Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.12. klo 11:00 Itsenäisyyspäivän kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 170 henk. (337 lajisuoritusta)
M17 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Pyry BrandtViipurin Urheilijat - / -
Huiyi HuangViipurin Urheilijat - / -
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot - / -
Luka KasevaEspoon Tapiot - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot - / -
 
M17 korkeus (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 60m (7)
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Matilda HelminenEspoon Tapiot - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Kia SuniEspoon Tapiot - / -
Sofia TannerEspoon Tapiot - / -
 
N17 60m aj (4)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
 
N17 korkeus (2)
Matilda HelminenEspoon Tapiot - / -
Erika KenttäEspoon Tapiot - / -
 
P14 60m (6)
Leo FrickerEspoon Tapiot - / -
Noel JoensuuVantaan Salamat - / -
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat - / -
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P14 60m aj (4)
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
 
P14 pituus (5)
Leo FrickerEspoon Tapiot - / -
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
 
P14 kuula (5)
Leo FrickerEspoon Tapiot - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nooa MerimaaVantaan Salamat - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot - / -
 
T14 60m (19)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aamu HulmiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Camilla JunesEspoon Tapiot - / -
Daniela KahuguEspoon Tapiot - / -
Tuulia KiuruHelsingfors IFK - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot - / -
Silja NiemiLahden Ahkera - / -
Jade OravainenViipurin Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Linda PalmgrenHelsingfors IFK - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK - / -
 
T14 60m aj (11)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jade OravainenViipurin Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK - / -
 
T14 pituus (11)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Camilla JunesEspoon Tapiot - / -
Tuulia KiuruHelsingfors IFK - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot - / -
Linda PalmgrenHelsingfors IFK - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat - / -
Emma SimonenKenttäurheilijat-58 - / -
 
T14 kuula (10)
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot - / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
 
P12 60m (13)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Oliver EkmanVantaan Salamat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kevin JanssonEsbo IF - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Julius LaaksoKenttäurheilijat-58 - / -
Remi LindqvistViipurin Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Maksim SobolevEspoon Tapiot - / -
 
P12 60m aj (9)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Oliver EkmanVantaan Salamat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lac TorkkeliEspoon Tapiot - / -
 
P12 korkeus (7)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 kuula (4)
Juho AnderssonVantaan Salamat - / -
Kevin JanssonEsbo IF - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Remi LindqvistViipurin Urheilijat - / -
 
T12 60m (35)
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot - / -
Isabella ErtiöEsbo IF - / -
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Veera KalevaHelsingin Tarmo - / -
Venla KalevaHelsingin Tarmo - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot - / -
Niina LankinenVantaan Salamat - / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera NiskaEspoon Tapiot - / -
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Emilia PeltolaHelsingin Tarmo - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Olivia RäsänenTapanilan Erä - / -
Venla RepoBorgå Akilles - / -
Sofia ReunanenEspoon Tapiot - / -
Anna RistimäkiEspoon Tapiot - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Helmi SantaloEspoon Tapiot - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 60m aj (24)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Essi JärvinenHelsingin Tarmo - / -
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Veera KalevaHelsingin Tarmo - / -
Venla KalevaHelsingin Tarmo - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot - / -
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-58 - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emilia PeltolaHelsingin Tarmo - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anna RistimäkiEspoon Tapiot - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
 
T12 korkeus (20)
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Essi JärvinenHelsingin Tarmo - / -
Veera KalevaHelsingin Tarmo - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ronja KorpiahoMarttilan Murto - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Alexa MitrunenVantaan Salamat - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Kerttu PeltolaEspoon Tapiot - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura PietarinenEspoon Tapiot - / -
Olivia RäsänenTapanilan Erä - / -
Sofia ReunanenEspoon Tapiot - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
 
T12 pituus (30)
Sofia BuchtHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Venla KalevaHelsingin Tarmo - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Ronja KorpiahoMarttilan Murto - / -
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-58 - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot - / -
Niina LankinenVantaan Salamat - / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera NiskaEspoon Tapiot - / -
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Emilia PeltolaHelsingin Tarmo - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Laura PietarinenEspoon Tapiot - / -
Sofia ReunanenEspoon Tapiot - / -
Anna RistimäkiEspoon Tapiot - / -
Helmi SantaloEspoon Tapiot - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
 
P10 60m (16)
Otso JärvinenHelsingin Tarmo - / -
Milo KauppinenKenttäurheilijat-58 - / -
Erik KorpelaVantaan Salamat - / -
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Lucas LagerblomEspoon Tapiot - / -
Eino LindholmVantaan Salamat - / -
Jalmar MännistöEspoon Tapiot - / -
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Arn PitkänenEspoon Tapiot - / -
Eetu RantalaEspoon Tapiot - / -
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Riku SäilynojaEspoon Tapiot - / -
Sebastian SappinenEspoon Tapiot - / -
Mark SobolevEspoon Tapiot - / -
Lac TorkkeliEspoon Tapiot - / -
 
P10 korkeus (8)
Milo KauppinenKenttäurheilijat-58 - / -
Erik KorpelaVantaan Salamat - / -
Jalmar MännistöEspoon Tapiot - / -
Arn PitkänenEspoon Tapiot - / -
Eetu RantalaEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Sebastian SappinenEspoon Tapiot - / -
Lac TorkkeliEspoon Tapiot - / -
 
P10 kuula (8)
Otso JärvinenHelsingin Tarmo - / -
Milo KauppinenKenttäurheilijat-58 - / -
Erik KorpelaVantaan Salamat - / -
Jalmar MännistöEspoon Tapiot - / -
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Arn PitkänenEspoon Tapiot - / -
Sebastian SappinenEspoon Tapiot - / -
Lac TorkkeliEspoon Tapiot - / -
 
T10 60m (28)
Cätlyn ArusteKirkkonummen Urheilijat - / -
Sofia Awuah-AddaeVantaan Salamat - / -
Bea FrickerEspoon Tapiot - / -
Jenni HaapanenEspoon Tapiot - / -
Matilda HaatainenEspoon Tapiot - / -
Olivia HeikkaVantaan Salamat - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 - / -
Tinja IkonenVantaan Salamat - / -
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat - / -
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
Saaga LampiEspoon Tapiot - / -
Medina NieminenVantaan Salamat - / -
Taika NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot - / -
Salli SaarinenEspoon Tapiot - / -
Viivi SirénVantaan Salamat - / -
Serafina SmithVantaan Salamat - / -
Mila SohloEspoon Tapiot - / -
Inka SomerjokiEspoon Tapiot - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla TorkkeliEspoon Tapiot - / -
Helmi TronttiEspoon Tapiot - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -
Aava VaittinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Meribel VäliEspoon Tapiot - / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot - / -
Meri WähäEspoon Tapiot - / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 - / -
 
T10 korkeus (22)
Cätlyn ArusteKirkkonummen Urheilijat - / -
Sofia Awuah-AddaeVantaan Salamat - / -
Bea FrickerEspoon Tapiot - / -
Matilda HaatainenEspoon Tapiot - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 - / -
Iida JärvenpääKirkkonummen Urheilijat - / -
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
Saaga LampiEspoon Tapiot - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Medina NieminenVantaan Salamat - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot - / -
Salli SaarinenEspoon Tapiot - / -
Viivi SirénVantaan Salamat - / -
Inka SomerjokiEspoon Tapiot - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla TorkkeliEspoon Tapiot - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana - / -
Aava VaittinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Meribel VäliEspoon Tapiot - / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 - / -
 
T10 kuula (21)
Cätlyn ArusteKirkkonummen Urheilijat - / -
Sofia Awuah-AddaeVantaan Salamat - / -
Bea FrickerEspoon Tapiot - / -
Jenni HaapanenEspoon Tapiot - / -
Matilda HaatainenEspoon Tapiot - / -
Olivia HeikkaVantaan Salamat - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 - / -
Saaga LampiEspoon Tapiot - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Medina NieminenVantaan Salamat - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Salli SaarinenEspoon Tapiot - / -
Viivi SirénVantaan Salamat - / -
Inka SomerjokiEspoon Tapiot - / -
Venla TorkkeliEspoon Tapiot - / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana - / -
Meribel VäliEspoon Tapiot - / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot - / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 - / -