Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
23.08. klo 17:30 Hyvän Tuulen Kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 151 henk. (169 lajisuoritusta)
M 200m (19)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot22.50 / 24.37
Jukka HietaHelsingin Kisa-Veikot27.41 / 28.40
Teemu HolttinenSomeron Esa22.99 / 23.45
Karim JaitehHelsingin Tarmo23.26 / 23.26
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot22.74 / 22.79
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo21.69 / 21.69
Eemil KosoTampereen Pyrintö22.47 / 22.85
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot27.51 / 28.35
Samu LaaksoTapanilan Erä23.29 / 23.53
Oskari LeppänenHelsingin Kisa-Veikot23.69 / 23.79
Verneri LopperiMäntyharjun Virkistys23.22 / 23.22
Pavel MäkinenHelsingfors IFK22.42 / 22.82
Taisto MiettinenHelsingin Kisa-Veikot24.86 / 26.70
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK25.03 / 25.44
Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot24.80 / 26.20
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot21.91 / 22.59
Kalle SipiläHelsingin Kisa-Veikot25.00 / 25.08
Jari TammiHelsingin Kisa-Veikot27.01 / -
Pietari ValorantaJyväskylän Kenttäurheilijat ry21.88 / 22.08
 
M 800m (11)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot2:00.38 / 2:00.38
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / 2:14.67
Joona HeiskanenKenttäurheilijat-581:59.49 / 1:59.49
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat-582:09.71 / 2:09.71
Ilkka IisakkaEsbo IF2:17.37 / 2:23.93
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:00.55 / 2:00.55
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy1:59.89 / 2:03.59
Jesse LoisaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:03.48 / 2:03.48
Antti SakalaSippolan Kunto - / -
Akseli StarkKenttäurheilijat-582:05.02 / 2:05.02
Olli VerkamaHyvinkään seudun Urheilijat2:03.98 / 2:04.34
 
M kiekko (1)
Toma LahtinenHelsingfors IFK41.50 / 39.77
 
N 200m (27)
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot28.30 / -
Anna DahlströmIF Raseborg27.56 / 28.14
Sanna ErkinheimoLahden Ahkera24.46 / 25.52
Minea FogelholmEspoon Tapiot25.35 / 25.35
Johanna HaikonenHelsingin Kisa-Veikot26.42 / 27.72
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet25.85 / 27.40
Sinikka IllaruVihdin Viesti32.76 / 32.76
Silja JaatinenHelsingfors IFK25.91 / -
Wilma JungarEsbo IF26.20 / 26.20
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat27.08 / 27.08
Kira KruutiHelsingin Kisa-Veikot24.82 / 25.34
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu24.84 / 24.90
Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu27.17 / 27.17
Olivia MarttilaVantaan Salamat26.62 / 26.62
Nea MattilaHelsingfors IFK24.36 / 24.36
Sonja NousiainenMikkelin Kilpa-Veikot25.46 / 26.57
Kamilla NurminenHelsingin Kisa-Veikot25.56 / 26.11
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot25.73 / 30.51
Inka PöyryHelsingfors IFK25.15 / 25.31
Jessica RautelinEsbo IF25.29 / 25.75
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto25.88 / -
Anni RuotsalainenHelsingin Kisa-Veikot29.35 / 29.35
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat ry26.92 / 26.92
Rosa SalonenKenttäurheilijat-5825.74 / 25.93
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot26.80 / 27.45
Jasmin ShowlahHelsingfors IFK24.48 / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat25.89 / 25.89
 
N 100m aj (1)
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö14.93 / 15.57
 
N kiekko (3)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 42.30
Silja HeiskanenEspoon Tapiot25.63 / 25.63
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu49.15 / 37.07
 
N keihäs (1)
Jessica RautelinEsbo IF42.21 / 34.71
 
M19 200m (2)
Tomas JatskoTapanilan Erä23.71 / 23.71
Veeti KatainenKenttäurheilijat-5822.70 / 23.53
 
M19 110m aj (1)
Jonatan SperrynEspoon Tapiot15.15 / 15.15
 
M19 keihäs (1)
Joar SöderholmHelsingfors IFK58.05 / 58.05
 
N19 200m (6)
Vilma BergHelsingin Kisa-Veikot30.96 / 32.04
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto26.57 / 26.57
Aliisa LautalaValkealan Kajo28.63 / -
Iida LounelaHelsingin Kisa-Veikot29.34 / 29.34
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot28.72 / 29.92
Oona VasilevTapanilan Erä26.80 / 26.80
 
N19 3-loikka (1)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot11.80 / 11.80
 
N19 kiekko (2)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot35.75 / 35.75
Saskia NahiEspoon Tapiot37.43 / 37.43
 
M17 200m (7)
Miska KoponenViipurin Urheilijat22.90 / 22.90
Rado LindbergEsbo IF23.29 / 23.29
Emil MännikköEsbo IF26.29 / 26.29
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat23.93 / 23.93
Elliot SchmidtBorgå Akilles27.30 / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot23.90 / 23.90
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot24.18 / 24.18
 
M17 800m (2)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot1:59.63 / 1:59.63
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:11.36 / 2:11.36
 
M17 110m aj (3)
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot14.45 / 14.45
Elliot SchmidtBorgå Akilles14.80 / 14.80
Luka VeselinovicEspoon Tapiot15.37 / 15.37
 
M17 3-loikka (1)
Samuel ShamsKenttäurheilijat-5812.95 / 12.95
 
M17 kiekko (4)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna42.52 / 42.52
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu54.64 / 52.66
Mico LampinenSomeron Esa51.82 / 51.82
Miika TuusjärviHelsingfors IFK37.05 / -
 
M17 keihäs (4)
Waltteri HelisaloHelsingfors IFK54.89 / 54.89
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna47.87 / 47.00
Saku RönkköVihdin Viesti53.24 / 53.24
Miika TuusjärviHelsingfors IFK47.09 / 47.09
 
N17 200m (13)
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot28.30 / -
Ida FinellBorgå Akilles27.31 / 27.31
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot29.74 / 29.74
Milja MajuriVantaan Salamat27.49 / 27.49
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat30.06 / 30.06
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot27.07 / 27.07
Ronja PorthanHelsingfors IFK30.02 / 30.02
Ada RingHelsingfors IFK30.33 / 30.33
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat27.19 / 27.19
Sanja SiuralaEspoon Tapiot28.18 / 28.18
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.08 / 28.08
Martta ValtonenEspoon Tapiot27.94 / 27.94
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot27.71 / 27.90
 
N17 100m aj (4)
Takwa AdamVantaan Salamat15.21 / 15.21
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet16.38 / 17.21
Olivia KärkiLauttakylän Luja - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot15.62 / 15.62
 
N17 3-loikka (4)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK11.73 / 11.37
Elisa AlastaloJanakkalan Jana11.50 / 11.50
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot10.53 / 10.53
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat10.18 / 10.18
 
N17 keihäs (3)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet38.36 / 38.26
Malin KarellSjundeå IF50.17 / 50.17
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet47.49 / 47.49
 
P15 200m (5)
Pyry BrandtViipurin Urheilijat - / -
Linus EkholmBorgå Akilles - / -
Huiyi HuangViipurin Urheilijat - / -
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat - / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot32.26 / -
 
P15 pituus (2)
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat4.99 / 4.99
Jonatan ÖsterholmEsbo IF6.03 / 6.03
 
P15 kuula (2)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.50 / 20.50
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot7.28 / 7.28
 
P15 keihäs (3)
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK39.73 / 39.73
Miki MiettinenViipurin Urheilijat42.64 / 42.64
Aapo VanhanenEspoon Tapiot36.87 / 36.87
 
T15 200m (13)
Aada AarnioJanakkalan Jana - / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles28.12 / 28.12
Amelie DossehViipurin Urheilijat - / -
Silja FileniusHelsingfors IFK28.33 / -
Nathalie JakobssonEsbo IF29.89 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK27.50 / 27.50
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot30.39 / 30.39
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot28.82 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot27.35 / 27.35
Maija RantonenHelsingfors IFK - / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot29.18 / -
Kia SuniEspoon Tapiot26.80 / 26.80
 
T15 3-loikka (3)
Emelie BergholmIF Raseborg10.73 / 10.73
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot10.49 / 10.49
Emma SimonenKenttäurheilijat-5810.27 / 10.27
 
T15 keihäs (2)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot21.93 / 21.93
Emma SimonenKenttäurheilijat-5810.35 / -
 
P13 200m (3)
Winston DahlblomHelsingfors IFK - / -
Hannes LaihoHelsingfors IFK - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat28.42 / 28.42
 
P13 pituus (1)
Vasili KuznetsovHelsingfors IFK - / -
 
P13 kuula (3)
Winston DahlblomHelsingfors IFK - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna10.45 / 10.45
Vasili KuznetsovHelsingfors IFK - / -
 
T13 200m (4)
Fanny FinellBorgå Akilles32.49 / 32.49
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot29.96 / 29.96
Edith RonkainenHelsingfors IFK - / -
 
T13 3-loikka (2)
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat9.29 / 9.29
 
T13 keihäs (5)
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu23.15 / 22.40
Edith RonkainenHelsingfors IFK9.63 / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK42.08 / 42.08
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat22.85 / 22.85
Isabella WagerHelsingfors IFK35.79 / 35.79