Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.09. klo 18:00 Piikkiön Kehityksen aluekilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 42 henk. (83 lajisuoritusta)
M17 kuula (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys15.95 / 15.95
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys13.76 / 13.76
Miika LahtonenMynämäen Isku18.25 / 18.25
 
N17 korkeus (2)
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.60 / 1.50
 
P15 kuula (3)
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto15.91 / 14.81
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto10.55 / 10.55
Eero VuorinenPiikkiön Kehitys9.14 / 9.14
 
T15 korkeus (2)
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.50 / 1.50
 
P13 60m (1)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.26 / 9.26
 
T13 60m (2)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.14 / 9.14
Linda OjalaPiikkiön Kehitys 9.67 / 9.67
 
T13 korkeus (2)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu1.47 / 1.47
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.28 / 1.28
 
T13 pituus (2)
Mimosa MannerVehmaan Kiisto3.93 / 3.93
Linda OjalaPiikkiön Kehitys - / -
 
P11 60m (3)
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat10.81 / 10.81
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.26 / 9.26
Väinö VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 9.61 / 9.61
 
P11 1000m (1)
Otto NylundPiikkiön Kehitys - / -
 
P11 kuula (3)
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat6.39 / 6.39
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto9.35 / 9.35
Väinö VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat8.06 / 8.06
 
T11 60m (6)
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 9.94 / 10.67
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys 9.37 / 9.37
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat10.03 / 10.16
Veera NylundPiikkiön Kehitys10.97 / 10.97
Aada PalsioPiikkiön Kehitys 9.72 / 9.76
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat12.30 / 12.30
 
T11 1000m (3)
Mirella MannerVehmaan Kiisto4:02.10 / 4:02.10
Mona NylundPiikkiön Kehitys4:16.7h / 4:16.7h
Veera NylundPiikkiön Kehitys4:30.83 / -
 
T11 pituus (5)
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys4.19 / 4.19
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.60 / 3.60
Veera NylundPiikkiön Kehitys3.43 / 3.43
Aada PalsioPiikkiön Kehitys4.13 / 4.13
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat2.65 / 2.65
 
T11 kuula (5)
Iina JokinenLiedon Parma5.70 / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat5.98 / 5.98
Mona NylundPiikkiön Kehitys4.47 / 4.47
Aada PalsioPiikkiön Kehitys5.40 / 5.40
Laura SovijärviLiedon Parma7.10 / 7.10
 
P9 40m (8)
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys 8.25 / 8.25
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto 6.60 / 6.60
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys 6.77 / 6.77
Toivo LaurilaVehmaan Kiisto 7.44 / 7.44
Joonatan LöfTurun Urheiluliitto 7.11 / 7.11
Atte NylundPiikkiön Kehitys 8.23 / 8.23
Otto NylundPiikkiön Kehitys 8.93 / -
Elmeri VeijolaPiikkiön Kehitys - / -
 
P9 pituus (7)
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys2.65 / 2.65
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto3.88 / 3.88
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys3.54 / 3.54
Toivo LaurilaVehmaan Kiisto3.22 / 3.22
Atte NylundPiikkiön Kehitys - / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto2.58 / 2.58
Elmeri VeijolaPiikkiön Kehitys - / -
 
P9 kuula (7)
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto7.27 / 7.27
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys5.58 / 5.58
Toivo LaurilaVehmaan Kiisto5.56 / 5.56
Atte NylundPiikkiön Kehitys - / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto5.75 / 5.75
Elmeri VeijolaPiikkiön Kehitys - / -
 
T9 40m (6)
Emmi AhonenLittoisten Työväen Urheilijat 8.42 / 8.42
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto 6.90 / 6.90
Saana HaikioTurun Urheiluliitto 7.65 / 7.65
Viivi LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.86 / 7.86
Kaneli OjansivuTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Venla SusiRaision Kuula 6.82 / 6.82
 
T9 pituus (7)
Emmi AhonenLittoisten Työväen Urheilijat2.98 / 2.98
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto3.65 / 3.65
Saana HaikioTurun Urheiluliitto3.00 / 3.00
Viivi LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat2.94 / 2.94
Kaneli OjansivuTurun Urheiluliitto2.37 / 2.37
Venla SusiRaision Kuula3.47 / 3.47
Edith TuominenLiedon Parma3.77 / 3.77
 
T9 kuula (5)
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto6.01 / 6.01
Saana HaikioTurun Urheiluliitto4.47 / 4.47
Viivi LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Kaneli OjansivuTurun Urheiluliitto2.97 / 2.97
Edith TuominenLiedon Parma6.71 / 6.71