Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
08.09. klo 17:30 Fazer Reilu Cup pitkät matkat KILPAILUPAIKKA VAIHTUNUT
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 65 henk. (65 lajisuoritusta)
M 800m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Walte HautalaLahden Ahkera2:01.77 / 2:01.77
Wilho HautalaLahden Ahkera1:56.34 / 1:56.89
Kasper LindebergLahden Ahkera2:04.70 / 2:04.70
Martti SiikaluomaLahden Ahkera1:54.57 / -
Lauri SyvärantaLahden Ahkera1:59.80 / 2:00.06
 
P15 2000m (1)
Roni-Eemil NorrbackaAsikkalan Raikas 6:32.10 / 6:32.10
 
T14 2000m (1)
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
 
P13 1000m (1)
Emil KuparinenLahden Ahkera3:12.89 / 3:12.89
 
T13 1000m (6)
Silja NiemiLahden Ahkera - / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera3:28.04 / 3:28.04
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas3:13.71 / 3:13.71
Celina SalonenLahden Ahkera3:17.09 / 3:17.09
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
Ella VäisänenLahden Ahkera - / -
 
P12 1000m (6)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera3:25.54 / 3:25.54
Elias KemppainenNastolan Naseva3:29.09 / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera3:35.61 / 3:35.61
Kasper RedmanLahden Ahkera3:16.60 / 3:16.60
Juho TaavilaNastolan Naseva3:36.52 / 3:45.97
 
T12 1000m (8)
Siiri LindholmSavonlinnan Riento3:26.22 / 3:26.22
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:19.25 / 3:19.25
Iida PiispanenLahden Ahkera3:40.47 / 3:40.47
Veera PöyryLahden Ahkera - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera3:27.54 / 3:27.54
Vilma RyyttyLahden Ahkera3:41.17 / -
Maria TasaVehkalahden Veikot3:25.64 / 3:25.64
Hilla TuominenLahden Ahkera3:10.23 / 3:10.23
 
P11 1000m (6)
Niilo KemppainenNastolan Naseva3:27.01 / -
Eelis KuparinenLahden Ahkera3:27.93 / 3:27.93
Casper PenttiläLahden Ahkera3:39.57 / 3:39.57
Leo RajaniemiLahden Ahkera3:22.21 / 3:22.21
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera3:24.04 / 3:24.04
 
T11 1000m (4)
Meja KoskinenLahden Ahkera3:41.84 / 3:53.08
Minttu MarttilaLahden Ahkera3:47.47 / 3:47.47
Sofia MustonenOrimattilan Jymy3:55.14 / 4:04.87
Enni NotkonenLahden Ahkera3:54.95 / -
 
P10 1000m (4)
Oskari KauppinenLahden Ahkera4:00.56 / 4:00.56
Jooa KorhonenLahden Ahkera4:21.13 / -
Elmo OjalaLahden Ahkera3:56.88 / 3:56.88
Nici SalonenPadasjoen Yritys3:45.82 / 3:45.82
 
T10 1000m (3)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera3:51.41 / 3:51.41
Pihla KaukinenLahden Ahkera4:23.80 / -
Tinja PaloLahden Ahkera5:07.29 / -
 
P9 1000m (4)
Axel KoiranenLahden Ahkera - / -
Kaapo LusteNastolan Naseva4:10.80 / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera3:29.12 / 3:29.12
Oliver PenttiläLahden Ahkera4:06.83 / 4:06.83
 
T9 1000m (9)
Linda BreilinAsikkalan Raikas4:06.37 / 4:06.37
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva3:52.89 / 3:53.12
Elsa KemppainenNastolan Naseva3:55.10 / 3:55.10
Hilda MarttilaLahden Ahkera - / -
Iira-Nella NorrbackaAsikkalan Raikas - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera4:15.05 / 4:15.05
Siiri SiikanenLahden Ahkera4:07.12 / 4:07.12
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera3:58.61 / 3:58.61
Ronja TuominenLahden Ahkera4:55.40 / 4:55.40
 
P8 1000m (4)
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Aleksi KaasinenLahden Ahkera4:34.85 / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera4:05.86 / 4:05.86
Vilhelmi RainioHeinolan Isku3:58.29 / 3:58.29
 
T8 1000m (3)
Isla-Riina NorrbackaAsikkalan Raikas - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera4:14.81 / 4:14.81