Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.02. klo 11:00 TuUL kansallinen juniorihallikilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 252 henk. (536 lajisuoritusta)
P15 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Micke BärlundTapanilan Erä 7.70 / 7.70
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto 9.72 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu 8.80 / 8.80
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto 9.47 / -
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat 8.99 / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 8.75 / 8.75
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.17 / 8.17
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 8.52 / 8.52
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.43 / 7.43
Antti SainioTampereen Pyrintö 7.68 / 7.68
Rasmus TenkanenIF Raseborg 9.26 / -
 
P15 800m (7)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot2:27.79 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto2:21.82 / 2:21.82
Jere SantaluotoRaision Kuula2:38.44 / 2:38.44
Aappo ThesslerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma2:27.06 / 2:27.06
René-Peter VuorioMaarian Mahti2:26.35 / 2:26.35
 
P15 60m aj (3)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 9.09 / 9.09
Antti SainioTampereen Pyrintö 8.34 / 8.34
René-Peter VuorioMaarian Mahti11.13 / 11.13
 
P15 korkeus (5)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Luca JämsenSalon Vilpas1.38 / 1.31
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.66 / 1.66
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1.50 / 1.50
 
P15 kuula (5)
Artturi GauffinKaarinan Ura9.41 / 9.41
Lauri KurkelaKaarinan Ura8.07 / 8.07
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.09 / 9.09
Sami PorrasojaRaision Kuula10.81 / 10.81
Paavo PuroSuolahden Urho15.24 / 15.24
 
T15 60m (22)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.66 / 8.66
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto 8.56 / 8.56
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.49 / 9.71
Saara ErikssonHelsingfors IFK 8.42 / 8.49
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Erica HöglundTurun Urheiluliitto 9.66 / 9.66
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske 9.23 / 9.23
Mila JokinenVammalan seudun Voima 8.95 / 8.95
Olivia KärkiLauttakylän Luja 8.45 / 8.45
Hilma KaronenLiedon Parma 8.84 / 8.84
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.07 / 9.07
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 8.71 / 8.71
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 8.91 / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Minea LindénLoimaan Leisku 8.48 / 8.48
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.32
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto 8.21 / 8.21
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 8.71 / 8.71
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.04 / 8.04
 
T15 800m (8)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas2:28.32 / 2:28.32
Mila JokinenVammalan seudun Voima - / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:33.30 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:32.83 / 2:32.83
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot2:23.18 / 2:23.18
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto2:37.02 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat2:26.89 / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 60m aj (15)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo10.56 / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto10.49 / 10.49
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto11.19 / 11.19
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske10.41 / 10.41
Olivia KärkiLauttakylän Luja 9.69 / 9.69
Saima KossaSauvon Urheilijat 9.57 / 9.57
Julia LaapioTurun Urheiluliitto10.99 / 10.99
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto10.39 / 10.39
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.71 / 9.71
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.93 / 8.93
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto11.18 / 11.18
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.67 / 9.67
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.56 / 10.56
 
T15 korkeus (8)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.73 / 1.72
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.32 / 1.32
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto1.31 / 1.31
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.44 / 1.44
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.36 / 1.36
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot1.57 / 1.55
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto1.43 / 1.43
 
T15 kuula (8)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo11.44 / 11.44
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu10.38 / 10.38
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto13.46 / 13.46
Maija MännistöTurun Urheiluliitto7.85 / 7.85
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto7.07 / 7.07
Karoliina ReunanenKuusjoen Humu8.42 / 8.42
 
P13 60m (16)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.61 / 8.61
Lukas BrandtNaantalin Löyly 8.60 / 8.60
Arttu CarneTurun Urheiluliitto10.82 / -
Eero HakolaLiedon Parma 8.98 / 8.98
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot 9.28 / 9.28
Luca JämsenSalon Vilpas 9.17 / 9.17
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto10.41 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.23 / 9.23
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.04 / 9.04
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.25 / 8.25
Noel PiirainenTampereen Pyrintö 9.58 / 9.58
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat 9.74 / -
Emil SeppäläTurun Urheiluliitto10.64 / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly 9.21 / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.17 / 9.17
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 8.93 / 8.93
 
P13 800m (8)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Noah LaapioTurun Toverit3:08.44 / -
Matias NymanTurun Urheiluliitto - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly - / -
Emil SeppäläTurun Urheiluliitto - / -
Atte VirtanenLiedon Parma2:47.73 / -
 
P13 60m aj (8)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto13.78 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.88 / 9.88
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Noah LaapioTurun Toverit - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.23 / 11.23
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto11.43 / 12.00
Noel PiirainenTampereen Pyrintö12.55 / 12.55
 
P13 pituus (14)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto4.62 / 4.62
Lukas BrandtNaantalin Löyly - / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto3.33 / -
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot3.47 / 3.47
Luca JämsenSalon Vilpas - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.51 / 4.10
Viljami LaunonenNaantalin Löyly - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.08 / 4.08
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.90 / 3.90
Matias NymanTurun Urheiluliitto - / -
Noel PiirainenTampereen Pyrintö3.52 / 3.52
Lauri TahkolaNaantalin Löyly - / -
 
P13 kuula (7)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.25 / 10.25
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly7.03 / 7.03
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.13 / 9.13
Riku NaulaTurun Urheiluliitto11.28 / 11.28
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat8.14 / 8.14
 
T13 60m (28)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.21 / 9.21
Milla AarnioNaantalin Löyly 9.56 / -
Silja FileniusHelsingfors IFK 8.86 / 8.86
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.93 / 9.93
Aada KalliolaRaision Kuula 8.61 / 8.61
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.89 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.40 / 8.40
Lotta KeroTurun Urheiluliitto10.58 / 10.58
Neea KesoTampereen Pyrintö 8.91 / 8.91
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu 8.68 / 8.68
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.32
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto 9.94 / 9.94
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto 9.72 / 9.72
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.29 / 9.29
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 8.72 / 8.72
Ida MäkiLoimaan Leisku 8.77 / 8.77
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö 9.44 / 9.44
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö 9.05 / 9.05
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.65 / 8.65
Linda OjalaPiikkiön Kehitys10.00 / 10.00
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto 9.75 / 9.75
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 8.92 / 8.92
Aura RajamäkiTurun Urheiluliitto11.85 / -
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.73 / 9.73
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.36 / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.54
 
T13 800m (9)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto2:38.83 / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:01.97 / -
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:48.93 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:53.99 / -
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly2:49.56 / -
 
T13 60m aj (9)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto12.77 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 9.70 / 9.70
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu10.84 / 10.84
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat14.18 / 11.62
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto11.48 / 11.48
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö10.77 / 10.77
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö10.21 / 10.21
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu13.01 / 13.01
 
T13 pituus (24)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.14 / 4.14
Milla AarnioNaantalin Löyly - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.12 / 5.12
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö4.21 / 4.21
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat3.59 / -
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto2.92 / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto3.37 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.81 / 3.79
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö4.63 / 4.63
Ida MäkiLoimaan Leisku4.53 / 4.53
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö3.65 / 3.65
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö4.38 / 4.38
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat4.01 / 3.70
Linda OjalaPiikkiön Kehitys - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.60 / 3.60
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu4.39 / 4.39
Iida RuohoTurun Urheiluliitto4.06 / 4.06
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto4.24 / 4.24
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
 
T13 kuula (17)
Milla AarnioNaantalin Löyly - / -
Roosa HaanpääViialan Valtti12.21 / 12.21
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.23 / 8.23
Pinja KärhäSomeron Esa13.27 / 13.27
Venla KärhäSomeron Esa11.47 / 11.47
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö8.30 / 8.30
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto7.79 / 7.79
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat7.66 / 7.66
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.38 / 8.38
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto - / -
Aura RajamäkiTurun Urheiluliitto6.47 / 6.47
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto6.85 / 6.67
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.67 / 9.67
 
P11 60m (15)
Eerik HäkliRaision Kuula11.32 / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto10.14 / 10.14
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 8.87 / 8.87
Juho MännistöTurun Urheiluliitto10.49 / 10.49
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.21
Arttu RantalaNakkilan Vire 9.30 / 9.30
Santeri RantalaNakkilan Vire 9.64 / 9.64
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.83 / 9.83
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat 9.64 / 9.64
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P11 800m (10)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Oscar HelinTurun Urheiluliitto - / -
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto3:19.94 / -
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Niki SirénRaision Kuula - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Väinö VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto3:32.98 / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 korkeus (6)
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto1.09 / 1.09
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto1.19 / 1.19
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.11 / 1.11
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat1.12 / 1.12
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.41 / 1.41
 
P11 pituus (15)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3.96 / 3.96
Eerik HäkliRaision Kuula2.44 / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto2.88 / -
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto3.03 / 3.03
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.23 / 4.23
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto4.20 / 4.20
Juho MännistöTurun Urheiluliitto3.11 / 3.11
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto4.07 / 4.07
Arttu RantalaNakkilan Vire3.86 / -
Santeri RantalaNakkilan Vire3.02 / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat3.29 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.53 / 4.53
Väinö VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat3.32 / 3.32
 
P11 kuula (14)
Valtteri HaanpääViialan Valtti4.99 / -
Eerik HäkliRaision Kuula6.42 / 6.42
Tomas HaulistoNaantalin Löyly7.37 / 7.37
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto - / -
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto6.75 / 6.75
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto5.64 / 5.57
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto8.86 / 8.86
Santeri RantalaNakkilan Vire7.18 / 7.18
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.84 / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat6.16 / 6.16
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto8.86 / 8.86
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat7.74 / 7.74
 
T11 60m (30)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire 9.70 / 9.70
Ilona ÄäreläNakkilan Vire10.09 / 10.09
Fanny AlariLiedon Parma 9.92 / 9.92
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat10.08 / 10.08
Elena HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu 9.82 / 9.82
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys - / -
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto10.91 / 10.91
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.69 / 9.69
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto10.80 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto10.05 / 10.05
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 8.69 / 8.69
Minttu LautkankareNaantalin Löyly10.33 / 10.33
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto10.48 / 10.48
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto11.04 / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto10.07 / 10.07
Aada PalsioPiikkiön Kehitys 9.52 / 9.52
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku 8.97 / 8.97
Daniela SipiläNagu IF 9.98 / 9.98
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto - / -
Anni SuuronenTurun Urheiluliitto10.08 / -
Ellen TaponenSalon Vilpas 9.19 / 9.19
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 9.72 / 9.72
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat11.39 / 11.39
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat10.75 / 10.75
Milja VälläriToijalan Vauhti 9.36 / 9.36
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto10.37 / -
Nella VirtanenNaantalin Löyly 9.81 / 9.81
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 9.61 / 9.61
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.88 / 9.88
 
T11 800m (10)
Elina HakuniNaantalin Löyly - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:04.04 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3:32.02 / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Ilona UtriainenRaision Kuula - / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3:34.63 / -
 
T11 korkeus (10)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.28 / 1.28
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Siina KossaSauvon Urheilijat1.04 / 1.04
Alisa LaunonenNaantalin Löyly1.39 / 1.39
Minttu LautkankareNaantalin Löyly1.04 / 1.04
Venla MurtoNakkilan Vire1.35 / 1.35
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.25 / 1.25
Emma SuovanenVahdon Tuisku1.23 / 1.23
Aino TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku1.25 / 1.25
 
T11 pituus (33)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire4.06 / 4.06
Ilona ÄäreläNakkilan Vire3.38 / 3.38
Fanny AlariLiedon Parma3.39 / 3.36
Elina HakuniNaantalin Löyly3.60 / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto2.91 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske3.25 / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.36 / -
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto3.70 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto3.48 / 3.48
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.86 / 4.86
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3.29 / 3.29
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto3.05 / 3.05
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto2.95 / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto3.37 / 3.37
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Venla MurtoNakkilan Vire3.62 / 3.62
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.57 / 3.57
Aada PalsioPiikkiön Kehitys4.06 / 4.06
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu3.01 / -
Daniela SipiläNagu IF3.24 / 3.24
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto2.74 / 2.65
Emma SuovanenVahdon Tuisku3.84 / -
Anni SuuronenTurun Urheiluliitto3.43 / -
Ellen TaponenSalon Vilpas3.90 / 3.82
Jade TerhoTurun Urheiluliitto3.39 / 3.29
Emma ToivonenLoimaan Leisku4.00 / 4.00
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.74 / 2.74
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.30 / 3.30
Milja VälläriToijalan Vauhti3.78 / 3.78
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3.24 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / 3.80
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.57 / 3.57
 
T11 kuula (22)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire10.01 / 10.01
Ilona ÄäreläNakkilan Vire6.90 / 6.90
Fanny AlariLiedon Parma7.63 / 7.63
Elina HakuniNaantalin Löyly6.29 / 6.29
Elena HöglundTurun Urheiluliitto5.37 / 5.37
Senja KärhäSomeron Esa8.66 / 8.66
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.08 / 7.08
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna8.67 / 8.67
Alisa LaunonenNaantalin Löyly7.96 / 7.96
Minttu LautkankareNaantalin Löyly5.65 / 5.65
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto4.40 / -
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto4.03 / 3.98
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto7.81 / 7.43
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.47 / 7.47
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu6.43 / 6.43
Daniela SipiläNagu IF5.33 / 5.33
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto3.59 / 3.59
Ellen TaponenSalon Vilpas7.81 / 7.81
Emma ToivonenLoimaan Leisku6.43 / 6.43
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.74 / 3.74
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat5.87 / 5.87
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat6.09 / 6.09
 
P9 40m (19)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto 6.73 / 6.73
Oskari HäkliRaision Kuula - / -
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Lukas KoivistoTurun Urheiluliitto - / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat 7.11 / 7.11
Eemeli KuosmanenTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto 9.16 / -
Anton LindénLoimaan Leisku 7.63 / 7.63
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto 7.92 / 7.92
Hugo RainioTurun Urheiluliitto - / -
Eetu RuohoTurun Urheiluliitto 7.58 / 7.58
Tuomas SalmivirtaTurun Weikot Yleisurheilu 7.36 / 7.36
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto 8.05 / 8.05
William SöderblomMaarian Mahti 7.86 / 7.86
Alex TerhoTurun Urheiluliitto 8.06 / 8.06
Vilho VälimäkiKaarinan Ura 7.62 / 7.62
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto 7.81 / 7.81
Viljo VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.03 / 7.03
 
P9 800m (6)
Oskari HäkliRaision Kuula - / -
Leo KauppinenKaarinan Ura - / -
Eemeli KuosmanenTurun Urheiluliitto - / -
Walter LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Hugo RainioTurun Urheiluliitto - / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
 
P9 pituus (20)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Oskari HäkliRaision Kuula - / -
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Leo KauppinenKaarinan Ura - / -
Otto KoffertTurun Urheiluliitto - / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat3.16 / 3.16
Eemeli KuosmanenTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto2.02 / 2.02
Anton LindénLoimaan Leisku2.85 / 2.85
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto2.96 / 2.96
Hugo RainioTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Eetu RuohoTurun Urheiluliitto2.77 / 2.77
Tuomas SalmivirtaTurun Weikot Yleisurheilu2.94 / 2.94
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto2.79 / 2.79
William SöderblomMaarian Mahti2.39 / 2.39
Alex TerhoTurun Urheiluliitto2.47 / 2.47
Vilho VälimäkiKaarinan Ura2.95 / 2.95
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto3.06 / 3.06
Viljo VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat3.25 / 3.25
 
P9 kuula (9)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto3.54 / -
Anton LindénLoimaan Leisku2.72 / 2.72
Hugo RainioTurun Urheiluliitto - / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto - / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura - / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto4.54 / 4.54
 
T9 40m (28)
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto 7.57 / 7.57
Uuna EirtovaaraKaarinan Ura 9.42 / 9.42
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto - / -
Saana HaikioTurun Urheiluliitto 8.05 / 8.05
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 7.16 / 7.16
Emilia HeleniusTurun Urheiluliitto - / -
Sorya JunttilaTurun Urheiluliitto - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Emma KetolaTurun Urheiluliitto 8.53 / -
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto 7.15 / 7.15
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö 6.61 / 6.61
Lotta MäkeläNaantalin Löyly 7.50 / 7.50
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö 7.75 / 7.75
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu 8.55 / 8.55
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.94 / 7.94
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto - / -
Oona PaleniusMaarian Mahti 8.05 / 8.05
Ilona RantalaNakkilan Vire 7.25 / 7.25
Vanessa RauvolaLiedon Parma 7.44 / 7.44
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto 7.69 / 7.69
Alexandra SöderblomMaarian Mahti 7.81 / 7.81
Elina SuuronenTurun Urheiluliitto - / -
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto 7.99 / 7.99
Edith TuominenLiedon Parma 6.94 / 6.94
Ella TuomistoTurun Urheiluliitto - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti 7.91 / 7.91
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.40 / 7.40
 
T9 800m (9)
Stella HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Emilia HeleniusTurun Urheiluliitto - / -
Elena KeroTurun Urheiluliitto3:11.77 / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Lotta MäkeläNaantalin Löyly - / -
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -
 
T9 pituus (27)
Uuna EirtovaaraKaarinan Ura1.85 / 1.85
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto - / -
Veera HaanpääViialan Valtti2.55 / -
Saana HaikioTurun Urheiluliitto2.45 / 2.45
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat3.08 / -
Pihla HeimoKaarinan Ura3.03 / -
Emilia HeleniusTurun Urheiluliitto - / -
Sorya JunttilaTurun Urheiluliitto - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto3.34 / 3.34
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö3.49 / 3.49
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö2.80 / 2.80
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.28 / 2.28
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.53 / 2.53
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto2.63 / 2.63
Oona PaleniusMaarian Mahti2.59 / 2.59
Ilona RantalaNakkilan Vire3.46 / 3.46
Vanessa RauvolaLiedon Parma3.04 / 3.04
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto2.71 / 2.71
Alexandra SöderblomMaarian Mahti3.16 / 3.16
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto2.95 / 2.95
Edith TuominenLiedon Parma3.58 / 3.58
Ella TuomistoTurun Urheiluliitto - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti2.66 / 2.66
Aino VuoriahoLaitilan Jyske - / -
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat2.86 / 2.86
 
T9 kuula (21)
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto - / -
Veera HaanpääViialan Valtti4.60 / 4.60
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat3.87 / 3.87
Stella HeinonenTurun Urheiluliitto3.14 / 3.14
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo5.39 / 5.39
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö5.58 / 5.58
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.50 / 5.50
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto - / -
Oona PaleniusMaarian Mahti3.27 / 3.27
Ilona RantalaNakkilan Vire4.34 / 4.34
Vanessa RauvolaLiedon Parma4.50 / 4.50
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Edith TuominenLiedon Parma5.19 / 5.19
Ella TuomistoTurun Urheiluliitto - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -
Aino VuoriahoLaitilan Jyske - / -