Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
01.07. klo 11:00 Lempäälän korkeus-, pituus ja 3-loikkakarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 301 henk. (412 lajisuoritusta)
M korkeus (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jesse HuttunenSavitaipaleen Urheilijat2.10 / 2.04
Daniel KosonenTampereen Pyrintö2.21 / 2.20
Julius KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.08 / 2.06
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.16 / 2.16
Heikki PärnäTurun Urheiluliitto2.14 / 1.84
Artturi TiipiöTeuvan Rivakka2.01 / -
Valtteri VälimäkiUudenkaupungin Kenttäkarhut2.11 / 2.05
Sebastian WidjeskogIF Åsarna1.97 / 1.90
 
M pituus (12)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / -
Konsta KauppinenOrimattilan Jymy7.50 / 7.06
Pyry KeränenKarkkilan Pojat7.54 / 7.24
Otto PulkkinenImatran Urheilijat7.48 / 6.94
Tuomas RouvaliJyväskylän Kenttäurheilijat ry7.37 / 7.05
Eelis SnåreLahden Ahkera6.89 / 6.69
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat6.76 / 6.68
Julius ToivolaJyväskylän Kenttäurheilijat ry7.29 / 6.89
Joska TommolaTurun Weikot Yleisurheilu7.33 / 7.12
Sakari ValliusJoensuun Kataja6.48 / 6.48
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet7.29 / 7.29
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot6.48 / 6.45
 
M 3-loikka (10)
Iikka AlingueJanakkalan Jana15.85 / 15.49
Aaro DavidilaLapin Lukko - / -
Aatu HolopainenJoensuun Kataja13.47 / 13.47
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat13.97 / 13.11
Antti InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet15.45 / 14.01
Ilpo KantanenKuopion Reipas14.93 / 14.38
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima15.30 / 14.95
Topias KoukkulaKangasalan Urheilijat -6816.14 / 15.38
Miro TanninenJoensuun Kataja13.75 / 13.70
Antti TieksoTurun Weikot Yleisurheilu15.34 / 15.28
 
N korkeus (9)
Alina KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.86 / 1.55
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.55 / 1.55
Miia LindholmHelsingfors IFK1.81 / -
Emma NymanIF Kraft1.71 / 1.71
Venla PulkkanenLahden Ahkera1.78 / -
Laura RautanenVilppulan Veikot1.87 / 1.85
Salla TuominenTampereen Pyrintö1.69 / 1.60
Heta TuuriLahden Ahkera1.88 / 1.86
Viivi VoutilainenTurun Urheiluliitto1.82 / 1.78
 
N pituus (22)
Henriikka AaltonenVaasan Vasama5.97 / 5.58
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu5.84 / 5.84
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama5.76 / 5.67
Suvi EerikäinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.95 / -
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat5.78 / 5.78
Oona HietalaTampereen Pyrintö5.95 / 5.95
Janina JaatinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.27 / 5.27
Katja KangasPohjan Koitto6.12 / 5.82
Neea KäyhköSavonlinnan Riento6.06 / 6.06
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu6.69 / 5.97
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.45 / 5.35
Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat-586.35 / 6.12
Nea LentoTampereen Pyrintö6.21 / 6.02
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet5.05 / -
Roosa MähönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.70 / -
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -385.56 / 5.56
Eeva PaavilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.99 / -
Miina PalonenViitasaaren Viesti5.79 / 5.76
Emma PullolaVaasan Vasama6.08 / -
Gia ReinholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.94 / 5.94
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.64 / 5.20
Paula VihtalahtiNoormarkun Nopsa5.88 / 5.88
 
N 3-loikka (9)
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry12.58 / 11.98
Emilia HeinoTampereen Pyrintö12.09 / 11.99
Janika JokinenTampereen Urheilijat -3812.58 / 12.58
Elina KostiainenVihdin Viesti12.92 / 12.91
Jutta LatvalaKuortaneen Kunto11.38 / 11.38
Janita LeppärantaKristiinan Urheilijat12.32 / 12.14
Veera MöttönenRaahen Vesa ry12.51 / 11.82
Hanna PeltolaTampereen Pyrintö12.01 / 12.01
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto12.59 / 12.59
 
M19 korkeus (2)
Joonatan VeijolaHämeenlinnan Tarmo1.99 / -
Niilo WaherTurun Urheiluliitto1.75 / 1.67
 
M19 pituus (2)
Juho KahelinTampereen Pyrintö6.43 / 5.69
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat6.00 / 5.98
 
M19 3-loikka (1)
Oskari KäpyahoLapuan Virkiä14.37 / 14.37
 
N19 korkeus (4)
Inari HarjunmaaLauttakylän Luja1.50 / 1.48
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto1.48 / 1.48
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto1.67 / 1.67
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.70 / 1.70
 
N19 pituus (12)
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.75 / 5.75
Wilma JungarEsbo IF5.53 / -
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat5.41 / 5.41
Aino KoskelaHelsingfors IFK5.57 / 5.52
Anniina KuukkaImatran Urheilijat5.04 / 4.76
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.50 / 5.50
Anna PyykköOriveden Ponnistus5.29 / 5.29
Milka RiialiImatran Urheilijat5.62 / 5.62
Pinja RuohoLahden Ahkera5.38 / 5.38
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö5.07 / 4.95
Milla UittiImatran Urheilijat5.30 / 5.30
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö5.56 / 5.53
 
N19 3-loikka (8)
Amanda EkblomBorgå Akilles10.33 / -
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot11.80 / 11.80
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.30 / 9.13
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat11.25 / 11.07
Siiri MetsäläEsbo IF11.09 / 10.64
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry11.79 / 11.79
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.84 / 11.84
Milla UittiImatran Urheilijat10.98 / 10.98
 
M17 korkeus (5)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö1.95 / 1.95
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.75 / 1.70
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus1.95 / 1.90
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.66 / -
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.66 / -
 
M17 pituus (7)
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö4.21 / -
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat5.68 / -
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu5.34 / -
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö4.99 / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö5.27 / -
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö5.78 / 5.50
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.02 / -
 
M17 3-loikka (8)
Alec EkblomBorgå Akilles10.77 / 10.77
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö12.09 / 12.09
Aatu HolopainenJoensuun Kataja13.47 / 13.47
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat11.68 / 11.68
Johannes JokelaKristiinan Urheilijat12.30 / 12.30
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna12.74 / 12.57
Roni RämäLahden Ahkera13.50 / 13.50
Samuel ShamsKenttäurheilijat-5812.94 / -
 
N17 korkeus (12)
Maiju AutioToijalan Vauhti1.65 / -
Anni KonnuImatran Urheilijat1.64 / 1.63
Jenni LaineToijalan Vauhti1.54 / 1.40
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo1.63 / 1.61
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet1.68 / 1.65
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö1.50 / 1.49
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot1.48 / 1.48
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1.57 / 1.50
Sanja SiuralaEspoon Tapiot1.60 / 1.60
Ella SoinilehtoOulun Pyrintö1.50 / 1.50
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat1.57 / 1.55
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.56 / 1.56
 
N17 pituus (15)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK5.41 / 5.27
Gisela BergströmBorgå Akilles5.26 / 5.26
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.25 / 5.23
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.97 / 4.86
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö5.11 / 5.10
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.49 / 5.49
Vilma PietiläTampereen Pyrintö4.64 / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat5.43 / 5.43
Meeri RiialiImatran Urheilijat5.69 / 5.62
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö5.09 / 5.09
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat5.25 / 5.25
Ella SoinilehtoOulun Pyrintö4.82 / 4.75
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat5.13 / 5.13
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat5.05 / 5.05
Saana TurunenSotkamon Jymy5.32 / 4.90
 
N17 3-loikka (14)
Elisa AlastaloJanakkalan Jana11.50 / 11.50
Ella KärkiVaasan Vasama11.39 / 11.39
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.20 / 11.15
Elinda KoivulaHelsingfors IFK11.71 / 11.69
Sanni LentoTampereen Pyrintö11.64 / 11.64
Helmi LipsanenJanakkalan Jana11.17 / 11.17
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö10.66 / 10.66
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat9.98 / 9.98
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja11.78 / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat11.29 / 11.29
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.23 / 9.75
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö11.24 / 11.13
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat ry11.43 / 11.22
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.24 / 11.24
 
P15 korkeus (5)
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö1.40 / 1.40
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.68 / 1.68
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.65 / 1.65
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.53 / 1.53
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.45 / 1.45
 
P15 pituus (11)
Eino EskelinenLiperin Taimi4.73 / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi5.16 / 5.04
Eelis KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu5.18 / 5.18
Onni NyyssönenJoensuun Kataja5.06 / 5.06
Otso NyyssönenJoensuun Kataja5.60 / 5.60
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö4.71 / 4.71
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo5.78 / 5.78
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -384.97 / 4.97
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi4.74 / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-584.74 / 4.74
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat4.52 / 4.52
 
P15 3-loikka (9)
Eino EskelinenLiperin Taimi10.28 / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi10.29 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu10.29 / -
Onni NyyssönenJoensuun Kataja9.97 / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja11.50 / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö10.05 / 10.05
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.61 / 11.61
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi9.95 / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat9.74 / -
 
T15 korkeus (14)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat1.73 / 1.58
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.56 / 1.56
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.60 / 1.60
Inka KuuselaTammelan Ryske1.47 / -
Milja LehtinenTampereen Pyrintö1.46 / 1.46
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.39
Siiri MäkeläLauttakylän Luja1.40 / 1.31
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.61 / 1.61
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.54 / 1.54
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.38 / 1.38
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.48 / 1.48
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.45 / 1.45
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.62 / 1.53
Hanna SipponenKuopion Reipas1.55 / 1.55
 
T15 pituus (22)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus4.71 / 4.71
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto4.76 / 4.64
Vilja HautaniemiLahden Ahkera4.85 / 4.61
Ella HyppöläKaipolan Vire ry4.62 / 4.47
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.05 / 5.05
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.56 / 4.56
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö4.85 / 4.85
Miranda LehtimäkiForssan Salama4.64 / 4.64
Unni LeinonenTampereen Pyrintö4.74 / 4.57
Elina LikhanovaLiperin Taimi4.26 / 4.26
Siiri MäkeläLauttakylän Luja4.65 / 4.65
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö5.05 / 5.05
Oona MoisioTampereen Pyrintö4.56 / 4.56
Nilla OksanenTampereen Pyrintö4.65 / 4.57
Jade OravainenViipurin Urheilijat4.17 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus4.58 / 4.53
Sonja PurmonenLiperin Taimi3.90 / 3.90
Sini RantalaTampereen Pyrintö4.65 / 4.65
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera5.26 / 5.26
Vanessa SalminenForssan Salama5.02 / 4.85
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat5.43 / -
Karolina TapalaTampereen Pyrintö4.49 / 4.49
 
T15 3-loikka (22)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus10.00 / 10.00
Erica HöglundTurun Urheiluliitto9.60 / 9.60
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat10.06 / 10.06
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.80 / 10.80
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot10.27 / 10.27
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö9.59 / 9.59
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö10.31 / 10.31
Miranda LehtimäkiForssan Salama10.05 / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö10.20 / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi8.57 / -
Sara MäkeläEsbo IF9.99 / 9.99
Ella MikkolaTampereen Pyrintö10.74 / 10.56
Oona MoisioTampereen Pyrintö10.06 / 10.06
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu9.55 / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu10.24 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.37 / 10.37
Sonja PurmonenLiperin Taimi8.03 / -
Erika PyykköForssan Salama11.05 / 11.01
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat10.96 / 10.91
Vanessa SalminenForssan Salama10.78 / 10.78
Linnea SaloNokian Urheilijat10.05 / -
Karolina TapalaTampereen Pyrintö - / -
 
P13 korkeus (7)
Roope JalasahoJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.15 / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö1.40 / 1.40
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.58 / 1.57
Leevi PartanenJoensuun Kataja1.30 / 1.30
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.60 / 1.60
Rasmus SalminenForssan Salama1.35 / 1.35
Lauri SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.46 / 1.46
 
P13 pituus (9)
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö3.90 / 3.90
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-584.81 / 4.81
Akseli KalliokoskiJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Viljami KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu4.01 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.30 / 4.30
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.91 / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat4.63 / -
Eemeli RiikonenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.97 / 4.97
 
P13 3-loikka (9)
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.00 / 10.00
Jere KinnunenTampereen Pyrintö9.72 / 9.72
Viljami KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu8.28 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly10.70 / 10.70
Sakari MäkeläLauttakylän Luja8.75 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Eemeli RiikonenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Rasmus SalminenForssan Salama9.37 / 9.37
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.08 / -
 
T13 korkeus (17)
Aino AaltoLempäälän Kisa Yleisurheilu1.15 / 1.00
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.50 / 1.50
Henna HellgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Reea HiiteläTampereen Pyrintö1.26 / 1.22
Minttu KanervaVantaan Salamat1.31 / 1.31
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.36 / -
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset ry1.46 / 1.46
Niina LankinenVantaan Salamat1.24 / 1.24
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.57 / 1.57
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu1.44 / 1.44
Noora MoisioTampereen Pyrintö1.40 / 1.40
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.57 / 1.57
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.33 / 1.33
Elli SärkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.25 / 1.25
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus1.48 / 1.47
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.40 / 1.40
Aada ViskariLempäälän Kisa Yleisurheilu1.13 / -
 
T13 pituus (35)
Aino AaltoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Saana AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat3.45 / 3.45
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.26 / 4.26
Nanna HarkkiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö4.60 / 4.60
Minttu KanervaVantaan Salamat3.86 / 3.86
Matilda KarhuValkealan Kajo4.54 / 4.54
Veera KeskinenVihdin Viesti4.25 / 4.25
Neea KesoTampereen Pyrintö4.61 / 4.61
Elea KoskinenTampereen Pyrintö4.27 / 4.27
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-584.06 / 4.06
Niina LankinenVantaan Salamat4.35 / 4.35
Minea LaukkanenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot4.15 / 4.15
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö5.04 / 5.04
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat3.84 / 3.61
Feza MbonabingiLempäälän Kisa Yleisurheilu3.03 / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Oona MongkolVehmaisten Urheilijat4.60 / 4.60
Meea OikariSaarijärven Pullistus3.83 / 3.70
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.16 / 4.16
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.70 / 4.70
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.93 / 4.93
Iina PoussuNoormarkun Nopsa4.42 / 4.42
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö4.18 / 4.03
Veera SaarelaVehmaisten Urheilijat4.25 / 4.00
Sara SödermanViipurin Urheilijat4.97 / 4.97
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.66 / 4.66
Ellen TaponenSalon Vilpas4.43 / 4.43
Vilma TiiliVehmaisten Urheilijat3.64 / 3.64
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.92 / 4.92
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus4.87 / 4.87
Mandi ViljamaaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.34 / 4.34
 
T13 3-loikka (29)
Saana AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat8.47 / 8.47
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat - / -
Saga KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Matilda KarhuValkealan Kajo9.49 / 9.49
Veera KeskinenVihdin Viesti8.87 / 8.87
Elea KoskinenTampereen Pyrintö8.61 / 8.61
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu9.18 / -
Feza MbonabingiLempäälän Kisa Yleisurheilu6.43 / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat8.64 / -
Noora MoisioTampereen Pyrintö8.82 / 8.82
Oona MongkolVehmaisten Urheilijat9.29 / 9.29
Meea OikariSaarijärven Pullistus8.18 / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.24 / -
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat ry9.60 / 9.60
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat ry9.62 / 9.62
Iina PoussuNoormarkun Nopsa9.70 / 9.70
Helmi RajamäkiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö8.89 / 8.78
Veera SaarelaVehmaisten Urheilijat - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat - / -
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus8.84 / 8.84
Vilma TiiliVehmaisten Urheilijat - / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu8.89 / -
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus10.11 / 10.11
Aada ViskariLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 korkeus (6)
Niklas GroblerTampereen Pyrintö1.17 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat1.42 / 1.42
Kasper LeinonenTampereen Pyrintö0.95 / -
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.36 / 1.32
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.21 / 1.21
Bennie Von GerichVihdin Viesti1.15 / 1.15
 
P11 pituus (12)
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.84 / 3.81
Niklas GroblerTampereen Pyrintö3.61 / 3.61
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat3.88 / 3.80
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat4.50 / 4.50
Oliver MikkolaNakkilan Vire4.57 / 4.57
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.30 / 4.30
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.49 / 3.49
Eemeli PoussuNoormarkun Nopsa4.00 / 4.00
Eero SinkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.94 / 3.94
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.26 / 4.26
Bennie Von GerichVihdin Viesti3.43 / 3.43
Eddie WallinVasa IS4.63 / 4.63
 
P11 3-loikka (8)
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu8.05 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat7.89 / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat6.88 / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire9.33 / -
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.02 / -
Eemeli PoussuNoormarkun Nopsa - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.49 / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti - / -
 
T11 korkeus (11)
Aino AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu1.00 / 1.00
Elena HöglundTurun Urheiluliitto1.08 / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat1.10 / -
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu0.98 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly1.55 / 1.55
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö1.10 / -
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.00 / -
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.16 / -
Senni RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.13 / -
Ethel RåttsLempäälän Kisa Yleisurheilu1.00 / -
Vilma Yli-KoivistoToijalan Vauhti - / -
 
T11 pituus (13)
Aino AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu2.73 / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto3.56 / 3.56
Tiana HuhtalaForssan Salama4.03 / 4.03
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu3.47 / 3.47
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu4.02 / 4.02
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo3.72 / 3.72
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö3.55 / 3.55
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö4.11 / 4.11
Jenna MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.73 / 3.73
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.15 / 3.15
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat3.74 / 3.74
Ethel RåttsLempäälän Kisa Yleisurheilu3.62 / 3.62
 
T11 3-loikka (13)
Aino AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot7.98 / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat7.35 / -
Seela KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot7.42 / 7.42
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu8.26 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly10.25 / -
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö7.24 / -
Noora NieminenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat7.96 / -
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu7.83 / -
Senni RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu7.46 / -
Ethel RåttsLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti9.19 / -