Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
19.01. klo 15:00 Öppna NÅID hall mästerskap i 17, 19 och allmänna klasserna
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 184 henk. (237 lajisuoritusta)
M 60m (16)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonathan BraceEsbo IF6,96 / -
Mike ChangalaEsbo IF7,00 / 7,14
Victor FagerholmBorgå Akilles7,35 / -
Tuukka HuuskolaEsbo IF6,95 / 6,95
Willem KajanderBorgå Akilles6,84 / -
Viktor KanteleBorgå Akilles6,95 / -
Joosua KontiolaHelsingfors IFK7,50 / -
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna7,67 / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna7,23 / -
Pavel MäkinenHelsingfors IFK7,02 / -
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo8,16 / -
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK - / -
Roope SaarinenEsbo IF6,88 / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK7,30 / -
Oki VuonorantaEsbo IF7,00 / 7,15
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M 400m (5)
Olli AhlgrenLahden Ahkera - / -
Oscar HärkönenEsbo IF - / -
Juha SilanderEsbo IF54,76 / -
Teemu TaipaleLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK50,55 / -
 
M 800m (19)
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Jukka-Pekka HassinenRunners Club2.27,09 / 2.41,39
Niko HeikkiläIitin Pyrintö - / -
Johan JernHelsingfors IFK - / -
Miro KallioHelsingfors IFK - / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.13,02 / -
Antton KoivistoKenttäurheilijat -582.04,53 / 2.04,53
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy2.05,07 / 2.05,07
Lassi KuvaLahden Ahkera1.58,25 / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.08,92 / -
Ville LavikainenRunners Club2.17,99 / -
Kasper LindebergLahden Ahkera2.13,37 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK - / -
Teemu MälkiäLahden Ahkera2.19,64 / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.08,65 / -
Aapo SummanenEspoon Tapiot2.20,26 / 2.20,26
Kerkko VisuriHelsingfors IFK2.03,61 / 2.03,61
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
M 60m aj (2)
Viktor KanteleBorgå Akilles7,98 / -
Oki VuonorantaEsbo IF8,74 / 8,74
 
M pituus (3)
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Leo UusimäkiKenttäurheilijat -58 - / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M kuula (3)
Victor FagerholmBorgå Akilles - / -
Leo UusimäkiKenttäurheilijat -58 - / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N 60m (10)
Iira BützowViipurin Urheilijat - / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu7,84 / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot - / -
Petra-Sofia LaaksoHelsingin Kisa-Veikot7,88 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna7,99 / -
Molly PastewkaEsbo IF - / -
Anna PursiainenEspoon Tapiot7,67 / -
Anni SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sonja VildenEsbo IF - / -
Sofie WesterbergEsbo IF - / -
 
N 400m (5)
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet57,46 / -
Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot54,95 / -
Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu55,09 / -
Helmi VuorimaaLahden Ahkera59,54 / -
Viola WestlingTurun Urheiluliitto56,34 / -
 
N 800m (13)
Emilia JousimaaEsbo IF2.22,48 / -
Milla KasurinenRunners Club - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Nikita KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Viivi LehikoinenHelsingfors IFK2.16,85 / -
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo2.45,57 / 2.45,57
Emma NyströmHelsingfors IFK2.19,00 / -
Kirsi PekkanenKuopion Reipas2.14,19 / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK2.24,02 / -
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2.29,38 / -
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat2.27,00 / -
Veronika VirtapohjaTampereen Pyrintö - / -
 
N 60m aj (6)
Matilda BogdanoffHelsingfors IFK8,04 / 8,14
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu8,84 / 9,08
Saara KeskitaloEspoon Tapiot - / -
Petra-Sofia LaaksoHelsingin Kisa-Veikot8,63 / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Anni SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N pituus (6)
Iina HolopainenHelsingfors IFK538 / -
Elina KostiainenVihdin Viesti - / -
Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat -58 - / -
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N kuula (6)
Katri ErkkiläBorgå Akilles - / -
Eeva ImmonenEspoon Tapiot - / -
Senja MäkitörmäVarpaisjärven Vire - / -
Jessica MeriheinäLiljendal IK - / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
 
M19 60m (8)
Toni AppelqvistEsbo IF7,35 / -
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna7,94 / -
Niklas BjörkenheimEsbo IF - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna7,68 / -
Mauno HavukorpiVihdin Viesti - / -
Matias KronlundHelsingfors IFK7,54 / -
Abdinain MoalinHelsingfors IFK7,75 / -
Batuhan YildirimHelsingfors IFK7,35 / -
 
M19 400m (3)
Niklas BjörkenheimEsbo IF - / -
Mauno HavukorpiVihdin Viesti - / -
Batuhan YildirimHelsingfors IFK53,50 / -
 
M19 60m aj (3)
Eero IlomäkiHelsingfors IFK8,02 / 8,02
Abdinain MoalinHelsingfors IFK - / -
Batuhan YildirimHelsingfors IFK8,50 / -
 
M19 korkeus (2)
Toni AppelqvistEsbo IF176 / -
Anton GrönroosSjundeå IF - / -
 
M19 kuula (2)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas - / -
 
N19 60m (7)
Fina BackholmVasa IS8,09 / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot7,89 / 7,89
Vilma HakalaHelsingfors IFK7,91 / -
Silja JaatinenHelsingfors IFK - / -
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8,35 / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK7,73 / -
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N19 400m (3)
Vilma HakalaHelsingfors IFK - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
 
N19 60m aj (2)
Fina BackholmVasa IS - / -
Wilma JungarEsbo IF - / -
 
N19 pituus (9)
Fina BackholmVasa IS - / -
Edith BerdenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Gisela BergströmBorgå Akilles - / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet547 / -
Meri JärvensivuVehmaisten Urheilijat - / -
Sandra JohanssonBorgå Akilles - / -
Wilma JungarEsbo IF - / -
Siiri MetsäläEsbo IF - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF - / -
 
N19 kuula (3)
Felicia MeriheinäLiljendal IK - / -
Emma UosukainenEsbo IF - / -
Iida UosukainenEsbo IF - / -
 
M17 60m (16)
Johan GrönroosSjundeå IF - / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot7,74 / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat7,60 / 7,63
Joonas JäppinenEspoon Tapiot7,51 / 7,58
Henri KorhonenViipurin Urheilijat7,32 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rasmus KujalaHelsingfors IFK7,58 / -
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot7,49 / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat7,47 / 7,47
Hugo LimnellHelsingfors IFK7,28 / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
Sampo VäyrynenEspoon Tapiot - / -
Marius WasströmIF Raseborg - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M17 300m (14)
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Oliver HeikkinenIF Raseborg - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hugo LimnellHelsingfors IFK37,50 / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Kristian PirnesEsbo IF - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK39,75 / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot - / -
Walter TörnwallEsbo IF - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
Adnan VuorinenEsbo IF - / -
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
M17 60m aj (8)
Oliver ForsmanIF Raseborg - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat -58 - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK8,95 / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot8,69 / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M17 korkeus (5)
Oliver ForsmanIF Raseborg - / -
Johan GrönroosSjundeå IF - / -
Casper KangasSjundeå IF - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset - / -
Jere NyströmKorian Ponsi - / -
 
M17 kuula (3)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat -58 - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N17 60m (14)
Minea FogelholmEspoon Tapiot7,85 / 7,99
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK8,25 / -
Daniela KulankoEsbo IF - / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu8,14 / -
Saga MalmioPargas IF - / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat8,22 / -
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot8,85 / -
Sofia ShashkinaHelsingin Kisa-Veikot8,53 / 8,64
Sanni SuhonenEspoon Tapiot8,88 / -
Emilia TallqvistEsbo IF - / -
Elvi ThiesEspoon Tapiot9,03 / 9,03
Alisa TikkanenHelsingfors IFK8,16 / -
 
N17 300m (15)
Laura EinamoHelsingfors IFK42,54 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helmi IsometsäHelsingfors IFK40,77 / -
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK - / -
Emma LooPargas IF44,24 / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emma NyströmHelsingfors IFK42,18 / -
Julia PeltolaEsbo IF - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK40,43 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Olivia TirkkonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Vivian TranHelsingfors IFK41,07 / -
Ea VuoriLahden Ahkera - / -
 
N17 60m aj (6)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Laura EinamoHelsingfors IFK9,29 / 9,29
Minea FogelholmEspoon Tapiot - / 9,05
Iina HolopainenHelsingfors IFK8,83 / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK9,25 / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF - / -
 
N17 3-loikka (13)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Amanda EkblomBorgå Akilles - / -
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma LooPargas IF - / -
Saga MalmioPargas IF - / -
Emmi RonkanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9,99 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot10,44 / 10,14
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kia WirenRekolan Raikas - / -
 
N17 kuula (7)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK8,50 / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK11,20 / -
Senja LaaksoKeravan Urheilijat8,18 / -
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK - / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset - / -
Jonna VirénLiljendal IK - / -