Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
28.07. klo 18:00 Viiskuntakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 31 henk. (46 lajisuoritusta)
N17 800m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit2:28.36 / 2:28.36
 
N17 pituus (2)
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit4.79 / 4.79
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat3.90 / -
 
P15 800m (1)
Patrik RautiainenÄänekosken Urheilijat2:29.27 / 2:29.27
 
P15 moukari (2)
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit32.01 / 32.01
Eetu SaramäkiPetäjäveden Petäjäiset48.88 / 48.88
 
T15 3-loikka (2)
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit10.39 / 10.39
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit9.53 / 9.53
 
T15 moukari (3)
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö25.54 / 25.54
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat33.78 / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit35.37 / 35.37
 
P13 kuula (1)
Eetu SaramäkiPetäjäveden Petäjäiset12.44 / 12.44
 
T13 60m (4)
Fanni AhopeltoÄhtärin Urheilijat10.52 / -
Meea OikariSaarijärven Pullistus 9.32 / 9.32
Joanna OjalaSoinin Sisu10.23 / -
Nuppu SaarenpääSoinin Sisu 9.81 / 9.81
 
T13 3-loikka (3)
Meea OikariSaarijärven Pullistus8.18 / 8.18
Joanna OjalaSoinin Sisu - / -
Nuppu SaarenpääSoinin Sisu - / -
 
P11 1000m (1)
Daniel KilponenÄhtärin Urheilijat4:08.69 / 4:19.35
 
P11 pituus (3)
Daniel KilponenÄhtärin Urheilijat3.00 / 3.00
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat3.05 / 3.05
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat3.32 / 3.32
 
T11 1000m (4)
Senni MäkipeltoSoinin Sisu4:16.00 / -
Pihla PeuraSoinin Sisu3:50.45 / 3:50.45
Petra RautiainenÄänekosken Urheilijat4:09.56 / 4:09.56
Lempi SaarenpääSoinin Sisu4:25.02 / 4:25.02
 
T11 pituus (7)
Kerttu HautamäkiSoinin Sisu2.44 / -
Emilia KivimäkiAlajärven Ankkurit3.43 / 3.43
Senni MäkipeltoSoinin Sisu2.75 / -
Pihla PeuraSoinin Sisu3.59 / 3.59
Lempi SaarenpääSoinin Sisu3.18 / 3.18
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat3.74 / 3.74
Lilja ViirumäkiSoinin Sisu2.53 / 2.29
 
P9 60m (3)
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Peeti PeuraSoinin Sisu - / -
Enso SilvonenSoinin Sisu - / -
 
P9 keihäs (6)
Sumu HaatainenLapuan Virkiä - / -
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Peeti PeuraSoinin Sisu - / -
Enso SilvonenSoinin Sisu - / -
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat - / -
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 60m (1)
Martta HautamäkiSoinin Sisu - / -
 
T9 keihäs (2)
Martta HautamäkiSoinin Sisu - / -
Emma LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -