Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Seurakilpailu
17.08. klo 18:00 Seurakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 48 henk. (140 lajisuoritusta)
P15 200m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
P15 pituus (2)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott - / 465
 
P15 moukari (3)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
T15 200m (3)
Mia BackmanIF Drott - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
T15 pituus (3)
Mia BackmanIF Drott - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T15 moukari (2)
Mia BackmanIF Drott - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T15 600m kävely (1)
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P13 200m (1)
Miro AuvinenIF Drott - / -
 
P13 kuula (1)
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T13 200m (9)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Reetta PeltoniemiIF Drott - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
T13 seiväs (6)
Lydia BackmanIF Drott - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T13 kuula (9)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Reetta PeltoniemiIF Drott - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T13 600m kävely (5)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
P11 150m (5)
Niko HassilaIF Drott - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
P11 korkeus (4)
Niko HassilaIF Drott - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
P11 moukari (4)
Niko HassilaIF Drott - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
P11 600m kävely (3)
Niko HassilaIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
T11 150m (8)
Rut BomanIF Drott - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Maja EngströmIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
T11 korkeus (7)
Rut BomanIF Drott - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Maja EngströmIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
T11 moukari (6)
Rut BomanIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
T11 600m kävely (8)
Rut BomanIF Drott - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Maja EngströmIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
P9 korkeus (6)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Julian MattssonIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 keihäs (6)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Julian MattssonIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 600m kävely (5)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Julian MattssonIF Drott - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
T9 korkeus (7)
Edit BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott110 / 110
Amanda GrannasIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Tilde LundqvistIF Drott - / -
Evy PietiläIF Drott - / -
 
T9 keihäs (7)
Edit BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Tilde LundqvistIF Drott - / -
Evy PietiläIF Drott - / -
 
T9 600m kävely (7)
Edit BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Elea KorvaIF Drott - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Tilde LundqvistIF Drott - / -
Evy PietiläIF Drott - / -
 
P7 40m (3)
Ivar BjolinIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Anton LiljekvistIF Drott - / -
 
P7 junnukeihäs (3)
Ivar BjolinIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Anton LiljekvistIF Drott - / -
 
T7 40m (2)
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Helka PeltoniemiIF Drott - / -
 
T7 junnukeihäs (2)
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Helka PeltoniemiIF Drott - / -