Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
09.06. klo 18:00 Veikkolan Veikkojen viikkokisa 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 81 henk. (137 lajisuoritusta)
M 100m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo12.91 / 13.99
Taisto MiettinenHelsingin Kisa-Veikot12.15 / -
Ville RyhänenEsbo IF12.77 / -
Mikko UittamoLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.52 / -
 
M 200m (2)
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo27.06 / -
Ville RyhänenEsbo IF25.84 / -
 
N 100m (4)
Sinikka IllaruVihdin Viesti16.06 / 16.64
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot12.52 / 15.36
Sari PikkarainenJanakkalan Jana13.63 / -
Anni RuotsalainenHelsingin Kisa-Veikot - / 14.97
 
N 200m (7)
Vilma BergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sinikka IllaruVihdin Viesti33.06 / -
Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tanja LiskiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot25.73 / 31.74
Sari PikkarainenJanakkalan Jana28.17 / -
Anni RuotsalainenHelsingin Kisa-Veikot31.61 / -
 
M17 200m (2)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat24.73 / 24.73
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.92 / -
 
N17 100m (6)
Ida HilkkuSjundeå IF14.78 / -
Iina HonkaVeikkolan Veikot13.96 / -
Saimi LupalaIF Raseborg13.31 / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu12.68 / -
Iiris MikonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot - / -
 
N17 200m (5)
Ida HilkkuSjundeå IF30.08 / -
Iina HonkaVeikkolan Veikot30.21 / -
Saimi LupalaIF Raseborg26.65 / -
Iiris MikonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä30.31 / -
 
P15 100m (4)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot13.85 / 13.85
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat12.13 / 12.13
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot13.65 / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot14.95 / -
 
T15 100m (15)
Iina ArvonenEspoon Tapiot - / -
Helmi EklundEspoon Tapiot13.77 / -
Silja HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Emmi HilkkuSjundeå IF14.65 / -
Maggie HolloEspoon Tapiot14.04 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK13.47 / 13.47
Kaisa KivinenEspoon Tapiot14.07 / 14.30
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot15.13 / 15.27
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Aliisa SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot13.83 / 13.90
Ylva SivaroSjundeå IF14.62 / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot14.15 / -
Sara WiikKirkkonummen Urheilijat - / -
 
T15 pituus (12)
Iina ArvonenEspoon Tapiot - / -
Helmi EklundEspoon Tapiot4.55 / -
Silja HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Emmi HilkkuSjundeå IF4.20 / -
Maggie HolloEspoon Tapiot4.01 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.75 / 4.75
Kiia KoranderVihdin Viesti4.02 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.94 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat3.87 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.57 / -
Ylva SivaroSjundeå IF4.33 / -
Sara WiikKirkkonummen Urheilijat3.69 / -
 
P13 60m (3)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.33 / -
Toni KonsinEsbo IF - / -
Aapeli NikkarilaVeikkolan Veikot 9.77 / -
 
P13 200m (3)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.55 / -
Toni KonsinEsbo IF - / -
Aapeli NikkarilaVeikkolan Veikot - / -
 
T13 60m (18)
Mea BarlowVeikkolan Veikot 9.69 / -
Frida BlomfeltEsbo IF 9.30 / -
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot10.32 / -
Cessi HagelbergSjundeå IF10.12 / -
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.18 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.14 / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.62 / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.06 / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.18 / -
Liia LiskiNummen Kipinä 9.51 / -
Viiu LiskiNummen Kipinä 9.52 / -
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot 9.74 / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.89 / -
Elle SaariEspoon Tapiot 9.22 / -
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat10.66 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Tara SohloEspoon Tapiot 9.37 / -
Ronja TuominenVeikkolan Veikot10.77 / -
 
T13 200m (15)
Mea BarlowVeikkolan Veikot - / -
Frida BlomfeltEsbo IF31.14 / 31.14
Cessi HagelbergSjundeå IF - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot31.88 / 31.88
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot30.31 / -
Merell SarjasKirkkonummen Urheilijat - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.03 / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
Ellen TelenLänsi-Uudenmaan Urheilijat32.91 / -
 
P11 60m (3)
Erik BoijeSjundeå IF11.04 / -
Alvin HertzmanSjundeå IF - / -
Anton KarellSjundeå IF11.34 / -
 
P11 pituus (3)
Erik BoijeSjundeå IF3.12 / -
Alvin HertzmanSjundeå IF2.83 / -
Anton KarellSjundeå IF3.52 / -
 
T11 60m (7)
Emma BarlowVeikkolan Veikot - / -
Minttu HonkaVeikkolan Veikot10.51 / -
Alina LundqvistSjundeå IF - / -
Emma PelliSjundeå IF10.37 / -
Signe SkogSjundeå IF11.20 / -
Emilia TulokasEspoon Tapiot10.73 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot 9.82 / -
 
T11 pituus (8)
Emma BarlowVeikkolan Veikot2.78 / -
Minttu HonkaVeikkolan Veikot3.19 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.55 / -
Alina LundqvistSjundeå IF2.97 / -
Emma PelliSjundeå IF3.56 / -
Mila SistonenKenttäurheilijat -58 - / -
Signe SkogSjundeå IF3.07 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot3.55 / -
 
P9 40m (4)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot - / -
Elvin Glad/schrevenVeikkolan Veikot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot 6.92 / -
Niko TuominenVeikkolan Veikot 7.00 / -
 
P9 150m (3)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot - / -
Elvin Glad/schrevenVeikkolan Veikot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot25.15 / -
 
T9 40m (5)
Victoria ForsströmVeikkolan Veikot - / -
Emma IhrckeVeikkolan Veikot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.59 / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.26 / -
Mila SistonenKenttäurheilijat -58 - / -
 
T9 150m (4)
Victoria ForsströmVeikkolan Veikot - / -
Emma IhrckeVeikkolan Veikot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat28.04 / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -