Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
16.09. klo 17:30 Aluemestaruusmaastojuoksut, Eteläinen- ja Kaakkoinen alue
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 46 henk. (46 lajisuoritusta)
M maastojuoksu 6km (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Marko Alasaukko-OjaKenttäurheilijat -58 - / -
Jukka NurminenViipurin Urheilijat - / -
Reijo RonnilaHeinolan Isku - / -
 
N maastojuoksu 4km (7)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nina LeivoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saara NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Riitta RättyäNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura SalminenViipurin Urheilijat - / -
Elisa SihvolaViipurin Urheilijat - / -
 
M19 maastojuoksu 6km (4)
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat -58 - / -
Ville LehtoniemiPorvoon Urheilijat - / -
Niko PutkinenKarhulan Katajaiset - / -
 
N19 maastojuoksu 4km (2)
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
 
M17 maastojuoksu 4km (7)
Ahmad ArashLahden Ahkera - / -
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Emil JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Kasper LindebergLahden Ahkera - / -
Jesse PihamäkiEspoon Tapiot - / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat - / -
 
N17 maastojuoksu 4km (11)
Nea HalttunenAsikkalan Raikas - / -
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas - / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot - / -
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Ellen SeistoEspoon Tapiot - / -
Aino TengvallRekolan Raikas - / -
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas - / -
 
P15 maastojuoksu 4km (5)
Florian FritzénIF Raseborg - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat - / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset - / -
Josue Perez RoselloKenttäurheilijat -58 - / -
 
T15 maastojuoksu 4km (7)
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara PuiroKenttäurheilijat -58 - / -
Selene RossiEspoon Tapiot - / -
Enni TammilehtoEspoon Tapiot - / -
Amanda VitikkaRekolan Raikas - / -