Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.08. klo 17:30 NYU avoimet seuranmestaruuskilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 81 henk. (175 lajisuoritusta)
M 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Karim JaitehHelsingin Tarmo11.50 / 11.50
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo12.91 / 13.68
Atte SormunenUudenkaupungin Kenttäkarhut11.53 / 11.61
 
M pituus (1)
Atte SormunenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
M kiekko (1)
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / 25.75
 
M keihäs (5)
Toni AsikainenNurmijärven Yleisurheilu31.11 / -
Ari KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu43.05 / -
Pyry MäkinenVeikkolan Veikot66.75 / 64.03
Jere NyforsRiihimäen Kisko56.83 / 56.83
Sami VirtoSalon Vilpas64.89 / 64.89
 
N 100m (4)
Johanna HaikonenHelsingin Kisa-Veikot12.65 / 13.82
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu13.57 / 13.57
Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu13.75 / 13.75
Titta SillmanKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.99 / 13.99
 
N korkeus (2)
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu1.60 / 1.57
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu1.58 / 1.53
 
M17 100m (1)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu14.66 / -
 
M17 pituus (1)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu4.32 / -
 
M17 kiekko (1)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu46.05 / 46.05
 
M17 keihäs (2)
Saku RönkköVihdin Viesti37.75 / -
Onni RuokangasJanakkalan Jana72.03 / 71.32
 
P15 100m (4)
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot13.11 / 13.11
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu17.73 / -
Eelis LaaksoEspoon Tapiot - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu15.26 / 15.26
 
P15 pituus (2)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3.42 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu3.90 / 3.90
 
P15 kiekko (1)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu59.99 / 59.99
 
P15 keihäs (3)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Akusti RuokangasJanakkalan Jana - / -
 
T15 100m (6)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu15.08 / 15.08
Kaisa KivinenEspoon Tapiot13.85 / 13.85
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu14.80 / 14.80
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu15.00 / 15.00
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu15.58 / 15.58
 
T15 korkeus (5)
Kaisa KivinenEspoon Tapiot1.46 / 1.43
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu1.42 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.37 / 1.37
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.35
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.32 / 1.29
 
T15 kiekko (5)
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu22.11 / 22.11
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu20.77 / 20.77
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu22.19 / 22.19
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 200m (1)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu28.73 / 28.73
 
P13 3-loikka (1)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu10.04 / -
 
P13 kuula (1)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 200m (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu30.31 / 30.31
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.30 / 29.30
 
T13 3-loikka (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.19 / 9.19
 
T13 kiekko (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu11.22 / -
Iida MuukkaVantaan Salamat45.83 / 45.83
 
P12 200m (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu30.39 / 30.39
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 3-loikka (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu9.39 / 9.39
 
P12 kuula (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu7.64 / 7.64
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu6.09 / 6.09
 
T12 200m (2)
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 3-loikka (2)
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.91 / 8.91
 
T12 kiekko (2)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.41 / 28.41
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu23.49 / 19.13
 
P11 60m aj (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu12.74 / 12.74
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu13.05 / 13.05
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.57 / 11.57
 
P11 korkeus (2)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.12 / 1.12
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.30
 
P11 keihäs (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu19.89 / 17.92
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu17.95 / 17.95
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu31.05 / 31.05
 
T11 60m aj (9)
Minea JunnoVantaan Salamat12.34 / 12.34
Minttu KanervaVantaan Salamat12.20 / 12.20
Niina LankinenVantaan Salamat11.29 / 11.29
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu10.60 / 10.60
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu11.42 / 11.42
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu11.65 / 11.65
Viivi PajuVantaan Salamat11.78 / 11.78
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu11.78 / 12.07
Heini RuotsalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (7)
Minea JunnoVantaan Salamat1.10 / 1.10
Minttu KanervaVantaan Salamat1.26 / 1.26
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.34 / 1.34
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Viivi PajuVantaan Salamat1.24 / 1.15
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.19 / -
 
T11 keihäs (7)
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat7.97 / -
Niina LankinenVantaan Salamat8.86 / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu11.11 / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu16.80 / 16.80
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu13.95 / 13.95
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu21.48 / 21.48
 
P10 60m aj (6)
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu11.15 / 11.15
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.96 / 10.96
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu11.50 / 11.50
 
P10 korkeus (7)
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu0.95 / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu0.87 / 0.87
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.12 / 1.12
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.23 / 1.23
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.06
Santeri PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P10 keihäs (7)
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu6.52 / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu27.53 / 27.53
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu32.60 / 32.60
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu20.23 / 20.23
Santeri PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T10 60m aj (10)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot13.94 / 13.94
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot12.49 / 12.49
Säde KoivuniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu12.43 / 12.43
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.39 / 12.39
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu13.55 / 13.55
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu12.47 / 12.47
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu12.05 / 12.05
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot11.09 / 11.09
 
T10 korkeus (10)
Vera AhlforsHelsingfors IFK1.26 / 1.26
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot - / -
Veera EskelinenLahden Ahkera1.09 / 1.09
Säde KoivuniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu0.97 / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.13 / 1.13
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.13 / 1.13
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T10 keihäs (10)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot12.70 / 12.70
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot12.29 / 10.98
Säde KoivuniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu9.21 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu9.49 / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu8.98 / 8.98
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu14.98 / 14.98
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu10.37 / 10.37
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P9 40m (2)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 6.75 / 6.75
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 pituus (2)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.72 / 3.72
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 kuula (2)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu8.75 / 8.75
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu 7.48 / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat 8.08 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.60 / 7.60
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu 7.93 / 7.93
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu 8.77 / 8.77
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu 8.09 / -
 
T9 pituus (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu2.71 / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat2.78 / 2.78
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.05 / 3.05
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu2.76 / 2.76
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu2.13 / -
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu2.68 / -
 
T9 kuula (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu3.64 / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat3.22 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu6.69 / 6.69
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu3.37 / 3.37
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.89 / 4.89
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -