Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.06. klo 18:00 Sibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 63 henk. (88 lajisuoritusta)
M 200m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna24.70 / -
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22.73 / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna24.25 / -
Kalle HietanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.75 / -
Ville LampinenKenttäurheilijat -5822.60 / -
Max TallqvistBorgå Akilles23.75 / -
Casper TillanderIF Sibbo-Vargarna25.01 / -
 
N 200m (7)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot25.07 / -
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna26.64 / -
Noora JuslinBorgå Akilles25.55 / -
Amanda LiljendalBorgå Akilles25.18 / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu25.98 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna25.44 / -
Emma TuomalaHelsingfors IFK26.48 / -
 
N19 200m (4)
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko27.90 / -
Roosa PirinenKarhulan Katajaiset27.90 / -
Senni SalorinneKarhulan Katajaiset28.02 / -
Sinja SarastoRiihimäen Kisko28.06 / -
 
M17 200m (3)
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna23.40 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna29.56 / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna29.55 / -
 
M17 kiekko (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset42.72 / 42.72
 
N17 pituus (3)
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.32 / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna4.81 / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna4.49 / -
 
N17 kiekko (1)
Patricia KellgrenHelsingfors IFK48.83 / -
 
P15 300m (2)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset46.01 / -
 
P15 pituus (2)
Thomas IsakssonBorgå Akilles4.91 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna4.06 / -
 
T15 300m (4)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot49.80 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot48.51 / -
 
P13 1000m (2)
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3:23.30 / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P13 korkeus (1)
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P13 kuula (2)
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 1000m (5)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3:46.81 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna4:02.59 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna4:02.41 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna4:06.68 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna3:54.50 / -
 
T13 korkeus (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna1.24 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.27 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna1.27 / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / 1.43
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna0.95 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.40 / -
 
T13 kuula (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna6.08 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna6.38 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna5.95 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna7.75 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna6.20 / -
 
P11 1000m (5)
Arttu HalonenIF Sibbo-Vargarna - / -
Elmeri HarilaIF Sibbo-Vargarna - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna3:43.30 / -
Kent LindholmLovisa Tor3:39.14 / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera3:49.54 / -
 
P11 korkeus (1)
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.00 / -
 
P11 kuula (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna9.14 / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 1000m (3)
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot4:05.98 / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna4:34.07 / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna4:15.73 / -
 
T11 korkeus (3)
Erica ErikssonIF Sibbo-Vargarna0.95 / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.20 / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna0.85 / -
 
T11 kuula (5)
Erica ErikssonIF Sibbo-Vargarna4.06 / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna10.13 / 10.13
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna6.43 / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna4.48 / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 kuula (1)
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna2.72 / -
 
T9 600m (2)
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna2:56.58 / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 korkeus (4)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna0.70 / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 kuula (3)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna3.05 / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 400m (1)
Emma SiveläIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 pallo (1)
Emma SiveläIF Sibbo-Vargarna - / -