Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.09. klo 11:00 Heitto-ottelu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 56 henk. (56 lajisuoritusta)
M 5-ottelu (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jussi SyväniemiArctic Athletics Rovaniemi - / -
 
N 5-ottelu (3)
Silja KosonenSomeron Esa - / -
Tara TuominenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Elina VerainenNousiaisten Susi - / -
 
M19 5-ottelu (1)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys - / -
 
M17 5-ottelu (1)
Otto HiivolaKalannin Vankka - / -
 
P15 5-ottelu (2)
Samuel PuustinenBorgå Akilles2345 / 2345
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske - / -
 
T15 5-ottelu (7)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto - / -
Martta LaineValkeakosken Haka - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja - / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut2298 / 2298
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut2097 / 2097
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
P13 4-ottelu (6)
Eelis EskolaNousiaisten Susi - / -
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Roni MikkiläNakkilan Vire - / -
Jeri NiinivirtaNoormarkun Nopsa - / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa - / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
 
T13 4-ottelu (9)
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto - / -
Minttu KordelinKalannin Vankka - / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto - / -
Venla MannerTurun Urheiluliitto - / -
Netta NummiKiukaisten Kisailijat - / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Elli TättiläKalannin Vankka - / -
Miina ValtonenPaimion Urheilijat - / -
 
P11 4-ottelu (8)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö - / -
Santeri RantalaNakkilan Vire - / -
Niki SirénRaision Kuula - / -
Peetu TanhuanpääLaitilan Jyske - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
T11 4-ottelu (7)
Senni HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Iina JokinenLiedon Parma - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Emilia SuominenKalannin Vankka - / -
Emma TättiläKalannin Vankka - / -
 
P9 4-ottelu (2)
Joel KotomäkiNakkilan Vire - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -
 
T9 4-ottelu (9)
Elsa KatvesojaVehmaan Kiisto - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Olivia OjanenLaitilan Jyske - / -
Sandra PalmrothMynämäen Isku - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire - / -
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Veera UussaariKalannin Vankka - / -