Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
01.07. klo 15:00 Aitajuoksukarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 49 henk. (64 lajisuoritusta)
M19 110m aj (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Adrian BjörkgrenIF Drott14.40 / 14.40
Alexander BjörkgrenIF Drott14.21 / -
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna14.42 / -
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat14.92 / 14.92
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna13.93 / 13.93
Jonatan SperrynEspoon Tapiot15.15 / 15.15
Sakari ValliusJoensuun Kataja15.26 / 15.26
 
N19 100m aj (5)
Niina KarttunenSavonlinnan Riento14.38 / 14.38
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3814.19 / 14.33
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat13.92 / 13.92
Edit NurminenTurun Urheiluliitto14.50 / 14.50
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot14.58 / 14.58
 
M17 110m aj (7)
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske14.57 / 14.57
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot14.60 / 14.60
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot14.85 / 14.85
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.79 / 14.79
Elliot SchmidtBorgå Akilles15.24 / 15.24
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.99 / 13.99
Luka VeselinovicEspoon Tapiot15.59 / 15.59
 
M17 400m aj (5)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat 56.96 / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 58.29 / 58.29
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles 62.73 / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N17 100m aj (4)
Olivia AsikainenKaipolan Vire14.63 / 14.63
Helmi LaineSavonlinnan Riento14.88 / 14.88
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat16.44 / 16.44
 
P15 100m aj (2)
Tommi JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat15.50 / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P15 300m aj (2)
Tommi JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat46.94 / -
Ronni MäntyrantaKuivasjärven Aura44.27 / -
 
T15 300m aj (1)
Iina RantonenViipurin Urheilijat47.09 / 47.23
 
P14 100m aj (3)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat16.51 / 16.51
 
P14 300m aj (3)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot44.54 / 44.54
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T14 80m aj (5)
Ellen AhoKaipolan Vire15.11 / 15.11
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo12.19 / -
Anna-Riikka KlemolaKangasniemen Kalske12.68 / 12.68
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo - / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö13.08 / 13.09
 
T14 300m aj (4)
Ellen AhoKaipolan Vire - / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK47.89 / 47.89
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo - / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö51.63 / 51.63
 
T13 60m aj (1)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire 9.93 / 9.93
 
T13 200m aj (1)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire35.14 / -
 
P12 60m aj (1)
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.09
 
P12 200m aj (1)
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T12 60m aj (1)
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat10.18 / 10.18
 
T12 200m aj (4)
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat34.99 / 34.99
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -
 
P11 60m aj (1)
Eddie WallinVasa IS10.01 / 10.01
 
T11 60m aj (6)
Isla JuseliusHämeenlinnan Tarmo14.22 / -
Venla KoluKeuruun Kisailijat - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat11.31 / 11.59
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö11.49 / 11.49
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat10.60 / 10.60
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat13.37 / -