Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
19.01. klo 15:30 Pikajuoksucup 2/2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 50 henk. (70 lajisuoritusta)
M 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Emmanuel HitilashaLahden Ahkera - / -
Harri KauranenHämeenlinnan Tarmo8,01 / -
Miika MäkinenRiihimäen Kisko - / -
Tuomo NurminenLahden Ahkera8,27 / -
Pyry SantahuhtaKankaanpään Seudun Leisku7,18 / -
Joska TommolaLahden Ahkera - / -
Santeri VauhkonenJoutsenon Kullervo7,10 / -
 
M 60m aj (2)
Tuomo NurminenLahden Ahkera10,48 / -
Pyry SantahuhtaKankaanpään Seudun Leisku8,34 / -
 
N 60m (2)
Reetta HämäläinenLahden Ahkera8,03 / 8,15
Ilona KekkonenLahden Ahkera7,77 / -
 
N 60m aj (1)
Reetta HämäläinenLahden Ahkera8,99 / 9,12
 
M19 60m (5)
Elmeri ArvajaLahden Ahkera - / -
Karim EchahidLahden Ahkera - / -
Eero HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera - / -
Matias TaavitsainenRistiinan Urheilijat - / -
 
M19 60m aj (2)
Karim EchahidLahden Ahkera - / -
Eero HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
 
N19 60m (2)
Anniina HaapalaJoutsan Pommi - / -
Venla PulkkanenLahden Ahkera - / -
 
N19 60m aj (1)
Venla PulkkanenLahden Ahkera - / -
 
M17 60m (11)
Akseli EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Patrick HagaValkealan Kajo - / -
Jere HongistoLahden Ahkera - / -
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
Daniel KeaneLahden Ahkera7,32 / 7,34
Milo LaaksoLahden Ahkera - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Anton MustonenLahden Ahkera7,60 / 7,60
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
Eelis SnåreLahden Ahkera7,44 / 7,44
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
M17 60m aj (3)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
Eelis SnåreLahden Ahkera - / -
 
N17 60m (8)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
Senja RoosLahden Ahkera - / -
Pinja RuohoLahden Ahkera - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Nea SavolaLahden Ahkera - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset - / -
Milka UkkonenLahden Ahkera - / -
 
N17 60m aj (2)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset - / -
 
P15 60m (4)
Kimi EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
 
P15 60m aj (1)
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
 
T15 60m (11)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Emma KyyräLahden Ahkera - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
 
T15 60m aj (8)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Emma KyyräLahden Ahkera - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -