Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
01.07. klo 10:00 Lohjan kuula- ja kiekkokarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 104 henk. (163 lajisuoritusta)
M kuula (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet12.80 / -
Olli JuvonenJanakkalan Jana11.57 / 11.25
Arttu KangasKankaanpään Seudun Leisku20.30 / 18.84
Arttu KorkeasaloLielahden Kipinä18.93 / 18.63
Miika LahtonenMynämäen Isku14.91 / 14.91
Nico OksanenTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu17.88 / 17.41
Panu TirkkonenKeiteleen Kunto18.27 / 18.06
Mikko ToiviainenLoimaan Jankko18.35 / 17.53
 
M kiekko (10)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet44.38 / 39.20
Olli JuvonenJanakkalan Jana36.85 / 36.85
Olli-Pekka KorhonenKaavin Kaiku54.53 / 50.41
Miika LahtonenMynämäen Isku44.18 / -
Topi LaitilaTeuvan Rivakka50.94 / -
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu48.11 / 47.03
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö35.26 / 35.26
Pyry NiskalaSeinäjoen Seudun Urheilijat61.66 / 53.38
Teemu PoikolainenJoensuun Kataja54.85 / 51.97
Eero VirtanenImatran Urheilijat47.26 / 47.26
 
N kuula (11)
Kaisa KymäläinenOriveden Ponnistus16.20 / 15.61
Senja MäkitörmäVarpaisjärven Vire17.30 / 16.80
Felicia MeriheinäLiljendal IK12.51 / 12.51
Jessica MeriheinäLiljendal IK15.12 / 14.35
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti12.97 / 12.82
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset ry12.70 / 12.70
Eveliina RouvaliKuopion Reipas16.61 / 16.22
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.82 / 13.63
Henna SallinenSavonlinnan Riento15.23 / 13.28
Annukka VainonenIitin Pyrintö14.57 / 14.57
Oona ViljanenOriveden Ponnistus13.27 / 12.89
 
N kiekko (14)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 42.30
Enni AulaPohjan Koitto46.19 / 45.91
Pinja KarhunenHämeenlinnan Tarmo48.56 / 42.92
Patricia KellgrenHelsingfors IFK49.88 / 49.88
Sanni KuparinenJanakkalan Jana50.06 / 50.06
Johanna LehtiöKenttäurheilijat-58 ry.51.53 / -
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat56.80 / 55.12
Elina MattilaTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu52.89 / 46.76
Tuula PenttinenPuumalan Viri50.77 / 47.71
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti49.06 / 46.30
Nilla RättyäJanakkalan Jana45.13 / 44.31
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat43.95 / 43.95
Taija TirkkonenKeiteleen Kunto48.53 / 48.53
Annukka VainonenIitin Pyrintö47.59 / 47.59
 
M22 kuula (3)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu15.20 / 15.20
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.61 / -
Eero VirtanenImatran Urheilijat14.29 / -
 
M22 kiekko (3)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu48.11 / 47.03
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat32.31 / -
Eero VirtanenImatran Urheilijat47.26 / 47.26
 
N22 kuula (2)
Katri ErkkiläBorgå Akilles12.51 / -
Felicia MeriheinäLiljendal IK12.51 / 12.51
 
N22 kiekko (2)
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat56.80 / 55.12
Taija TirkkonenKeiteleen Kunto48.53 / 48.53
 
M19 kuula (1)
Miika LahtonenMynämäen Isku17.02 / 17.02
 
M19 kiekko (1)
Miika LahtonenMynämäen Isku52.92 / 52.92
 
N19 kuula (5)
Enni AulaPohjan Koitto11.49 / 11.49
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti12.97 / 12.82
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset ry12.70 / 12.70
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.82 / 13.63
Annukka VainonenIitin Pyrintö14.57 / 14.57
 
N19 kiekko (5)
Enni AulaPohjan Koitto46.19 / 45.91
Patricia KellgrenHelsingfors IFK49.88 / 49.88
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti49.06 / 46.30
Liisa RöyttäOulaisten Huima29.99 / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö47.59 / 47.59
 
M17 kuula (8)
Simon BjörklöfIF Raseborg12.10 / 12.10
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna15.28 / 15.28
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu13.20 / 13.20
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.03 / 14.03
Onni RustholkarhuLahden Ahkera13.30 / 13.30
Pyry SelinLahden Ahkera12.82 / 12.82
Niilo VirtaForssan Salama12.24 / 12.24
Niklas VuoriForssan Salama12.40 / 12.40
 
M17 kiekko (11)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna42.52 / 42.52
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu54.64 / 49.73
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu49.72 / 49.72
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry42.72 / 41.19
Joona NieminenEspoon Tapiot44.22 / 44.22
Onni RustholkarhuLahden Ahkera44.34 / 44.34
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku41.49 / 41.49
Pyry SelinLahden Ahkera38.00 / 38.00
Juho SuominenPiikkiön Kehitys50.32 / 50.32
Niilo VirtaForssan Salama35.19 / -
Niklas VuoriForssan Salama37.70 / 37.70
 
N17 kuula (7)
Ronja HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.87 / 10.41
Tuuli KammonenMikkelin Kilpa-Veikot12.67 / 12.67
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo13.77 / 13.77
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu14.89 / 13.53
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat15.08 / 15.00
Salla SavikkoRiihimäen Kisko14.05 / 13.94
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo14.70 / 14.00
 
N17 kiekko (8)
Lyydia HerralaTöysän Veto37.75 / 32.54
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo37.47 / 37.47
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.90 / 32.90
Pinja MuotkaLahden Ahkera32.35 / 32.35
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat43.95 / 43.95
Marianna UtulahtiVihdin Viesti32.17 / 32.17
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo46.73 / 46.73
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana31.09 / 31.09
 
P15 kuula (2)
Artturi GauffinKaarinan Ura11.05 / 11.05
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.30 / 20.30
 
P15 kiekko (2)
Artturi GauffinKaarinan Ura38.38 / 38.38
Mico LampinenSomeron Esa66.70 / 66.70
 
T15 kuula (2)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot11.22 / 11.22
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat11.40 / 10.29
 
T15 kiekko (3)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot42.44 / 42.44
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat37.22 / 32.04
Alisa RauhamaaLahden Ahkera37.17 / 37.17
 
P14 kuula (2)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot8.17 / 8.17
Tobias MorenoLahden Ahkera12.67 / 12.51
 
P14 kiekko (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot31.89 / 31.89
Oliver KoskelainenLahden Ahkera37.23 / 37.23
Tobias MorenoLahden Ahkera38.82 / 38.82
Riku NaulaTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu48.11 / 48.11
Casimir WallsIF Raseborg29.86 / 29.86
 
T14 kuula (3)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.01 / 12.01
Emma KantolaEspoon Tapiot7.59 / 7.59
Leia LommiKarhulan Urheilijat9.02 / 8.82
 
T14 kiekko (4)
Jessica BjörkstenLiljendal IK35.60 / 35.60
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat37.17 / 37.17
Iida MuukkaVantaan Salamat45.37 / 45.37
 
P13 kuula (3)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö11.69 / 11.69
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.80 / 14.80
Juho TaavilaLahden Ahkera12.22 / 12.22
 
P13 kiekko (4)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö28.65 / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu40.04 / 40.04
Juho TaavilaLahden Ahkera47.55 / 47.55
Teemu TanskanenVihdin Viesti26.38 / 26.38
 
T13 kuula (2)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.82 / 11.82
Venla MannerTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu11.95 / 11.95
 
T13 kiekko (3)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.43 / 29.08
Venla MannerTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu40.58 / 40.58
Tanja MuotkaLahden Ahkera40.33 / 40.33
 
P12 kiekko (1)
Eetu-Pekka VuorentoTapanilan Erä - / -
 
T12 kuula (4)
Nella LahtonenMynämäen Isku7.29 / 7.29
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto9.08 / 9.08
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.58 / 9.58
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot8.88 / 8.88
 
T12 kiekko (4)
Nella LahtonenMynämäen Isku32.14 / 32.14
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.86 / 21.86
Lumi TeittinenVihdin Viesti19.20 / -
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot22.84 / -
 
P11 kiekko (1)
Kevin JanssonEsbo IF16.33 / 16.33
 
T11 kuula (3)
Veera HautaviitaVihdin Viesti7.31 / 7.31
Senja KärhäNoormarkun Nopsa10.57 / 10.57
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.20 / 6.20
 
T11 kiekko (3)
Veera HautaviitaVihdin Viesti17.78 / 17.78
Senja KärhäNoormarkun Nopsa27.46 / 27.46
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.43 / 16.43
 
P10 kuula (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.65 / 8.65
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat6.95 / 6.95
 
P10 kiekko (3)
Tomas MäkinenLahden Ahkera30.45 / 30.45
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat23.35 / 23.03
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.43 / 13.43
 
T10 kuula (2)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.11 / 6.11
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.18 / 5.18
 
T10 kiekko (2)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.87 / 13.70
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.60 / -
 
P9 kuula (2)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire8.91 / 8.91
 
P9 kiekko (2)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -