Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
29.11. klo 13:00 KISA PERUTTU: EPUn eliittifinaali
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 83 henk. (103 lajisuoritusta)
P15 60m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P15 800m (2)
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P15 3-loikka (2)
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P15 kuula (3)
Konsta KatajamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat - / -
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T15 60m (4)
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Essi KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat - / -
 
T15 800m (5)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä - / -
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
 
T15 3-loikka (5)
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Taru KillinenLapuan Virkiä - / -
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iina NiemeläKauhajoen Karhu - / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat - / -
 
T15 kuula (5)
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat - / -
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Taru KillinenLapuan Virkiä - / -
Iina NiemeläKauhajoen Karhu - / -
 
P13 1000m (2)
Konsta KalliomäkiKauhajoen Karhu - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P13 60m aj (2)
Joni KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (2)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Verneri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P13 kuula (2)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eetu YlinenKauhajoen Karhu - / -
 
T13 1000m (2)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Hilma PeuraKauhajoen Karhu - / -
 
T13 60m aj (5)
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Venla RantamäkiKauhajoen Karhu - / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (3)
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Hilma PeuraKauhajoen Karhu - / -
 
T13 kuula (5)
Salla KalliomäkiKauhajoen Karhu - / -
Emmi KoskiLapuan Virkiä - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P11 1000m (3)
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Juho SuominenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matias TorppaLapuan Virkiä - / -
 
P11 60m aj (3)
Aaro HaapamäkiKauhajoen Karhu - / -
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
 
P11 pituus (3)
Veikko KiviniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
 
P11 kuula (4)
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Eino KivimäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matias TorppaLapuan Virkiä - / -
Arttu YlinenKauhajoen Karhu - / -
 
T11 1000m (5)
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat - / -
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat - / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Sanni SippolaLapuan Virkiä - / -
 
T11 60m aj (5)
Vivian HelinSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat - / -
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T11 pituus (5)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu - / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T11 kuula (5)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Silva HynönenAlavuden Urheilijat - / -
Katariina KankaanpööIlmajoen Kisailijat - / -
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 40m (5)
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kasperi EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä - / -
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
P9 junnukeihäs (5)
Kasperi EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Sumu HaatainenLapuan Virkiä - / -
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu - / -
Ossi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 40m (4)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Netta KallioKauhajoen Karhu - / -
Jila NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 junnukeihäs (4)
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Henni TuomistoIlmajoen Kisailijat - / -