Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
05.02. klo 17:30 Öppna hallDM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 79 henk. (102 lajisuoritusta)
M 60m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott7,43 / -
Adrian BjörkgrenIF Drott7,41 / 7,41
Alexander BjörkgrenIF Drott7,00 / 7,09
Sebastian BjörkmanSjundeå IF7,23 / 7,23
Rasmus EnvallIK Falken7,37 / 7,41
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Albin LundbergVasa IS - / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Elias RintanenVasa IS - / -
Tha TaLarsmo IF - / -
Kabongu TshibanguVasa IS - / -
 
M 200m (13)
Johannes ÅhmanIF Drott23,67 / -
Alexander BjörkgrenIF Drott22,90 / 23,05
Sebastian BjörkmanSjundeå IF22,72 / 22,72
Filiph JohanssonGamlakarleby IF - / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elias RintanenVasa IS23,66 / 23,66
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alfons SödermanIF Drott - / -
Kabongu TshibanguVasa IS - / -
 
M 3000m (7)
Harri HietamäkiVasa IS - / -
Ossi KekkiLahden Ahkera - / -
Eemeli KumaraLaihian Luja - / -
Jaakko PiesanenSaarijärven Pullistus - / -
Antti Ranta-AhoVasa IS - / -
Martti SiikaluomaLahden Ahkera - / -
Joakim TräskelinVasa IS8.52,00 / -
 
M korkeus (5)
Anton GrönroosSjundeå IF - / -
Aleksi KlemolaUllavan Kilpa - / -
Max MynttiVasa IS175 / 175
Christoffer WestmanGamlakarleby IF - / -
Sebastian WidjeskogIF Åsarna197 / 187
 
M seiväs (5)
Eero AaltonenVasa IS - / -
Jere KeskinenVaasan Toverit532 / 505
Albin LundbergVasa IS453 / 453
Samuli MelenderVaasan Vasama - / -
Christian WestöIF Femman502 / -
 
M pituus (4)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Frans HäggblomIK Falken - / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
Anton SandvikVasa IS - / -
 
M 3-loikka (1)
Michael RännarIF VOM - / -
 
M kuula (4)
Victor HögholmIF Femman - / -
Michael JokirantaKaskö IK10,41 / 10,41
Niklas LoukolaSeinäjoen Seudun Urheilijat17,14 / -
Jonas SolvinIK Falken15,49 / -
 
N 60m (11)
Fina BackholmVasa IS8,09 / 8,26
Cornelia BergVasa IS - / -
Madeleine GlasbergVasa IS - / -
Mathilda KvistVasa IS - / -
Jenna NevanperäIlmajoen Kisailijat - / -
Jeanine NygårdVasa IS - / -
Nathalie NystrandIF Fyren - / -
Henriikka ParpalaHelsingfors IFK7,47 / 7,70
Janna SiegfridsVasa IS - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N 200m (5)
Felicia ÅbackaIF Fyren - / -
Maisa LaaksoVasa IS25,90 / -
Jeanine NygårdVasa IS - / -
Nathalie NystrandIF Fyren - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N 60m aj (1)
Fina BackholmVasa IS - / -
 
N korkeus (2)
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Janna SiegfridsVasa IS - / -
 
N seiväs (6)
Edith CarlssonVasa IS - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofie WesterlundVasa IS - / -
 
N pituus (2)
Hanna LindbergIF Femman - / -
Kaisa PukkinenVaasan Toverit - / -
 
N kuula (4)
Fina BackholmVasa IS - / -
Leila HellströmKaskö IK - / -
Minna-Marjatta LiimatainenHimangan Urheilijat - / -
Linn SundVasa IS - / -
 
P15 60m (2)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Nico KällbergVasa IS - / -
 
P15 200m (3)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Nico KällbergVasa IS - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
T15 60m (5)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Ella WallinVasa IS - / -
 
T15 200m (10)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Amanda BertulaVasa IS - / -
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Lina LithenVasa IS28,45 / 28,45
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -