla RepoBorgå Akilles4.14 / 4.14
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot3.12 / 3.12
 
T12 kuula (9)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat7.15 / 7.15
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.26 / 8.26
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna9.03 / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.58 / 9.58
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat8.58 / 8.58
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu9.20 / 9.20
Signe SkogSjundeå IF7.39 / 7.39
Usva TorroKenttäurheilijat-586.93 / 6.93
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot9.04 / 9.04
 
T12 kiekko (10)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna32.29 / 32.29
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot21.64 / 14.13
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat26.08 / 26.08
Venla RepoBorgå Akilles19.63 / 19.63
Matilda SuokasKenttäurheilijat-5820.96 / 20.96
Lumi TeittinenVihdin Viesti21.06 / 21.06
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot22.84 / 21.57
Ines WesterlundIF Raseborg12.09 / -
 
T12 moukari (5)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna31.54 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu21.97 / 21.97
Signe SkogSjundeå IF26.26 / 26.26
Matilda SuokasKenttäurheilijat-5820.29 / 20.29
Ines WesterlundIF Raseborg20.22 / 20.22
 
T12 keihäs (6)
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat25.50 / 25.50
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu26.99 / 26.99
Venla RepoBorgå Akilles20.12 / 20.12
Signe SkogSjundeå IF16.50 / 14.58
Isabella TuulariEspoon Tapiot28.84 / 28.84
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot26.79 / 26.79
 
P11 60m (6)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.01 / 9.01
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.51
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-58 9.09 / 9.09
Elmo RautioKeravan Urheilijat10.01 / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat 9.76 / 9.76
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat10.31 / 10.31
 
P11 150m (4)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.39 / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat27.36 / 29.53
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat - / -
 
P11 1000m (7)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:34.94 / 3:34.94
Aleksi HuovinenHelsingin Kisa-Veikot3:56.75 / -
Anton KarellSjundeå IF3:55.50 / -
Oliver LaapasNurmijärven Yleisurheilu3:46.54 / 3:46.54
Elmo RautioKeravan Urheilijat3:34.88 / 3:34.88
Osmo RautioKeravan Urheilijat3:40.54 / 3:40.54
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat3:54.48 / 3:54.48
 
P11 60m aj (5)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot11.01 / 11.01
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.05 / -
Aleksi HuovinenHelsingin Kisa-Veikot11.97 / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat13.51 / 13.68
 
P11 korkeus (7)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot1.38 / 1.35
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.37 / 1.34
Alvin HertzmanSjundeå IF1.03 / 1.03
Elmo RautioKeravan Urheilijat1.12 / 1.10
Osmo RautioKeravan Urheilijat1.00 / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat1.20 / 1.20
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat1.25 / 1.25
 
P11 pituus (5)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot4.39 / 4.39
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.28 / 4.28
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 4.16
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-584.18 / 4.18
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat3.62 / 3.62
 
P11 kuula (3)
Kevin JanssonEsbo IF - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat6.59 / 6.59
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat8.32 / 8.32
 
P11 kiekko (6)
Tapio JallinojaEspoon Tapiot23.90 / 23.90
Kevin JanssonEsbo IF21.76 / 21.76
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu27.16 / 27.16
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat13.83 / 13.83
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat13.63 / -
 
P11 keihäs (8)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot16.95 / 11.53
Alvin HertzmanSjundeå IF16.04 / -
Anton KarellSjundeå IF33.13 / 33.13
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.37 / 35.37
Julius KurppaVantaan Salamat28.69 / 28.69
Elmo RautioKeravan Urheilijat17.72 / 17.72
Osmo RautioKeravan Urheilijat21.72 / 21.72
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat20.50 / 20.50
 
T11 60m (8)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.61 / 9.61
Milka LaineVihdin Viesti 9.94 / 9.94
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö 9.05 / 9.05
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko 9.22 / 9.22
Sofia ReunanenEspoon Tapiot 9.85 / 9.85
Kaisli RuhaEspoon Tapiot 9.69 / 9.69
Helmi SantaloEsbo IF 9.37 / 9.37
Ellen WesterlundIF Raseborg10.64 / -
 
T11 150m (6)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat25.89 / 25.89
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö23.15 / 23.15
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko23.56 / 23.56
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T11 1000m (4)
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3:42.83 / 3:42.83
Sofia ReunanenEspoon Tapiot4:30.16 / 4:30.16
Kaisli RuhaEspoon Tapiot3:54.93 / 3:54.93
 
T11 60m aj (10)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.51 / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot10.82 / 10.82
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot13.51 / -
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö11.46 / 11.46
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko10.93 / 10.93
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat14.98 / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat11.56 / 11.56
Ella PetrellTapanilan Erä14.09 / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.51 / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot10.71 / 10.71
 
T11 korkeus (9)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.02 / -
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.29 / 1.29
Amelie LehtinenTampereen Pyrintö1.15 / 1.15
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat1.25 / 1.25
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat1.25 / 1.25
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.00 / -
Nella SosalaVihdin Viesti - / -
 
T11 pituus (10)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.52 / 3.48
Milka LaineVihdin Viesti3.32 / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko4.10 / 4.10
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.74 / 3.74
Sofia ReunanenEspoon Tapiot3.32 / 3.32
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.39 / 3.39
Kaisli RuhaEspoon Tapiot3.73 / 3.73
Helmi SantaloEsbo IF3.55 / 3.55
Nella SosalaVihdin Viesti3.60 / 3.60
Ellen WesterlundIF Raseborg2.52 / -
 
T11 kuula (10)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.35 / 5.35
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot8.44 / 8.44
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat6.59 / 6.59
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat8.14 / 8.14
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko7.93 / 7.93
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat5.81 / 5.81
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat7.91 / 7.91
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.07 / 7.07
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot7.39 / 7.39
Nella SosalaVihdin Viesti5.81 / 5.81
 
T11 kiekko (3)
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko17.59 / 17.59
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot15.43 / 15.43
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.58 / 16.58
 
T11 keihäs (9)
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot15.83 / 15.83
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot14.66 / 14.32
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat14.07 / 14.07
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat21.11 / 21.11
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko22.88 / 22.88
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat16.34 / 16.34
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat21.09 / 21.09
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.02 / -
 
P10 60m (10)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-58 9.53 / 9.53
Milo KauppinenKenttäurheilijat-58 9.17 / 9.17
Lucas LagerblomEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Vilho MeroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sebastian NybergIF Raseborg 9.45 / 9.45
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry 9.15 / 9.15
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.48 / 10.48
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miko SohloEspoon Tapiot - / -
William VuonorantaEsbo IF 9.63 / 9.63
 
P10 150m (8)
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat25.56 / 25.56
Vilho MeroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry22.68 / 22.68
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.75 / -
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miko SohloEspoon Tapiot - / -
 
P10 1000m (7)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-583:49.91 / 3:49.91
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat3:59.28 / 3:59.28
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:40.84 / 3:40.84
Lucas LagerblomEspoon Tapiot3:29.00 / 3:29.00
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:30.32 / 3:30.32
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:58.69 / 4:04.72
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 60m aj (3)
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti13.82 / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 korkeus (6)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-581.16 / 1.15
Josiah FincherVeikkolan Veikot ry1.03 / 1.03
Milo KauppinenKenttäurheilijat-581.15 / 1.15
Lucas LagerblomEspoon Tapiot1.06 / -
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti1.10 / 1.10
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 pituus (9)
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat3.57 / 3.57
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.50 / 3.33
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti2.79 / -
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot3.58 / 3.58
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.73 / 3.73
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.42 / 3.42
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot3.23 / 3.23
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat3.35 / 3.35
 
P10 kuula (5)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-586.14 / 6.14
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat6.89 / 6.89
Milo KauppinenKenttäurheilijat-586.04 / 6.04
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot6.35 / 6.35
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat7.00 / 7.00
 
P10 kiekko (3)
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat22.48 / 22.48
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.37 / 20.37
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat19.16 / 17.63
 
P10 keihäs (7)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-5817.40 / 17.40
Josiah FincherVeikkolan Veikot ry - / -
Milo KauppinenKenttäurheilijat-5811.49 / -
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot13.56 / -
Vilho MeroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.30 / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat14.66 / 14.12
 
T10 60m (17)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot 9.43 / 9.43
Siina HaapalaKenttäurheilijat-58 9.85 / 9.85
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat 9.91 / 9.91
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat10.98 / 10.98
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat10.07 / 10.07
Isabella JoutsenlahtiSjundeå IF 9.94 / 9.94
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot 9.78 / 9.78
Sade MalvelaVihdin Viesti 9.62 / 9.62
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry11.41 / 11.41
Fanny PetterssonSomeron Voima 9.95 / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat10.30 / 10.30
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat 9.70 / 9.70
Mila SohloEspoon Tapiot 9.70 / 9.70
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.56 / 9.56
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko 9.85 / 9.85
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 9.33 / 9.33
 
T10 150m (14)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat - / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot27.24 / -
Isabella JoutsenlahtiSjundeå IF - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot24.57 / 24.57
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry - / -
Medina NieminenVantaan Salamat25.78 / 25.78
Fanny PetterssonSomeron Voima22.82 / 22.82
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Helka SimolaHämeenlinnan Tarmo25.75 / -
Mila SohloEspoon Tapiot23.76 / 23.76
Tilda TommolaKerkkoon Urheilijat26.31 / 26.31
Saara TorroKenttäurheilijat-5824.20 / 24.20
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko24.43 / 24.43
Miida WasströmKenttäurheilijat-5823.61 / 23.61
 
T10 1000m (6)
Siina HaapalaKenttäurheilijat-583:41.63 / 3:41.63
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:54.01 / 3:54.01
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat4:42.15 / 4:42.15
Medina NieminenVantaan Salamat4:14.13 / 4:14.13
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:45.82 / 3:45.82
Miida WasströmKenttäurheilijat-583:45.04 / 3:45.04
 
T10 60m aj (10)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot13.25 / 13.25
Taika HuttunenKenttäurheilijat-5810.30 / 10.30
Medina NieminenVantaan Salamat12.24 / 12.24
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helka SimolaHämeenlinnan Tarmo12.58 / 12.58
Mila SohloEspoon Tapiot - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.68 / 10.68
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko12.47 / 12.47
Miida WasströmKenttäurheilijat-5811.16 / 11.16
 
T10 korkeus (10)
Elin BaggerSjundeå IF1.00 / 1.00
Jade HellbergVehkalahden Veikot1.18 / 1.18
Taika HuttunenKenttäurheilijat-581.23 / 1.23
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Medina NieminenVantaan Salamat1.05 / 1.05
Kielo SaloKarkkilan Pojat0.97 / -
Helka SimolaHämeenlinnan Tarmo1.00 / 1.00
Tilda TommolaKerkkoon Urheilijat1.10 / 1.05
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
Miida WasströmKenttäurheilijat-581.18 / 1.18
 
T10 pituus (17)
Elin BaggerSjundeå IF3.06 / 3.06
Siina HaapalaKenttäurheilijat-583.41 / 3.41
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3.76 / 3.76
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat2.86 / 2.86
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat3.38 / 3.38
Isabella JoutsenlahtiSjundeå IF2.80 / -
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot3.38 / 3.38
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry2.64 / 2.64
Medina NieminenVantaan Salamat4.06 / 4.06
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.03 / 3.03
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.31 / 3.31
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat3.80 / 3.80
Mila SohloEspoon Tapiot3.77 / 3.77
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / 3.75
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3.70 / 3.70
Miida WasströmKenttäurheilijat-583.89 / 3.89
 
T10 kuula (13)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot6.08 / 6.08
Jade HellbergVehkalahden Veikot6.48 / 6.48
Taika HuttunenKenttäurheilijat-587.34 / 7.34
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry3.47 / 3.47
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.50 / 7.50
Medina NieminenVantaan Salamat6.25 / 6.25
Emma NymanIF Raseborg6.11 / 6.11
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.73 / 5.73
Seela RuponenRiihimäen Kisko5.96 / 5.96
Helka SimolaHämeenlinnan Tarmo5.69 / 5.69
Tilda TommolaKerkkoon Urheilijat5.78 / 5.78
Saara TorroKenttäurheilijat-587.83 / 7.83
Miida WasströmKenttäurheilijat-586.34 / 6.34
 
T10 kiekko (5)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot11.87 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu22.98 / 22.98
Seela RuponenRiihimäen Kisko10.24 / 10.24
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.84 / 13.84
Oona VanhanenEspoon Tapiot24.31 / 24.31
 
T10 keihäs (10)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot9.37 / -
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat13.83 / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot13.55 / 13.55
Aino MatikainenVeikkolan Veikot ry8.71 / 7.84
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu23.15 / 22.40
Emma NymanIF Raseborg11.08 / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat15.18 / 10.80
Oona VanhanenEspoon Tapiot26.21 / 26.21
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko14.82 / 14.43
Miida WasströmKenttäurheilijat-5818.98 / 18.98
 
P9 40m (19)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry 6.83 / 6.83
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu 7.41 / 7.49
Daniel HöijerHämeenlinnan Tarmo 7.05 / 7.05
Erik HuovinenHelsingin Kisa-Veikot 7.64 / 7.64
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jooa KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot 7.76 / 7.76
Aleksi LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo 6.72 / 6.72
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat 6.76 / 6.76
Väinö LyytinenNurmijärven Yleisurheilu 8.33 / -
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry 8.53 / 8.53
Nooa NiemistöHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aaron NordströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eetu RantalaEspoon Tapiot 7.53 / 7.53
Eino SuokasKenttäurheilijat-58 7.48 / 7.48
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat 7.83 / 7.83
 
P9 400m (17)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot 78.48 / 78.48
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu100.82 / -
Erik HuovinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot 86.57 / 86.57
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Väinö LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Nooa NiemistöHelsingin Kisa-Veikot 78.00 / 78.00
Aaron NordströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Niklas SekkiHelsingfors IFK 82.90 / 82.90
Lauri TorroKenttäurheilijat-58 90.38 / 90.38
 
P9 40m aj (12)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot - / -
Matias HelasuoVantaan Salamat - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Eetu RantalaEspoon Tapiot - / -
Lauri TorroKenttäurheilijat-58 - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat - / -
 
P9 korkeus (9)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu0.94 / 0.91
Daniel HöijerHämeenlinnan Tarmo1.04 / 1.04
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat1.08 / 1.08
Otso MuittariVihdin Viesti1.05 / 1.05
Eetu RantalaEspoon Tapiot - / -
Eino SuokasKenttäurheilijat-58 - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat0.93 / 0.93
 
P9 pituus (18)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry3.01 / 3.01
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot3.27 / 3.27
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu3.13 / 3.13
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jooa KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot2.90 / 2.90
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo3.49 / 3.49
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat3.55 / 3.55
Väinö LyytinenNurmijärven Yleisurheilu3.04 / 3.04
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry2.32 / 2.32
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu3.03 / 3.03
Eetu RantalaEspoon Tapiot2.97 / 2.97
Niklas SekkiHelsingfors IFK3.08 / 3.08
Lauri TorroKenttäurheilijat-583.46 / 3.46
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat2.91 / 2.91
 
P9 kuula (12)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Otso AaltoVeikkolan Veikot ry5.13 / 5.13
Rasmus ForsmanIF Raseborg3.96 / 3.96
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu5.69 / 5.69
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleksi LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo5.23 / 5.23
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat7.40 / 7.40
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry3.62 / 3.62
Otso MuittariVihdin Viesti5.20 / 5.20
Eino SuokasKenttäurheilijat-584.29 / 4.29
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat4.62 / 4.62
 
P9 keihäs (9)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot ry - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias HelasuoVantaan Salamat - / -
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eino MatikainenVeikkolan Veikot ry - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat - / -
 
T9 40m (21)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.49 / 7.49
Victoria JoutsenlahtiSjundeå IF - / -
Helmi KatajaTapanilan Erä - / -
Vanessa KolulaEspoon Tapiot 7.41 / 7.41
Elin LagerblomEspoon Tapiot - / -
Amanda LehtonenHelsingin Kisa-Veikot 7.30 / 7.30
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat 7.68 / 7.68
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat 6.81 / 6.81
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot 7.40 / 7.50
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.68 / 7.68
Saana MuittariVihdin Viesti 7.24 / 7.24
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu 7.11 / 7.11
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana 7.31 / 7.31
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat 8.41 / 8.41
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 7.30 / -
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat 7.62 / 7.62
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti 7.41 / 7.41
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 7.16 / 7.16
 
T9 400m (17)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Viivi ErholtzHelsingfors IFK - / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot 91.21 / 91.21
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Adele HootHelsingin Kisa-Veikot 98.23 / -
Victoria JoutsenlahtiSjundeå IF - / -
Helmi KatajaTapanilan Erä - / -
Juliet KoukoJyväskylän Kenttäurheilijat ry 82.42 / 82.42
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat 75.20 / 75.20
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu 99.51 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 80.02 / 80.02
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat 98.88 / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat 81.94 / 81.94
Kaisla SaloKarkkilan Pojat 94.80 / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 90.51 / 90.51
 
T9 40m aj (21)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Viivi ErholtzHelsingfors IFK - / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Adele HootHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hilda HostikkaTapanilan Erä - / -
Victoria JoutsenlahtiSjundeå IF - / -
Helmi KatajaTapanilan Erä - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sara PetrellTapanilan Erä - / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
 
T9 korkeus (14)
Viivi ErholtzHelsingfors IFK - / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot0.88 / 0.88
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.00 / 1.00
Hilda HostikkaTapanilan Erä - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat0.88 / 0.88
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.07
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat0.88 / 0.88
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Sara PetrellTapanilan Erä - / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat0.92 / 0.92
Anni TuomistoKenttäurheilijat-580.79 / -
 
T9 pituus (20)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lumi GürlerHelsingin Kisa-Veikot2.56 / 2.56
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.15 / 3.15
Helmi KatajaTapanilan Erä - / -
Vanessa KolulaEspoon Tapiot2.85 / 2.85
Elin LagerblomEspoon Tapiot - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat3.06 / 3.06
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat3.88 / 3.88
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot3.01 / 3.01
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.16 / 3.16
Saana MuittariVihdin Viesti3.48 / 3.48
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana3.05 / 3.05
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat2.60 / 2.60
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.38 / 3.38
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat1.87 / 1.75
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.28 / 3.28
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti3.11 / 3.11
Anni TuomistoKenttäurheilijat-583.05 / 3.05
 
T9 kuula (11)
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.44 / 4.44
Vanessa KolulaEspoon Tapiot - / -
Elin LagerblomEspoon Tapiot - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.90 / 5.90
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu5.51 / 5.51
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu5.80 / 5.80
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat3.67 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4.69 / 4.69
Kerttu TaavitsainenVihdin Viesti - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-584.58 / 4.58
 
T9 keihäs (12)
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hilda HostikkaTapanilan Erä - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sara PetrellTapanilan Erä - / -
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -