Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.06. klo 18:00 Kesäkuun Kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 76 henk. (99 lajisuoritusta)
M 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mustafa Al-JubouriGamlakarleby IF - / -
Juuso ErkkiläLohtajan Veikot - / -
Janne KeskikastariOulaisten Huima - / -
Mikko LaaksonenTampereen Pyrintö - / -
Nico MäenpääGamlakarleby IF - / -
 
M 800m (8)
Markku AinaliKokkolan Veikot - / -
Robert HagströmGamlakarleby IF1.56,29 / -
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat1.56,97 / -
Eemeli KatajalaaksoKannuksen Ura - / -
Lassi KorpijärviToholammin Urheilijat - / -
Leevi MarjakangasYlivieskan Kuula - / -
Pauli RuostetsaariGamlakarleby IF - / -
Väinö VenetjokiGamlakarleby IF - / -
 
M keihäs (3)
Juuso ErkkiläLohtajan Veikot - / -
Vili-Petteri HeleniusPulkkilan Ponsi - / -
Ville MyllyahoKuivasjärven Aura - / -
 
N 100m (3)
Aada MäättäläToholammin Urheilijat12,79 / -
Pinja PurolaOulun Pyrintö12,90 / 12,90
Sonja StångKuivasjärven Aura12,35 / -
 
N 800m (2)
Kaisa IsokääntäKalajoen Junkkarit - / -
Kaisla KeiskiGamlakarleby IF - / -
 
M17 100m (6)
Eetu JokelaAlavieskan Viri11,82 / -
Niko KangasojaOulun Pyrintö11,06 / -
Miska NiemonenNivalan Urheilijat - / -
Joonas RajaniemiOulaisten Huima11,33 / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat - / -
Samuli TakkunenAlavieskan Viri11,55 / -
 
M17 800m (1)
Jani SimoinenHalsuan Toivo - / -
 
N17 100m (4)
Terhi JunnoYlivieskan Kuula - / -
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö12,75 / -
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula13,33 / -
Ninna WallinOulaisten Huima - / -
 
N17 800m (3)
Siiri AhoYlivieskan Kuula - / -
Anni NikuNivalan Urheilijat - / -
Ninna WallinOulaisten Huima - / -
 
N17 keihäs (1)
Liisa RöyttäOulaisten Huima - / -
 
P15 100m (2)
Jani MäenpääGamlakarleby IF - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
P15 800m (4)
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat - / -
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri2.05,00 / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
T15 100m (9)
Emilia ArvolaHaapajärven Kiilat - / -
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit14,37 / -
Milla KangasOulun Pyrintö - / -
Oona KangasvieriKannuksen Ura - / -
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Anna LukkarilaKannuksen Ura - / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit14,10 / -
 
T15 800m (2)
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 keihäs (3)
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto - / -
Fanny TairaKurikan Ryhti - / -
 
P13 60m (6)
Ville IsokääntäAlavieskan Viri - / -
Peetu MastokangasYlivieskan Kuula - / -
Heikki NuoralaKalajoen Junkkarit - / -
Veeti PurolaOulun Pyrintö - / -
Roope RentolaYlivieskan Kuula - / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
P13 1000m (2)
Julius JuolaKalajoen Junkkarit - / -
Jani TytärniemiReisjärven Pilke - / -
 
P13 keihäs (4)
Ville IsokääntäAlavieskan Viri - / -
Heikki NuoralaKalajoen Junkkarit - / -
Roope RentolaYlivieskan Kuula - / -
Teemu SimoinenHalsuan Toivo - / -
 
T13 60m (4)
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit8,65 / -
Essi RahkolaKalajoen Junkkarit - / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit8,73 / -
 
T13 1000m (1)
Laura AhoReisjärven Pilke - / -
 
T13 keihäs (1)
Helmi JauhiainenReisjärven Pilke - / -
 
P11 60m (2)
Jere MurtoAlavieskan Viri - / -
Riku UtriainenYlivieskan Kuula - / -
 
P11 1000m (2)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Riku UtriainenYlivieskan Kuula - / -
 
P11 keihäs (1)
Jere MurtoAlavieskan Viri - / -
 
T11 60m (6)
Eva FerreiraKalajoen Junkkarit - / -
Frida LindholmKalajoen Junkkarit - / -
Peppi MastokangasYlivieskan Kuula - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
Elsa-Orvokki RentolaYlivieskan Kuula - / -
Neea-Martta RentolaYlivieskan Kuula - / -
 
T11 1000m (3)
Elsa-Orvokki RentolaYlivieskan Kuula - / -
Neea-Martta RentolaYlivieskan Kuula - / -
Amanda SágváriYlivieskan Kuula - / -
 
T11 keihäs (4)
Peppi MastokangasYlivieskan Kuula - / -
Elsa-Orvokki RentolaYlivieskan Kuula - / -
Neea-Martta RentolaYlivieskan Kuula - / -
Amanda SágváriYlivieskan Kuula - / -
 
T9 40m (4)
Iines FerreiraKalajoen Junkkarit - / -
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Kiira SágváriYlivieskan Kuula - / -
 
T9 1000m (3)
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Kiira SágváriYlivieskan Kuula - / -