Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
18.01. klo 16:00 Öppna NÅID HALL mästerskapen i 9-15 årsklasser
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 187 henk. (342 lajisuoritusta)
P15 60m (20)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Enir BedretdinEsbo IF8,78 / 8,78
Simon EkholmIF Raseborg - / -
William ForsténEsbo IF9,22 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles - / -
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Rado LindbergEsbo IF7,74 / 7,74
Viljam NylundÅIFK Friidrott8,06 / 8,24
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg - / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF8,39 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat7,60 / 7,60
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat8,12 / 8,12
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot - / -
Max WredeEsbo IF - / -
 
P15 800m (4)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Oliver CarlssonEsbo IF - / -
William ForsténEsbo IF - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
 
P15 pituus (12)
Alec EkblomBorgå Akilles - / -
Simon EkholmIF Raseborg477 / 477
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles - / -
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
Rado LindbergEsbo IF513 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P15 kuula (6)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Jasper VilénEsbo IF - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
P15 3000m kävely (1)
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
 
T15 60m (36)
Sara AhlforsHelsingfors IFK8,46 / 8,46
Emelie AvellanEsbo IF - / -
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK9,08 / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles - / -
Saara ErikssonHelsingfors IFK - / -
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Carolina FrimanIF Raseborg - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat9,53 / 9,53
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Siina-Maria HeinänenHIK Friidrott - / -
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Nathalie JakobssonEsbo IF8,74 / -
Nella JäppinenHelsingfors IFK9,60 / 9,60
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / 9,29
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK8,51 / -
Olivia KollinEsbo IF - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat9,68 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat8,79 / 8,79
Malin LindrothEsbo IF - / -
Anni NapariVihdin Viesti - / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset8,33 / 8,55
Alexandra NylundEsbo IF8,89 / -
Madelaine NymanIF Raseborg - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Lilly RiksmanEsbo IF8,58 / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat8,78 / -
Aliisa SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kaisla SalmiHelsingfors IFK9,63 / 9,63
Susanna SibakovViipurin Urheilijat - / -
Ylva SivaroSjundeå IF - / -
Vivian TranHelsingfors IFK8,22 / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
Leonie WinellEsbo IF8,26 / -
 
T15 800m (10)
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Jill FribergIF Raseborg - / -
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Matilda SilfverIF Raseborg - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot2.31,22 / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
 
T15 pituus (29)
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK389 / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles - / -
Jill FribergIF Raseborg - / -
Carolina FrimanIF Raseborg - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat391 / -
Siina-Maria HeinänenHIK Friidrott - / -
Nella JäppinenHelsingfors IFK - / -
Malin KarellSjundeå IF - / -
Lumi KenttäIF Raseborg - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK492 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aava LajunenVantaan Salamat - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat390 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Anni NapariVihdin Viesti - / -
Alexandra NylundEsbo IF - / -
Madelaine NymanIF Raseborg - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat448 / -
Kaisla SalmiHelsingfors IFK393 / 393
Matilda SilfverIF Raseborg - / -
Ylva SivaroSjundeå IF - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat502 / -
Liv WikströmEsbo IF - / -
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
T15 kuula (15)
Sara AhlforsHelsingfors IFK10,55 / 10,55
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Nella JäppinenHelsingfors IFK - / -
Malin KarellSjundeå IF - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aava LajunenVantaan Salamat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Julia NystrandEsbo IF11,73 / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Kaisla SalmiHelsingfors IFK7,42 / 7,42
Jenna VakkilainenVantaan Salamat9,33 / -
 
P13 60m (16)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot9,30 / 9,30
Evert EngbergHelsingfors IFK - / -
Edvin HolmbergIF Raseborg - / -
Kasper HortlingHelsingfors IFK10,05 / 10,16
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Elmer KeinänenEsbo IF9,19 / 9,19
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Toni KonsinEsbo IF8,40 / 8,40
Kaspian LindholmEsbo IF8,86 / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Max SjöströmIF Raseborg8,67 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot8,98 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P13 1000m (12)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Evert EngbergHelsingfors IFK - / -
Anton ErikssonHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elmer KeinänenEsbo IF3.50,69 / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Toni KonsinEsbo IF - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Joel TulikouraEsbo IF - / -
 
P13 korkeus (8)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot135 / 132
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kasper HortlingHelsingfors IFK118 / 118
Viljam JauhiainenHelsingfors IFK - / -
Elmer KeinänenEsbo IF138 / 135
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot135 / -
 
P13 kuula (12)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kasper HortlingHelsingfors IFK7,16 / 7,16
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Viljam JauhiainenHelsingfors IFK - / -
Elmer KeinänenEsbo IF6,84 / 6,84
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
Wictor WernerIF Raseborg8,15 / -
 
P13 2000m kävely (1)
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
 
T13 60m (23)
Nelly AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Frida BlomfeltEsbo IF9,23 / 9,23
Odessa EllerEsbo IF9,54 / -
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF9,21 / -
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna9,11 / -
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott9,78 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot8,89 / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Sara SeppänenIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia SiggbergEsbo IF8,84 / -
Frida SjöblomIF Raseborg - / -
Kaisa SkönIF Sibbo-Vargarna - / -
Rebecka SmedmanEsbo IF8,89 / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
Liv WikströmEsbo IF - / -
Alice ZweygbergEsbo IF - / -
 
T13 1000m (10)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.28,41 / 3.28,41
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles3.40,00 / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3.30,81 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 korkeus (15)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Odessa EllerEsbo IF125 / -
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Enya MeinanderHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott120 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot129 / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot123 / -
Frida SjöblomIF Raseborg128 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
Alice ZweygbergEsbo IF - / -
 
T13 kuula (17)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Jessica BjörkstenLiljendal IK - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF8,35 / -
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
Enya MeinanderHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott6,09 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11,48 / 10,76
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Frida SjöblomIF Raseborg - / -
Rebecka SmedmanEsbo IF8,80 / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
Wilma WernerIF Raseborg8,15 / -
 
T13 2000m kävely (2)
Noelle KollinEsbo IF - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
 
P11 60m (11)
Tommy CarlssonEsbo IF9,47 / 9,47
David EkholmIF Raseborg - / -
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Patrik HillbergEsbo IF - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Adrian JakobssonEsbo IF8,87 / 8,87
Kevin JanssonEsbo IF - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 1000m (4)
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Nikolas MannerEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF3.16,86 / 3.16,86
 
P11 pituus (8)
David EkholmIF Raseborg - / -
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Patrik HillbergEsbo IF - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 kuula (9)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Voima KenttäIF Raseborg - / -
 
T11 60m (9)
Vera AhlforsHelsingfors IFK9,67 / 9,67
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Linnea LindströmEsbo IF - / -
Alina LundqvistSjundeå IF - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott10,66 / -
Emma PelliSjundeå IF - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Saga SaarikoskiHIK Friidrott10,76 / -
Linnea SalmiEsbo IF - / -
 
T11 1000m (1)
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
 
T11 pituus (10)
Vera AhlforsHelsingfors IFK379 / 379
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Alina LundqvistSjundeå IF - / -
Erin MeinanderHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott336 / -
Emma PelliSjundeå IF - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Saga SaarikoskiHIK Friidrott330 / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
T11 kuula (9)
Vera AhlforsHelsingfors IFK5,73 / 5,73
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna8,33 / 8,33
Erin MeinanderHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott4,79 / -
Emma PelliSjundeå IF - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
P9 40m (5)
Kevin EskelinHIK Friidrott - / -
Mikael LukkarinenHIK Friidrott9,02 / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Serafim TsubarevSjundeå IF - / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
P9 600m (2)
Mikael LukkarinenHIK Friidrott3.33,79 / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
P9 pituus (5)
Kevin EskelinHIK Friidrott - / -
Rasmus ForsmanIF Raseborg - / -
Mikael LukkarinenHIK Friidrott223 / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
P9 600m kävely (2)
Elmo KenttäIF Raseborg - / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
T9 40m (6)
Ada AhlforsHelsingfors IFK7,85 / 7,85
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott8,00 / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Noomi RimpeläHelsingfors IFK8,15 / -
 
T9 600m (4)
Ada AhlforsHelsingfors IFK - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Noomi RimpeläHelsingfors IFK - / -
 
T9 pituus (7)
Ada AhlforsHelsingfors IFK275 / 275
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott301 / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Noomi RimpeläHelsingfors IFK281 / -