Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.02. klo 12:00 Aitakirmaisut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 99 henk. (130 lajisuoritusta)
M 300m (21)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö - / -
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK36,54 / -
Erik BackHelsingfors IFK33,90 / -
David BammVasa IS - / -
Jonni BlomqvistBorgå Akilles - / -
Elias JradKenttäurheilijat -58 - / -
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö36,13 / -
Kalle KompuinenLiedon Parma - / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Tuomas LehtonenLiedon Parma33,89 / 33,89
Matias LinkoahoHelsingin Kisa-Veikot35,13 / -
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö - / -
Samuli LosoiTampereen Pyrintö - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat37,54 / -
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot33,93 / -
Kalle RaitalaTampereen Pyrintö35,55 / -
Pekka SinkkonenHelsingfors IFK - / -
Benjamin StendahlBorgå Akilles - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö34,30 / 34,30
Konsta UutteraTampereen Pyrintö37,28 / -
 
M 800m (9)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Nuutti LintunenTampereen Pyrintö - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö - / -
 
M 60m aj (2)
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit - / -
Pyry SantahuhtaKankaanpään Seudun Leisku8,20 / 8,20
 
M 300m aj (8)
Jonni BlomqvistBorgå Akilles37,33 / -
Markus HurriLiedon Parma40,39 / -
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö - / -
Samuli RaikunenLiedon Parma38,48 / -
Jani RastasHelsingfors IFK38,51 / -
Pekka SinkkonenHelsingfors IFK - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK38,02 / -
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö - / -
 
M korkeus (5)
Ville EikkulaTampereen Pyrintö - / -
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö - / -
Daniel KosonenTampereen Pyrintö - / -
Julius KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu211 / -
 
M seiväs (6)
Juho AlasaariLaihian Luja525 / 521
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit - / -
Jere KeskinenVaasan Toverit532 / 521
Urho KujanpääTampereen Pyrintö556 / 550
Jami SiiraTampereen Pyrintö - / -
 
N 800m (7)
Kiia KeinonenTampereen Pyrintö - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Meeri SalomaaEsbo IF - / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -582.28,50 / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Veronika VirtapohjaTampereen Pyrintö - / -
 
N 60m aj (13)
Olivia Ben KhalifaTampereen Pyrintö - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö - / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK - / -
Nea LentoTampereen Pyrintö - / -
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö - / -
Miia SillmanTampereen Pyrintö - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö8,53 / 8,53
 
N 300m aj (7)
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö - / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK44,38 / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK47,50 / -
Pinja PikkupeuraHelsingfors IFK - / -
Meeri SalomaaEsbo IF42,86 / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF45,67 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
 
N korkeus (4)
Ella JunnilaTampereen Pyrintö195 / -
Sini LälläJyväskylän Kenttäurheilijat187 / 183
Heta TuuriLahden Ahkera - / -
Viivi VoutilainenTurun Urheiluliitto182 / 174
 
N pituus (12)
Lotta Alasaukko-OjaTampereen Pyrintö - / -
Oona HietalaTampereen Pyrintö - / -
Ilona LuomaTampereen Pyrintö - / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö - / -
Alina NissinenTampereen Pyrintö - / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö - / -
Miia SillmanTampereen Pyrintö - / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Paula VihtalahtiNoormarkun Nopsa - / -
 
N 3-loikka (5)
Elina KostiainenVihdin Viesti13,03 / -
Jutta LatvalaKuortaneen Kunto - / -
Nea LentoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
 
N kuula (11)
Suvi HelinTampereen Pyrintö - / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana13,09 / -
Kaisa KymäläinenOriveden Ponnistus - / -
Laura LepistöPorin Yleisurheilu - / -
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat - / -
Senja MäkitörmäVarpaisjärven Vire - / -
Jessica MeriheinäLiljendal IK15,12 / -
Eveliina RouvaliKuopion Reipas - / -
Miia SillmanTampereen Pyrintö - / -
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö - / -
Saga VanninenTampereen Pyrintö - / -
 
M17 60m aj (4)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
 
M17 300m aj (5)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
 
N17 60m aj (7)
Anni KantolaTampereen Pyrintö - / -
Iida KujanpääTampereen Pyrintö - / -
Oona LentoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
 
N17 300m aj (4)
Jonna JäkköHelsingfors IFK49,37 / -
Iida KujanpääTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF45,47 / -