Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
01.08. klo 09:30 LaSY:n pm-huipentuma, osa 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 148 henk. (419 lajisuoritusta)
P15 300m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Luukas KemppainenJoutsan Pommi40.02 / 40.02
Roni-Eemil NorrbackaAsikkalan Raikas - / -
 
P15 kiekko (2)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera47.64 / 47.64
Pyry SelinLahden Ahkera38.89 / 38.89
 
T15 80m aj (2)
Emelia KariolaLahden Ahkera13.63 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera16.11 / -
 
T15 korkeus (1)
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.55
 
T15 kiekko (3)
Sinja JohanssonLahden Ahkera31.40 / 31.40
Alice KoskelainenLahden Ahkera38.27 / 37.33
Viivi KupiainenHartolan Voima30.30 / -
 
P14 300m (2)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Markus PorvariHartolan Voima42.36 / 42.36
 
P14 100m aj (1)
Markus PorvariHartolan Voima - / -
 
P14 kiekko (3)
Eelis HynninenHartolan Voima29.61 / 29.61
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Matias SalminenLahden Ahkera - / -
 
T14 300m (3)
Veera ReponenJoutsan Pommi46.98 / 46.98
Jenni SeppäläIitin Pyrintö - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera49.10 / 49.10
 
T14 80m aj (3)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera12.72 / 12.72
Alisa RauhamaaLahden Ahkera13.36 / 13.36
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera11.93 / 11.93
 
T14 korkeus (2)
Linda SallinenOrimattilan Jymy1.51 / 1.49
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy1.45 / 1.45
 
T14 kiekko (3)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera24.66 / 24.66
Alisa RauhamaaLahden Ahkera34.33 / 34.33
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy16.83 / 16.83
 
P13 200m (6)
Santtu KekkonenLahden Ahkera26.64 / 26.64
Tobias MorenoLahden Ahkera26.81 / 26.81
Anselmi RainioHeinolan Isku - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi28.07 / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku30.60 / -
Touko TarvonenLahden Ahkera28.95 / 28.95
 
P13 600m (4)
Juho KoskinenLahden Ahkera - / -
Emil KuparinenLahden Ahkera1:54.94 / 1:54.94
Jesse TarkiainenHeinolan Isku1:58.25 / 1:58.25
Konsta VäisänenLahden Ahkera1:41.10 / 1:41.10
 
P13 60m aj (5)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera10.45 / 10.45
Matias NieminenAsikkalan Raikas10.72 / -
Saku PuustinenLahden Ahkera12.22 / 12.31
Anselmi RainioHeinolan Isku14.81 / -
Touko TarvonenLahden Ahkera10.15 / 10.15
 
P13 pituus (2)
Matias NieminenAsikkalan Raikas4.00 / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku3.53 / -
 
P13 kuula (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera11.06 / 11.06
Ilmari LaitinenJoutsan Pommi7.95 / 7.95
Sakari MäkeläLahden Ahkera8.49 / 8.49
Tobias MorenoLahden Ahkera13.06 / 13.06
Matias NieminenAsikkalan Raikas9.84 / 9.84
Pyry NieminenAsikkalan Raikas8.52 / 7.78
Touko TarvonenLahden Ahkera8.55 / 8.55
 
P13 kiekko (8)
Santtu KekkonenLahden Ahkera30.20 / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera36.14 / 36.14
Sakari MäkeläLahden Ahkera27.00 / 27.00
Tobias MorenoLahden Ahkera41.84 / 41.84
Matias NieminenAsikkalan Raikas26.08 / 26.08
Pyry NieminenAsikkalan Raikas23.62 / 21.92
Saku PuustinenLahden Ahkera17.58 / 17.58
Touko TarvonenLahden Ahkera21.69 / 21.69
 
T13 200m (9)
Siiri HaverinenLahden Ahkera - / -
Iina LindstamAsikkalan Raikas - / -
Silja NiemiLahden Ahkera28.26 / 28.26
Inka PeltolaLahden Ahkera29.53 / -
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas29.35 / 29.35
Celina SalonenLahden Ahkera27.76 / 27.76
Jenni VäänänenLahden Ahkera27.28 / 27.28
Ella VäisänenLahden Ahkera29.33 / 29.33
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas29.90 / 29.90
 
T13 600m (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku2:01.98 / -
Inka PeltolaLahden Ahkera1:40.05 / 1:40.05
Emmi PiispanenLahden Ahkera1:47.89 / 1:47.89
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas1:45.08 / 1:45.08
Celina SalonenLahden Ahkera1:43.84 / 1:43.84
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas2:17.41 / -
 
T13 60m aj (5)
Iina LindstamAsikkalan Raikas14.80 / 23.56
Emmi PiispanenLahden Ahkera11.33 / 11.33
Celina SalonenLahden Ahkera10.17 / 10.17
Ella VäisänenLahden Ahkera13.56 / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas10.76 / -
 
T13 pituus (7)
Siiri HaverinenLahden Ahkera - / -
Nanna HuvinenHeinolan Isku4.12 / 3.97
Iina LindstamAsikkalan Raikas - / -
Silja NiemiLahden Ahkera4.45 / 4.45
Celina SalonenLahden Ahkera4.76 / 4.76
Ella VäisänenLahden Ahkera4.18 / 4.18
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas4.28 / 4.28
 
T13 kuula (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku9.80 / 9.80
Iina LindstamAsikkalan Raikas7.22 / 7.22
Silja NiemiLahden Ahkera10.03 / 10.03
Emmi PiispanenLahden Ahkera8.09 / 8.09
Jenni VäänänenLahden Ahkera10.37 / 10.37
Ella VäisänenLahden Ahkera7.67 / 7.67
 
T13 kiekko (7)
Nanna HuvinenHeinolan Isku28.05 / -
Iina LindstamAsikkalan Raikas21.16 / 21.16
Silja NiemiLahden Ahkera27.20 / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera21.93 / 21.93
Celina SalonenLahden Ahkera25.72 / 25.72
Jenni VäänänenLahden Ahkera39.72 / 39.72
Ella VäisänenLahden Ahkera - / -
 
P12 200m (4)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera28.01 / 28.01
Taavi RytköläIitin Pyrintö30.95 / 30.95
Juho TaavilaNastolan Naseva28.60 / 28.60
Markus VainioLahden Ahkera29.58 / 29.58
 
P12 600m (1)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera1:52.33 / 1:52.33
 
P12 60m aj (4)
Elias KemppainenNastolan Naseva11.02 / 11.02
Taavi RytköläIitin Pyrintö11.48 / 11.48
Juho TaavilaNastolan Naseva10.87 / 10.87
Markus VainioLahden Ahkera10.36 / 10.36
 
P12 pituus (4)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera4.19 / 4.19
Elias KemppainenNastolan Naseva4.44 / 4.44
Taavi RytköläIitin Pyrintö4.01 / 4.01
Juho TaavilaNastolan Naseva4.56 / 4.56
 
P12 kuula (2)
Elias KemppainenNastolan Naseva8.92 / 8.92
Juho TaavilaNastolan Naseva11.29 / 11.29
 
P12 kiekko (4)
Elias KemppainenNastolan Naseva27.03 / 27.03
Mikael SalminenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva38.79 / 38.79
Markus VainioLahden Ahkera26.76 / 26.76
 
T12 200m (6)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Lotta JärvinenAsikkalan Raikas - / -
Veera PöyryLahden Ahkera29.69 / 29.69
Vilma RyyttyLahden Ahkera29.77 / 29.77
Piitu TourunenLahden Ahkera30.77 / 30.77
 
T12 600m (5)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi2:07.59 / 2:07.59
Lotta JärvinenAsikkalan Raikas - / -
Iida PiispanenLahden Ahkera2:02.12 / 2:02.12
Suvi ReunanenLahden Ahkera1:53.47 / 1:53.47
 
T12 60m aj (5)
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Lotta JärvinenAsikkalan Raikas - / -
Elina KariolaLahden Ahkera - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera10.75 / 10.75
Janni SavolainenLahden Ahkera10.58 / 10.58
 
T12 pituus (5)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi3.72 / 3.72
Veera PöyryLahden Ahkera4.55 / 4.55
Vilma RyyttyLahden Ahkera4.29 / 4.29
Piitu TourunenLahden Ahkera4.19 / 4.19
 
T12 kuula (6)
Kiira JohanssonHeinolan Isku9.13 / 9.13
Tanja MuotkaLahden Ahkera8.61 / 8.61
Veera PöyryLahden Ahkera9.59 / 9.59
Vilma RyyttyLahden Ahkera9.43 / 9.43
Aino SeppäläNastolan Naseva7.12 / 7.12
Piitu TourunenLahden Ahkera8.67 / 8.67
 
T12 kiekko (6)
Kiira JohanssonHeinolan Isku21.24 / 20.90
Tanja MuotkaLahden Ahkera35.99 / 35.99
Olivia OllikkaLahden Ahkera18.88 / 17.61
Iida PiispanenLahden Ahkera14.54 / 14.54
Vilma RyyttyLahden Ahkera17.70 / 17.70
Janni SavolainenLahden Ahkera20.87 / 20.87
 
P11 60m (3)
Niilo KemppainenNastolan Naseva 9.38 / 9.38
Casper PenttiläLahden Ahkera 9.52 / -
Eric RinneLahden Ahkera 9.35 / 9.35
 
P11 600m (4)
Eelis KuparinenLahden Ahkera2:02.78 / 2:13.21
Casper PenttiläLahden Ahkera2:00.14 / -
Eric RinneLahden Ahkera1:54.35 / 1:54.35
Eetu VäisänenLahden Ahkera1:59.86 / 1:59.86
 
P11 kuula (3)
Niilo KemppainenNastolan Naseva7.78 / 7.78
Ville KivikangasOrimattilan Jymy5.99 / -
Casper PenttiläLahden Ahkera6.57 / 6.57
 
P11 kiekko (2)
Niilo KemppainenNastolan Naseva24.67 / 24.67
Ville KivikangasOrimattilan Jymy11.01 / -
 
T11 60m (14)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Aino AlankoHeinolan Isku10.48 / 10.48
Iita AlankoHeinolan Isku 9.69 / 9.69
Piitu JokelaLahden Ahkera10.19 / 10.31
Venla KananenHeinolan Isku 9.95 / 9.95
Ellen KojonenHeinolan Isku10.04 / 10.06
Meja KoskinenLahden Ahkera 9.90 / 10.20
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas10.44 / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas10.53 / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera 9.55 / 9.65
Sofia MustonenOrimattilan Jymy 9.94 / -
Adalmiina RainioHeinolan Isku10.77 / 10.77
Elisa RantalainenHeinolan Isku10.18 / 10.25
Rosalina RantalainenNastolan Naseva 9.50 / 9.62
 
T11 600m (10)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Aino AlankoHeinolan Isku2:31.03 / 2:36.61
Iita AlankoHeinolan Isku2:32.92 / 2:32.92
Venla KananenHeinolan Isku2:12.68 / 2:12.68
Meja KoskinenLahden Ahkera2:03.91 / 2:07.93
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas - / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera2:08.86 / 2:08.86
Sofia MustonenOrimattilan Jymy2:09.59 / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku2:11.61 / 2:16.75
Jenni TuominenLahden Ahkera1:58.29 / 1:58.29
 
T11 3-loikka (10)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Aino AlankoHeinolan Isku6.53 / -
Iita AlankoHeinolan Isku7.30 / -
Venla KananenHeinolan Isku7.16 / -
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera8.03 / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas7.09 / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera7.96 / 7.96
Sofia MustonenOrimattilan Jymy7.94 / 7.94
Rosalina RantalainenNastolan Naseva8.20 / -
 
T11 kuula (12)
Meri AaltonenLahden Ahkera5.97 / 5.97
Aino AlankoHeinolan Isku7.42 / 7.26
Iita AlankoHeinolan Isku8.63 / 8.63
Piitu JokelaLahden Ahkera8.72 / 8.72
Emma KangassaloHeinolan Isku - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera6.53 / 6.53
Aava LindstamAsikkalan Raikas6.98 / 6.98
Minttu MarttilaLahden Ahkera6.17 / 6.17
Adalmiina RainioHeinolan Isku6.01 / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku5.37 / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva6.27 / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera7.30 / 7.30
 
T11 kiekko (13)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Aino AlankoHeinolan Isku16.47 / -
Iita AlankoHeinolan Isku17.09 / -
Piitu JokelaLahden Ahkera16.40 / 16.40
Emma KangassaloHeinolan Isku - / -
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas - / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas15.63 / 15.63
Minttu MarttilaLahden Ahkera9.81 / 9.81
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Adalmiina RainioHeinolan Isku16.32 / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku10.54 / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva17.41 / 16.03
Viivi ViikiläLahden Ahkera16.50 / 12.93
 
P10 60m (7)
Niklas BroderHeinolan Isku10.59 / 10.59
Roni HynninenHartolan Voima10.82 / 10.82
Oskari KauppinenLahden Ahkera10.31 / 10.54
Jooa KorhonenLahden Ahkera 9.96 / 9.96
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Elmo OjalaLahden Ahkera 9.97 / 9.97
Onni TolvanenAsikkalan Raikas - / -
 
P10 600m (3)
Niklas BroderHeinolan Isku2:19.20 / 2:19.20
Oskari KauppinenLahden Ahkera2:17.47 / 2:17.47
Nici SalonenPadasjoen Yritys2:11.16 / -
 
P10 korkeus (4)
Oskari KauppinenLahden Ahkera1.12 / 1.12
Jooa KorhonenLahden Ahkera1.05 / 0.90
Nooa NieminenAsikkalan Raikas1.20 / 1.20
Elmo OjalaLahden Ahkera1.27 / 1.27
 
P10 3-loikka (4)
Jooa KorhonenLahden Ahkera7.00 / 7.00
Elmo OjalaLahden Ahkera7.69 / 7.69
Nici SalonenPadasjoen Yritys6.90 / 6.90
Viljo YlitaloLahden Ahkera6.62 / 6.62
 
P10 kuula (8)
Roni HynninenHartolan Voima6.00 / 6.00
Oskari KauppinenLahden Ahkera6.56 / 6.56
Jooa KorhonenLahden Ahkera6.27 / 6.27
Nooa NieminenAsikkalan Raikas7.18 / 7.18
Elmo OjalaLahden Ahkera5.73 / 5.73
Nici SalonenPadasjoen Yritys5.46 / 5.46
Onni TolvanenAsikkalan Raikas5.37 / 5.37
Viljo YlitaloLahden Ahkera5.80 / 5.80
 
P10 kiekko (6)
Roni HynninenHartolan Voima7.33 / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera16.06 / 16.06
Nooa NieminenAsikkalan Raikas20.92 / 20.92
Nici SalonenPadasjoen Yritys18.70 / 18.70
Onni TolvanenAsikkalan Raikas17.39 / 17.39
Viljo YlitaloLahden Ahkera17.67 / 17.67
 
T10 60m (12)
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera10.13 / 10.13
Veera JärvinenAsikkalan Raikas - / -
My KilkkiIitin Pyrintö - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera10.47 / 10.47
Sonja MuotkaLahden Ahkera10.13 / 10.27
Tinja PaloLahden Ahkera10.76 / 10.76
Janette TarkiainenHeinolan Isku10.04 / 10.04
Iisa TuominenLahden Ahkera10.84 / 10.84
Vilma ViinikainenHeinolan Isku10.66 / 10.66
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
 
T10 600m (3)
Veera JärvinenAsikkalan Raikas - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera2:20.46 / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku2:03.85 / 2:10.16
 
T10 korkeus (12)
Veera EskelinenLahden Ahkera1.09 / 1.09
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas0.95 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera1.15 / 1.15
Veera JärvinenAsikkalan Raikas - / -
My KilkkiIitin Pyrintö0.90 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera1.06 / 1.06
Tinja PaloLahden Ahkera1.03 / 1.03
Janette TarkiainenHeinolan Isku1.10 / 1.10
Iisa TuominenLahden Ahkera0.95 / 0.90
Vilma ViinikainenHeinolan Isku1.00 / 1.00
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas1.06 / 1.06
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas0.97 / 0.90
 
T10 3-loikka (9)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy6.74 / 6.74
Veera EskelinenLahden Ahkera6.90 / 6.90
Eevi HautaniemiLahden Ahkera7.98 / 7.98
Pihla KaukinenLahden Ahkera7.48 / 7.48
My KilkkiIitin Pyrintö - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.40 / 7.40
Tinja PaloLahden Ahkera6.44 / 6.44
Iisa TuominenLahden Ahkera6.02 / 6.02
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T10 kuula (10)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy5.99 / 5.99
Veera EskelinenLahden Ahkera4.76 / -
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas4.99 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera6.83 / 6.83
My KilkkiIitin Pyrintö5.48 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera5.18 / -
Tinja PaloLahden Ahkera4.66 / 4.66
Vilma ViinikainenHeinolan Isku5.88 / -
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas5.61 / 5.61
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas5.39 / 5.39
 
T10 kiekko (10)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy14.86 / 14.86
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas18.26 / 18.26
My KilkkiIitin Pyrintö10.89 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera14.78 / 10.04
Sonja MuotkaLahden Ahkera15.12 / 15.12
Tinja PaloLahden Ahkera13.64 / 13.64
Iisa TuominenLahden Ahkera8.64 / 8.64
Vilma ViinikainenHeinolan Isku17.21 / -
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas14.06 / 14.06
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas13.05 / 13.05
 
P9 40m (13)
Daniel AaltonenLahden Ahkera 7.55 / 7.55
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Aleksi KaasinenLahden Ahkera 7.73 / 7.73
Teemu KauppinenLahden Ahkera 8.00 / 8.00
Samu KemppainenLahden Ahkera 7.84 / -
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas 8.62 / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera 7.18 / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera 7.45 / -
Joona RantalainenHeinolan Isku 7.81 / 7.81
Tiitus RytköläIitin Pyrintö 7.13 / 7.13
Tuure RytköläIitin Pyrintö - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva 6.73 / 6.73
Luca SmolanderLahden Ahkera 7.00 / 7.00
 
P9 600m (9)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera2:25.69 / 2:25.69
Samu KemppainenLahden Ahkera2:40.23 / -
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas - / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera2:09.44 / 2:09.44
Vilhelmi RainioHeinolan Isku2:18.51 / 2:18.51
Joona RantalainenHeinolan Isku2:29.42 / 2:29.42
Tiitus RytköläIitin Pyrintö2:20.37 / -
Luca SmolanderLahden Ahkera2:15.82 / 2:15.82
 
P9 korkeus (4)
Daniel AaltonenLahden Ahkera0.69 / 0.69
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera1.10 / 1.10
Oliver PenttiläLahden Ahkera0.95 / 0.95
 
P9 kuula (10)
Daniel AaltonenLahden Ahkera3.44 / 3.44
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Aleksi KaasinenLahden Ahkera5.34 / 5.34
Samu KemppainenLahden Ahkera3.40 / -
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas3.51 / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.21 / 8.21
Oliver PenttiläLahden Ahkera5.77 / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku3.88 / -
Joona RantalainenHeinolan Isku3.24 / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö4.72 / -
 
P9 kiekko (4)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
 
T9 40m (18)
Aura AlankoHeinolan Isku - / -
Linda BreilinAsikkalan Raikas 8.23 / -
Kaisla HaapalainenAsikkalan Raikas - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva 7.12 / 7.15
Elsa KemppainenNastolan Naseva 7.07 / 7.07
Cia KilkkiIitin Pyrintö 8.28 / -
Aliisa KivikangasOrimattilan Jymy 8.53 / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö 8.42 / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera 7.25 / 7.25
Ellakaisa NieminenAsikkalan Raikas 7.95 / -
Lina NieminenHeinolan Isku 7.83 / -
Venla NieminenAsikkalan Raikas 7.35 / 7.35
Tilda PaloLahden Ahkera 8.69 / 8.69
Saara RuohoAsikkalan Raikas - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera 7.69 / 7.87
Ronja TuominenLahden Ahkera 8.32 / 8.36
Aada ViinikainenHeinolan Isku 8.30 / -
 
T9 600m (10)
Linda BreilinAsikkalan Raikas2:40.95 / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva2:07.85 / 2:07.85
Elsa KemppainenNastolan Naseva2:08.41 / 2:10.82
Cia KilkkiIitin Pyrintö2:28.02 / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera3:05.61 / 3:05.61
Jasmin RedmanLahden Ahkera2:25.96 / 2:25.96
Siiri SiikanenLahden Ahkera2:34.38 / 2:34.38
Lumi TerviöLahden Ahkera2:21.32 / 2:21.32
Ronja TuominenLahden Ahkera2:50.19 / 2:50.19
Aada ViinikainenHeinolan Isku2:39.14 / -
 
T9 korkeus (14)
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Noora EskelinenLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva1.15 / 1.15
Elsa KemppainenNastolan Naseva1.20 / 1.20
Cia KilkkiIitin Pyrintö0.85 / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera1.03 / 0.90
Ellakaisa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Lina NieminenHeinolan Isku - / -
Tilda PaloLahden Ahkera0.90 / 0.90
Jasmin RedmanLahden Ahkera0.90 / 0.90
Saara RuohoAsikkalan Raikas - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera0.85 / 0.85
Lumi TerviöLahden Ahkera1.00 / 1.00
Ronja TuominenLahden Ahkera0.85 / -
 
T9 kuula (15)
Aura AlankoHeinolan Isku - / -
Kaisla HaapalainenAsikkalan Raikas - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva5.85 / 5.85
Elsa KemppainenNastolan Naseva5.05 / 5.05
Cia KilkkiIitin Pyrintö4.04 / -
Aliisa KivikangasOrimattilan Jymy3.88 / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö4.51 / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera4.90 / -
Lina NieminenHeinolan Isku4.87 / 4.87
Venla NieminenAsikkalan Raikas4.21 / 4.21
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera3.42 / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku3.08 / -
 
T9 kiekko (12)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Cia KilkkiIitin Pyrintö - / -
Aliisa KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera - / -
Ellakaisa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -