Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
07.09. klo 18:00 Pitkät ratamatkat ja Laihian Lujan piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 76 henk. (97 lajisuoritusta)
M 10000m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Harri HietamäkiVasa IS32:02.36 / -
Antti Ranta-AhoVasa IS32:29.09 / -
Kevin SandellIK Falken32:02.26 / -
Björn SandlerIK Falken31:41.96 / -
 
M pituus (1)
Tomi ValkamaKauhavan Wisa7.01 / 6.74
 
M kuula (1)
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.01 / 11.70
 
M kiekko (4)
Timo KööpikkäSeinäjoen Seudun Urheilijat47.98 / -
Raine MunukkaKuortaneen Kunto62.40 / 55.57
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö34.93 / 34.93
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat40.45 / 36.53
 
M keihäs (1)
Jaakko Hauta-AhoTöysän Veto75.92 / 71.03
 
N 10000m (1)
Pia SiltalaLaihian Luja43:47.62 / -
 
N pituus (4)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat5.70 / 5.44
Katja KangasPohjan Koitto6.12 / 5.89
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat5.51 / 5.40
Nathalie WestmanGamlakarleby IF5.82 / 5.82
 
N kuula (1)
Linn SundVasa IS13.53 / 12.88
 
N kiekko (2)
Linn SundVasa IS45.46 / 44.14
Petra ValkamaIlmajoen Kisailijat40.89 / 40.89
 
N keihäs (2)
Anniina MäkeläAlavuden Urheilijat48.00 / 43.83
Nathalie WestmanGamlakarleby IF33.65 / 33.65
 
M19 10000m (1)
Mikko KorpelaKauhajoen Karhu - / -
 
M17 seiväs (1)
Samuli MelenderVaasan Vasama1.60 / 1.60
 
N17 seiväs (5)
Jessica KiveliöVasa IS2.70 / 2.70
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit2.90 / 2.90
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.30 / 3.30
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot2.00 / 2.00
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti3.15 / 3.10
 
N17 keihäs (2)
Saga FagerholmIF Femman27.13 / 27.13
Cecilia ÖsterbergIF Femman45.02 / 45.02
 
P15 3000m (2)
Lauri HiisvirtaVaasan Vasama - / -
Topi RaunioKyrön Voima - / -
 
P15 kuula (1)
Joel BlomqvistIF Fyren11.65 / 11.65
 
P15 kiekko (2)
Joel BlomqvistIF Fyren45.57 / 45.57
Matias KoskiniemiLaihian Luja33.30 / 29.12
 
T15 3000m (2)
Venla KoivulaLaihian Luja - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
 
T15 kuula (2)
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti15.75 / 15.75
Madelén PenttinenIF VOM9.84 / 9.84
 
T15 keihäs (6)
Saga FagerholmIF Femman28.63 / 28.63
Kira KoivistoLaihian Luja41.24 / 41.24
Madelén PenttinenIF VOM28.29 / 27.94
Ida StoorIF Femman40.96 / 40.96
Fanny TairaKurikan Ryhti42.25 / 42.25
Hertta TurjaLaihian Luja41.02 / 40.56
 
P14 3000m (1)
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
 
P13 2000m (1)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 7:02.28 / -
 
T13 kuula (1)
Sanni KorhonenIF Femman8.81 / 8.81
 
T13 kiekko (3)
Elin BergmanIF Kraft27.81 / 27.81
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu20.46 / 20.46
Oona TuiskuKauhajoen Karhu17.80 / 17.80
 
P12 2000m (2)
Nyman HugoIF Kraft - / -
Santtu MylläriTeuvan Rivakka 7:47.49 / -
 
T12 2000m (4)
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat 8:05.68 / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
P11 2000m (3)
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Aaro LaksoLaihian Luja 8:46.38 / -
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu10:19.02 / -
 
P11 kuula (2)
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu7.51 / 7.51
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu7.29 / 7.29
 
P11 keihäs (3)
Joonas KalliokoskiLaihian Luja19.05 / 19.05
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu27.15 / 27.15
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T11 2000m (2)
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu 8:15.70 / -
 
T11 kuula (2)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä8.15 / 8.15
Oona TuiskuKauhajoen Karhu6.64 / 6.64
 
T11 keihäs (1)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä23.22 / 23.22
 
P10 2000m (3)
Akseli KangasKauhavan Wisa - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu 7:55.93 / -
Julius OlaLaihian Luja 8:15.14 / -
 
T10 2000m (2)
Neela KallioKauhajoen Karhu - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu 8:17.42 / -
 
P9 2000m (4)
Vilho PentiläKauhajoen Karhu 8:48.85 / -
Leevi PeräläTeuvan Rivakka - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu 8:57.32 / -
 
P9 kuula (4)
Eevert EvijokiVasa IS8.60 / 8.60
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Leevi PeräläTeuvan Rivakka5.32 / 4.98
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu6.65 / 6.65
 
P9 keihäs (5)
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Vilho PentiläKauhajoen Karhu - / -
Topias TaittonenLaihian Luja - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T9 2000m (4)
Netta KallioKauhajoen Karhu - / -
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu 8:53.56 / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Melinda SnickarsIF Kraft - / -
 
T9 kuula (3)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä6.44 / 6.44
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä4.49 / 4.49
Vera KorkiakangasAlahärmän Kisa5.38 / 5.38
 
T9 keihäs (2)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu - / -