Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.06. klo 17:00 Espoonlahden heittokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 37 henk. (57 lajisuoritusta)
M moukari (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Esa KatajainenHelsingin Kisa-Veikot36,77 / -
Petri PuhakainenInkeroisten Terho - / -
 
N22 kuula (1)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK - / -
 
N22 moukari (1)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK - / -
 
M19 kuula (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot - / -
Aaro ViitalaEspoon Tapiot - / -
 
N19 kuula (2)
Emma UosukainenEsbo IF - / -
Iida UosukainenEsbo IF - / -
 
N19 moukari (3)
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot - / -
Emma UosukainenEsbo IF - / -
Iida UosukainenEsbo IF - / -
 
M17 moukari (1)
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
 
N17 moukari (5)
Emma BacklundBorgå Akilles48,72 / -
Tyyne LaukkanenEspoon Tapiot - / -
Emmi MaloLopen Urheilijat - / -
Senja PanttiBorgå Akilles50,44 / -
Sara PuustinenBorgå Akilles - / -
 
P15 kuula (1)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 moukari (3)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
T15 kuula (5)
Jenniina EronenEspoon Tapiot - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
 
T15 moukari (6)
Jenniina EronenEspoon Tapiot - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Melina LundqvistBorgå Akilles - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
 
P13 kuula (1)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
 
P13 moukari (2)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Nooa MerimaaVantaan Salamat27,37 / -
 
T13 kuula (6)
Jessica BjörkstenLiljendal IK - / -
Roosa HaanpääViialan Valtti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pinja KärhäSomeron Esa - / -
Venla KärhäSomeron Esa - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
 
T13 moukari (7)
Jessica BjörkstenLiljendal IK - / -
Roosa HaanpääViialan Valtti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja KärhäSomeron Esa - / -
Venla KärhäSomeron Esa - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
 
P11 kuula (1)
Tapio JallinojaEspoon Tapiot5,71 / -
 
P11 moukari (1)
Tapio JallinojaEspoon Tapiot14,67 / -
 
T11 kuula (2)
Senja KärhäSomeron Esa - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot8,80 / 8,80
 
T11 moukari (2)
Senja KärhäSomeron Esa - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot14,47 / 14,47
 
T9 kuula (2)
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 moukari (1)
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -