Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.07. klo 10:30 Nuorten Timanttikisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 240 henk. (610 lajisuoritusta)
P15 100m (15)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HujoVammalan seudun Voima - / -
Daniel JaloLauttakylän Luja13.00 / -
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat12.41 / 12.41
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima15.63 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu12.47 / 12.47
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat13.14 / -
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat14.19 / 14.19
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Lenni TorkkelForssan Salama12.89 / 12.89
Topias VälläriJanakkalan Jana - / -
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu13.38 / 13.38
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu12.09 / 12.14
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat14.94 / -
 
P15 800m (9)
Daniel JaloLauttakylän Luja2:35.05 / -
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku2:12.35 / 2:13.27
Luukas LehtinenLapin Salama2:24.85 / -
Oliver NordbergIF Kraft2:14.01 / 2:14.01
Akseli PitkänenTeiskon Urheilijat2:24.28 / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:26.41 / -
Patrik RautiainenÄänekosken Urheilijat2:37.42 / -
Tyko SuomiForssan Salama2:39.54 / 2:39.54
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu2:22.29 / 2:22.29
 
P15 pituus (8)
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat5.48 / 5.48
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima5.13 / -
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku4.93 / -
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat - / -
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.49 / 5.49
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö4.76 / 4.76
Markus PorvariHartolan Voima5.18 / 5.18
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.65 / -
 
P15 keihäs (5)
Aleksi HujoVammalan seudun Voima - / -
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima30.02 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu39.33 / -
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat28.38 / 28.38
Vilho WuorenrinneIF Raseborg36.37 / 36.37
 
T15 100m (16)
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu - / -
Eveliina HavialaNakkilan Vire13.92 / -
Linne KallioEurajoen Veikot13.90 / 13.90
Olivia KärkiLauttakylän Luja13.22 / 13.22
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat13.14 / 13.14
Ida MäkiLoimaan Leisku14.65 / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat12.65 / 12.65
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu14.29 / -
Neea NummiKiukaisten Kisailijat13.77 / 13.77
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö13.03 / 13.03
Maria RanneTurun Urheiluliitto13.47 / 13.47
Veera ReponenJoutsan Pommi13.05 / 13.05
Ella SalminenPorin Yleisurheilu14.95 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat12.97 / 12.97
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku14.32 / 14.32
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto13.37 / -
 
T15 800m (10)
Aino AnttilaNakkilan Vire - / -
Ellanoora HaapalehtoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Helmi HaavistoNokian Urheilijat2:27.81 / 2:27.81
Aleksandra HuhtalaPorin Yleisurheilu2:28.46 / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima2:36.66 / 2:39.49
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:26.92 / 2:26.92
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat2:32.52 / 2:32.52
Karoliina OlliLoimaan Leisku2:22.42 / 2:22.42
Venla PatrikainenNokian Urheilijat2:35.00 / 2:35.00
Ella SalminenPorin Yleisurheilu2:53.03 / -
 
T15 pituus (16)
Eveliina HavialaNakkilan Vire4.87 / 4.87
Olivia KärkiLauttakylän Luja5.12 / 5.12
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa4.51 / -
Ida MäkiLoimaan Leisku4.78 / 4.78
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat5.42 / 5.42
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu4.31 / -
Neea NummiKiukaisten Kisailijat4.42 / 4.42
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö5.04 / 5.04
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu4.50 / 4.50
Inkeri RantapelkonenKiukaisten Kisailijat4.18 / -
Linnea SaloNokian Urheilijat4.38 / 4.37
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat5.16 / 5.16
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu4.42 / -
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat3.95 / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku4.43 / 4.43
Veera VartiaVampulan Urheilijat - / -
 
T15 keihäs (7)
Ada JokinenMarttilan Murto32.87 / 32.87
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa33.10 / -
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu33.15 / -
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team45.17 / 45.17
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö26.01 / 26.01
Ella RåstedtEsbo IF38.11 / 38.11
Veera VuorentaustaKosken Kaiku - / -
 
P13 60m (21)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö 9.08 / 9.13
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö 8.92 / 9.06
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa 8.96 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.95 / 8.95
Aapeli KarislahtiTampereen Pyrintö 9.22 / 9.22
Santeri KärkkäinenVammalan seudun Voima 9.59 / -
Paavo LahtiTampereen Pyrintö 8.96 / 8.96
Luukas LehtinenLapin Salama 8.57 / -
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö 8.99 / 8.99
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat 9.44 / 9.49
Joel PeltonenPorin Tarmo 9.04 / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa 9.28 / -
Robert SaarelaRauman Urheilijat 8.63 / 9.12
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat10.17 / 10.25
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat 8.90 / 8.90
Joose TiensuuVammalan seudun Voima 9.64 / -
Olavi TuomistoVammalan seudun Voima 9.89 / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö 8.76 / 8.82
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa 9.66 / 9.91
Arttu ViljanenToijalan Vauhti 9.76 / 9.76
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 8.68 / 8.68
 
P13 1000m (16)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat3:03.54 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu3:42.50 / -
Aapeli KarislahtiTampereen Pyrintö3:40.01 / -
Paavo LahtiTampereen Pyrintö - / -
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö3:44.87 / -
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu3:23.28 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:24.41 / -
Joel PeltonenPorin Tarmo3:15.29 / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa4:09.86 / -
Robert SaarelaRauman Urheilijat3:32.82 / 3:32.82
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat3:33.92 / 3:33.92
Rasmus SalminenForssan Salama3:36.45 / 3:36.45
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3:31.43 / 3:31.43
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat3:14.76 / 3:14.76
Olavi TuomistoVammalan seudun Voima3:37.96 / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti3:26.81 / -
 
P13 korkeus (13)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö1.26 / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa1.40 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.63 / 1.63
Aapeli KarislahtiTampereen Pyrintö1.10 / -
Kalle KyöstiParkanon Urheilijat1.20 / -
Paavo LahtiTampereen Pyrintö1.15 / -
Sakari MäkeläLauttakylän Luja1.21 / 1.21
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team1.20 / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa1.20 / -
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat1.13 / -
Joose TiensuuVammalan seudun Voima1.25 / -
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa1.35 / 1.35
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.38 / 1.38
 
P13 keihäs (19)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö36.34 / 36.11
Riki HonkanenParkanon Urheilijat22.68 / -
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat31.25 / 31.25
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö20.19 / 20.19
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa34.82 / 34.82
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu38.01 / 38.01
Aapeli KarislahtiTampereen Pyrintö22.71 / 22.71
Santeri KärkkäinenVammalan seudun Voima26.09 / 26.09
Paavo LahtiTampereen Pyrintö38.67 / 38.67
Sakari MäkeläLauttakylän Luja26.68 / 26.68
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat31.94 / 31.94
Roni MikkiläNakkilan Vire34.95 / -
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team28.87 / 28.87
Veikka NordbergNakkilan Vire23.99 / 23.99
Jussi SoraluomaKaarinan Ura35.65 / 35.65
Joose TiensuuVammalan seudun Voima23.64 / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö28.64 / 28.64
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa20.86 / 17.32
Tapio VuorentaustaKosken Kaiku - / -
 
T13 60m (28)
Julia GröndahlPorin Yleisurheilu 9.83 / -
Minttu HeinonenVammalan seudun Voima 9.58 / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat 8.99 / -
Elle KariniemiLauttakylän Luja 8.51 / 8.70
Nea-Kaisa KatajaPorin Yleisurheilu 9.63 / -
Janita KinnanenVammalan seudun Voima 8.83 / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu 8.95 / 8.95
Joanna LakkonenVammalan seudun Voima - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.71 / 9.71
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 8.59 / 8.59
Ida MäenpääRauman Urheilijat10.30 / -
Nelli MäenpääRauman Urheilijat10.42 / -
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat 9.94 / -
Siiri MäkeläLauttakylän Luja 9.06 / 9.26
Ella MikkolaTampereen Pyrintö 8.99 / 8.99
Ilona NordmanRauman Urheilijat 9.55 / -
Netta NummiKiukaisten Kisailijat 9.50 / 9.50
Emilia PalomäkiNakkilan Vire10.05 / -
Carla PeltoniemiPorin Yleisurheilu - / -
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 8.67 / 8.67
Inkeri RantapelkonenKiukaisten Kisailijat 9.48 / -
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö 9.32 / 9.32
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat 9.09 / -
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa 9.45 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.33 / 8.33
Veera VartiaVampulan Urheilijat - / -
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.58 / 8.58
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.38 / -
 
T13 1000m (7)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:12.65 / 3:12.65
Minttu HeinonenVammalan seudun Voima - / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto3:40.87 / 3:40.87
Siiri MäkeläLauttakylän Luja3:27.35 / 3:57.84
Emilia PalomäkiNakkilan Vire3:42.76 / -
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa3:49.79 / -
Anni TeronenVammalan seudun Voima3:33.93 / -
 
T13 korkeus (9)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1.45 / 1.40
Minttu HeinonenVammalan seudun Voima1.20 / 1.20
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.31 / -
Siiri MäkeläLauttakylän Luja1.38 / 1.38
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.50 / 1.49
Ilona NordmanRauman Urheilijat1.36 / 1.32
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö1.15 / -
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat1.31 / -
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu1.40 / 1.40
 
T13 keihäs (15)
Kerttu AnttilaNakkilan Vire4.96 / -
Liina JälköOripään Vesa29.45 / 29.45
Ella KausePorin Yleisurheilu42.40 / 42.40
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu25.85 / 25.85
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat23.91 / 23.91
Ida MäenpääRauman Urheilijat34.63 / 34.63
Nelli MäenpääRauman Urheilijat33.75 / 33.75
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa29.60 / 29.60
Ella MikkolaTampereen Pyrintö18.09 / 16.34
Ilona NordmanRauman Urheilijat19.99 / 19.99
Netta NummiKiukaisten Kisailijat22.54 / 22.54
Jenni VäänänenLahden Ahkera37.09 / 37.09
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto35.18 / 35.18
Julia VuoriForssan Salama37.15 / 37.15
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat37.91 / 37.91
 
P11 60m (24)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat 8.85 / 8.85
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö 9.54 / 9.54
Joonatan JalonenEurajoen Veikot10.35 / -
Niilo KartanoUlvila Sport Team10.03 / -
Toivo KoivuVammalan seudun Voima 9.97 / -
Väinö KoivuVammalan seudun Voima11.72 / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa11.22 / -
Matias KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Miikka KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Luka LausniemiVammalan seudun Voima - / -
Niklas LehtinenLapin Salama 9.67 / -
Eemeli LindforsNoormarkun Nopsa10.61 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.29
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat - / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire 9.36 / 9.36
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.26 / 9.26
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku 9.55 / -
Santeri RantalaNakkilan Vire 9.64 / 9.71
Einari ReunamoPorin Yleisurheilu 9.91 / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa 9.08 / 9.08
Hugo SalmiVammalan seudun Voima 9.37 / -
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -68 9.65 / -
Antti TuomistoVammalan seudun Voima - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
 
P11 1000m (13)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat3:35.02 / 3:35.02
Toivo KoivuVammalan seudun Voima - / -
Väinö KoivuVammalan seudun Voima - / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa - / -
Luka LausniemiVammalan seudun Voima - / -
Niklas LehtinenLapin Salama3:28.54 / -
Eemeli LindforsNoormarkun Nopsa4:10.76 / -
Kasper NaskiNakkilan Vire3:40.18 / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat3:48.90 / 4:10.87
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku3:47.94 / -
Niki SirénRaision Kuula3:27.24 / 3:27.24
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -683:44.03 / -
Antti TuomistoVammalan seudun Voima4:14.91 / -
 
P11 pituus (21)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat4.32 / 4.32
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö3.65 / 3.65
Niilo KartanoUlvila Sport Team3.63 / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa3.25 / -
Matias KuusikkoParkanon Urheilijat2.88 / -
Miikka KuusikkoParkanon Urheilijat2.55 / -
Luka LausniemiVammalan seudun Voima - / -
Eemeli LindforsNoormarkun Nopsa3.38 / 3.30
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.29 / 4.13
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat3.62 / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire4.32 / 4.32
Jami NummiKiukaisten Kisailijat3.25 / 3.25
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto4.17 / 4.17
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku3.77 / -
Santeri RantalaNakkilan Vire3.82 / 3.82
Einari ReunamoPorin Yleisurheilu3.64 / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa4.37 / 4.30
Hugo SalmiVammalan seudun Voima4.22 / 4.22
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -683.77 / -
Antti TuomistoVammalan seudun Voima3.00 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.65 / 4.64
 
P11 kuula (19)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat9.50 / 9.50
Niilo KartanoUlvila Sport Team - / -
Toivo KoivuVammalan seudun Voima7.15 / -
Väinö KoivuVammalan seudun Voima - / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa - / -
Matias KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Miikka KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Luka LausniemiVammalan seudun Voima - / -
Eemeli LindforsNoormarkun Nopsa5.53 / 5.53
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto7.60 / 7.60
Oliver MikkolaNakkilan Vire - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto9.35 / 9.35
Santeri RantalaNakkilan Vire8.02 / 7.80
Einari ReunamoPorin Yleisurheilu6.54 / -
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku8.38 / 8.38
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa6.86 / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima7.40 / 7.40
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -688.86 / 8.66
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto10.00 / 10.00
 
P11 3-ottelu (18)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö - / -
Niilo KartanoUlvila Sport Team - / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa - / -
Matias KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Miikka KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Luka LausniemiVammalan seudun Voima - / -
Eemeli LindforsNoormarkun Nopsa - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku - / -
Santeri RantalaNakkilan Vire - / -
Einari ReunamoPorin Yleisurheilu - / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima - / -
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -68 - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
 
T11 60m (25)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire 9.87 / -
Ilona ÄäreläNakkilan Vire10.71 / -
Fanni HarjuNakkilan Vire 9.35 / -
Nuppu HeinonenVammalan seudun Voima10.05 / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu 9.42 / 9.42
Meea IltanenVammalan seudun Voima10.83 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu10.05 / 10.08
Essi KinnanenVammalan seudun Voima 9.20 / 9.20
Henriikka KinnanenVammalan seudun Voima10.09 / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.38 / 10.38
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa 9.93 / 9.93
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team10.80 / 10.80
Elea NieminenNakkilan Vire 9.86 / -
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku 8.49 / 8.49
Iina PoussuNoormarkun Nopsa 9.79 / -
Emmi PrihtiNoormarkun Nopsa 9.75 / -
Milla RitvonenVammalan seudun Voima10.23 / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat10.43 / 10.43
Meea SiroParkanon Urheilijat10.48 / 10.49
Viola SoiniKalannin Vankka 9.83 / 9.83
Saana TähtinenVampulan Urheilijat - / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat - / -
Emma VaahtioUlvila Sport Team10.16 / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa 9.29 / 9.29
 
T11 1000m (13)
Maija HäkliTeiskon Urheilijat3:55.22 / 3:55.22
Fanni HarjuNakkilan Vire3:51.36 / -
Fiia IltanenVammalan seudun Voima - / -
Meea IltanenVammalan seudun Voima - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu3:39.01 / -
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:34.60 / 3:34.60
Vilmiina MattilaNakkilan Vire4:35.42 / -
Hertta PitkänenTeiskon Urheilijat3:45.30 / 3:45.30
Iina PoussuNoormarkun Nopsa3:38.66 / -
Petra RautiainenÄänekosken Urheilijat4:14.74 / -
Saana TähtinenVampulan Urheilijat5:13.50 / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat4:20.52 / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa3:59.59 / -
 
T11 pituus (24)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire4.03 / 4.03
Ilona ÄäreläNakkilan Vire3.52 / 3.52
Fanni HarjuNakkilan Vire4.07 / 4.07
Nuppu HeinonenVammalan seudun Voima3.43 / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu3.87 / 3.86
Fiia IltanenVammalan seudun Voima3.01 / -
Meea IltanenVammalan seudun Voima3.13 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu3.80 / 3.77
Essi KinnanenVammalan seudun Voima4.08 / 3.88
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.17 / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa3.87 / 3.87
Vilmiina MattilaNakkilan Vire3.32 / 3.32
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team3.26 / 3.26
Elea NieminenNakkilan Vire4.13 / 4.13
Iina PoussuNoormarkun Nopsa3.98 / -
Emmi PrihtiNoormarkun Nopsa3.82 / 3.82
Milla RitvonenVammalan seudun Voima3.54 / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat3.54 / 3.54
Meea SiroParkanon Urheilijat3.30 / -
Viola SoiniKalannin Vankka3.40 / 3.40
Saana TähtinenVampulan Urheilijat3.25 / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat2.79 / -
Emma VaahtioUlvila Sport Team3.20 / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa4.21 / 4.21
 
T11 kuula (26)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire10.26 / 9.88
Ilona ÄäreläNakkilan Vire7.23 / 7.23
Fanni HarjuNakkilan Vire7.09 / 7.09
Nuppu HeinonenVammalan seudun Voima4.86 / -
Iida HynnäVammalan seudun Voima - / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu6.65 / 6.65
Fiia IltanenVammalan seudun Voima - / -
Meea IltanenVammalan seudun Voima4.00 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu8.66 / 8.66
Essi KinnanenVammalan seudun Voima6.92 / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat4.27 / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa8.39 / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire7.05 / 7.05
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team5.84 / 5.84
Elea NieminenNakkilan Vire6.26 / 6.26
Emmi PrihtiNoormarkun Nopsa7.23 / 7.23
Milla RitvonenVammalan seudun Voima5.19 / -
Anna SaineKankaanpään Seudun Leisku9.34 / 9.34
Meea SiroParkanon Urheilijat5.04 / 5.04
Viola SoiniKalannin Vankka4.45 / 4.45
Saana TähtinenVampulan Urheilijat6.26 / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat5.21 / -
Emma Uusi-RajasaloKankaanpään Seudun Leisku7.22 / 7.22
Emma VaahtioUlvila Sport Team5.47 / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa7.99 / 7.99
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat6.09 / -
 
T11 3-ottelu (21)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Ilona ÄäreläNakkilan Vire - / -
Fanni HarjuNakkilan Vire - / -
Nuppu HeinonenVammalan seudun Voima - / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu - / -
Meea IltanenVammalan seudun Voima - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima - / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa - / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team - / -
Elea NieminenNakkilan Vire - / -
Emmi PrihtiNoormarkun Nopsa - / -
Milla RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Meea SiroParkanon Urheilijat - / -
Viola SoiniKalannin Vankka - / -
Saana TähtinenVampulan Urheilijat - / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat - / -
Emma VaahtioUlvila Sport Team - / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa - / -
 
P9 40m (14)
Taito AokiVammalan seudun Voima - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat 7.05 / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö 7.34 / 7.34
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -38 - / -
Joel KotomäkiNakkilan Vire 7.37 / 7.37
Veikka MäkinenVammalan seudun Voima 8.00 / -
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu 8.10 / -
Kosti NieminenNakkilan Vire 8.01 / 8.01
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Jonni PirttinenNoormarkun Nopsa 7.34 / 7.44
Juhani ReunamoPorin Yleisurheilu 7.67 / 7.67
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat 7.80 / 7.80
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.43
 
P9 1000m (5)
Benjamin KeroTurun Urheiluliitto3:51.71 / 3:51.71
Joel KotomäkiNakkilan Vire4:27.53 / -
Santeri MäkeläLauttakylän Luja4:19.94 / -
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat4:26.61 / 4:31.33
Samu SivunenPorin Yleisurheilu4:59.70 / -
 
P9 pituus (15)
Taito AokiVammalan seudun Voima - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat3.05 / 3.05
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö3.36 / 3.36
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -38 - / -
Joel KotomäkiNakkilan Vire3.38 / 3.38
Santeri MäkeläLauttakylän Luja3.13 / 3.13
Veikka MäkinenVammalan seudun Voima2.81 / -
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu2.20 / -
Kosti NieminenNakkilan Vire - / -
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu3.69 / 3.69
Jonni PirttinenNoormarkun Nopsa3.12 / -
Juhani ReunamoPorin Yleisurheilu2.51 / -
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat2.79 / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto3.43 / 3.43
 
P9 kuula (16)
Taito AokiVammalan seudun Voima - / -
Santeri HujoVammalan seudun Voima - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat4.49 / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö4.55 / 4.55
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -386.07 / 6.07
Joel KotomäkiNakkilan Vire6.35 / 6.35
Santeri MäkeläLauttakylän Luja5.80 / 5.80
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu5.10 / -
Kosti NieminenNakkilan Vire - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire7.29 / 7.29
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu6.83 / 5.52
Jonni PirttinenNoormarkun Nopsa4.79 / -
Juhani ReunamoPorin Yleisurheilu5.21 / -
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat3.91 / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto6.03 / 6.03
 
P9 3-ottelu (14)
Taito AokiVammalan seudun Voima - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö - / -
Jose JärvinenTampereen Urheilijat -38 - / -
Tammi KilpiöVammalan seudun Voima - / -
Joel KotomäkiNakkilan Vire - / -
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu - / -
Kosti NieminenNakkilan Vire - / -
Jasper PiirtolaPorin Yleisurheilu - / -
Jonni PirttinenNoormarkun Nopsa - / -
Juhani ReunamoPorin Yleisurheilu - / -
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat - / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 40m (31)
Milja AnttilaNakkilan Vire 7.38 / -
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto 7.01 / 7.01
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö 7.39 / 7.39
Milja HeinonenVammalan seudun Voima 8.05 / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat 7.40 / 7.40
Elsa HynnäVammalan seudun Voima - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu 7.62 / 7.62
Enni-Sofia IhamäkiPorin Yleisurheilu - / -
Ronja JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Aliisa JokinenVammalan seudun Voima - / -
Janna-Sofie JunkkalaVammalan seudun Voima 7.65 / 7.76
Minttu KalliomäkiNokian Urheilijat - / -
Senni KrapiVammalan seudun Voima 7.90 / 7.90
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat 8.10 / 8.10
0400795540 LehtinenLauttakylän Luja - / -
Sofia LehtoTampereen Pyrintö - / -
Vilma LehtonenKiukaisten Kisailijat 7.71 / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto 7.09 / -
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team 7.48 / 7.48
Anniina OllilaVammalan seudun Voima - / -
Moona PärssinenTampereen Pyrintö 7.02 / -
Ilona RantalaNakkilan Vire 7.16 / 7.21
Ellen RantanenVammalan seudun Voima 7.60 / -
Viivi RitolaNoormarkun Nopsa 7.52 / 7.52
Saaga SaariNoormarkun Nopsa - / -
Julia SköldNakkilan Vire 8.12 / -
Henna TamminenNoormarkun Nopsa - / -
Nelli TouronenVammalan seudun Voima 7.86 / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana 7.39 / 7.41
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa 7.29 / 7.29
Victoria Yli-KärkeläParkanon Urheilijat 7.39 / 7.39
 
T9 1000m (14)
Milja AnttilaNakkilan Vire4:02.17 / -
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto4:06.71 / -
Milja HäkliTeiskon Urheilijat4:26.14 / 4:26.14
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu - / -
Janna-Sofie JunkkalaVammalan seudun Voima4:25.93 / -
Elena KeroTurun Urheiluliitto3:47.88 / 3:47.88
Senni KrapiVammalan seudun Voima - / -
Alissa NaskiNakkilan Vire4:17.23 / -
Anniina OllilaVammalan seudun Voima - / -
Ellen RantanenVammalan seudun Voima - / -
Viivi RitolaNoormarkun Nopsa - / -
Nelli TouronenVammalan seudun Voima - / -
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
 
T9 pituus (31)
Milja AnttilaNakkilan Vire3.38 / 3.38
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto3.35 / 3.35
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö3.36 / 3.36
Milja HeinonenVammalan seudun Voima2.61 / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat3.35 / 3.20
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu2.57 / -
Enni-Sofia IhamäkiPorin Yleisurheilu2.58 / 2.58
Aliisa JokinenVammalan seudun Voima - / -
Janna-Sofie JunkkalaVammalan seudun Voima2.95 / -
Hennastiina KallioVammalan seudun Voima - / -
Minttu KalliomäkiNokian Urheilijat - / -
Senni KrapiVammalan seudun Voima - / -
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat2.64 / 2.64
0400795540 LehtinenLauttakylän Luja - / -
Sofia LehtoTampereen Pyrintö2.21 / 2.21
Vilma LehtonenKiukaisten Kisailijat2.62 / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto3.43 / -
Alissa NaskiNakkilan Vire3.45 / 3.45
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team3.00 / 3.00
Anniina OllilaVammalan seudun Voima - / -
Moona PärssinenTampereen Pyrintö3.34 / 2.94
Ilona RantalaNakkilan Vire3.37 / 3.37
Ellen RantanenVammalan seudun Voima3.18 / -
Viivi RitolaNoormarkun Nopsa3.15 / 3.15
Saaga SaariNoormarkun Nopsa - / -
Julia SköldNakkilan Vire2.78 / 2.78
Henna TamminenNoormarkun Nopsa - / -
Nelli TouronenVammalan seudun Voima3.23 / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana3.23 / -
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa3.35 / -
Victoria Yli-KärkeläParkanon Urheilijat3.31 / 3.31
 
T9 kuula (27)
Milja AnttilaNakkilan Vire5.66 / 5.66
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto4.03 / 4.03
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö4.93 / 4.93
Milja HeinonenVammalan seudun Voima - / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat4.86 / -
Elsa HynnäVammalan seudun Voima - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu4.58 / -
Aliisa JokinenVammalan seudun Voima - / -
Janna-Sofie JunkkalaVammalan seudun Voima - / -
Hennastiina KallioVammalan seudun Voima - / -
Senni KrapiVammalan seudun Voima4.49 / 4.49
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat2.86 / -
Sofia LehtoTampereen Pyrintö - / -
Vilma LehtonenKiukaisten Kisailijat3.52 / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto4.19 / -
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team4.43 / 4.43
Anniina OllilaVammalan seudun Voima - / -
Moona PärssinenTampereen Pyrintö3.84 / -
Ilona RantalaNakkilan Vire5.32 / 5.11
Ellen RantanenVammalan seudun Voima3.91 / -
Viivi RitolaNoormarkun Nopsa3.53 / 3.46
Saaga SaariNoormarkun Nopsa - / -
Julia SköldNakkilan Vire4.81 / 4.81
Nelli TouronenVammalan seudun Voima - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana5.55 / 5.55
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa5.11 / -
Victoria Yli-KärkeläParkanon Urheilijat4.15 / -
 
T9 3-ottelu (25)
Milja AnttilaNakkilan Vire - / -
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto - / -
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö - / -
Milja HeinonenVammalan seudun Voima - / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu - / -
Aliisa JokinenVammalan seudun Voima - / -
Janna-Sofie JunkkalaVammalan seudun Voima - / -
Senni KrapiVammalan seudun Voima - / -
Miisa-Liina KuusikkoParkanon Urheilijat - / -
Sofia LehtoTampereen Pyrintö - / -
Vilma LehtonenKiukaisten Kisailijat - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team - / -
Anniina OllilaVammalan seudun Voima - / -
Moona PärssinenTampereen Pyrintö - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire - / -
Ellen RantanenVammalan seudun Voima - / -
Viivi RitolaNoormarkun Nopsa - / -
Saaga SaariNoormarkun Nopsa - / -
Julia SköldNakkilan Vire - / -
Nelli TouronenVammalan seudun Voima - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana - / -
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
Victoria Yli-KärkeläParkanon Urheilijat - / -