Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
19.01. klo 10:00 Personal Best Pikajuoksucup 2/2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 47 henk. (70 lajisuoritusta)
P13 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P13 60m aj (8)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
T13 60m (14)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo8,54 / 8,57
Pipsa HuovilainenLahden Ahkera - / -
Aino-Kaisa HyvönenLahden Ahkera - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo - / 8,52
Tanja MuotkaLahden Ahkera - / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera9,00 / 9,03
Iida PiispanenLahden Ahkera - / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Celina SalonenLahden Ahkera8,87 / 8,90
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera11,20 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera8,31 / 8,31
 
T13 60m aj (6)
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo9,81 / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Celina SalonenLahden Ahkera10,58 / 10,96
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera9,06 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera10,29 / -
 
P11 60m (6)
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Oliver OjalainenLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P11 60m aj (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
T11 60m (5)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera - / -
Minda PakolaNastolan Naseva - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
Oona TuuriLahden Ahkera - / -
 
T11 60m aj (6)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera16,55 / -
Oona TuuriLahden Ahkera - / -
 
P9 60m (4)
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Samu KemppainenLahden Ahkera11,30 / 11,30
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
 
T9 60m (7)
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera10,78 / 10,78
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera12,73 / -